fbpx

Таро-прогноз на березень 2024 року для кожного знаку зодіаку

Довгоочікувана весна вже на порозі, отже, настає час змін. Підказки старших Арканів колоди «Наслідків» допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з полем діяльності та не прогаяти свого щастя.

Таро-прогноз на березень 2024 року

Точні прогнози, виконані за допомогою карт Таро, надають впевненості та допомагають заздалегідь підготуватися до тих чи інших подій. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади, щоб зорієнтуватися та підготуватися до серйозних подій у житті. Завдяки точним підказкам представники Зодіакального кола зможуть залучити до життя удачу та процвітання у першому місяці весни.

Овен

Карта «Колісниця» символізує активність, залученість та бажання досягти заповітної мети. Для Овнів цей Аркан означає період активної роботи, коли можна легко досягти нових вершин успіху. Прийняття відповідальних рішень та відсутність поспіху дозволять представникам сузір’я завершити розпочате успішно.

За картою «Сила» Овни зможуть реалізувати свій потенціал та подолати тимчасові перепони. Порада Аркана — не чинити безрозсудно, щоб уникнути непотрібних проблем і не гаяти часу на роботи над помилками. Також по цій карті представники вогняного сузір’я зможуть довести свою спроможність та зміцнити авторитет.

Завершує березень Аркан «Помірність», за яким важливо дотримуватися обережності та відповідальності. Овнам важливо стежити за своїм емоційним тлом, щоб не піти на поводу миттєвих забаганок і не створювати собі зайвих перешкод на шляху до поставлених завдань.

Телець

Карта «Самітник» закликає Тельцов розпочати весну не з активних дій, а з усамітнення. Така тактика допоможе поставити собі реальні завдання, відмовитися від застарілих ідей і відновити сили після зимового періоду. Активну фазу робіт важливо розпочинати з повною впевненістю у своїх діях.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Тельці з великою ймовірністю не зможуть продовжувати жодної справи. Такий стан речей не повинен лякати — представники сузір’я зможуть переключити увагу на інші завдання, а пізніше з новими силами та свіжим поглядом почати роботу.

Наприкінці місяця на Тельців чекають захоплюючі пригоди. Аркан “Дурак” говорить про те, що представникам сузір’я варто ризикнути, щоб змінити життя на краще. Однак при цьому важливо усвідомлювати і не йти на поводі сторонньої думки. Приймати рішення потрібно з холодною головою та самостійно.

Близнюки

Початок місяця буде часом змін. Аркан «Колесо удачі» повідомляє Близнюкам про те, що події розвиватимуться стрімко, проте піддаватися паніці не варто. Рада Аркана — дочекатися, поки ситуація проясниться, щоб ухвалити правильні рішення, а до цього моменту спокійно пливти за течією і не чинити опір тому, що відбувається.

Карта «Імператриця» говорить про те, що після стрімкого початку Близнюки зможуть сповільнитися і насолодитися тим, що відбувається в житті. За цим Арканом поспіх буде зайвим. Навпаки, представникам сузір’я важливо набратися терпіння і не квапити подій, щоб не прогаяти свого щастя.

Наприкінці місяця на карті «Верховна жриця» особливу увагу представникам даного сузір’я варто приділити своїй інтуїції. Практики розвитку шостого почуття допоможуть почути себе і приймати вірні рішення, які допоможуть досягти поставлених цілей і завдань.

Рак

Карта «Верховна жриця» закликає Раків розпочати березень не з активності, а з уповільнення. У стані спокою та повної гармонії буде простіше приймати вірні рішення та правильно тлумачити знаки долі. Представникам сузір’я важливо довіряти своєму внутрішньому голосу, щоб уникнути помилок.

Аркан «Маг» є поєднанням між матеріальним і духовним світами. Карта символізує силу духу, творчу волю, амбіції, мудрість та здатність керувати енергією задля досягнення своїх цілей. Ракам важливо пам’ятати, що зробити крок на щастя складно, але сміливість та рішучість допоможуть подолати будь-які труднощі.

Карта “Повішений” попереджає Раков про те, що деякі справи доведеться поставити на паузу. Така обставина не повинна стати на заваді, адже представники сузір’я зможуть переключити увагу на другорядні завдання і пізніше повернутися до основної роботи з новими ідеями.

Лев

«Колісниця» у розкладі для Левів — чудовий знак про можливість зробити заключний ривок та поставити крапку у складній справі. Порада Аркана — бути відповідальними та уважними, щоб не допустити помилок та прикрих неточностей за крок від довгоочікуваної перемоги над труднощами.

Аркан «Суд» символізує результат, остаточне рішення, звільнення від старого і початок нового циклу. Карта вказує на вирішення конфліктів, справедливість та позитивні зміни. Левів чекає на прекрасний період відновлення правди та зміцнення репутації за рахунок відповідальної роботи.

Аркан «Верховна жриця» закликає Левів бути уважними не лише до власних передчуттів, а й до долі. Вміння вчасно зупинитися і відмова від прийняття поверхневих рішень позбавить представників сузір’я багатьох неприємностей.

Діва

«Колесо удачі» на початку місяця — карта, що попереджає Дів про несподівані повороти долі, коли важливо зберігатиме самовладання і не піддаватися паніці. Порада Аркана — не шукати нічого поганого в тому, що відбувається, а заспокоїтися та проаналізувати ситуацію. Це допоможе з легкістю вийти із скрутного становища.

