fbpx

Таро-прогноз на березень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Березень це час змін, коли сама природа підштовхує до підкорення нових вершин. Таро-прогноз на березень 2022 допоможе Знакам Зодіаку не збитися зі шляху і забезпечити собі прекрасне майбутнє.

Початок весни – радісна пора. Сил стає більшим, отже, настає фаза активної роботи. Виконати заповітні мрії, досягти успіху у справах та налагодити особисте життя у березні Знакам Зодіаку допоможуть підказки старших Арканів колоди Наслідків.

Овен

На початку березня Овнам для власної безпеки необхідно контролювати свою поведінку. Аркан «Дурак» говорить про те, що необережні слова чи дії можуть спричинити конфлікт як у діловому середовищі, так і з близькими. Уміння вчасно зупинитися запобігатиме небажаним подіям.

Аркан «Помірність» у розкладі свідчить про можливість впоратися із небажаними емоціями. Овнам підуть на користь медитації, завдяки яким вдасться оновити енергію і звільнитися від негативу, що накопичився. Також по цій карті не можна приймати рішення, не обміркувавши їхні наслідки.

Наприкінці березня по карті «Вежа» Овнам належить змінити думку і залишити у минулому все те, що втратило актуальність. Аркан вказує на період, коли зміни вриваються в життя, і для того, щоб вони були на краще, важливо не чинити опір подіям, що відбуваються.

Телець

Аркан «Диявол» виступає для Тельців застереженням. На початку березня потурання слабкостям, надмірні витрати і самообман не допоможуть досягти нових вершин, а лише заведуть у глухий кут і зіпсують репутацію.

По карті «Сонце» проблеми залишаються позаду. У розкладі для Тельців Аркан говорить про те, що настає час рішучих дій: перешкод на шляху немає, а отже, настав час докласти зусиль для досягнення поставлених завдань.

Карта «Ієрофант» закликає Тельцов залишатися мудрими і не робити вчинків, які можуть призвести до неприємностей. Порада картки – розставити пріоритети і діяти поступово, не забуваючи переймати досвід мудрих наставників.

Близнюки

Аркан «Диявол» відкриває весну, закликаючи Близнюків відмовитися від будь-яких ризиків та поспішних дій. Неприємності не забаряться, якщо втратити пильність і піти на поводу миттєвих забаганок.

Аркан “Світ” символізує завершення труднощів. Близнюки зможуть залучити до життя позитивні зміни, діючи не поспішаючи і знаходячи компромісні рішення. По цій карті легко вирішуються розбіжності та відновлюються дружні стосунки.

Карта «Імператриця» у розкладі на кінець березня вказує на позитивні події. Тому Аркану Близнюки зможуть знайти вірний шлях на щастя, налагодити особисті стосунки та набути гармонії в сімейному житті.

Рак

Ракам на початку березня не зашкодити обережності. Аркан «Дурак» говорить про те, що недбале ставлення до справ та неувага до деталей зашкодять планам і замість успіху призведуть до нових проблем.

Аркан “Імператриця” говорить про період, коли Раки зможуть залучити достаток у своє життя. Порада карти – бути мудрими і не поспішати, дозволяючи собі відпочинок та роздуми. Така тактика убереже як від помилок, і від сварок.

“Колесо удачі” в розкладі – карта несподіваних змін. Ракам важливо залишатися в стані спокою та аналізувати події, щоб вступити в гру вчасно, взяти кермо влади в свої руки та змінити долю на краще.

Лев

Карта «Маг» говорить про те, що березень розпочнеться активно. Левам для досягнення нових успіхів знадобиться спритність та вміння підлаштовуватися під обставини. Аркан обіцяє успіх і шану тим, хто прийматиме самостійні рішення і не побоїться змін.

По карті «Колесо удачі» Львів чекають несподівані події, вплинути на які одразу не вдасться. Порада картки – не поспішати з висновками та поспостерігати за тим, що відбувається. Це допоможе зробити правильні висновки та знову керувати подіями.

За картою «Правосуддя» Леви повинні залишатися чесними та неупередженими. Кожне рішення мінятиме долю, а отже, важливо не допустити промахів чи помилок. Приймати правильні рішення буде простіше, перебуваючи у стані душевної рівноваги.

Діва

Аркан «Сонце» обіцяє Девам чудовий початок березня. На цій карті буде можливість набратися сил і відновити енергію для рішучих кроків назустріч своєму щастю. Також карта вказує на нові перспективи, що допоможуть залучити успіх.

