fbpx

Таро-прогноз на квітень 2023 року для кожного знака зодіаку

Дізнатися про те, що принесе квітень, допоможе точний Таро-прогноз. Своєчасні підказки старших Арканів додадуть впевненості та допоможуть представникам Зодіакальних сузір’їв залучити в життя процвітання.

Аналіз прогнозу, виконаного за допомогою карт колоди «Наслідків», не зазнає поспіху. Експерти рекомендують вибрати час, щоб у спокійній обстановці познайомитися зі своїм розкладом, врахувати поради карт і зробити правильні висновки.

Овен

На початку місяця Овнам варто на час залишитися наодинці з собою. Аркан «Самітник» символізує ізоляцію, часом вимушену, яка, однак, піде на користь. Представники Знаку зможуть приділити час своєму самопочуттю, а також без поспіху спланувати справи на наступний місяць.

По карті «Імператор» Овнам немає сенсу зволікати — настає час для активної роботи. Порада карти— приймати мудрі рішення і переймати досвід старших наставників, щоб уникнути неприємностей і не зіпсувати своєї репутації. Також з цього Аркану вдається налагодити стосунки в сім’ї, а значить, Овни зможуть вирішити розбіжності і набути щастя.

Завершує квітень позитивна мапа «Імператриця». По ній Овни можуть бути впевнені в тому, що справи просуваються і приводу для занепокоєння немає. Порада Аркана – не поспішати події і спокійно займатися роботою. Також по цій карті представники Знаку зможуть розкрити свій сплячий потенціал.

Телець

Цей місяць буде позитивним і повним нових пригод. Карта «Зірка» символізує вірно обраний шлях, який слід пройти до кінця. Тільці зможуть залучити успіх і виконати заповітне бажання, якщо будуть чесні перед собою і не стануть ігнорувати щасливих знаків Всесвіту.

Аркан «Закохані» вказує на необхідність визначитися з пріоритетами, залишити за спиною сумніви і нав’язану думку. По цій карті Тільці знайдуть щастя, якщо прислухаються до голосу серця і підуть своїм шляхом.

Завершує квітень Аркан «Маг», що символізує успіхи та нові перспективи. За цією картою представники Знаку зможуть повною мірою виявити свої таланти, вийти з тіні конкурентів і знайти нове місце під сонцем. Настав час закладати міцний фундамент, щоб день за днем залучати в життя щастя.

Близнюки

Квітень буде відповідальним місяцем, коли Близнюкам важливо зосередитися, щоб не допустити прикрих промахів. По карті «Ієрофант» важливо розставити пріоритети, щоб не втрачати дорогоцінного часу, а також не забути про отримання нових знань і переймання досвіду старших наставників.

По карті «Верховна жриця» справи Близнюків будуть йти вгору, якщо не поспішати і звертати увагу на деталі. Вміння вчасно зупинитися і не піддаватися на провокації не раз виручить представників сузір’я.

Аркан «Правосуддя» завершує місяць, вказуючи Близнюкам на довгоочікувані результати праць. По цій карті не можна потурати слабкостям і миттєвим примхам, а також намагатися перехитрити долю. Якщо результат не задовольнить, то представникам Знаку варто провести роботу над помилками.

Рак

Початок місяця, судячи з карти «Сонце», буде дуже позитивним для Раків. Аркан символізує відсутність проблем і перешкод, а значить, можна заспівало втілювати свої мрії в життя, відкривати нові горизонти і насолоджуватися щасливим життям у колі близьких людей.

За картою «Диявол» Ракам не завадить обережність. Аркан вказує на можливі неприємності, якщо поткати слабкостям і халатно ставитися до своїх обов’язків. Також Аркан говорить про те, що не можна довіряти всім підряд і розголошувати свої плани.

Наприкінці місяця на карті «Повішений» Раків чекає ще одна неоднозначна ситуація. Аркан вказує на глухий кут, вийти з кого вийде, якщо проаналізувати події і подивитися на проблеми під іншим кутом. Не виключено, що представникам сузір’я доведеться відкласти почате і переключити увагу на другорядні справи.

Лев

Аркан «Світ» говорить Левам про те, що доля прихильна, тому почати квітень можна з втілення в життя сміливих ідей. Карта обіцяє і виконання заповітних бажань, а також примирення з близькими людьми і набуття гармонії.

У середині місяця на Львів чекають несподівані події, вплинути на які відразу не вийде. Аркан «Колесо удачі» символізує довгоочікувані зміни, які спочатку можуть здатися жорстокими. Однак переживати не варто — пил вляжеться, і Леви зможуть використати ситуацію собі на благо.

Завершує місяць карта «Дурань», що обіцяє Левам приємні перспективи. Аркан говорить про те, що життя змінюється на краще, проте забувати про обережність не можна. Вміння відповідати за свої вчинки і відмова від авантюр убереже від неприємностей.

Діва

Аркан «Суд» відкриває квітень, закликаючи Дів до відповідальності. За цією картою причин для занепокоєння не буде, якщо чинити за сумлінням і законом. Представники сузір’я зможуть завершити складні справи, звільнитися від гноблення із сторони заздрісників і поставити на місце недоброзичливців.

