fbpx

Таро-прогноз на липень 2023 року для кожного знака зодіаку

Середина літа – час нових можливостей, а значить, не можна втрачати часу задарма. Залучити в життя удачу Знакам Зодіаку допоможе точний Таро-прогноз, складений за допомогою старших Арканів колоди Наслідків.

Підказки карт Таро стануть справжньою паличкою-виручалочкою для тих, хто хоче здобути впевненість, залучити успіх і з легкістю обійти мінливості долі. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт, щоб намітити план дій і провести середину літа не тільки в гарному настрої, але і з користю для себе. При аналізі не варто забувати про інтуїцію. Внутрішній голос допоможе правильно розтлумачити застереження і вчасно підготуватися до позитивних змін.

Овен

Карта «Правосуддя» відкриває місяць, обіцяючи Овнам успіхи. Для того, щоб не упустити свого щастя, представникам Знака Зодіаку важливо пам’ятати про відповідальність і чесність. Ці якості допоможуть обійтися без неприємностей і не відступитися, а також уникнути трудомісткої роботи над помилками.

Аркан «Колесо фортуни» повідомляє Овнам про серйозні зміни, які важливо впустити в своє життя. По цій карті події розвиватимуться стрімко, проте для паніки немає приводу. Представники сузір’я зможуть керувати своєю долею, якщо будуть уважні і не поспішають з висновками.

Завершує липень Аркан «Дурень», за яким Овни зможуть залучити до життя позитивні події. Карта закликає залишатися відповідальними і не перекладати відповідальності, щоб лаври переможців не забрали суперники. Також Аркан говорить про те, що недбале ставлення до справ стане причиною безлічі негараздів.

Телець

На початку місяця за картою «Правосуддя» Тільці зможуть відчути свободу і набути впевненості. Аркан повідомляє добрі зміни тим, хто залишається чесним, намагається згладити, а не розпалити конфлікти. Також за цією картою настає час справедливості, відновлення репутації та перемоги над страхами.

Аркан «Повішений», за яким Тельцям не можна поспішати з рішеннями. Порада карти— бути уважними і обережними, щоб не упустити важливих деталей і не зайти в глухий кут. Також представникам Знаку не завадить відпочинок та відновлення сил, щоб завершити місяць успішно.

Аркан «Суд» говорить про нові можливості та перспективи, які допоможуть Тельцям вийти на новий рівень успіху. По цій карті важливо дотримуватися правил і довіряти лише фактам, щоб не заступитися і не стати заручниками маніпуляторів. Удача не відвернеться, якщо повірити у свої сили і спокійно працювати над своїми проектами.

Близнюки

Близнюків чекає насичений подіями місяць. Відкриває липень Аркан «Маг», за яким можна сміливо втілювати в життя мрії, слідувати своїм шляхом і шукати себе, відриваючи нові горизонти. Порада карти— приймати самостійні рішення, щоб не погнатися за чужими та ідеалами.

За картою «Правосуддя» настає порятунок від проблем і тривог. Аркан обіцяє Близнюкам чудовий час для того, щоб відновити репутацію, залишити за спиною конкурентів і з легкістю виконати всі намічені справи. Порада карти—не відкладати роботи на потім і пам’ятати про відповідальність.

Аркан «Диявол» попереджає про випробування, які важливо пройти з честю. Близнюкам важливо пам’ятати про те, що потурання слабкостям і поганим звичкам не приведе ні до чого хорошого. Це означає, що в кінці місяця важливо бути гранично обережними і уважними.

Рак

На рак чекає відповідальний час, коли не можна втрачати пильності і довіряти необґрунтованим страхам. Відкриває липень карта «Верховна жриця», за якою важливо навчитися чекати і довіряти інтуїції. Внутрішній голос допоможе час вступити в гру і з легкістю залучити в життя потрібні зміни.

Аркан «Дурак» символізує удачу, проте без уваги і працелюбності Раки не зможуть досягти нових успіхів. За цією картою важливо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не боятися змін, але при цьому усвідомлювати слова і дії. Не допустити промахів допоможуть прості вправи на фокусування уваги.

