fbpx

Таро прогноз на червень 2023 року для кожного знаку зодіаку

Таро прогноз на червень 2023 року

Початок літа завжди пов’язаний із хвилюючим очікуванням якогось дива. Не упустити свого успіху і здобути щастя Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки карт Таро. Старші Аркани допоможуть визначитися з цілями і легко обійти стороною пастки долі.

Таро-прогноз — криниця цінних порад, які не можна сприймати як вказівку до дії. Поради карток носять рекомендаційний характер, а отже, кожен представник зодіакального кола може змінювати рішення і робити так, як йому зручно. Експерти рекомендують уважно вивчити карти, що випали, і зіставити їх поради з тим, що відбувається в житті. Увага до інтуїції допоможе зробити правильні висновки та залучити до життя щастя.

Овен

Цей місяць буде для Овнів відповідальним. Аркан «Верховна жриця» відкриває червень, закликаючи не діяти з гарячого та тримати себе в руках. По цій карті нові можливості не забаряться, якщо уважно дивитися по сторонах і довіряти своїм передчуттям. Вони допоможуть відкрити двері, що ведуть до щастя.

Карта «Вежа» закликає Овнів не боятися. За цим Арканом життя зміниться на краще, якщо не зволікати і відмовлятися від усього, що не влаштовує. Настав час відкрити двері на щастя і вийти із замкнутого кола проблем. Порада картки – не боятися і рішуче діяти, щоб не проґавити нових перспектив.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність знайти в собі опору і розвиватися духовно. Також Овнам важливо розставити пріоритети, щоб займатися справді важливими справами. Порада карти – прислухатися до мудрих порад і змінювати коло спілкування, якщо в ньому немає розвитку та перспектив.

Телець

Карта «Повішений» закликає не розпочинати Тельців літо з активних дій. По цій карті важливо взяти паузу, щоб ще раз звіритися з планами, відмовитися від застарілих ідей та відпочити. Приступати до роботи та створення успішного майбутнього важливо у хорошому настрої та із запасом енергії.

“Колісниця” в розкладі – карта дії. Вона з’являється у розкладі після Аркана «Повішений», говорячи про те, що Тельці можуть приступати до справ. Починається період, коли важливо зосередитися на роботі та вирішенні важливих питань. Зволікання та сумніви можуть зіграти злий жарт.

Карта «Помірність» завершує червень, і представники сузір’я можуть бути впевнені, що отримають гідну нагороду за свою працю. Порада Аркана – бути чесними та обережними. Дотримання правил та відсутність поспіху неодноразово виручать, а вміння аналізувати ситуацію вбереже від проблем.

Близнюки

Прекрасний початок літа чекає на Близнюків. Карта «Дурень» символізує щасливі зміни, завдяки яким вдасться вирішити складнощі та розпочати шлях до щастя. Порада картки – відмовитися від необґрунтованого ризику і залишатися пильними, щоб уникнути прикрих промахів.

Карта «Колесниця» символізує успішний ривок, а отже, настав час діяти. Близнюкам важливо звільнитися від сумнівів і тривог, щоб не затьмарювати шлях до щастя тривожними думками та безпідставними страхами. Прості медитації допоможуть заспокоїтися та набути внутрішньої рівноваги.

Аркан «Суд» символізує звільнення від турбот та тривог. За цим Арканом за належної розторопності Близнюки зможуть здобути свободу від бід і проблем, заслужити на відмінну репутацію і поставити на місце кривдників. Порада картки – не відступати від мети та діяти чесними методами.

Рак

Карта «Ієрофант» закликає Раків розпочати червень не с активних дій, а з набуття контролю над негативом і набуття внутрішньої рівноваги. Стан спокою не дасть здійснити необачних вчинків. Навпаки, представники сузір’я зможуть скласти чіткий план дій і визначитися з пріоритетними завданнями на початок літа.

«Правосуддя» в розкладі — карта торжества справедливості. Цей Аркан говорить про те, що Раки зможуть здобути свободу від наклепів і негативів, поставити крапку в серйозній справі і отримати вагому нагороду за свою працю. Головне — бути чесними і неупередженими, щоб не оступитися і не зіпсувати собі репутації.

