fbpx

Таро-прогноз на лютий 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на лютий 2022 року

Провести останній місяць зими успішно і завершити розпочаті на початку року справи допоможуть поради карт Таро. Розклади для Знаків Зодіаку на лютий 2022 стануть гарною підмогою для вирішення нагальних питань та допоможуть залучити до життя процвітання.

Зима підходить до свого завершення, і лютий стає часом підбиття підсумків, будівництва планів та нових надій. Експерти рекомендують представникам Зодіакальних сузір’їв познайомитися з розкладами карток Таро, щоб отримати цінні підказки. З їхньою допомогою буде простіше залучати удачу та обходити стороною проблеми.

Овен

Лютий починається з Аркана «Поміркованість», який закликає Овнов працювати над собою, щоб імпульсивність не стала причиною проблем та неприємностей. Порада картки — стабільно працювати, приймати обдумані рішення і не йти на поводу емоцій, щоб повною мірою охопити важливі питання та вирішити нагальні проблеми.

Карта «Імператор» символізує владу, проте правління має ґрунтуватися на мудрих та неупереджених рішеннях. Овнам будуть доступні всі напрямки, проте впоратися зі справами буде простіше, якщо діяти за планом і не кидатися до нових цілей, не поставивши крапку у незавершених справах.

Карта «Повішений» завершує зиму, вказуючи Овнам на необхідність поставити крапку в поточних справах і не приступати до нових обов’язків доти, доки не буде повної впевненості, що справи йдуть у потрібному напрямку. Аркан говорить про можливість виправити неточності доти, доки вони не стали головним болем.

Телець

Карта «Сонце» вважається однією з найпозитивніших у колоді. Вона вказує Тельцям на безмежні можливості, коли можна сміливо обирати новий шлях, відпочивати та насолоджуватися життям. Неприємності залишилися за спиною і можна не переживати за перебіг запланованої роботи.

Карта «Смерть» говорить про необхідність змінитись, і Тельцям доведеться попрощатися з минулим, відмовитися від страхів та сумнівів, які заважають жити щасливо. За цим Арканом у житті відбуваються неминучі зміни, і вони будуть на краще, якщо не чинити опір долі.

По карті «Маг» здійснити задумане Тельцям допоможе не тільки настрій та віра у перемогу, а й уміння підлаштовуватися під обставини, що змінюються. Аркан говорить про можливість прокласти свій шлях, впровадити нововведення у роботу, щоб полегшити собі працю та вийти на новий рівень успіху.

Близнюки

Аркан «Сила» закликає Близнюків не опускати рук і налаштуватися на хвилю оптимізму. По цій карті успіх вже близько, і для його досягнення важливо не повертати з обраного шляху. Впевненість у собі та відповідальність допоможуть отримати добробут і досягти поставленої мети.

По карті «Маг» Близнюки зможуть організувати свою роботу по-новому, впровадити щось нове, що полегшує працю, а також користуватися своїми талантами для досягнення карколомних успіхів. Аркан говорить про вміння обходити стороною негаразди та приймати вірні рішення.

Аркан «Смерть» говорить про переродження, яке потрібне для щасливого життя. За цією картою Близнюкам важливо завершити лютий на позитивній ноті та не відмовлятися від змін, які готові увірватися у життя. Порада картки – відпустити минуле, щоб не позбавляти себе нових можливостей у майбутньому.

Рак

На початку лютого Раки мають зайнятися питаннями, пов’язаними з репутацією. По карті «Суд» буде можливість відстояти право на особисту думку, звільнитися від маніпуляторів та вирішити проблеми. Ракам знадобиться сила волі та вміння залишатися чесними у вирішенні спірних справ.

У середині місяця настає час роботи над відносинами. Аркан «Закохані» вказує на можливість вирішити труднощі, пов’язані з непорозумінням, а самотнім серцям знайти любов. Для цього Ракам важливо приймати рішення самостійно та довіряти своєму серцю.

За картою «Імператриця» Раків чекає зростання та розвиток. Аркан говорить про те, що проблем на шляху не буде, якщо не поспішати та діяти з властивою представникам знака мудрістю. Уміння вчасно зупинитися та турбота про емоційне здоров’я приведуть Раків до успіхів.