По карті «Імператор» Девам не можна приймати рішення, перебуваючи під владою емоцій. Аркан вказує на час, коли можна запросто зганьбити себе невірними діями, тому кожен крок повинен бути обдуманий.

Карта «Суд» говорить про те, що Діви зможуть звільнитися від труднощів та сковуючих обставин. Для того, щоб не викликати на себе неприємностей, важливо залишатися чесними та непідкупними.

Терези

Карта «Імператор» говорить про те, що Терези зможуть отримати підтримку з боку та за допомогою владної людини вирішити свої проблеми. Також Аркан говорить про те, що Терезам потрібно добре попрацювати, щоб отримати гідну нагороду.

У середині березня за картою «Верховна жриця» Терезам не варто ігнорувати передчуттів. Завдяки увазі до інтуїції вдасться розширити горизонти та отримати подарунки долі, успішно уникаючи труднощів.

Наприкінці місяця Терези можуть засумніватися в собі і своїх силах, і карта Місяця виступає застереженням. Необгрунтована тривога може спричинити промахи, а отже, треба працювати над собою, підвищуючи самовпевненість.

Скорпіон

Скорпіони можуть подолати успішно, якщо не відволікатимуться від справ і відповідатимуть за те, що говорять і роблять.

По карті «Верховна жриця» на Скорпіонів чекає період, коли діяти потрібно обережно. Деякі події будуть двоякими, і щоб розібратися в ситуації, потрібен час та увага до передчуттів, які не обдурять.

Карта «Закохані» вказує на необхідність змінити життя Скорпіонам. Тому Аркану потрібно прийняти відповідальне рішення, а також відмовитися від допомоги з боку — обирати потрібно серцем.

Стрілець

Карта “Мир” відкриває перед Стрільцями нові горизонти. Тому Аркану перешкод на шляху не буде, а значить, можна сміливо підкорювати нові вершини і здійснювати свої заповітні мрії.

Аркан «Суд» говорить про те, що Стрільці отримають нагороду і зможуть звільнитися від сковуючих факторів. Порада картки – діяти рішуче, але при цьому дотримуватися правил і не ризикувати марно.

Карта “Верховна жриця” закликає Стрільців бути уважними. Знаки долі допоможуть не помилитися з вибором шляху та убережуть від неприємностей. Аркан також говорить про те, що місяць завершиться позитивно, якщо не поспішати.

Козоріг

«Самітник» у розкладі початку березня — карта, яка закликає Козерогов не рватися у бій. По цій карті важливо приділити час собі, відпочити та набратися сили. Час, проведений у спокійній обстановці, піде на користь.

По карті «Колесо удачі» Козероги зіткнуться з тим, що ситуація вийде з-під контролю. Раптові події – не привід для паніки, адже вони відбуваються, змінюючи життя та підштовхуючи до розширення горизонтів.

Аркан «Мир» для Козерогів у розкладі на місяць — довгоочікуваний знак про те, що життя змінюється на краще. Проблеми залишаються за спиною, згладжуються гострі кути конфліктів та з’являється можливість заявити про себе.

Водолій

Перша карта розкладу «Ієрофант» означає, що Водоліям не варто поспішати з діями. На початку березня потрібно розставити пріоритети, щоб встигнути все вчасно і не витрачати час на дрібниці.

Аркан «Самітник» говорить про вимушену ізоляцію. По цій карті Водолії зможуть на якийсь час відійти від справ і обмежити спілкування з оточенням, щоб відновити сили та визначитися з вектором руху.

По карті «Сила» від Водоліїв потрібна рішучість. Аркан вказує на можливість впоратися з труднощами, якщо не зволікати, але при цьому не допускати недбалого ставлення до своїх обов’язків.

Риби

“Імператор” у розкладі на початок місяця – карта, що вказує на нові успіхи та перспективи. Риби зможуть завоювати популярність, а також легко досягти поставлених завдань, якщо мудро правитимуть своїм життям.

Аркан «Дурень» обіцяє чудові перспективи, але з деякими нюансами. Риби повинні бути готові до змін, бути допитливими та допитливими, але при цьому не втрачати пильності та концентрації.

«Сила» в розкладі – карта рішучості та завзятості. Риби зможуть отримати нагороду за свою працю, якщо не пасуватимуть перед тимчасовими труднощами і не дозволятимуть оточенню диктувати свої умови.

You cannot copy content of this page