fbpx

Таро-прогноз квітень 2024 року для кожного знаку зодіаку

Починається новий місяць весни, провести який хочеться успішно. Впоратися з поставленими завданнями та залучити удачу Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки старших Арканів. Прогноз на квітень додасть впевненості та допоможе обійти стороною безліч неприємностей.

Таро-прогноз квітень 2024 року

Карти Таро дають можливість не просто зазирнути в майбутнє, але й зробити так, щоб успіх не відвернувся. Точні підказки старших Арканів допоможуть визначитися з вибором шляху та знайти своє призначення. Експерти сайту радять уважно вивчити розклади, що випали, щоб не упустити важливих підказок і розпорядитися ними для здобуття власного благополуччя.

Овен

Аркан «Мир» обіцяє Овнам чудовий початок квітня. По цій карті завершується період труднощів, у житті настає гармонія, а заповітні бажання починають виконуватися. По цій карті найкраще, що можуть зробити представники сузір’я — це помиритися з близькими та закопати сокиру війни.

По карті «Імператор» на представників сузір’я чекають нові успіхи на діловій ниві. Аркан обіцяє процвітання в кар’єрі та бізнесі, проте для цього важливо не лише активно працювати, а й отримувати нові знання, працювати в команді та прислухатися до мудрих порад з боку наставників.

Аркан “Помірність” закликає Овнов до контролю над емоціями. Імпульсивність і надмірна активність можуть призвести до неприємностей, а значить важливо стримати запал і зосередитися на першочергових завданнях. Успіх не відвернеться, якщо не переоцінювати себе і правильно розставляти пріоритети.

Телець

Квітень буде активним місяцем, тож Тельцям важливо зібратися із силами. Карта «Суд» говорить про те, що представники сузір’я зможуть завершити черговий проект та насолодитися перемогою. Також карта говорить про те, що лише чесна праця приверне нові успіхи, а спроби схитрувати чи обдурити заведуть у глухий кут.

Карта «Правосуддя» перегукується з першим Арканом, вказуючи Тельцям необхідність бути чесними і неупередженими. Важливо пам’ятати, що негативні дії та думки не приведуть ні до чого доброго. Навпаки, вони можуть позбавити мотивації та стати причиною безлічі неприємностей.

Завершує квітень Аркан «Маг», яким Тельці зможуть розправити крила. Карта говорить про те, що розвиток талантів допоможе знайти своє місце підлогу сонцем, як і самостійність. Настав час відмовитися від сторонніх порад та самостійно обирати свій шлях, пройти який потрібно з високо піднятою головою.

Близнюки

«Місяць» у розкладі — карта, що попереджає Близнюків про можливу небезпеку. Аркан говорить про таємниці, які незабаром відкриються представникам сузір’я, і розпорядитися знаннями важливо розумно. У квітні не можна вірити чуткам і пліткам, а також потурати поганим звичкам та уподобанням.

Аркан “Колісниця” закликає не зволікати і братися за поставлені завдання. По цій карті шлях чистий, а значить, Близнюки зможуть легко дійти успіху. Порада картки – розставити пріоритети і не забувати про відповідальність, щоб не відступити за крок від перемоги.

Аркан «Повішений» говорить про те, що деякі справи доведеться поставити на паузу та переключити увагу. Така тактика заощадить Близнюкам час та допоможе вчасно відмовитися від того, що вже не має сенсу.

Рак

Ракам у квітні доведеться протистояти безлічі спокус. Карта “Диявол” попереджає про те, що потурання негативу може закінчитися сумно, тому представникам сузір’я потрібно бути відповідальними та обачними. Також важливо убезпечити себе від токсичних особистостей, здатних збити з пантелику.

Карта «Повішений» закликає представників цього Знаку переглянути та скоригувати плани. Не виключено, що через неправильно розставлені пріоритети справи не розвиваються або стають на паузу, а труднощів на шляху стає дедалі більше.

“Місяць” у розкладі – карта нестабільності. За цим Арканом Раки зможуть вийти із сутінків сумнівів, якщо перестануть потурати необґрунтованим страхам та слухати плітки. Домисли не допоможуть знайти вірний шлях до успіху, а отже, потрібно прислухатися до інтуїції та не змінювати своїх принципів.

Лев

По карті «Місяць» Левам важливо пам’ятати, що довіра чуткам і потурання надуманим страхам з великою ймовірністю закінчиться погано. Аркан символізує сутінковий період, вийти з якого вийде, якщо довіряти внутрішньому голосу і покладатися на факти, ігноруючи плітки, домисли і невірні орієнтири.

Аркан “Дурень” говорить про те, що Левам допоможе щаслива випадковість. Для того, щоб успіх посміхнувся, важливо відповідально ставитися до своєї роботи, виключити марні ризики і не думати, що все складеться само собою. Докладені зусилля окупляться сторицею, якщо не перекладати відповідальності.

Карта “Суд” говорить про те, що представники сузір’я зможуть завершити квітень на позитивній ноті. Аркан символізує завершення та звільнення, а отже, вдасться поставити крапку у серйозній роботі, а також звільнитися від нав’язливої уваги з боку заздрісників чи недоброзичливців.

