fbpx

Таро-прогноз на квітень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Середина весни – активний час, коли безліч планів хочеться втілити у життя. Не помилитися з вибором шляху та оминути неприємності Знакам Зодіаку допоможуть старші Аркани. Тлумачення розкладів дозволить скласти повну картину та впевнено йти життям.

Овен

Аркан “Зірка” починає квітень, вказуючи Овнам на сприятливий час. Карта обіцяє виконання бажань, а також позитивні зміни, які увірвуться в життя, якщо не змінювати планів і вірити в себе.

По карті «Закохані» Овни отримають гідну винагороду за роботу в першій половині місяця, а потім вони мають прийняти доленосні рішення. Тому Аркану важливо вірити своєму серцю і не слухати порад оточення, щоб не переслідувати чужі ідеали.

Квітень завершується Арканом “Імператор”, який вказує на нові можливості. У діловому середовищі Овни будуть авторитетними керівниками, але для цього важливо мудро правити і не користуватись отриманою владою з корисливою метою.

Телець

На тельців чекають позитивні події, а значить, немає приводу для переживань. Для того, щоб вчасно завершити важливі справи, не варто відволікатися на дрібниці і потурати примхам.

По карті «Місяць» Тельцям не можна довіряти чуткам, які можуть змусити переживати та завести в глухий кут. Порада Аркана – прислухатися до інтуїції, щоб знайти вірні рішення та вийти із скрутного становища без втрат.

«Сила» у розкладі – карта напору та волі до перемоги. За цим Арканом не важко прийти до бажаної мети, однак Тельці повинні пам’ятати про те, що не можна переоцінювати своїх сил і можливостей.

Близнюки

Аркан «Імператриця» обіцяє Близнюкам чудовий початок місяця. По цій карті налагоджуються стосунки з близькими людьми, відчувається приплив сил та бажання діяти. Порада карти – налаштуватися на хвилю позитиву і дбати про тих, хто дорогий серцю.

По карті «Самітник» Близнюкам варто вибрати час, щоб залишитися наодинці зі своїми думками, скласти плани на другу половину квітня, а також відновити енергію, необхідну для підкорення нових вершин.

Наприкінці місяця по карті «Помірність» Близнюкам не варто кидатися з місця у кар’єр. Розумна обережність та вміння вчасно побачити знаки долі допоможуть уникнути неприємних помилок та промахів.

Рак

Карта «Сонце» у розкладі початку квітня — відмінний знак. Раки зможуть здобути щастя, якщо спрямують енергію в потрібне русло, а також зможуть поправити матеріальне становище за рахунок розкриття сплячих талантів.

Аркан «Поміркованість» говорить про спокійну течію життя, коли не варто розбурхувати простір різкою зміною планів. Все йде своєю чергою, і Раки зможуть насолодитися періодом комфорту та гармонії.

“Дурень” у розкладі на кінець місяця – карта, що закликає Раков не боятися змін. Вони обов’язково будуть на краще, якщо не втрачати пильності і не сподіватися на випадок. Вміння підлаштовуватися під обставини та реагувати швидко вбережуть від промахів.

Лев

Леви на початку квітня мають бути готовими до активних дій. Аркан «Колісниця» не обіцяє відсутність труднощів, але їхнє подолання не займе багато часу. Впевненість у своїх силах і оптимістичний настрій допоможуть швидко впоратися з проблемами, що виникають.

Карта «Помірність» говорить про зростання довіри, коли можна порозумітися з оточенням, вирішити суперечки та конфлікти. По цій карті Левам не варто поспішати з рішеннями, щоб не помилитись у діях.

Аркан «Зірка» завершує квітень, обіцяючи Левам чудовий час для досягнення поставлених завдань. По цій карті здійснюються заповітні мрії, а проблеми йдуть, відкриваючи широкий спектр нових можливостей.

Діва

Карта «Місяць» говорить про плутанину, яка може стати причиною великих неприємностей. Дівам на початку місяця важливо розібратися з ним, що справді становить загрозу, а що лише надумані страхи. Так буде простіше вибудувати стратегію та набути впевненості.

Аркан «Смерть» говорить про те, що черговий етап життя добігає кінця. Зміни, які неминучі, не повинні лякати Дів: відмирання старого відкриває нові горизонти та можливості, які не можна упускати, чіпляючись за минуле, що віджило.

Аркан “Суд” завершує квітень, вказуючи Девам на кінець потрясінь. Наслідуючи карту «Смерть», Аркан вказує на благополучне вирішення труднощів. За ним Діви зможуть відновити справедливість і здобути спокій.

