fbpx

Таро гороскоп на лютий 2023 року для кожного знака зодіаку

Аркани обіцяють практично всім знакам Зодіаку удачу та фінансове благополуччя у лютому. Порада карт Таро – працювати і досягати цілей, незважаючи на труднощі. Але, у будь-якому разі, буде легше ніж у січні, адже період ретроградного Меркурія закінчиться.

Лютий принесе нам зміни. Це місяць обнулення та входу в наше життя абсолютно нового. Можливо, зміни торкнуться сфери освіти, життя дітей, а також digital-простору. Ймовірно, будуть ухвалені нові закони та набудуть чинності нові правила. Рекомендація: не боятися нового, відчувати тренди і негайно діяти, щоб не залишитися за бортом.

ОВЕН

КАРТИ ТАРО: ДЕВ’ЯТКА ПЕНТАКЛІВ, КОЛІСНИЦЯ, ВІСІМКА МЕЧІВ

В Овнів очікується чудовий лютий, який принесе із собою прибуток. Якщо ви планували велику операцію купівлі-продажу, вона обов’язково відбудеться. Ви можете дуже вигідно щось продати. Також є велика ймовірність просування у справах. На вас чекає успіх і перемога. Когось очікує підвищення, когось – поїздка, але, у будь-якому разі, лютий – це місяць, коли доведеться взяти на себе відповідальність за результат, а результат неодмінно буде, і ви пишатиметеся ним.

Окрім іншого, іноді ви почуватиметеся заручником ситуації, можливо, обставини не дозволять вам діяти, як ви планували. У разі не варто боятися чи самостійно себе обмежувати. У вас чудовий місяць, який надасть вам потужну підтримку, тому дійте.

ТЕЛЕЦЬ

КАРТИ ТАРО: СІМКА ПЕНТАКЛІВ, ДЕСЯТКА ПЕНТАКЛІВ, ТУЗ КУБКІВ

У Тельців очікується дуже прибутковий, стабільний місяць, який принесе нові починання та почуття. Це час, коли може здійснитися ваше бажання, ви можете отримати подарунок, а також приємні відчуття.

У лютому варто задуматися про інвестиції, про купівлю нерухомості, оскільки це вкладення коштів принесе вам великий успіх і стане основою для стабільності надалі. Саме час здійснювати будь-які угоди, спрямовані на отримання прибутку, адже цього місяця удача благоволить вам у фінансовій сфері.

БЛИЗНЮКИ

КАРТИ ТАРО: ВОСЬМІРКА ЖЕЗЛІВ, ШІСТКА ЧАШ, СМЕРТЬ

Для Близнюків лютий буде місяцем швидкої зміни обстановки та високих швидкостей. Можливо, ви займетеся кількома справами одночасно, і ситуація розвиватиметься блискавично. Імовірна зустріч зі старими друзями або з людьми з минулого, яких ви давно не бачили. Вона буде приємною і ви отримаєте масу позитивних вражень. Також є можливість отримати багато подарунків та квітів, окремо порадують діти, спілкування з якими доставить масу приємних хвилин.

Лютий стане для вас трансформаційним. Щось припиниться і закінчиться у вашому житті. Можливо, це місяць припинення непотрібних стосунків. Це місяць важливих змін у вашому житті. Настав час позбутися непотрібного, того, що не працює – чи це стосунки, компанія, в якій ви працюєте, чи якісь оточуючі вас речі. У будь-якому випадку трансформація піде вам на користь, адже попереду на вас чекають нові горизонти і абсолютно нове майбутнє, варто лише подолати свій страх і безстрашно зробити крок уперед. Навколишні неодмінно вас підтримають.

