fbpx
Перейти до вмісту

Таро-прогноз на листопад 2021 року

  • від

Таро-прогноз на листопад 2021 року

Провести останній місяць осені успішно та виконати заплановані справи вчасно допоможуть поради старших Арканів. Рекомендації, відображені у таро-прогнозі, будуть цінною підмогою для Знаків Зодіаку, які мріють про благополучне майбутнє.

Дізнатися, як складуться події у листопаді, Знакам Зодіаку допоможе вдумливий аналіз розкладу. Експерти пропонують познайомитися з порадами та застереженнями, щоб бути у всеозброєнні та не прогаяти шанс залучити благополучні зміни.

Овен

На початку місяця Овнам важливо бути обачнішими. Аркан «Помірність» говорить про те, що мети буде досягнуто, якщо запастися терпінням і не згортати з обраного шляху. Овнам варто попрацювати над емоціями, щоб вони не зіграли злий жарт у відповідальний момент.

За картою «Імператор» у середині місяця Овни зможуть навести лад у своєму житті, набути впевненості та приймати рішення, які допоможуть вийти на новий рівень. Порада карти – чинити мудро і неупереджено, щоб не зіпсувати своєї репутації.

Завершує листопад Аркан “Імператриця”. По ньому Овнам потрібно звикнути до змін, що відбулися в житті, прийняти свою долю і рухатися в ногу з часом. Успіх прийде не відразу, але його передвістя Овни зможуть відчути, зазнавши душевного піднесення.

Телець

Аркан «Місяць» відкриває листопад, закликаючи Тельців боротися зі своїми страхами. Безпідставні переживання і домисли негативно впливатимуть на справи і настрій, тому їх потрібно позбуватися і шукати вихід із глухого кута.

Карта «Колісниця» вказує на час, коли Тельці зможуть відчути вітер змін. За цим Арканом не можна зволікати: діяти треба тут і зараз, але не переоцінювати своїх сил і не брати на себе непосильну ношу.

По карті «Ієрофант» Тільці зможуть отримати допомогу, від якої не варто відмовлятись. Карта вказує на необхідність розставити пріоритети, щоб встигнути вчасно все, що було в планах.

Близнюки

Аркан «Повішений» вказує Близнюкам необхідність поміркувати, щоб знайти відповіді хвилюючі питання. Карта говорить про зміни, які вже відбуваються, і до них потрібно пристосуватися без поспіху та страху.

Аркан «Сонце» вказує на сприятливий період та процвітання. Близнюки зможуть налагодити відносини з близькими, а також досягти нових успіхів у діловому середовищі, якщо вони оптимістичні.

По карті «Самітник» Близнюкам наприкінці листопада варто віддалитися від суєти і шуму, заглянути всередину себе і зрозуміти, що ж насправді потрібно зробити, щоб залучити щастя. Аркан вказує на тимчасову паузу, коли важливо переосмислити те, що відбувається, і знайти новий шлях.

Рак

«Повішений» у розкладі на початок листопада — карта, яка вказує Ракам на невірно вибраний шлях або неможливість продовжувати справу через допущені помилки. Виправити ситуацію допоможе активна робота та вміння розставляти правильні пріоритети, відмовляючись від старого.

Аркан “Колісниця” говорить про прорив, коли справи рухаються з мертвої точки. Ракам не можна зволікати, адже на кону буде благополучне майбутнє. Активність та позитивний настрій разом із винесеними раніше уроками допоможуть досягти процвітання.

По карті «Вежа» Раки мають бути готовими до різких життєвих змін. Карта не обіцяє неприємностей, якщо прийняти те, що відбувається, підлаштовуватися під обставини, що змінюються, і ставити перед собою реальні завдання.

Лев

«Правосуддя» у розкладі для Левів — карта, яка закликає відповідати не лише за вчинки, а й за слова. Ситуація зміниться на краще, якщо не намагатися схитрувати чи обманом досягти нових висот.

Аркан «Ієрофант» вказує Левам на необхідність повністю присвятити себе важливим справам, а також усвідомлювати те, що відбувається. Чесні помисли та гарний настрій убережуть від помилок та конфліктів.

По карті «Імператриця» Леви відчують приплив сил і наприкінці листопада зможуть упоратися із найскладнішими справами. Все, що потрібно, — впевненість та відсутність поспіху. Така тактика убереже від неприємних помилок.

Діва

По карті «Помірність» Діви зможуть досягти поставлених завдань, якщо перестануть поспішати. Карта вказує на період, коли справи просуваються неспішно, і час не можна квапити, щоб не опустити прикрих промахів.