Терези

“Колесо фортуни” – оптимістична карта, незважаючи на те, що події, які по ній відбуваються, часто починаються з подиву. Аркан вказує на неминучі трансформації, які відбуватимуться без участі Терезів – їх завданням буде спокійно спостерігати, щоб вникнути в суть того, що відбувається.

Аркан «Самітник» говорить про те, що Терези зможуть спокійно поміркувати, взявши невелику паузу. По цій карті буде час для того, щоб усвідомити і зрозуміти те, що відбувається, вибрати правильну тактику, яка призведе до успіхів.

Аркан «Суд» говорить про завершення труднощів, перемогу у складній справі та нові можливості. По цій карті Терези зможуть почати щось нове, докласти зусиль і отримати в кінці шляху хорошу винагороду.

Скорпіон

Аркан «Самітник» у розкладі на початок місяця — карта, яка закликає Скорпіонів розпочати квітень не з активної роботи, а з обмірковування та планування. Карта описує усвідомлену паузу, під час якої важливо скоригувати плани, щоб уникнути помилок, що віддаляють від мети.

По карті «Сила» можна сміливо братися за справи, проте при цьому не забувати про те, що проблеми можуть виникнути через великі амбіції та брак досвіду. Вирішити проблеми вдасться, якщо адекватно оцінювати обстановку і не квапити подій.

Аркан «Суд» говорить про нові можливості, які увірвуться в життя. Скорпіони зможуть подолати розбіжності та труднощі, якщо будуть чесні перед собою та оточенням, а також не порушуватимуть закон.

Стрілець

Аркан “Колісниця” починає квітень, закликаючи Стрільців не відступати від мети. Витривалість та цілеспрямованість допоможуть подолати проблеми та перешкоди, набути твердої опори та впоратися з наміченими завданнями.

Карта «Сила» вторить першому Аркану, закликаючи Стрільців активно працювати на сої благополуччя. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — отримані раніше знання та досвід допоможуть впоратися з будь-якими завданнями.

По карті “Правосуддя” Стрільцям важливо пам’ятати про чесність.
Уміння вирішувати конфлікти мирним шляхом і відмова від обману призведуть до беззастережної перемоги у справах: чи то судовий процес, чи відновлення чесного імені.

Козоріг

Карта «Маг» говорить про те, що Козерогам знадобиться винахідливість. Виконати заплановані справи буде простіше, якщо задіяти як накопичені знання, а й підключити творчий процес.

Аркан «Смерть» говорить про неминучі зміни, які можуть збентежити. Козерогам доведеться попрощатися з тим, що безнадійно застаріло, зізнатися собі, що не всі плани можна втілити в життя, і відкрити нові горизонти.

Карта “Зірка” завершує місяць, вказуючи Козерогам на те, що квітень закінчується на позитивній ноті. Тому Аркану немає причин для занепокоєння: якщо не змінювати своїх принципів і не змінювати різко планів,
то досягти успіхів вдасться в короткий термін.

Водолій

Початок квітня зустрічає Водоліїв картою «Самітник». Нею місяць не варто починати з активних дій — краще взяти тайм-аут, щоб спокійно обміркувати плани, скоригувати їх і зі спокійною душею приступати до вирішення поставлених завдань.

Аркан “Імператор” говорить про амбіції, які Водоліям потрібно використовувати мудро. Уміння приймати самостійні рішення, очолювати колектив та розставляти пріоритети призведуть до перемоги.

«Ієрофант» у розкладі — карта, яка закликає Водоліїв не відмовлятися від допомоги мудрих наставників. Тому Аркану вміння грамотно розпоряджатися часом допоможе швидко дійти потрібних результатів не помилитися в процесі.

Риби

По карті «Колісниця» Рибам знадобиться весь накопичений досвід, щоб подолати труднощі на шляху до поставлених цілей. Аркан закликає не боятися перешкод, упоратися з якими буде не так складно, якщо вірити у себе.

Карта «Зірка» обіцяє Рибам період, коли перешкод на заваді немає. Цей час є ідеальним для того, щоб розставити пріоритети і почати шлях, що веде до благополучного життя. Уміння залишатися в гармонії із собою убереже від неприємностей.

Аркан “Сила” завершує місяць, вказуючи Рибам на черговий етап, коли потрібно докласти сили для вирішення важливих завдань. За цією картою будь-які проблеми будуть подолані, якщо не боятися активної роботи та виховувати самовпевненість.

You cannot copy content of this page