fbpx

Таро прогноз на листопад 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається останній місяць осені, отже, настав час діяти. Не помилитися з вибором шляху і залучити удачу в будь-яких справах Знакам Зодіаку допоможе точний Таро-прогноз на листопад 2023 року.

Листопад — час активної роботи та завершення поточних проектів. До наступу нового року залишається все менше часу, а значить, втрачати його даремно не варто. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт Таро, щоб знайти розуміння того, що відбувається. Скласти план дій і успішно обійти стороною пастки, розставлені долею.

Овен

Початок місяця, судячи з карти «Мир», буде чудовим. Ця карта символізує гармонію, щастя та завершення. Аркан вказує Овнам на те, що листопад буде місяцем завершення або доведення до кінця проектів, цілей або відносин. Представники сузір’я відчуватимуть задоволеність і радість від досягнень, яких досягли в останні місяці.

«Ієрофант» у розкладі — карта, яка говорить про духовний розвиток, навчання та зростання. Овни відчують бажання отримати новий досвід, знайти наставників або самі стати вчителями і провідниками в світ сакральних знань. Це час для навчання, вивчення нових тем або приєднання до духовних груп. Порада карти – бути відкритими новим можливостям.

Завершує листопад Аркан “Правосуддя”. Ця карта пов’язана з балансом, справедливістю та прийняттям відповідальності за свої дії. Овнам потрібно буде прийняти складні та важливі рішення, які матимуть довгострокові наслідки. Порада карти— бути об’єктивними у своїх оцінках і думати про можливі результати перш, ніж прийняти остаточне рішення.

Телець

Карта «Маг» символізує креативність, магію та силу волі. Це вказує на те, що на початку листопада Тельці володітимуть сильним потенціалом для втілення поставлених завдань. У цей період легко залучати в своє життя нові можливості і долати перешкоди. Порада карти— використовувати свої сили, щоб розкрити внутрішній потенціал і досягти важливих результатів.

Аркан «Самітник» позначає занурення в себе, інтуїцію і самоаналіз. Тельці відчуватимуть потребу в усамітненні, щоб прояснити ситуацію і глибше зрозуміти себе. По цій карті важливо бути уважними до інтуїції, приділяти увагу медитаціям та вивченню нових духовних практик.

До кінця місяця на Тельців чекає карта «Сонце». Цей Аркан символізує радість, успіх і світле майбутнє. Це означає, що до кінця листопада представники сузір’я відчуватимуть впевненість і оптимізм. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що бездіяльність позбавить удачі, а значить, нудно дивитися у своє майбутнє з оптимізмом.

Близнюки

Початок місяця, судячи з карти «Смерть», буде часом визволення, оновлення та початку нових пригод. Аркан вказує на перехід, трансформацію та зміну. У листопаді Близнюки зіткнуться зі значними змінами у своєму житті. Це може бути закінчення відносин, зміна роботи або переорієнтація на новий шлях. Важливо пам’ятати, що ці зміни сприятливі для зростання та розвитку.

Аркан «Маг» вказує на силу волі і креативність. Близнюки можуть використовувати свої інтелектуальні здібності, щоб досягти цього місяця нових вершин успіху. Представникам сузір’я знадобляться обережність та вміння приймати самостійні рішення.

«Дурень» у розкладі — карта нових початків. Вона символізує безстрашність, відкритість і життєрадісність. У листопаді Близнюки відчують можливість змінити життя на краще завдяки активним діям. Тому Аркану важливо пам’ятати про відповідальність і не ризикувати без особливої на те потреби.

Рак

Карта «Колесо удачі» символізує зміни, передчасність і перехід. Це означає, що листопад буде місяцем важливих змін у житті. Раки відчуватимуть нестабільність, через яку можуть оступитися. Порада Аркана—не протистояти змінам і дати подіям відбутися, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і знову керувати своєю долею повною мірою.

«Імператор» – карта, яка відноситься до лідерства, стабільності і контролю. Раки відчуватимуть сильне прагнення до встановлення порядку та прийняття ролі керівника. Це час для прийняття рішень, планування та усунення перешкод. Впевненість та вміння користуватися отриманими навичками дозволять досягти нових вершин.