Карта «Сонце» нагадує Дівам про те, що не можна зволікати і чекати біля моря погоди. Настав час взяти себе в руки і сміливо дивитися в своє майбутнє. Карта символізує не тільки матеріальний добробут і відмінні перспективи, але і можливість відпочити, заповнити енергію і звільнитися від будь-якого негативу.

Завершити квітень Дівам стоїть без поспіху. Аркан «Поміркованість» говорить про те, що вдумлива і кропітка робота незабаром принесе свої плоди, а значить, можна не метушитися. Головне-розставити пріоритети і не згортати з обраного шляху.

Терези

Карта «Самітник» відкриває квітень, закликаючи Терезів не починати жодних справ до тих пір, поки не будуть розставлені пріоритети. Порада Аркана – дати собі час, щоб визначитися з цілями і відпочити перед початком серйозної роботи.

Карта «Місяць» попереджає представників сузір’я про те, що потурання безпідставним страхам, а також довіра чуткам не приведе ні до чого доброго. Порада Аркана – прислухатися до своєї інтуїції і звертати увагу на знаки долі. Вони допоможуть уникнути неправильних дій.

Аркан «Правосуддя» обіцяє Терезам довгоочікувані приємні новини. По цій карті важливо пам’ятати про чесність і неупередженість, і тоді Всесвіт допоможе прибрати будь-які перешкоди з шляху, отримати нагороду за прикладені зусилля і залишити позаду заздрісників.

Скорпіон

Аркан «Світ» символізує шлях, вільний від проблем і перешкод. За цією картою Скорпіони зможуть розпочати квітень з виконання заповітних бажань, а також знайти велике місце під сонцем і припинити низку невдач.

Карта «Вежа» говорить про різкі зміни, які більше не можна зупинити. Скорпіонам не варто переживати — доля дає шанс звільнитися від «лушпиння», попрощатися зі застарілими ідеями і почати шлях на щастя, розправивши крила.

Карта «Самітник» закликає представників сузір’я зосередитися на собі та своїх потребах. Аркан говорить про те, що потрібно взяти паузу, щоб відновити сили і визначитися з подальшими цілями.

Стрілець

Аркан «Зірка» є однією із найсприятливіших карт. По ньому Стрільців чекає відмінний початок квітня, коли можна не сумніватися у своїх силах і йти до поставлених цілей. Відповідальність і уважність допоможуть не упустити подарунків долі.

Карта «Сила» говорить про невитрачений потенціал. Стрільцям час взяти себе в руки і почати шлях на щастя. Порада Аркана – не боятися змін і з легкістю прощатися з усім, що застаріло і втратило свою актуальність.

Завершує квітень Аркан «Смерть», який не має жодного негативу. Аркан символізує завершення чергового етапу і можливість закрити черговий розділ життя. Стрільцям варто попрощатися з тим, що не дає розвиватися, в тому числі з негативно налаштованими людьми і поламаними речами.

Козоріг

Карта «Сила» відкриває другий місяць весни, закликаючи Козерогів негайно. У представників сузір’я є всі шанси зірвати куш, якщо не сумніватися в собі і не давати страхам взяти гору над розумом.

Обережність, судячи з карти «Диявол», також не завадить Козерогам. Аркан нагадує про те, що потурання примхам і поганим звичкам не приведе ні до чого доброго. Навпаки, козероги ризикують втратити репутацію і зайти в глухий кут.

Карта «Зірка» означає кінець проблем та неприємностей. По цій карті важливо пам’ятати про кінцеву мету і рухатися вперед. Козероги зможуть здобути щастя, якщо будуть вірні своїм принципам і чесні не тільки перед собою, але і перед оточуючими.

Водолій

Зміни на краще розпочнуться вже з перших днів квітня. Аркан «Суд» говорить про те, що Водолії зможуть залишити позаду конкурентів, виграти судові розгляди та усунути перешкоди з шляху.

За картою «Колісниця» настає час активної роботи. Аркан обіцяє приємні зміни, якщо Водолії не зволікатимуть і сумніватимуться в своїх вміннях. Доля прихильна, а значить, потрібно зробити останній ривок і зірвати куш.

У кінці квітня за картою «Смерть» настає час переродження. Водолії зможуть відмовитися від старих планів та ідей, звільнитися від страхів та сумнівів. Порада карти – не боятися змін, які розставлять все по місцях і привнесуть в життя приємні події.

Риби

На початку квітня за картою «Колісниця» у Риб не буде причин для сумнівів. Аркан символізує довгоочікуваний час, коли можна зробити останній крок до цілі. По цій карті важливо розуміти, що доля далеко не завжди буває прихильною, а закінчить, не можна втрачати шансу на успіх.

Аркан «Сонце» вторить першій карті розкладу і повідомляє Рибам добрі звістки. Карта символізує відсутність перешкод, а занчить, можна сміливо йти назустріч своїм мріям, відкривати нові горизонти і залучати в життя позитивні зміни.

Завершує квітень карта «Місяць», мета якої — попередити Риб про можливі проблеми. Їх дасться уникнути, якщо прислухатися до інтуїції, не довіряти пліткам і боротися з безпідставними страхами.

You cannot copy content of this page