Карта «Суд» завершує липень, повідомляючи представників сузір’я про довготривале звільнення від труднощів. Тому Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо діяти обачно, не зациклюватися на минулому, але при цьому не забути про отриманий досвід і використовувати його в подальшому.

Лев

Прекрасний місяць чекає на представників вогняного сузір’я. За картою «Маг» Леви зможуть досягти нових успіхів, якщо повною мірою користуватимуться своїми талантами і вибиратиму шлях особистого щастя. Порада карти – шукати нові рішення, бути креативними і оптимістично налаштованими.

Аркан «Колісниця» закликає Львів діяти. У середині липня настає довгоочікуваний час змін, упустити який не можна. Будь-які перешкоди будуть подолані, якщо не відкладати важливих рішень і правильно розподіляти сили. До успіху призведе й вміння вчасно відпочивати, щоб не розтринькати енергії раніше часу.

У кінці місяця за картою «Закохані» представникам сузір’я належить зробити вибір, який призведе до щасливого життя. Для того, щоб не помилитися, важливо слухати своє серце, а не поради зі сторони. Карта обіцяє добрі зміни, навіть якщо на початку шляху все здається сумнівним.

Діва

Аркан «Смерть» відкриває середину літа, вказуючи на час змін. Діви зможуть звільнитися від минулого, сковуючих обставин і розпочати новий етап життя. Аркан не обіцяє проблем і перешкод, якщо звільнити місце для важливих подій і не жити подіями, які вже не мають жодного значення і впливу.

За картою «Правосуддя» Дів чекає довгоочікуване звільнення від складнощів. Аркан обіцяє завершення серйозних проектів, можливість поставити на місце кривдників і повернути собі гарну репутацію. Порада карти — діяти чесно і не порушувати межу закону, щоб у майбутньому не стикатися з проблемами.

Відмінне завершення місяця чекає на Дев судячи з карти «Зірка». Аркан говорить про те, що представники сузір’я обрали вірний шлях, а значить, можна спокійно займатися наміченою роботою і не боятися, що неприємності увірвуться в життя. Також по цій карті є можливість здійснити заповітні мрії.

Терези

Аркан «Мир» обіцяє представникам цього сузір’я чудовий початок місяця. По цій карті життя налагоджується, з неї йдуть сумніви і тривоги, а також конфлікти і дрібні негаразди. Аркан обіцяє приємні перспективи тим, хто не чекає на волю випадку і самостійно рухається назустріч своєму щастю.

Карта «Закохані» закликає Терезів залишитися наодинці зі своїми думками, щоб зробити вірний вибір і не пошкодувати про нього згодом. Тому Аркану рішення скасувати практично неможливо, тому діяти потрібно обачно і вибирати те, що підказує серце.

У кінці місяця за картою «Помірність» Терезам немає сенсу поспішати і хвилюватися. Навпаки, стриманість і раціональні позбавлять від невдач і проблем. Карта обіцяє добрі зміни тим, хто терплячий і вміє відмовлятися від спокус на користь роботи над створенням успішного майбутнього.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає чудовий місяць. Аркан «Сонце» символізує зміни до кращого, нові можливості та приємні перспективи. Тому Аркану можна брати відпустку, насолоджуватися своїми успіхами, а також прийматися за нові проекти і не сумніватися в тому, що вони завершаться повною перемогою і визнанням.

Карта «Правосуддя» говорить про довготривале торжество справедливості, коли з’являється можливість покарати кривдників чесними шляхами і повернути добру репутацію. Порада карти – діяти чесно і не порушувати закону. У цьому випадку проблем і негараздів на шляху не виникне.

Аркан «Закохані» попереджає Скорпіонів про необхідність змінити курс або змістити пріоритети. Представникам сузір’я належить прийняти непросте рішення, щоб здобути свободу і незалежність, залишити в минулому сумніви і страхи, а також відкрити нові можливості.