Аркан «Вежа» пов’язана з руйнуваннями, змінами та звільненням. Раки відчують потребу в звільненні від обмежуючих переконань чи стосунків, які більше не приносять щастя. Порада карти— бути відкритими новим можливостям і приймати рішення, засновані на інтуїції.

Лев

За картою «Верховна жриця» Леви, щоб зрозуміти свої справжні потреби і цілі, повинні будуть сповільнитись і не намагатися прискорити хід часу. Настав час спокійного вичікування і аналізу того, що відбувається, щоб вступити в гру вчасно і зірвати довгоочікуваний куш без особливих зусиль.

Аркан «Маг» говорить про можливості проявити себе і користуватися вродженими талантами повною мірою. Тому Аркану Леви зможуть здобути свій шлях на щастя, звільнитися від сковувальних зобов’язань і більше не перебуває в полоні ілюзій. Також карта обіцяє здобуття щастя тим, хто сміливий і активний, але при цьому усвідомлює слова і дії.

Завершує листопад Аркан “Суд”. Ця карта відноситься до переоцінки, самооцінки та нового початку. Левам потрібно буде ухвалити рішення або оцінити ситуацію, яка має довгострокові наслідки. Порада карти— бути чесними самі з собою і пам’ятати про те, що чистий і справедливий суд дозволяє звільнитися від минулого і відкритися шлях до нових можливостей.

Діва

На початку місяця Дів чекає на карту «Повішений». Вона відображає необхідність змінити свій погляд на ситуацію. Дівам потрібно вийти із зони комфорту і подивитися на речі з незвичайної чи незвичної точки зору. Порада карти— бути гнучкими, пристосовуватися до нових обставин і не сумніватися у своїх силах.

Аркан «Зірка» символізує натхнення, ясність та надію. У цей період Діви відчуватимуть ентузіазм, завдяки якому вдасться виконати мрії та бажання. Це час отримання підтримки та натхнення від оточуючих. Представники сузір’я зможуть знайти шлях, який приведе втілення ідей у реальність.

«Світ» завершує листопад, і за цією картою Дів чекають позитивні зміни. Настає час, аби закінчити незавершені справи та закінчити поточні проекти. Порада Аркана— бути вдячними за досягнення та нові можливості. Настав час знайти гармонію і рівновагу у всіх сферах життя і насолодитися тим, що в ній присутній.

Терези

Карта «Смерть» може викликати певний занепокоєння або невизначеність. Однак у контексті Таро Аркан символізує не просто кінець, а новий початок. На початку місяця Терези відчують потребу звільнитися від старих звичок, відносин або ситуацій, які більше не служать розвитку. Цей період вдалий для внутрішніх та зовнішніх трансформацій, відкриття нових шляхів та можливостей.

У середині місяця в розкладі з’являється карта «Маг». Аркан символізує творчість та внутрішні ресурси. Він говорить про можливість використовувати свої здібності та таланти для досягнення цілей. Терезам важливо прислухатися до інтуїції, щоб розкрити потенціал і своїми руками створювати бажану дійсність.

«Колесо фортуни» в розкладі — карта долі, везіння та мінливості. Вона говорить про те, що життя — це постійний рух, і Вагом необхідно бути готовими адаптуватися до змін на шляху. Будьте готові змінити свої плани і прийняти нові можливості, які з’являться перед вами.

Скорпіон

На початку місяця Скорпіонам випадає карта «Верховна жриця». Аркан символізує мудрість, інтуїцію та глибинні знання. Представникам сузір’я варто звернутися до своєї внутрішньої мудрості та інтуїції, щоб приймати важливі рішення і орієнтуватися в складних ситуаціях без сумнівів і страху.

Середина місяця пройде під впливом Аркана «Колесо удачі». Ця карта пов’язана з переміщенням, долею та розвитком. Скорпіонам буде потрібно гнучкість, щоб пристосуватися до змін, які можуть з’явитися в житті в цей період. Настав час прийняти нові можливості і шукати шляхи до розвитку і зростання.

До кінця місяця на Скорпіонів чекає карта «Сонце». Цей Аркан символізує радість, успіх і просвітлення. Він говорить про те, що представники сузір’я відчують задоволення від самовираження та творчих перемог, зможуть розширити горизонти і з легкістю завоювати нові вершини успіху.

