fbpx

Таро-гороскоп на 2023: що чекає на тебе в новому році в коханні, роботі та фінансах

У 2023 році з’явиться можливість втілити в життя і реалізувати якісь нові цілі, проекти, успішно інвестувати в щось нове — за умови ретельного опрацювання всіх нюансів, оскільки є ризик втратити частину коштів.

Буде присутня ймовірність спонтанних витрат, нерозумного використання грошей, тому варто все ретельніше планувати і не ризикувати даремно, а десь заощадити і запастися якимось терпінням і витримкою.

Наступного року можливі нові закони, зміни у законодавстві щодо фінансової системи, прибутку та вкладень землі та нерухомості. Ймовірно, отримання субсидій, грантів на відкриття справ.

Також у 2023 році люди частіше допомагатимуть один одному, проте рік супроводжуватиметься якимись ілюзорними обіцянками, тобто вони можуть даватися, але не виконуватися.

Для тих, хто самотній, майбутній рік віщує нове знайомство, початок роману, союз, в якому є закоханість, близькість, злиття двох сердець, початок залицянь. Такі люди у парі розумітимуть один одного з півслова.

Для тих, хто перебуває у тривалих відносинах, є ймовірність початку сварок та з’ясування стосунків через гроші, матеріальні чи житлові проблеми. Один із партнерів може почати відчувати себе непотрібним, покинутим, йому не вистачатиме почуттів, ніжності, турботи та підтримки від другої половинки. І, відповідно, він почне просити, а часом навіть вимагати цієї підтримки, а партнер замість того, щоб піти назустріч, закриється і почне йти в себе.

До розриву справа може не дійти, але криза у відносинах, відчуженість, холодність будуть однозначно. З’явиться відчуття дистанціювання один від одного і бажання побути наодинці із собою. Тут людина більше йде в замкнутість та самотність, щоб подумати про те, чи варто взагалі продовжувати ці стосунки, до чого вони ведуть.

Комбінація цих Арканів каже, що в тебе з’явиться можливість здійснювати плани та досягати поставленої мети. Можливе кар’єрне зростання та вигідні ділові пропозиції, з’явиться шанс виявити професіоналізм, старанність, впевненість у собі. Тобто цей рік сприятливий та перспективний у сфері роботи. Важливими будуть такі якості, як практичність, працьовитість, дисципліна, відповідальність та витривалість.

Не виключені надбавки до зарплати, премії та збільшення окладу, можуть з’являтися нові проекти та співпраця. Вдалий час у розвиток творчих проектів, у гуманітарних науках, роботі, що з спілкуванням, консультаціями, психологією. Імовірні творчі ідеї та фантазії.

Колеги запропонують допомогу. Можливо, що однокласники чи одногрупники нададуть підтримку, дадуть пораду. У процесі навчання ті, хто захищає диплом, дисертацію чи іншу важливу роботу, можуть отримати хорошого, розумного та відповідального наукового керівника. З’явиться висока мотивація до навчання та розвитку, а в період стажування випаде шанс проявити себе, свої навички та вміння.

Можливі кардинальні зміни в матеріальному становищі як у позитивну, так і в негативну сторони. Через труднощі та подолання перешкод, через ці кардинальні зміни можуть відкрити нові перспективи, нові джерела заробітку. Є ймовірність повернення до старих забутих проектів, можливе звільнення від боргів та поява нових можливостей виправити фінансову ситуацію.

Наступний рік сприятливий для прибутку від спільних підприємств завдяки конструктивній співпраці, підтримці друзів, групи однодумців, спільним діям та згуртованій командній роботі.

Наступного року присутні фінансова рівновага та чесний розподіл доходів. Необхідно розумно використовувати матеріальні ресурси, спочатку зважуючи всі «за» та «проти», не ухвалюючи спонтанних рішень. Важливо вести чесний бізнес, махінації та тіньові угоди лише погіршать фінансове становище.

Порада карт Таро на 2023 рік
«Смерть», «Сімка чаш», «Сімка жезлів»

Аркани рекомендують тобі 2023 року відійти від звичного способу життя, дій та мислення. Не варто чіплятися за те, що вже зжило себе, необхідно відпустити все це і відкритися новому. Важливо бути стійкою, виявляти терпіння та рухатися тільки вперед. Саме час позбутися непотрібних відносин, подій, проектів та справ.

Також картки радять перевіряти будь-яку інформацію, оскільки є ризик потрапити до лап шахраїв, які можуть втягнути у сумнівні угоди та махінації. Варто бути вкрай обережною та пильною, не вірити у великий прибуток та казкові проекти, пропозиції, які обіцяють золоті гори. Це все може виявитися обманом та порожніми обіцянками. Якщо надійдуть привабливі пропозиції, не можна погоджуватися відразу, необхідно взяти час, щоб усе обміркувати та перевірити.

Дуже важливо наступного року бути більш реалістичною у всьому, не дозволяти себе обманювати, не дивитися на партнера через призму рожевих окулярів, підходити до всього з позиції логіки та розуму. Ідеалізація партнера та мрії про багатство та велике кохання можуть призвести до великого розчарування. Не виключені ризики потрапляння в різного роду залежності – часто це уникнення проблем і депресії.

Слід бути вкрай обережною та уважною до близьких. Карти радять більше проявляти рішучість, сміливість у справах. Будь ініціативною, берись за нові ідеї, показуй, на що ти здатна і чого гідна, наполегливо працюй і досягай поставленої мети. Особистий успіх та фінансове благополуччя прийдуть тільки до сміливих і здатних до активних дій!

You cannot copy content of this page