Діва

Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що у квітні Дів чекатиме кругообіг подій. Це означає, що представникам сузір’я важливо залишатися пильними та вдумливими. Навіть якщо щось піде не за планом, не варто засмучуватися. Згодом стане зрозуміло, що потрібно зробити для того, щоб заволодіти ситуацією.

Карта «Місяць» говорить про те, що Дівам потрібно довіряти собі, а не стороннім домислам. Це допоможе уникнути проблем на шляху до бажаної мети. Також по цій карті представникам сузір’я стане доступна прихована раніше інформація, і розпорядитися її потрібно з розумом, не посвячуючи нікого у свої плани.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Дівам незабаром доведеться зробити важливий вибір, який змінить життя та долю. Карта обіцяє позитивні зміни, якщо довіряти своєму серцю і вибирати свій шлях розвитку, а не той, що нав’язали з боку.

Терези

«Колесо удачі» у розкладі для Терезів — карта несподіваних подій, які обов’язково призведуть до позитивних змін, якщо не втручатися в те, що відбувається. Порада Аркана – не поспішати і вникнути в суть того, що відбувається, щоб взяти кермо влади в свої руки і вершити свою долю самостійно.

Аркан «Смерть» говорить не про проблеми, а про звільнення. На цій карті настав час попрощатися з минулим, щоб дати новим подіям можливість прийти в життя. Терезам важливо жити сьогоднішнім днем, а не ворушити минуле, змінити яке не під силу нікому.

Карта «Місяць» закликає представників даного сузір’я до обережності: Терези мають боротися з сумнівами і страхами, які заважають приймати вірні рішення. Порада Аркана – заспокоїтися і прислухатися до себе, звільнитися від негативних думок і ухвалити єдине правильне рішення.

Скорпіон

Карта «Диявол» відкриває квітень, закликаючи Скорпіонів не вступати у сумнівні авантюри та не поткати поганим звичкам. Пройти випробування з честю буде простіше, якщо прислухатися до внутрішнього голосу та захистити себе від спілкування з токсичними людьми. Вони здатні зіпсувати репутацію та дуже ускладнити життя.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Скорпіони мають бути готовими до того, щоб відкласти поточні справи та зайнятися вирішенням другорядних завдань. Не можна забувати, що зовнішні обставини можуть скластися так, що основну роботу виконати швидко не вийде.

«Смерть» у розкладі — позитивна карта, попри страшну назву. У розкладі для Скорпіонів вона відповідає за завершення та звільнення. Це означає, що настав час ставити крапку, знімати з себе зобов’язання та розпочинати новий етап розвитку. Закрити двері минулого допоможуть прості, але дійові ритуали.

Стрілець

Карта «Маг» вказує на те, що успіху досягнуть сміливі та креативні особи. Тому Аркану Стрільці можуть повною мірою користуватися своїми талантами і не боятися йти неповторним шляхом. У квітні важливо повірити у свої сили, щоб не поступатися перемогою конкурентам та зійти на п’єдестал успіху.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Стрільцям доведеться відкласти вирішення якихось завдань на пізніший час і зайнятися виконанням раніше відкладеної роботи. Карта попереджає про те, що різка зміна планів та спроби обхитрити долю не приведуть ні до чого доброго.

По карті «Закохані» настає час змін, і вони будуть позитивними, якщо ухвалюватимуть рішення з холодною головою. Не виключено, що Стрільцям доведеться піти на тимчасові жертви, щоб покращити своє життя і залучити до нього справді важливі події та людей.

Козеріг

Карта «Мир» говорить про чудовий початок місяця. За цим Арканом справи просуваються без проблем та перешкод, у житті настає період гармонії та щастя. Козероги зможуть порозумітися з близькими, залишити в минулому сварки та конфлікти, а також знайти своє щастя у простих речах.

Аркан “Зірка” вказує на правильно обраний шлях, пройти яким потрібно до кінця. Проблем і перешкод не виникне, якщо представники даного сузір’я слухатимуть своє серце і не квапити подій, які йдуть своєю чергою.

Завершує місяць карта «Диявол», яка несе у собі застереження. Козерогам важливо протистояти спокусам та самостійно приймати серйозні рішення. Потурання слабкостям не покращить становища. Навпаки, погані думки та вчинки можуть зіграти злий жарт і позбавити доброї репутації.

Риби

«Колесо удачі» у розкладі для Риб — карта несподіваних подій, які можуть призвести як до позитивних результатів, так і до неприємностей. Уникнути негараздів вдасться в тому випадку, якщо уважно стежити за тим, що відбувається, і перш ніж активно працювати, виробити стратегію і правильно розставити пріоритети.

Карта «Суд» попереджає Риб про те, що досягти успіхів буде просто, якщо залишатися чесними та неупередженими. Також Аркан говорить про можливість вийти з тіні конкурентів, проте діяти потрібно згідно з буквою закону і не зраджувати своїх ідеалів.

“Імператор” у розкладі – карта нових успіхів, які будуть можливі завдяки активній роботі. Представникам цього сузір’я доведеться випробувати себе на міцність і вести за собою людей, об’єднаних однією метою.

You cannot copy content of this page