Стрілець

Карта «Диявол» на початок місяця вказує на спокуси, залежності або обмеження. Стрільці відчуватимуть внутрішній занепокоєння, зіткнуться зі складними ситуаціями, які можуть вивести з рівноваги. Представникам Знака знадобиться більше самодисципліни та решимості, щоб залишитися вірним своїм цілям і цінностям.

Аркан “Зірка” дарує Стрільцям енергію для оновлення. По цій карті настає час, коли є шанс виконати заповітні мрії, досягти поставлених цілей і подолати внутрішні страхи, що заважають щастю і подальшому розвитку. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що доля надає чудовий шанс змінити життя на краще, не докладаючи до цього особливих зусиль.

У кінці місяця Стрільців чекає карта «Повішений». Аркан вказує на необхідність смирення або прийняття тимчасових обмежень. Можливо Стрільцям доведеться проявити терпіння і готовність змінити підхід до вирішення деяких завдань. Моменти очікування або тимчасовий застій не будуть тривати вічно. Вони принесуть можливість подальшого зростання.

Козеріг

На початку місяця на Козерогов чекає карта «Правосуддя». Цей Аркан символізує баланс, справедливість і прийняття відповідальності за свої дії. Представники сузір’я зіштовхнуться з прийняттям важливих рішень, які матимуть довгострокові наслідки. Будьте об’єктивними і обдумайте всі варіанти, перш ніж ухвалити остаточне рішення.

Середина місяця ознаменована картою «Повішений». Вона пов’язана з переосмисленням, коли настає час для звільнення від ілюзій та старих переконань, які утримують у минулому. Будьте готові до нових перспектив, навчайтеся адаптуватися до обставин і використовуйте цей період для самоаналізу та саморозвитку.

До кінця місяця на Козерогів чекають нові події. Аркан «Дурень» пов’язаний з новими початками, можливостями та безрозсудністю. Перед представниками сузір’я відкриватимуться нові шляхи та можливості, які можуть здатися несподіваними або незвичними.

Водолій

Першою картою розкладу буде “Диявол”. Цей Аркан символізує спокуси, які можуть перешкоджати зростанню та розвитку. У листопаді Водолії зіштовхнуться із ситуаціями, які можуть збити з шляху. Карта закликає до свідомості своїх слабкостей та роботі над звільненням від уз і обмежень.

Середина місяця проходитиме успішно. Аркан «Зірка символізує надію, натхнення та нові можливості. В цей час Водолії відчуватимуть приплив енергії, яку важливо використовувати для вирішення нагальних питань та втілення в життя сміливих ідей. Важливо зберігати оптимізм і наполегливість, щоб подолати будь-які перешкоди на шляху.

До кінця місяця Водолії зіткнуться з картою «Правосуддя». Вона символізує справедливість, баланс і прийняття відповідальності за свої дії. Представники сузір’я обмірковуватимуть завдання, яке потребуватиме осмисленого та збалансованого підходу. Це час, коли правда і чесність мають бути на вашому боці.

Риби

Аркан «Вежа» вказує на несподівані зміни, розпад звичного порядку речей. Можливо Риби зіткнуться з потрясінням або ситуацією, яка змінює уявлення про світ або про себе. Такі зміни можуть викликати занепокоєння, проте завдяки цьому Риби зможуть звільнитися від чогось, що більше не служить вашим інтересам або цілям.

У середині місяця з’являється карта «Верховна жриця». Вона символізує інтуїцію, мудрість і глибоке внутрішнє знання. Аркан вказує на необхідність звернути увагу на свій внутрішній голос. Настав час довіряти власним переконанням і знанням, щоб приймати рішення, які відповідають вашим цінностям і істинному шляху.

Картою, що супроводжує кінець місяця, є «Самітник». Аркан вказує на необхідність усамітнення, самоаналізу та пошуку внутрішньої мудрості. Можливо, Рибам потрібно буде відпочити і усамітнитися, щоб знайти ясність у думках і почуттях. Будьте відкриті новим ідеям і дослідіть глибини внутрішнього світу, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання.

You cannot copy content of this page