Карта «Верховна жриця» вторить першому Аркану розкладу та закликає представників сузір’я заспокоїтися, зупинитися та прислухатися до себе. Внутрішній голос підкаже правильне рішення та допоможе визначитися з вибором подальшого шляху.

Карта «Ієрофант» свідчить, що треба переслідувати як матеріальні інтереси, а й розвиватися духовно. Діви зможуть знайти внутрішню гармонію і знайти відповіді на хвилюючі питання, якщо будуть у рівновазі із зовнішнім світом.

Терези

Цей місяць буде чудовим періодом розвитку для Терезів. Аркан «Колесниця» говорить про те, що на початку березня важливо не опускати рук і активно працювати, щоб завершити зимові справи та розпочати новий етап життя. Будь-які мрії будуть здійснюватися, якщо вірити у себе бути послідовними та відповідальними.

Карта «Верховна жриця» символізує інтуїцію, мудрість та прозріння. Представникам сузір’я важливо частіше прислухатися до себе, щоб не гнатися за хибними цінностями і не гаяти дорогоцінного часу.

Аркан «Зірка» символізує надію та виконання мрії. По цій карті важливо провести кінець березня неспішно, завершуючи розпочаті справи та не кидаючи їх на половині шляху. Вищий провидіння допоможе Терезам впоратися з роботою.

Скорпіон

Карта «Закохані» з’являється на початку розкладу недарма. Аркан закликає Скорпіонів вибрати шлях для подальшого розвитку і перш ніж приступити до активної фази, скласти план дії і тим самим знизити ризики.

Аркан «Сила» закликає представників цього Знака бути сміливими та стійкими. Скорпіони зможуть досягти бажаного успіху, якщо працюватимуть і не гаятимуть часу на порожні роздуми чи сумніви.

Карта «Повішений» говорить про те, що настав час підбити проміжні підсумки та відмовитися від хибних ідеалів. Не виключено, що Скорпіонам доведеться чимось пожертвувати, проте згодом старання будуть винагороджені гідно.

Стрілець

Початок тижня, судячи з карти «Колесо удачі», буде досить активним і сумбурним. Стрільці мають бути готові до того, що у життя увірвуться події, які не вдасться взяти під контроль швидко. Тим не менш, вони змінять життя на краще, якщо не поспішати та аналізувати те, що відбувається.

Карта «Сила» говорить про те, що Стрільці мають все необхідне для активного розвитку та виконання заповітних бажань. Порада Аркана — бути чесними та активними, відповідальними та цілеспрямованими. Також важливо зберігати свої плани в секреті та нікому не дозволяти керувати своєю долею.

По карті «Верховна жриця» Стрільцям не варто квапити подій. Навпаки, наприкінці місяця важливо сповільнитися, щоб не прогаяти важливих сигналів Всесвіту. Ці знаки допоможуть вчасно розпочати гру та отримати совою нагороду.

Козеріг

Початок місяця, судячи з карти «Помірність», Козерогам важливо провести у спокійному ритмі. Аркан говорить про те, що потрібно залишатися позитивно налаштованими та спокійно приймати все те, що пропонує доля.

Аркан «Імператор» обіцяє Козерогам розвиток у всіх сферах життя, визнання та підкорення нових вершин. Настав час використовувати свої навички, приймати вірні рішення та переймати досвід мудрих наставників.

Карта «Дурань» символізує новий початок та ризик разом із можливостями. Аркан також може означати нерозсудливість чи недосвідченість. Козероги повинні пам’ятати, що потрібно зберігати самовладання та на порозі нових можливостей оцінювати свої сили.

Водолій

За картою «Самітник» Водоліям варто розпочати березень з усамітнення та відновлення енергії. Порада Аркана — не кидатися у вир із головою, а скласти план дій, щоб завершити зимові справи без затримок і почати щось нове та захоплююче.

Аркан “Правосуддя” символізує справедливість, баланс, закон і порядок. Ця карта з’являється в розкладі як нагадування про те, що наші дії несуть наслідки перед собою та іншими. Це означає, що Водолії мають бути усвідомленими та уважними.

Карта «Імператор» символізує владу та порядок, а закінчить, щоб досягти нових вершин успіху, Водоліям важливо бути уважними не лише до своєї роботи, а й до побажання оточення. Не варто думати тільки про себе, адже часом допомога з боку допомагає швидко завершити розпочате.

Риби

Карта «Колесо удачі» закликає Риб не переживати, якщо ситуація вийде з-під контролю. Аркан говорить про те, що доля непередбачувана, проте замість паніки важливо зберігати самовладання. Така тактика допоможе зробити правильні висновки та прийняти правильні рішення.

Аркан “Смерть” символізує довгоочікуване завершення. По цій карті Рибам настав час відпустити минуле, щоб не зациклюватися на тому, що застаріло і лише забирає час. Мова може йти як про цілі, що втратили актуальність, так і про зжили себе або токсичні відносини.

Аркан «Зірка» говорить про нові можливості та перспективи. Представники сузір’я повинні бути впевнені в собі і не кидати розпочатого, щоб залучити до життя важливі зміни, події та людей.

You cannot copy content of this page