fbpx

Таро-прогноз на 2023 рік для кожного знаку зодіаку

Що приготували карти Таро твоєму знаку зодіаку наступного року? Шукай нижче свій знак і читай розшифрування Аркана.

Ну а у сфері здоров’я суспільство перегляне питання харчування, розпочнеться поголовне захоплення функціональним харчуванням, без звичних рецептів та продуктів. Давайте розглянемо з астрологом та тарологом прогноз на 2023 рік за допомогою карток Таро для кожного знака зодіаку окремо.

Овен
Аркан «Помірність»

Для всіх Овнів 2023 пройде під Арканом «Помірність», а це означає, що у кожного буде можливість знайти баланс у всіх сферах життя. У твоєму житті настане момент, коли ти маєш вирішити — що з минулого потрібно залишити в минулому, а що взяти з собою. Подивися на своє оточення — з ким час розлучитися, а з ким спілкуватися частіше, хто надає на тебе позитивний вплив, допомагає тримати себе в рівновазі.

Якщо ти в парі — то нарешті цього року відчуєш, що ви обоє стали вкладати у відносини однаково, стосунки стануть духовнішими. У справах та навчанні знайди рівновагу вкладених сил та результату, не викладайся на 100% там, де тобі не повернеться 200%.

Телець
Аркан “Сила”

Для Тельців 2023 пройде під Арканом «Сила», це карта про м’яку жіночу силу, в тому числі силу волі. Чудовий рік для боротьби зі своїми шкідливими звичками. Приймай на себе будь-яку аскезу, вона пройде легко і принесе додаткову користь у твоє життя, проси все що завгодно: удачу в коханні за відмову від залипання в соціальних мережах, везіння у справах за відмову від шкідливої їжі тощо.

У парі ти відіграватимеш головну роль, всі рішення приймати тобі — але й відповідальність також на твоїх плечах. Твоя сила має бути під вуаллю слабкості — не тисни, а м’яко спрямовуй.

Якщо ти працюєш – доведеться взяти на себе додаткове навантаження, а комусь просто розпочати робочу кар’єру, цей рік запам’ятається крутими результатами у твоїй кар’єрі.

Близнюки
Аркан «Блазень»

У Близнюків 2023 пройде під Арканом «Блазень», а це означає, що рік буде про нові починання — доля пошле тобі удачу у всіх випадках, коли ти будеш готова поміняти старе на нове. Прекрасний рік для змін по всіх напрямках – почни вчитися новому, шукай незвичні для себе сценарії, прищепи собі нові звички – все вийде! Але якщо вирішиш триматися за старе і звичайне — на тебе чекає розчарування наприкінці року, зрозумієш, що час витрачено дарма і різко усвідомлюєш усі свої помилки.

Усім, хто в парі, «Блазень» радить створювати нові сценарії стосунків: місця для зустрічей, традиції, приводи для побачень… або взагалі з’явиться новий партнер.

Рак
Аркан «Вежа»

Раки, ви входите до зони турбулентності, пристебніть ремені, підніміть спинки крісел та відкрийте шторки ілюмінатора!

Ти якраз спостерігатимеш з боку скандалів і різких змін у своєму оточенні, які торкнуться тебе щодо дотичної. Дивись уважно та засвоюй уроки на чужому досвіді, все це стане у нагоді вже у 2024 році. Тобі буде корисно вести щоденник і записувати всі свої почуття, щоб потім зробити висновки.

У коханні Раки переживатимуть за своїх партнерів, які можуть втратити роботу або зіпсувати стосунки з сім’єю, твоїй близькій людині знадобиться підтримка, будь поруч.

Лев
Аркан «Колісниця»

«Колісниця» обіцяє дуже багато подій, дуже висока швидкість, ти просто не встигаєш реагувати! Що важливо — підготуйся, поставте цілі на рік, намагайся просто дотримуватися плану, хоча це буде дуже непросто. У будь-якому разі, коли протягом року тобі потрібно буде приймати термінові рішення — ти точно звіришся з планом і зрозумієш, чи потрібно погодитися чи відмовитися. Інакше є небезпека зробити величезну кількість помилок та розгрібати їх навіть увесь 2024 рік!

У сфері відносин — справжня емоційна гойдалка, жодна впевненість у завтрашньому дні, зміни без попередження, тому пам’ятай — головне любити себе, все інше не так важливо.

Діва
Аркан «Закохані»

Цей Аркан говорить про те, що все в 2023 році буде в задоволенні та прийнятті, Діви більше за інших це заслужили своєю наполегливою працею.

