fbpx

Таро-прогноз на червень 2024 року для кожного знака зодіаку

Провести перший місяць літа вдало і не зіткнутися з несподіваними проблемами Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки карт Таро. Отримати їх кожен зможе з індивідуального прогнозу.

Прогноз, виконаний за допомогою колоди Наслідків є найточнішим і користується популярністю вже не перше століття. За допомогою розкладів кар Таро представники зодіакальних сузір’їв дізнаються про те, які події чекають у найближчому місяці. Отримані знання експерти рекомендують використовувати з розумом.

Овен

Не найпростіший червень чекає на представників вогняного сузір’я. Аркан «Смерть» закликає залишити минуле за спиною, розправити крила і попрямувати назустріч новим подіям. Карта нагадує про те, що зміни можливі лише в тому випадку, якщо для них є місце.

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів, найчастіше необґрунтованих. Надумані страхи можуть спричинити безліч промахів, тому Овнам важливо працювати над собою. Крім того, в середині місяця не можна довіряти незнайомим людям, а також чуткам і пліткам.

Карта «Вежа» в розкладі обіцяє Овнам потрясіння, які, втім, допоможуть усвідомити марність очікувань і життя в ілюзіях. Тому Аркану важливо подивитися правді в очі і вибрати реальні цілі, досягнення яких призведе не тільки до задоволення власних амбіцій, але і поліпшення матеріального становища.

Телець

Аркан «Колесо фортуни» вважається одним із найсприятливіших у колодці Таро. Він вказує на удачу, успіх і сприятливі зміни. Для Тельців це може означати можливість покращити фінансове становище, отримати підвищення на роботі, а також знайти нові джерела доходу.

Карта «Правосуддя» є символом справедливості та чесності. Вона вказує на необхідність прийняття відповідальних рішень, заснованих на логіці. Тельцям необхідно бути більш уважним до своїх фінансових справ, уникати ризикованих угод і ретельно перевіряти отриману інформацію.

По карті «Закохані» Тільцям належить здати вибір, щоб отримати нові можливості для розвитку. Аркан може означати можливість зустріти свою другу половинку чи зробити вибір між двома варіантами розвитку відносин.

Близнюки

Аркан «Смерть» — одна із найскладніших карт. Вона може вказувати на завершення одного етапу життя та початок нового. Для Близнюків це може означати необхідність відмовитися від старих звичок, відносин або проектів, щоб звільнити місце для нових можливостей.

Карта «Дурень» символізує невинність, оптимізм і початок шляху. Вона може вказувати на можливість почати щось нове, будь то проект, відносини або подорож. Настав час досліджувати нові горизонти, спробувати щось незвичайне або просто насолоджуватися життям.

«Самітник» у розкладі з’являється невипадково. Карта вказує на необхідність побути наодинці з собою, щоб розібратися в своїх думках і почуттях. Для Близнюків це може означати можливість відпочити від суєти, зайнятися саморозвитком або просто побути в тиші і спокої.

Рак

Аркан «Правосуддя» говорить Ракам про відповідальність, чесність та об’єктивні судження. За цією картою не складе труднощів прийти до нових успіхів, якщо підходити до вирішення питань поетапно і відповідально.

«Закохані» в розкладі — карта, яка завжди означає вибір. Можливо, він буде непростим і вимагає від раків тимчасових поневірянь. Тим не менш, зробити його потрібно, щоб незабаром отримати гідну нагороду і покращити якість життя.

За картою «Самітник» настає час глибокого переосмислення. Ракам потрібен час, щоб відокремити значуще від наносного, і зробити це найкраще в тиші і спокої. Представники сузір’я зможуть вибрати час, щоб зайнятися собою та плануванням.

Лев

Аркан «Мир» вказує на успіх, гармонію та завершення чергового етапу життя. Для Львів це може означати можливість досягнення поставленої мети, отримання визнання та поваги оточуючих. Також Аркан обіцяє виконання заповітних мрій.

«Диявол» — карта, яка символізує спокусу, залежність і темну сторону особистості. Вона говорить про те, що Левам потрібно бути обережним і уникати спокус, які можуть призвести до неприємностей. У червні важливо контролювати свої емоції та бажання, щоб не допустити помилок.

Карта «Колесо фортуни» говорить про те, що Леви зіткнуться з подіями, керувати якими відразу не вийде. Порада Аркана— уважно стежити за тим, що відбувається, і провести аналіз, щоб взяти кермо влади в свої руки і залучити в життя якнайбільше позитивних змін.

Діва

Аркан «Вежа» може вказувати на руйнування старого і початок нового. Для Дів це необхідність відмовитися від старих звичок, відносин або проектів, щоб звільнити місце для нових можливостей.

Карта «Колісниця» символізує успіх, перемогу та досягнення цілей. Діви зможуть проявити свої найкращі якості, виділитися на роботі або в навчанні, а також залучити важливі події за рахунок активної роботи.