У середині місяця по карті «Ієрофант» Дівам важливо розставити пріоритети і присвятити себе тим справам, які мають сенс. Причин для занепокоєння не буде, якщо діяти так, щоб сумління було чистим.

Аркан «Закохані» вказує на ухвалення відповідальних рішень, які не терплять поспіху та недбалого ставлення. Діви зможуть залучити щастя, якщо почнуть думати про своє благополуччя, а не те, що подумає оточення.

Терези

Аркан «Верховна жриця» говорить Терезам про необхідність бути залученими до процесів, що відбувається в житті. На початку місяця буде безліч двояких ситуацій, коли рішення потрібно буде приймати не так розумом, як серцем.

По карті «Вежа» Терезам доведеться попрощатися зі застарілими ідеями та принципами, щоб змінити життя на краще і розпочати шлях до власного благополуччя. Зміни не змусять себе чекати, і не згаяти їх з поля зору допоможуть передчуття.

Аркан «Імператор» говорить про можливість мудро правити своїм життям та набути матеріального благополуччя. Терезам потрібно постаратися, щоб прийняті рішення не йшли врозріз з мораллю.

Скорпіон

По карті «Самітник» Скорпіонам варто розпочати листопад з роздумів та виправлення помилок. Аркан вказує на період, коли можна легко вирішити складні питання, якщо залишитися наодинці з собою і бути гранично чесними.

Карта «Місяць» говорить про внутрішні страхи та сумніви, що заважають розвитку. По цій карті Скорпіони повинні довіряти своїй інтуїції, а не чуткам і пліткам, які можуть завести в глухий кут і залишити ні з чим.

Аркан “Диявол” вказує на час випробувань, і їх потрібно пройти з честю. Скорпіони повинні усвідомлювати, що обман чи зрада не допоможуть залучити позитивні події і приведуть не до нових успіхів, а до проблем і неприємностей.

Стрілець

«Смерть» у розкладі для Стрільців — карта, яка вказує на зміни, які більше не чекатимуть. За цим Аркан життя змінюється, і настав час прощатися з усім, що вже зіграло свою роль в житті.

По карті «Повішений» Стрільці можуть зіткнутися з тим, що справи зайшли в глухий кут. При такому розкладі важливо знайти нове заняття, щоб не гаяти часу задарма. Повернутися до вирішення питань можна пізніше, коли настане сприятливий час.

Карта «Імператриця» обіцяє Стрільцям позитивні події. За цим Арканом в життя прийдуть позитивні зміни, завдяки яким вдасться знайти своє місце в житті та знайти гармонію у відносинах із близькими.

Козоріг

Аркан «Мир» вказує Козорогам на час, коли досягти поставленої мети не складе труднощів. На початку листопада варто завершити поточні справи, щоб здобути гідну нагороду, а потім вибрати нову мету і йти до неї, не повертаючи зі шляху і не зраджуючи своїх ідеалів.

На карті «Сонце» Козорогів очікує тріумф. Карта говорить не лише про позитивні події, а й про можливість досягти стабільності у всіх сферах життя. Позитивний настрій та активна робота на свій добробут призведуть до нових перемог.

Карта «Правосуддя» вказує Козорогам на необхідність відповідати за слова та вчинки. Чесність та вміння приймати вірні рішення звільнять від роботи над помилками, і Козороги зможуть здобути щастя.

Водолій

Карта «Сонце» вказує Водоліям на чудовий початок листопада, коли перешкод на дорозі немає. За цим Арканом Водолії зможуть залучити позитивні події та досягти тріумфу, якщо будуть вірні собі та своїм принципам.

По карті «Диявол» Водоліїв чекають випробування волі, які потрібно пройти з честю та високо піднятою головою. Порада карти – не потурати примхам і не йти на поводу оточення, щоб не зробити прикрих промахів.

Аркан «Сила» вказує на вміння долати труднощі та не боятися змін. По цій карті Водолії зможуть набути гармонії з собою і зовнішнім світом, приборкати енергію і направити її в мирне русло.

Риби

Карта «Зірка» обіцяє Рибам досягнення поставленої мети. На цій карті немає причин для занепокоєння їм тривоги. Риби знаходяться під найвищим захистом, і можуть сміливо йти назустріч своїй мрії.

По карті «Місяць» згорнути з правильного шляху Риби можуть у тому випадку, якщо потуратимуть страхам і сумнівам. Негативні емоції зруйнують удачу та здоров’ю, і з ними треба активно боротися за свій добробут.

Карта «Дурень» вказує на ситуацію, коли не можна ухвалювати поспішних рішень. Рибам належить взяти кермо влади в свої руки і пам’ятати, що спонтанність — ворог позитивних змін.