fbpx
Цей день Гороскоп Таро-прогноз на листопад 2022 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз на листопад 2022 року для кожного знака зодіаку

Осінь підходить до кінця, і провести листопад на хвилі успіху Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки старших Арканів. Завдяки своєчасним рекомендаціям буде простіше скласти план дій і без труднощів завершити розпочаті справи в термін.

Новий рік уже не за горами, а значить, настає гаряча пора. Завершити роботу в термін, не втратити нічого важливого і спритно обійти стороною пастки долі представникам Знаків Зодіаку допоможуть точні розклади карт Таро. Експерти рекомендують уважно вивчити прогнози і обов’язково зіставити їх з тим, що відбувається в житті, щоб не втратити нічого важливого.

Овен

На початку листопада Овни зможуть отримати вагому підтримку, від якої немає сенсу відмовлятися Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність переймати досвід мудрих наставників і не забути про чесність. Залучити успіх допоможе і вірна розстановка пріоритетів.

У середині місяця представникам Знаку допоможе довіра до інтуїції. Аркан «Верховна жриця» вказує на період, коли необхідно прислухатися до себе і не поспішати з діями до тих пір, поки не буде повної впевненості в своїх силах.

Завершує осінь картка «Помірність». По ній Овни зможуть здобути успіх і поставити крапку в складних справах. Секрет успіху простий: не поспішати і розподіляти сили таким чином, щоб уникнути перевтоми і необдуманих кроків.

Телець

Аркан «Імператор» говорить про можливість навести порядок у житті та справах. Тільцям належить не тільки мудро правити своєю долею, але й пам’ятати про відповідальність. Вміння вчасно зупинитися і не потурати спокусам убереже від помилок.

Карта «Колесо удачі» символізує зміни, які увірвуться в життя без попередження. Спіймати удачу за хвіст і не втратити свого щастя Тельцям допоможе вміння вичікувати і аналізувати події, що відбуваються, перед рішучими діями.

Завершує листопад позитивна мапа «Колесниця». Тому Аркану Тельці зможуть діяти і не боятися за вихід запланованих справ. Удача не відвернеться, якщо вірити в себе, але при цьому не переоцінювати своїх можливостей.

Близнюки

Місяць починається не з найприємнішої карти для Близнюків. Аркан «Диявол» вказує на період, коли важливо пам’ятати про честь і гідність. Потурання миттєвим забаганкам і спроби йти на угоди з совістю загрожують обернутися провалом у справах і особистого життя.

Карта «Сила» говорить про успішно пройдені випробування та нові можливості. Тому Аркану Близнюкам не важко заявити про себе, залишити конкурентів за спиною і зайняти свою нішу. Порада карти – діяти сміливіше і спрямовувати енергію в русло творення.

Десятий Аркан «Колесо фортуни» закликає Близнюків отримати максимум користі з обставин, що склалися. Це означає, що немає сенсу панікувати, якщо ситуація вийде з-під контролю. Вміння швидко прораховувати ходи та адаптуватися до обставин вбереже від промахів.

Рак

Аркан «Суд» віщує довгоочікувані зміни та завершення складних справ. За цією картою Раки знайдуть впевненість, необхідну для залучення благополуччя. Важливою для успіху стане вміння постояти за себе, але при цьому пам’ятати про відповідальність. Це допоможе вберегтися від прикрих помилок.

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що Ракам необхідно досягти гармонії між розумом і передчуттями, щоб правильно трактувати знаки долі і йти шляхом розвитку. Тому Аркану поспішати з рішеннями не варто, щоб не зайти в тупик через поспіху.

Аркан «Ієрофант» у розкладі символізує віру і самопізнання, дотримання правил і вміння прислухатися до мудрих порад. Ракам по цій карті належить розставити пріоритети і займатися першорядними завданнями, не забуваючи про відповідальність і чесність.

Лев

На початку місяця від Львова знадобиться ентузіазм і оптимізм. Аркан «Маг» говорить про нові можливості, і для цього важливо знайти зв’язок між уявою і втіленням в життя задуманих ідей. Вміння діяти самостійно і не боятися експериментів приверне успіх.

Аркан «Колісниця» символізує чудовий час для активної роботи. Левам усміхнеться дача, якщо міцно тримати поводи і контролювати те, що відбувається. Така тактика допоможе вчасно обійти неприємності і прийти до мети переможцями.

Завершує листопад позитивний Аркан “Сонце”. По цій карті Левам доступні всі напрямки, а значить, можна сміливо займатися запланованими справами і розвиватися у обраній сфері. Також представники Знаку зможуть взяти перерву, щоб відпочити і набратися сил перед новими звершеннями.

Діва

Листопад починається з позитивної карти «Сонце», і Діви можуть бути впевнені в тому, що на них ждуть позитивні зміни. Ентузіазм, віра в свої сили і активність допоможуть досягти нових висот і легко залучити в життя важливі події.

Аркан «Колесо удачі» віщує непередбачені події, які можуть змусити Дів понервувати. Порада карти—не піддаватися на провокації і не поспішати з рішеннями, якщо ситуація здається неоднозначною.

Завершує листопад Аркан «Ієрофант», за яким Діви зможуть спертися на досвід мудрих наставників. По цій карті важливо спиратися на найкращі риси характеру і не порушувати спокійного перебігу часу спонтанними вчинками, що віддаляють від успіху.