Будь-які події носитимуть відтінок везіння, не бійся сама створювати приводи. Наприклад, знайомся з новими людьми, обов’язково вирушай у подорож, більше розповідай про себе іншим людям, не лінуйся вести соціальні мережі, щоб показати, яке задоволення від життя ти отримуєш.

У стосунках розпочнеться період тотального щастя, але ти матимеш лише одну проблему — невже це зі мною? Повір, це з тобою, ти заслужила і готова насолоджуватися!

Терези
Аркан «Імператриця»

2023 року тобі потрібно значно збільшити масштаб своєї особистості, стати більш освіченою та духовно розвиненою. Що можна порадити — почни багато вчитися і читати, це рік завантаження тієї інформації, яку ти витрачатиме найближчі 7 років. Постарайся щоб знання були різними: для професії, для хобі, для стосунків у парі, для загального розвитку. Також корисно навчитися водити машину — прокачаєш свою навичку мобільності.

Якщо ти в парі — візьми аскезу і не лайся з партнером увесь рік, імператриці не з’ясовують стосунки — вони вищі за цей рівень. Будь строгою, але справедливою.

Скорпіон
Аркан «Повішений»

Наступного року світ розшириться, і ти побачиш свої нові можливості, нові здібності, нові таланти. Тебе потягне до езотерики та містики, будь обережна, не всі магічні способи роботи з реальністю однаково безпечні. Вибирай перевірених майстрів та слухай свою інтуїцію. Тобі захочеться вивчати Астрологію, Таро, Нумерологію та навіть Human Design, але вибери щось одне.

У відносинах також відкриється «третє око», але це лише твоя ілюзія — не треба читати думки партнера та вгадувати його бажання, можна жорстко помилитися, краще перепитувати.

Стрілець
Аркан «Сонце»

Для Стрільців 2023 пройде під Арканом «Сонце» – це найпозитивніша карта колоди Таро, яка означає щастя по всіх сферах життя. Ти отримаєш багато можливостей у сфері грошей — саме можливостей, які потрібно ще відпрацювати, але ти точно впораєшся. Можеш загадувати великі покупки та подарунки, але будь готова натомість віддати свій час та відчуття свободи, не пошкодуєш!

У стосунках буде період великого свята — це зустріч із партнером мрії, а можливо ти навіть надумаєш у майбутньому узаконити ваші з партнером стосунки або вирушити у велику романтичну подорож лише удвох.

Козеріг
Аркан «Колесо Фортуни»

Цей Аркан говорить про те, що багато залежатиме від твоєї здатності змінювати плани по ходу дії, що в принципі для Козерогів непросто.

Колесо Фортуни обертається швидко і головна фішка для тебе – бути ні до чого не прив’язаною. Можливі несподівані поїздки чи пропозиції з навчання, тебе можуть запросити на нову роботу чи доручити новий проект. Ти єдина, кому я пораджу не будувати плани на рік, хай усе йтиме без контролю. Незвично, так?

Стосунки прийдуть до тебе самі, несподівано, як і решта. Тобі не буде зручно приймати когось так близько до серця, але настав час думати не про зручність, а про зміну звичного графіка життя, пробуй!

Водолій
Аркан «Місяць»

«Місяць» передбачає, що дуже висока роль жінок твого роду в житті дасть про себе знати, всі події будуть у 2023 році про них і навколо них. Але головне завдання року у творчості: вчися творити, малюй, співай, танцюй! Постав на початку року ціль — довести нову творчу навичку до призу чи значущої події, як виступ у «Танцях» чи своя пісня на ДР подруги, в тебе вийде прийти до цієї мети в чудовому темпі та настрої! А решту всіх цілей зачекають 2024 рік.

У стосунках будь також більш творчою — подарунки своїми руками, спільні походи на концерти та музей, майстер-класи з живопису. Випробуй різні варіанти, і твій партнер буде в захваті.

Риби
Аркан «Суд»

У Риб завершуються ті процеси, які вони розпочали попередні два роки, настає період підбиття підсумків, саме про це Аркан «Суд». Звичайно, просто побачити, до чого привели твої дії — мало, треба одразу проводити аналіз своїх помилок. Наприклад, якщо в тебе накотять проблеми у навчанні — як ти дійшла таких результатів (перепустки, неувага) і що тепер можна виправити (більше займатися, тренувати увагу через медитації). Чим більше висновків ти зробиш у 2023 — тим крутішим буде вже наступний, 2024 рік.

У відносинах більша ймовірність розриву, але не переживай — ти можеш повернутися до нових відносин із цим партнером, якщо сама змінишся і станеш значно кращою, ніж була.

You cannot copy content of this page