РАК

КАРТИ ТАРО: СІМКА ПЕНТАКЛІВ, ЛИЦАР ЧАШ, ДИЯВОЛ

Раків у лютому хвилюватимуть фінансові питання та питання інвестування – як правильно розподіляти свій бюджет, у що правильно вкласти кошти, щоб надалі вони приносили доходи. На перший погляд здається, що у вас мало прибутку, але згодом ви зрозумієте, що робите вірні кроки і закладаєте фундамент благополуччя свого майбутнього. Багато Раки вирушать у подорож. Також на вас чекає просування по службі. Деякі дівчата-Раки познайомляться з цікавою молодою людиною, проте вам буде актуальна рекомендація «довіряти, але перевіряти».

Імовірні угоди з нерухомістю. Можливо, доведеться взаємодіяти зі співробітниками банку чи податковою, хтось із вас займеться питаннями кредитування та іпотеки. Будьте, будь ласка, уважні. Не піддавайтеся цього місяця маніпуляціям та спокусам, а також намагайтеся нівелювати свої страхи. Нічого не бійтеся, дійте, йдіть уперед крок за кроком. Невеликий, але стабільний рух уперед приведе вас до приголомшливих результатів.

ЛЕВ

КАРТИ ТАРО: ДЕВ’ЯТКА ЧАШ, КОРОЛЬ ЧАШ, БЛАЗЕНЬ

Львів чекає на шикарний лютий. Нарешті ви отримаєте результат, він буде блискучим. Ви розумієте, що у вас все вийшло. Все те, чого ви так хотіли, почне здійснюватись у лютому. Ви будете задоволені та дуже задоволені. Ви заслужили свій успіх, і останній місяць зими покаже результати вашої наполегливої праці у минулому. Також можливі відвідування якихось заходів, банкетів та свят. Якийсь досвідчений, дбайливий, уважний, а також романтичний чоловік впливатиме на вас у лютому.

Можливо, у вас з’явиться шанувальник. У жінок-Левів є можливість завести цікаві знайомства. Щось нове увійде у ваше життя: хтось дізнається про свою вагітність, хтось почне абсолютно новий проект, роботу з нуля, але будь-які починання чекає на успіх. Дійте! Придивіться до починань в інтернеті – у цьому випадку удача точно буде на вашому боці.

ДІВА

КАРТИ ТАРО: ДУРЕНЬ, ДЕВ’ЯТКА МЕЧІВ, МИР

Для Дів лютий буде місяцем закінчення якогось довгого процесу, якоїсь справи, яка тривала довго. Ви зможете отримати результат від виконаної роботи. Будьте, будь ласка, уважні з новими починаннями: самовпевненість і несерйозне ставлення до проектів можуть спричинити неприємності. Особливо вас можуть засмутити відносини, пов’язані з новими починаннями та з дітьми. У разі серйозне ставлення до задуманого і ретельна підготовка змінять ситуацію на краще.

ТЕРЕЗИ

КАРТИ ТАРО: БЕЗПЕКА, ДЕВ’ЯТКА ЧАШ, КОРОЛЬ ЧАШ

Лютий буде благоволити новим починанням, буде ознаменований абсолютною свободою та незалежністю. Саме час обнулитися і зайнятися чимось, чим раніше не займалися – ви отримаєте надзвичайне задоволення від цієї справи. Також ви можете бути запрошені на якийсь захід чи відзначення щасливої події. В останній місяць зими ви пишатиметеся отриманими результатами та своїми досягненнями. Ви будете дуже успішні – саме час звернути увагу на себе та знайти час на свої задоволення. Цього місяця на вас впливатиме якийсь чоловік, можливо, ваш чоловік або партнер. Він буде ставитись до вас із турботою та увагою. Самотні жінки-Терези можуть познайомитися з дуже цікавим чоловіком на якомусь заході.

СКОРПІОН

КАРТИ ТАРО: ЗІРКА, ПАЖ ПЕНТАКЛІВ, ДЕВ’ЯТКА МЕЧІВ

У Скорпіонів у лютому здійсниться якась заповітна мрія. Ваше бажання може здійснитися, ви опинитеся в центрі уваги, на вас чекає популярність і успіх. У справах буде прогрес, особливо якщо вони пов’язані з Інтернетом. Саме час проявитися, засіяти і заявити про себе, щоб дізнатися про вас якомога більше людей.

