fbpx
Цей день Гороскоп Таро гороскоп для всіх знаків Зодіаку до кінця місяця: Дівам — удача, Козорогам гороші

Таро гороскоп для всіх знаків Зодіаку до кінця місяця: Дівам — удача, Козорогам гороші

Карти таро давно використовуються людьми для передбачення майбутнього. У цих картах люди шукають ознаки долі та попередження. Гороскоп таро на лютий 2022 року говорить про те, що кінець зими потрібно провести продуктивно.

Гороскоп карт таро на лютий розповість, на кого чекає удача, а на кого чекають неприємності. Крім того, деякі перед весною встигнуть позбутися зайвого, інші навпаки знайдуть любов.

Овен

Карта місяця: Перевернутий король пентаклей

Лютий буде для вас непростим місяцем. Очікуються неприємні сюрпризи. Представники цього знаку можуть стати жертвою шахраїв, остерігайтесь телефонних аферистів. Начальство цього місяця буде налаштоване проти вас, тому з ним краще не сперечатися.

Телець

Карта місяця: Перевернута четвірка жезлів

Карта радить поставити на паузу свої справи та зробити перерву. Цього місяця сприятливо взяти відпустку. Все задумане має здійснитися, хоч і не так швидко, як хотілося б. З грошима все буде гаразд, але можливі проблеми зі здоров’ям.

Близнюки

Карта місяця: Вісімка пентаклей

Ви маєте багато роботи. Приготуйтеся до великої кількості турбот на роботі та вдома. Ця карта рекомендує взятися за ті справи, які ви давно відкладаєте. Лютий вдалий для позбавлення від шкідливих звичок та придбання корисних.

Рак

Карта місяця: Мир

У лютому вам потрібно бути щирими та відкритими. Відкрийте свої справжні почуття та будьте чесні з оточуючими людьми. Цього місяця ви зможете придбати вірних друзів, вам відкриються нові можливості. Доля буде до вас прихильною.

Лев

Карта місяця: Смерть

Ця карта означає, що у лютому ваше життя кардинально зміниться. На краще чи гірше — залежить тільки від вас. Якщо ви щось втратите цього місяця, значить так мало статися. Також у лютому ви перегляньте свої погляди та цінності.

Діва

Карта місяця: Колесо удачі

У лютому на вас чекає великий успіх, а будь-які проблеми та конфлікти вирішаться на вашу користь. Доля балуватиме і подарує приємні матеріальні подарунки. Відносини з рідними також розвиватимуться на краще.

Терези

Карта місяця: Вісімка кубків

У лютому доля не раз ставитиме вас у ситуації, де вам потрібно буде проявити рішучість та лідерські якості. Щоб вирішити свої проблеми, вам важливо визнати свої помилки. Буде складно зізнатися, що ви йшли неправильним шляхом, але це потрібно зробити.

Скорпіон

Карта місяця: Четвірка кубків

У лютому відбудеться багато хороших подій та приємних знайомств, але вони можуть не принести очікуваної радості. Ви часто відчуватимете нудьгу і незрозумілу тугу. Втому і злість, яка накопичилася, необхідно буде зняти, в цьому допоможуть улюблені заняття і спорт.

Стрілець

Карта місяця: Перевернута шістка кубків

У лютому доля вставлятиме палиці в колеса. Приготуйтеся до того, що ваші плани можуть руйнуватися. У лютому нагадають про себе і невирішені питання, і не виліковані хвороби. Карта радить не бути надто наївним і не прощати людей, які цього не заслужили.

Козоріг

Карта місяця: Сімка мечів

Цей місяць дозволить вам домогтися поваги оточуючих та фінансового успіху. Хитрощі та зрада зроблять вас успішними — ви можете їх не боятися. А от якщо житимете чесно, то жодних особливих успіхів не чекайте. Як правильно вчинити — вирішуйте самі, але пам’ятайте, що за всі вчинки рано чи пізно доведеться розплатитися.

Водолій

Карта місяця: Вісімка мечів

Цей місяць буде не дуже вдалим. Вас можуть переслідувати дрібні неприємності та доведеться виконувати неприємні справи, а також спілкуватися з неприємними людьми. Ви постійно сумніватиметеся у своїх вчинках. Намагайтеся сильно не переживати, адже ви все одно ні на що не вплинете.

Риби

Карта місяця: Імператор

У лютому потрібно багато працювати і знати, що сподіватися доведеться лише на себе. Не дозволяйте перекладати свої обов’язки на колег та рідних чи покладатися на їхні поради. Наприкінці місяця доля віддячить вам за докладені зусилля.

Related Post

Гороскоп на 5 серпня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 5 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Сьогодні ваша підтримка знадобиться багатьом. Звертатися за нею можуть різні люди, у тому числі ті, які колись самі надали вам важливі послуги. Не виключено, що треба буде відкласти власні

Кому зі знаків Зодіаку у серпні пощастить найбільшеКому зі знаків Зодіаку у серпні пощастить найбільше

Стало відомо, для кого зі знаків Зодіаку серпень 2022 стане золотим часом для реалізації своїх планів, мрій, задумів та амбіцій. Згідно з астропрогнозом, в останній місяць літа улюбленцем фортуни виявиться

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 червня 2023 року для всіх знаків зодіакуГороскоп на тиждень з 19 по 25 червня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен Ваші сумніви та коливання підведуть вас до думки про необхідність вибору. Намагайтеся розкрити свій творчий потенціал, вам потрібно навчитися відстоювати свої плани та інтереси. Якщо у вас виникне відчуття