Терези

На початку місяця Терези повинні пам’ятати про відповідальність і обачність. Карта «Дурень» віщує нові можливості, проте через недбале ставлення до справ представники Знаку можуть оступитися і згорнути в глухий кут.

Карта «Сонце» обіцяє Терезам нові можливості як у діловому середовищі, так і в особистому житті. Позитивний Аркан символізує вітер змін, які обов’язково будуть на краще, якщо не гаситися і відкривати нові горизонти.

Завершує листопад Аркан «Місяць», за яким Терезам варто довіряти своїй інтуїції та перевіреним фактам. Домисли, плітки і необґрунтовані страхи не допоможуть вибрати вірний шлях, а лише віддалять від успіху і змусять сумніватися в собі ще більше.

Скорпіон

Карта «Повішений» для Скорпіонів — відмінна можливість поміркувати про майбутнє і відмовитися від застарілих ідей. Аркан вказує на період, коли важливо визначитися з вибором шляху і продовжити шлях до успіху.

У середині місяця, судячи з карти «Зірка», не буде перешкод. Аркан обіцяє приємні зміни і нові можливості, однак Скорпіонам буде потрібно витримка і вміння бачити знаки долі. Вони допоможуть не відступитися у відповідальний момент і безперешкодно прийти до мети.

Старший Аркан «Імператор» вказує на необхідність упорядкувати отримані знання і користуватися ними повною мірою. Скорпіонів чекають нові перемоги, але для цього важливо приймати мудрі рішення і не забути про відповідальність.

Стрілець

Аркан «Закохані» говорить про неминучість змін. Для того, щоб вони були на краще, Стрільцям важливо приймати рішення самостійно. Успіх не змусить себе чекати, якщо визначитися з цілями і не боятися відповідальності.

Зміни обіцяє і карта «Колесо удачі». Тому Аркану події розвиватимуться стрімко, і представникам Знака важливо зберігати спокій. Пил уляжеться, і стане зрозуміло, навіщо і чому сталися ті чи інші події.

Завершує місяць Аркан “Імператор”. По ньому Стрільці зможуть зійти на новий щабель і знайти не тільки владу, але і матеріальні блага. Утриматися на вершині успіху вийде лише в тому випадку, якщо мудро правити своєю долею і не піддаватися бажанню схитрувати.

Козеріг

Листопад починається з позитивної карти «Світ», яка обіцяє Козерогам удачу та процвітання. Тому Аркану не складе труднощів залучити в життя благополучні зміни, але для цього Козерогам важливо залишатися в стані внутрішньої рівноваги і не поспішати.

Впоратися зі справами і не упустити нових перспектив, судячи з карти «Верховна жриця», козерогам допоможе увага до передчувань. Інтуїція не обдурить, якщо прислухатися до себе, а не до порад з боку необізнаного оточення.

Завершує місяць ще один позитивний Аркан “Зірка”. Він обіцяє Козерогам щасливе завершення шляху і заслужену нагороду за прикладені зусилля. Порада карти—не згортати і сміливо дивитися в майбутнє.

Водолій

Аркан «Верховна жриця» попереджає Водоліїв—необдумані кроки і віра чуткам не приведуть до гарних результатів. За цією картою набагато важливіше прислухатися до себе і своїх відчуттів, щоб зробити вірні висновки і не упустити свого шансу на чергову перемогу.

По карті «Зірка» представники Знаку можуть бути впевнені в тому, що рухаються вірним шляхом. Порада карти – не відступати від задуманого і не поспішати, щоб у поспіху не пропустити значущих деталей.

Аркан «Правосуддя» говорить про довготривалі результати. За цією картою Водоліям важливо пам’ятати про відповідальність і про те, що будь-які дії позначаться на майбутньому. Це означає, що діяти чесно потрібно й далі, щоб уберегтися від неприємностей.

Риби

Листопад починається з карти «Вежа», яка попереджає Риб про неминучі зміни. Ситуація здаватиметься хибною, проте відступати не можна: із життя йде все наносне, звільняючи місце для нових звершень.

По карті «Колісниця» Риби можуть діяти сміливо і відкрито. Аркан обіцяє успіх і нові перемоги, якщо не зволікати і не сумніватися в своїх можливостях. Нові перспективи радуватимуть, а привабливі пропозиції відкриють нові горизонти.

Завершує місяць карта «Диявол», яка закликає Риб не грати з вогнем і не йти на угоди з совістю. Випробування волі буде пройдено, якщо не потурати слабкостям і не шукати способів перехитрити долю.

Related Post

Таро-прогноз на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для кожного знака зодіакуТаро-прогноз на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Перехід до другого місяця весни — радісна подія. Не затьмарювати його негараздами Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки карт Таро. Точні прогнози додадуть впевненості та допоможуть обрати правильний напрямок. Завдяки старшим

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2021 року Овен Сьогодні ви мислитимете оригінально і нетривіально. Це дозволить вам приймати швидкі та несподівані рішення. Втім, зовсім не обов’язково, що

Меркурій у поєднанні з Марсом 10 листопада 2021 року: чим особливий цей деньМеркурій у поєднанні з Марсом 10 листопада 2021 року: чим особливий цей день

Меркурій у поєднанні з Марсом 10 листопада 2021 року: чим небезпечний цей день 10 листопада обіцяє бути незвичайним днем. Астрологи відзначають, що цього дня буде актуальним напружений аспект між Марсом