fbpx
Перейти до вмісту

Сюрпризи у Раків, захист Левів та вплив Тельців: докладний гороскоп на 19 листопада

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього тижня

ОВНИ

ОВНИ будуть змушені поєднати професійні обов’язки із вирішенням особистих завдань. День особливо сприятливий для впорядкування сімейних справ і контакту з досвідченими, сильними особистостями.

ТЕЛЬЦІ

Перша половина дня вимагає від ТЕЛЬЦІВ дотримання особливої ​​уваги на дорогах і здорового глузду при спілкуванні з “владними”. Якщо ви плануєте розширити сферу впливу, вам знадобиться кваліфікована допомога.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ не варто зараз роздавати обіцянки, навіть якщо вони здаються дуже логічними. Не погоджуйтеся з почуття обов’язку на нецікаві вам проекти, тим більше якщо це загрожує пов’язати вас на довгий час. Саме час для того, щоб дозволити собі більше, ніж звичайно!

РАКИ

РАКИ, результативність сьогоднішнього дня безпосередньо залежить від вашої готовності взяти відповідальність на себе. Почату справу слід довести до кінця: результат винагородить вас за витрачений час. У другій половині дня чекають на сюрпризи.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ сприятливий час для професійного зростання, просування кар’єрними сходами. День здобуття мудрості та захисту. Може загостритися вимогливість щодо коханої людини.

ДІВИ

У ДІВ час відновлення душевної рівноваги, добре зайнятися своєю фізичною формою. Хоча на роботі все складається цілком благополучно, найкомфортніше ви почуватиметеся вдома. Уникайте зайвої метушні, вирішення спірних питань краще поки що відкласти.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ сьогодні допоможе їхнє вміння спілкуватися, створювати навколо себе дружню атмосферу. Для налагодження зв’язків більше підійдуть ранкові години, коли ви зможете докорінно змінити свої стосунки з оточуючими.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ, не затягуйте з вирішенням професійних проблем та усунення серйозних розбіжностей з іншими людьми. Сьогодні можна вдало розпорядитись великою сумою грошей.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ доведеться пристосовуватися до обмежень на роботі. Якась зустріч чи дзвінок збираються серйозно вплинути на ваші справи та плани. Приймайте тільки справді цікаві та “смачні” пропозиції.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГАМ буде корисно взяти участь у будь-яких заходах, де вони можуть проявити себе як організатор. Можливо, для користі справи доведеться згадати свої зв’язки з впливовими особами.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ очікується напад товариськості, наслідки чого можуть бути найнесподіванішими. Ваш організм, тим часом, потребує особливої ​​уваги, перебудови на зимові ритми. Добре вживати напої, що розігрівають, ходити в сауну.

РИБИ

РИБИ, сьогодні вам майже неможливо відмовити. Спілкування із перспективними партнерами може відволікти від початкових планів. Не слід боятися змін, особливо якщо вони несуть із собою можливість зробити життя повнішим і насиченішим.