fbpx
Перейти до вмісту

Таланти Раків, емоції Терезів та гроші Риб: докладний гороскоп на 15 грудня для всіх знаків зодіаку

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2021 року

ОВЕН

Сьогодні ваші плани підуть нанівець, але ви цьому тільки порадієте. Ви будете дуже щасливі у всьому, що стосується ніжних почуттів та інших приємних дрібниць.

ТЕЛЕЦЬ

Не шукайте сьогодні зустрічі ні з другом, ні з коханою людиною. Вам потрібна незалежність та повна відсутність емоцій.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні варто довіряти лише першому враженню. Всі інші будуть дуже засмічені вашою схильністю домислювати.

РАК

Сьогодні ви забудете про всі свої проблеми – вам належить заняття настільки цікаве, що про них просто ніколи згадуватиме.

ЛЕВИ

Той факт, що ви щось побачили першим, ще не виправдовує ваших претензій на цей предмет. Тим більше, що у нього (у предмета) може бути своя думка з цього приводу.

ДІВА

Ті, кого ви любите, сьогодні можуть стати абсолютно нестерпними. Нікому іншому ви, можливо, не пробачили б подібних витівок, але в цьому випадку навіть покривдитися як слід не дадуть.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні романтичні відносини можуть досягти найвищої точки. Від того, як ви поведете себе сьогодні, буде залежати дуже і дуже багато. Будьте обережні, але не полохливі.

СКОРПІОН

Сьогодні ви виглядатимете білою вороною. Оберніть свою відмінність від інших на свою користь і в жодному разі не намагайтеся сховатися.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні вас тягне в далекі дали на пошуки пригод. Втім, якщо перше бажання (далі) може виявитися скрутним для виконання, то умов для задоволення другого ви зможете знайти у надлишку та вдома.

КОЗОРІГ

Вам усе вдаватиметься сьогодні. Ваша логіка безперечна, вибір моменту досконалий. Якщо не лінуватиметеся, досягнете багато чого.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні хороший день для роботи з фінансовою чи діловою стороною вашої кар’єри. Практичність – ось та якість, яка вимагатиметься від вас насамперед.

РИБИ

Сьогодні у вас може зовсім несподівано з’явитися можливість отримати непоганий прибуток. Головне – цю можливість не прогавити.