fbpx

Таро прогноз на липень 2021 року для кожного знака Зодіаку

Таро-прогноз на липень – Овен

Карта місяця: Шістка мечів

У цьому місяці вас очікують зміни. Якщо останнім часом ви піддаєтеся бомбардуванню різних неприємних думок, нав’язливих страхів і тривог, просто розслабтеся. Обставини вже почали розгортатися, і ви вже зробили все, що потрібно, щоб зробити внесок в ситуацію. Коли ситуація вирішиться, ви відчуєте полегшення від того, що це збулося.

Таро-прогноз на липень – Телець

Карта місяця: Паж кубків

Липень для вас – це ідеальний час, щоб дізнаватися нове, освоювати нові навички. З волі обставин ви будете опинятися в нових місцях, зводити нові знайомства з людьми. Скористайтеся цими можливостями, щоб стати кращою людиною. Безперечно, липень для вас – це місяць прогресу і еволюції, вибуху творчої енергії і спраги пізнання.

Таро-прогноз на липень – Близнюки

Карта місяця: Четвірка мечів (перевернута)

Не дивуйтеся, якщо в липні ви пропустите важливі ситуації і моменти. Проекти і справи, різні завдання – все буде виходити з-під контролю. Вирішення цієї проблеми – організованість і швидкодія. Що б не сталося, приділяйте більше уваги своїм справам, тому що зараз ви напевне відпочили надміру.

Таро-прогноз на липень – Рак

Карта місяця: Четвірка мечів

На відміну від Близнюків, вам варто навпаки розслабитися і влаштувати собі місяць відпочинку. Візьміть відпустку або позаштатні вихідні, адже якщо не зробити цього, незабаром ви відчуєте неймовірну втому і бажання якомога швидше звільнитися і втекти з країни. Найчастіше залишайтеся наодинці з собою, відновлюйте ресурси. Хто добре відпочиває – той добре працює.

Таро-прогноз на липень – Лев

Карта місяця: Трійка кубків

У цьому місяці вас чекають святкування, свята і всілякі вечірки. Не соромтеся веселитися і святкувати кожен привід, адже цей місяць створений для того, щоб веселитися і відпочивати. Беріть участь в різних посиденьках, будь-який «вихід у світ» піде на користь.

Таро-прогноз на липень – Діва

Карта місяця: Сімка Пентакль

У липні в справах вас чекають різні розчарування і регреси, невизначеність. Прибуток, на який ви сподівалися і розраховували, поки затримається, тому не поспішайте з витратами понад бюджету. Цілком ймовірно, що прибуток ви і зовсім пропустите, тому витратьте час на те, що принесе конкретну користь.

Таро-прогноз на липень – Терези

Карта місяця: Паж жезлів (перевернутий)

У липні професійна сфера істотно постраждає через конфлікти і заздрості колеги. Придивіться до оточуючих, є велика ймовірність, що хтось хоче вас підсидіти. Також не радимо братися за нові проекти, бо можливі невдачі по всіх фронтах, які вас загальмують і будуть засмучувати.

Таро-прогноз на липень – Скорпіон

Карта місяця: Сімка Пентакль

Дорогі Скорпіони, ви в цьому місяці отримаєте хорошу і приємну надбавку, яка дозволить зрозуміти – все не марно, і працюєте ви не за дарма. Також можливі приємні новини, які підтвердять, що ви добре попрацювали і тепер отримаєте хорошу нагороду. Час мріяти – карта місяця просить не тільки займатися тим, що у вас вже є, але і трохи фантазувати, уявляючи, що ви можете отримали за свою працю в подальшому.

Таро-прогноз на липень – Стрілець

Карта місяця: Пустельник

У цьому місяці кращий спосіб розібратися з проблемами – це зупинитися і відсторонитися від ситуації. Дозвольте собі відпочити і розслабитися, подивитися з боку на те, що трапилося. Кожен день хоча б пару годин намагайтеся приділяти увагу собі, своїм почуттям, думкам. Медитуйте.

Таро-прогноз на липень – Козеріг

Карта місяця: Десятка кубків

Чудовий місяць для того, щоб провести його з рідними і близькими. У цьому місяці вам варто більше часу приділяти питанням своєї сім’ї, проводити його з дітками і спілкуватися з близькими по душам. Відмінний період для Козерогів, щоб вступити в шлюб або зробити пропозицію.

Таро-прогноз на липень – Водолій

Карта місяця: П’ятірка жезлів

В роботі у вас в цьому місяці буде багато змагальних елементів. Позмагатися з колегами в тому, хто крутіше – це відмінна ідея для липня. Суперництво і азарт дозволять вам отримати нові досягнення і досягти нових висот у кар’єрі. Суперництво буде незлостивим і дуже плідним – вас оцінять по достоїнству.

Таро-прогноз на липень – Риби

Карта місяця: Вежа

Несприятливий місяць для того, щоб починати справи. Все, навіть те, у чому ви на сто відсотків упевнені, може впасти і це не буде залежати від вас. Просто змиріться з тим, що липень – це не ваш місяць, і намагайтеся бути якомога більш зібраними і спокійними.

You cannot copy content of this page