Можливо, вам варто яскравіше виявлятися у своєму блозі. Якщо його немає, обов’язково заведіть. Ви зможете відчути підвищення вашого статусу. Ви чудово виглядатимете – не дарма вам випала «Зірка». Будьте уважні до справ, пов’язаних з дітьми та підлеглими. Тут можливе легке розчарування та досада. Зверніть увагу на своє здоров’я чи здоров’я своїх дітей. Ймовірно, цій сфері потрібно приділити особливу увагу у лютому.

СТРІЛЕЦЬ

КАРТИ ТАРО: ЛИЦАР ЧАШ, ДВІЙКА ПЕНТАКЛІВ, ТРІЙКА МЕЧІВ

Стрільцям у лютому чекає якась дорога чи поїздка або отримання приємних звісток, запрошення на захід. Але будьте уважні до своїх фінансів, можливо, ви опинитеся у стані невизначеності. Ви можете зіткнутися з тим, що поїздка виявиться надто дорогою і її доведеться відкласти. Новини, які ви отримаєте, можуть бути пов’язані з якимись зайвими витратами. Не переживайте, зберігайте бадьорість і правильно і грамотно розподіляйте свій бюджет. Поставтеся серйозно до своїх фінансових справ і ретельно плануйте витрати, тоді вам не доведеться через них переживати.

КОЗЕРІГ

КАРТИ ТАРО: ТРІЙКА ПЕНТАКЛІВ, МИР, ТУЗ МЕЧЕЙ

Козерогам належить впритул зайнятися роботою та кар’єрою. Настав час щось змінювати – закінчити старі справи і приступити до нових. На вас чекає якесь логічне завершення зробленого, а після підбиття підсумків настане час для абсолютно нового початку. Це може бути нова робота, новий проект, нова посада після підвищення. Можливо, хтось завершить ремонт та займеться новою діяльністю. Ви знайдете ясність і розуміння, як треба вчинити далі, а ще відчуєте міць сили думки. Лютий – прекрасний період для початку навчання та планування майбутнього. Ідіть до своїх цілей чесно, відкрито, долаючи всі перешкоди, тоді на вас неодмінно чекає успіх!

ВОДОЛІЙ

КАРТИ ТАРО: ЛИЦАР ЧАШ, СИЛА, ТУЗ МЕЧІВ

У Водоліїв у лютому можлива якась поїздка, подорож чи просування по службі, можливо, якісь зміни у відносинах. Якщо ви не плануєте нікуди їхати, на вас чекає активний місяць переміщень у своєму населеному пункті, отримання приємних новин. Також ви опинитеся в центрі уваги, ваша харизма, сила волі та внутрішній стрижень не можуть не приваблювати. Ви світитиметеся, проявите свої лідерські здібності і виявитеся мотиватором для інших людей. Ваша сила переконання буде на висоті, обов’язково користуйтесь нею! Сила думки та ясність розуміння того, як ви бачите своє подальше життя, допоможуть вам спланувати своє майбутнє якнайкраще.

РИБИ

КАРТИ ТАРО: П’ЯТЕРКА ЖЕЗЛІВ, ЧЕТВЕРКА ЖЕЗЛІВ, ТРІЙКА ЖЕЗЛІВ

Для Риб лютий виявиться енергетично потужним місяцем, про це свідчить комбінація арканів. Весь місяць буде присвячено вашій кар’єрі. У бізнесі справи підуть дуже активно. Запускайте свої проекти, вони будуть максимально успішними!

На вас чекає успіх і благополуччя як у сімейному житті, так і на роботі, і в бізнесі. Користуйтеся прихильністю людей до вас та дійте максимально серйозно та активно. Це місяць для становлення, розвитку та отримання запаморочливих результатів.

You cannot copy content of this page