Аркан «Дурень» закликає Раків до пильності. Деякі події, залишені поза увагою, можуть вийти з-під контролю і стати причиною труднощів. По цій карті не можна допускати недбалості і ігнорувати внутрішній голос — передчуття допоможуть дізнатися про те, що попереду чекають труднощі, щоб підготуватися до них і легко вирішити неоднозначну ситуацію.

Лев

Левам на початку місяця варто звернути увагу на свої справи. Настав час перерозподілити їх, розставивши пріоритети. Аркан “Ієрофант” символізує успіхи, проте вони неможливі без чіткої організації свого часу. Не зайвим буде й отримання додаткових знань, завдяки яким буде простіше рухатися кар’єрними сходами.

Аркан «Луна» говорить про те, що Леви незабаром дізнаються про якусь таємницю. Отриманою інформацією потрібно розпорядитися з розумом ми не посвячувати в свої секрети малознайомих людей. Представникам сузір’я варто довіряти інтуїції, щоб не зайти в тупик і не зіштовхнутися з негативно налаштованими особистостями.

«Помірність» у розкладі — карта спокою та гармонії. Завершити червень важливо на позитивній хвилі і без поспіху, яка не допоможе вчасно вирішити важливі питання. Порада Аркана – діяти за ситуації, не панікувати і дотримуватися в усьому рівноваги. Також не варто Левам потурати поганим звичкам, які здатні позбавити як здоров’я, так і удачі.

Діва

Карта «Маг» говорить про те, що Дівам не складе труднощів досягти успіхів і набути популярності. Аркан закликає користуватися своїми талантами, розвиватися в різних напрямах і слідувати за мрією. Для залучення щасливих змін важливо йти власним шляхом, щоб дійти бажаної мети.

Карта «Сонце» символізує свободу від проблем і турбот. Аркан вважається однією з найпозитивніших карт у колоді «Наслідків», а закінчить, у середині червня Діви зможуть відкрити шлях до щасливого майбутнього. Карта говорить про можливість поправити матеріальне становище, про довгоочікуваний відпочинок після складної роботи та гарну нагороду за свою працю.

Аркан «Закохані» з’являється в розкладі, коли потрібно зробити вибір. Дівам важливо розставити пріоритети, щоб зробити вірний крок і йти назустріч мрії, а не чужому щастю. Не варто забувати, що скасувати зроблене навряд чи вдасться, а закінчить, потрібно добре подумати і слухати своє серце.

Терези

Відкриває червень карта «Ієрофант», а значить, Терезам час розставити пріоритети і залишити в минулому ті справи, які вже не призведуть до бажаних результатів. Аркан обіцяє шану і успіх, проте для цього важливо зберегти бездоганну репутацію, відмовитися від поспіху і займатися справами, не відволікаючись.

«Диявол» у розкладі — карта небезпеки. Уникнути неприємностей Терезам буде легше, якщо не втрачати пильності і не зв’язуватися з сумнівними людьми. Також з цього Аркану не можна дозволяти собі вольностей як у відношенні фінансів, так і зі шкідливими звичками. Обережність і обережність убережуть від серйозних проблем.

Завершує червень Аркан «Дурень», за яким Терезам не можна приймати рішення в поспіху і халатно ставитися до своїх обов’язків. Справи йдуть відмінно, проте відсутність уваги може призвести до погіршення становища. По цій карті важливо прислухатися до своєї інтуїції і помічати знаки долі — вони вкажуть шлях на щастя.

Скорпіон

Початок місяця, судячи з карти «Колісниця», буде чудовим. Аркан обіцяє розвиток і процвітання, якщо не зволікати і не сумніватися в собі. Скорпіони можуть не сумніватися в тому, що успіх не за горами зараз важливо діяти, а не сумніватися. Втратити нові можливості легко, проте нові доля надасть нескоро.