«Закохані» в розкладі — карта непростого вибору, який, однак, допоможе змінити життя на кращу сторону. Представникам сузір’я важливо бути уважними і самостійними, щоб не зайти в глухий кут.

Терези

Початок місяця, судячи з карти «Смерть», буде дуже непростим. Аркан закликає Терезів відмовитися від минулого, але при цьому не забути про цінні уроки. Вони можуть бути отримані не тільки в процесі вдалого завершення справ, але і в моменти промахів. Їх важливо врахувати, щоб у майбутньому не стикатися з подібним.

«Диявол» у розкладі — карта спокус, спокус і негативу. По ній представникам сузір’я важливо бути обачними, щоб не піддатися на викрутки або провокації, а також не піти на власні уподобання і згубні звички.

Аркан «Зірка» вказує на надію, натхнення та нові можливості. Для Терезів це чудовий час, щоб реалізувати свої мрії, досягти поставлених цілей і знайти спільну мову з оточенням.

Скорпіон

За картою «Вежа» літо почнеться з потрясінь. Аркан закликає Скорпіонів подивитися правді в очі і не ховатися за ілюзіями. Настав час звільнитися від того, що заважає залученню в життя нових позитивних подій.

Аркан «Імператор» символізує владу, авторитет та контроль. Вона вказує на нові успіхи в діловому середовищі, навчанні та особистому житті. У Скорпіонів з’явиться чудова можливість проявити свої лідерські якості і досягти запланованих цілей у короткий термін.

Карта «Повішений» символізує жертву, терпіння та зміну точки зору. Скорпіонам варто переглянути пріоритети та цінності, щоб залучити позитивні зміни, а не залишатися в підвішеному стані.

Стрілець

Аркан «Сонце» відкриває місяць, закликаючи Стрільців радіти з того, що є в житті, а також добиватися нових вершин успіху. Тому Аркану проблем не виникне, якщо бути впевненими, цілеспрямованими і позитивно налаштованими.

Карта «Смерть» говорить про необхідність завершувати розпочаті справи і відмовлятися від завдань, які вже не мають сенсу. Стрільці зможуть відчинити двері на щастя, якщо перед цим не забудуть зачинити двері минулого.

«Ієрофант» – карта, яка символізує мудрість, духовність і наставництво. Вона вказує на необхідність навчання та розвитку, прагнення до самовдосконалення. Стрільці зможуть отримати нові знання, навички та розширити свій кругозір.

Козеріг

«Смерть» у розкладі — карта з лякаючою назвою та приємними перспективами. Вона вказує на те, що життя представників сузір’я настає час значних змін. Можливо, це буде пов’язано із завершенням якихось справ, проектів чи відносин, які більше не приносять вам користі.

Карта «Колісниця» символізує успіх, рішучість та подолання перешкод. Аркан уособлює здатність спрямовувати енергію до досягнення цілей. Козерогам важливо брати в руки віжки свого життя і активно рухатися вперед, незважаючи на труднощі.

За картою «Ієрофант» у житті Козерогів може з’явитися наставник чи вчитель, який допоможе знайти правильний шлях або розуміння справжніх цілей та бажань. Цей місяць вдалий для поглиблення своїх знань через курси, семінари або медитацію.

Водолій

Аркан «Смерть» означає закінчення одного життєвого етапу і початок іншого. Це не обов’язково має бути сприйнято негативно, тому що кожне завершення несе в собі зародок новизни і можливостей. Для    Водоліїв це може означати необхідність позбавитися від зайвого багажу минулого, безглуздих звичок або застарілих поглядів.

Карта «Зірка» приносить надію, натхнення та впевненість у майбутньому. Цей Аркан проявляється як символ прояснення та духовного зростання. Вона підтримує Водоліїв в їх прагненнях до оновлення, підкреслюючи важливість підтримки як себе, так і оточуючих. Зірка обіцяє пору, коли мрії та бажання можуть отримати реальне втілення.

Аркан «Правосуддя» вказує на необхідність прийняття важливих рішень. Це заклик до чесності, як із собою, так і з іншими. Вчинки і рішення, прийняті в цей час, будуть оцінені з точки зору їх справедливості і впливу на життя оточуючих вас людей.

Риби

Карта «Імператор» символізує структуру, порядок та владу. На Риб може лягти відповідальність за управління якимись проектами або організацією роботи. Це час, щоб виявити рішучість і лідерські якості, взяти на себе контроль над ситуацією і спрямувати її в потрібне русло.

Аркан «Повішений» уособлює самопожертву і необхідність поглянути на ситуацію під іншим кутом. Ця карта може вказувати на період, коли Рибам доведеться відкласти свої безпосередні бажання заради більшої мети або вивчення глибоких питань.

Карта «Самітник» підтверджує тему внутрішньої подорожі та самоаналізу, запропоновану картою «Повішений». Карта символізує пошук знань, зосередженість на власному духовному шляху. Це час для глибокої медитації та розуміння себе.

You cannot copy content of this page