Стрілець

Аркан «Суд» відкриває місяць, обіцяючи Стрільцям довгоочікуване звільнення від усього, що заважало розвитку, засмучувало і не давало спокою. За цією картою можна сміливо дивитися у своє майбутнє і залучати важливі зміни, проте при цьому не можна забувати про відповідальність і обачність, щоб не піти хибним шляхом.

За картою «Верховна жриця» Стрільцям важливо прислухатися до своєї інтуїції і розвивати дар передбачення. Залучення благополучних змін не терпить поспіху, а значить, потрібно вміти вичікувати і стежити за знаками долі. Вони допоможуть вчасно опинитися в нудному місці і відкрити двері, що ведуть на щастя.

«Маг» у розкладі на кінець липня карта сміливості, винахідливості та талантів. З цього Аркану Стрільці зможуть досягти успіху в справах і особистого життя, залучити позитивні зміни і звільнитися від сумнівів. Порада Аркана — діяти і вірити у свої сили, не дозволяючи нікому збити себе з пантелику.

Козеріг

Карта «Смерть» не обіцяє Козерогам нічого поганого, чого можна лякатися. Тому Аркану варто почати липень з порятунку від гнітючого минулого, очищення та звільнення. Представникам Знака не можна забувати про те, що позитивні події не увірвуться в життя, якщо їх не чекають і для них немає місця.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість, відповідальність і нові успіхи. Козероги зможуть здобути щастя, якщо керуватимуть своєю долею, відмовляться від потурання поганим звичкам і стануть виховувати кращі риси характеру. Неупереджені судження та вміння працювати в команді забезпечать новими позитивними подіями.

Згідно з Арканом «Самітник», побутові справи відійдуть на другий план, і Козероги зможуть спокійно обміркувати подальші дії. Порада карти – не поспішати з висновками, якщо ситуація здається неоднозначною. Зараз важливо ухвалити відповідальні рішення, а значить, потрібно попрацювати в тиші.

Водолій

«Вежа» в розкладі на початок липня — карта різких змін. Водолії повинні бути готові зіткнутися з реальністю, від якої ховалися або відкладали момент істини. Порада карти—не противитися тому, що відбувається, щоб вчасно звільнитися від усього поганого і відкрити шлях до щастя.

Аркан «Маг» вказує представникам сузір’я на нові можливості. У середині літа важливо розвивати свої таланти і повною мірою користуватися ними, щоб не тільки обійти конкурентів, але і вирішити свої проблеми оригінально і без зайвих енерговитрат. Також по цій карті Водолії зможуть звільнитися від маніпуляторів, які заважали розвитку та залученню щастя.

За картою «Диявол» Водоліїв чекає внутрішня боротьба з негативом. Аркан попереджає про те, що потурання примхам і слабкостям рано чи пізно заведе в тупик, вихід з якого знайдеться не скоро. Завершити липень важливо на позитивній хвилі, відповідально і без зайвого нервування.

Риби

Початок липня, судячи з карти «Зірка», буде оптимістичним. Риб чекають позитивні зміни, можливість виконати заповітну мрію, а також завершити намічені справи точно в термін і отримати гідну винагороду. Порада Аркана — не згортати з обраного шляху і не потурати емоційним сплескам.

Карта «Місяць» символізує страхи і сумніву, а також приховану інформацію, яка стане явною. У першому випадку Рибам важливо боротися з сумнівами і виховувати самовпевненість, а в другому розпоряджатися отриманими знаннями мудро і нікого не посвячувати в свої плани. Така тактика дозволить залучити в життя успіх і з легкістю вийти із скрутного становища.

Завершує липень Аркан «Імператриця», за яким представників даного сузір’я чекають повільні, але однозначно позитивні зміни. Карта обіцяє здобуття внутрішньої рівноваги, впевненість і спокій, які необхідні для щасливого життя і успіхів у всіх сферах життя.

 

You cannot copy content of this page