Карта «Ієрофант» також обіцяє успіх Скорпіонам. Тому Аркану супутниками успіху будуть впевненість, вміння розставляти пріоритети і бажання навчатися. Час, витрачений на заповнення прогалин у знаннях, окупиться сторицею, якщо поставити перед собою вірні завдання і не згортати з обраного шляху.

Завершує тиждень карта «Місяць». Цей Аркан відповідає за таємниці, які відкриються представникам цього сузір’я. По цій карті не можна довіряти чуткам, а також розповідати плани і свої думки. Скорпіонам варто довіряти інтуїції і уважно стежити за знаками долі, щоб не зайти в глухий кут.

Стрілець

Карта «Зірка» символізує шлях, не затьмарений перешкодами і негативом. Тому Аркану Стрільці можуть бути впевнені в тому, що зможуть здобути щастя, якщо перестануть переживати і не згортатимуть з обраного шляху. Порада карти— налаштуватися на хвилю оптимізму і діяти так, як підказує серце.

За картою «Правосуддя» Стрільцям важливо пам’ятати про правила та норми, які вбережуть від неприємностей. Аркан символізує перемогу над неприємностями і довгоочікувану винагороду для тих, хто не потурає миттєвим примхам і може тримати себе в руках у складній ситуації.

Карта «Сила» завершує червень, говорячи Скорпіонам про відмінно часу для рішучих дій. Тому Аркану будь-які складнощі можна подолати без проблем, якщо вірити в себе і не відмовлятися від поставлених завдань. Важливим буде і дотримання обережності, щоб не витратити сили даремно.

Козеріг

Червень буде відповідальним і перспективним місяцем. Відкриває його Аркан «Імператор», за яким Козероги зможуть покращити своє становище в суспільстві за рахунок прийняття мудрих рішень та вміння протистояти негараздам. По цій карті важливо вірити в себе і не відмовлятися від привабливих пропозицій.

Карта «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не поспішати. Тому Аркану можуть виникнути неоднозначні ситуації, які вимагатимуть уваги до інтуїції та ретельного аналізу. Відсутність імпульсивних дій допоможе не оступитися і вчасно зірвати куш.

Карта «Імператриця» говорить про те, що справи просуваються, а значить, причин для хвилювання немає. Тому Аркану події розвиваються неспішно, тому не варто поспішати і намагатися прискорити хід подій. Доля прихильна і дарує чудову нагоду неспішно займатися поставленими завданнями.

Водолій

За картою «Місяць» Водоліям не варто починати місяць із сумнівів і невпевненості. Вони не допоможуть досягти успіхів і залучити щастя. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність, тримати в таємниці свої плани і цілі, а також прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе уникнути неприємних промахів.

Аркан «Сила» говорить про те, що настав час діяти активно. За цією картою у представників сузір’я буде можливість подолати сумніви і впоратися з будь-якими труднощами. Зараз важливо взяти себе в руки і не боятися зробити крок уперед, щоб не залишитися позаду конкурентів.

Завершує червень карта «Сонце», яка по праву вважається вдалим знаменням. Аркан обіцяє свободу від страхів і забобонів, відкриває приємні перспективи і говорить про те, що представники Знаку можуть подолати будь-які труднощі на шляху до успіху.

Риби

Карта «Повішений» відкриває червень, закликаючи Риб змінити тактику і, можливо, відмовитися від деяких завдань. Тому Аркану вирішити складні завдання вийде швидше, якщо подивитися на них під іншим кутом. Також впоратися з труднощами допоможе вміння адаптуватися під мінливі події.

Карта «Суд» говорить про відновлення справедливості, приємні зміни і довгоочікувану винагороду. Для Риб цей Аркан відкриває шлях до приємних змін, завдяки яким вдасться не тільки налагодити життя, але і звільнитися від негативного впливу з боку маніпуляторів.

Завершує місяць позитивна карта «Сонце», яка обіцяє поліпшення фінансового стану, звільнення від страху та сумнівів, а також приємні перспективи. Риби не повинні забувати про те, що позитивний настрій необхідний для того, щоб насолоджуватися життям і не реагувати на дрібні негаразди.

You cannot copy content of this page