Лев

Початок лютого буде благополучним. Аркан «Імператриця» закликає Левів довіряти своїм передчуттям та помічати знаки долі, щоб не помилитися з вибором шляху та не вжити дій, що віддаляють від поставлених завдань. Карта обіцяє зростання та розвиток тим, хто цілеспрямований та налаштований позитивно.

Карта «Зірка» у розкладі не тільки служить нагадуванням про те, що мрії збуваються, а й стає справжнім ангелом-охоронцем. Тому Аркану Леви можуть не переживати за свої справи, якщо не будуть поспішати і спонтанно змінювати плани, відмовляючись від задуманого.

Аркан «Імператор» говорить про те, що наприкінці лютого Леви зможуть набути влади, однак утримати її у своїх руках буде не просто. Порада картки – приймати мудрі рішення і не боятися просити допомоги, щоб унеможливити помилки та промахи, що ведуть до неприємностей.

Діва

По карті «Ієрофант» Дівам важливо дотримуватися правил, щоб ніщо не зашкодило репутації. Аркан вказує на можливість розвитку в будь-якій сфері, але для цього необхідно скласти план дій і визначитися з першорядними завданнями, виконати які важливо негайно.

По карті «Колесо удачі» Дів чекають несподівані події, вплинути на які не буде можливості. Порада картки – не панікувати та уважно стежити за тим, що відбувається. Через деякий час Діви зможуть зрозуміти, що саме потрібно зробити, щоб знову керувати справами.

Аркан “Зірка” завершує лютий, вказуючи Дівам на можливість втілити в життя сміливі мрії. По цій карті важливо лише не згортати з обраного шляху і не зраджувати своїх ідеалів. Аркан говорить і про те, що проблем не виникне, якщо не поспішати та приймати самостійні рішення.

Терези

Карта «Закохані» відкриває лютий, закликаючи Терезів подумати над майбутнім та прийняти рішення, які допоможуть звільнитися від проблем та залучити до життя благополучні зміни. По цій карті скасувати зроблене вдасться чи, отже, поспішати з прийняттям відповідальних кроків не можна.

По карті «Вежа» зміни, які давно назрівали, увірвуться в життя Терезів. Аркан вказує на те, що ховатися за ілюзорним спокоєм не вийде, і Терезам доведеться подивитися правді в очі. Зміни будуть на краще, якщо не чинити опір і шукати плюси в ситуації, що склалася.

Аркан «Імператор» обіцяє процвітання та владу. По цій карті Терезам важливо приймати рішення, ґрунтуючись на логіці, щоб не помилитися і не зіпсувати своєї репутації. Карта обіцяє зростання і розвиток як у діловому середовищі, так і в особистому житті, а отже, потрібно бути гранично уважними, щоб не прогаяти можливостей, дарованих долею.

Скорпіон

Аркан «Сонце» недарма називають одним із найпозитивніших. Випадаючи початку лютого, він вказує на нові можливості, які не можна упускати. Скорпіони можуть мати корисні зв’язки, просунутися кар’єрними сходами і набути фінансового благополуччя.

Карта «Сила» обіцяє Скорпіонам нові можливості та перемоги. Нею не можна зупинятися у розвитку і опускати руки, якщо по дорозі виникли перешкоди. Користуючись набутими знаннями та навичками, представники Знаку зможуть подолати труднощі та отримати нагороду.

Аркан «Маг» також обіцяє нові вершини, і для цього Скорпіонам важливо впроваджувати нововведення у повсякденне життя. Нові ідеї та думки важливо записувати, адже деякі з них можуть стати геніальним планом для розвитку бізнесу та швидкого виходу на добрий рівень доходу.

Стрілець

По карті “Імператор” перед Стрільцями відкриваються нові можливості. Карта обіцяє шлях до успіху, який буде швидким, якщо приймати мудрі рішення, працювати в команді та діяти неупереджено. Набути фінансового благополуччя також не важко, якщо вчасно усувати помилки.

«Самітник» у розкладі — карта ізоляції та тимчасової усамітнення, які підуть на користь Стрільцям. Аркан вказує на можливість відпочити, скоригувати плани, усунути неточності та відмовитися від ідей, які вже застаріли та більше не принесуть жодної користі.

По карті «Диявол» Стрільці мають бути готові до боротьби зі спокусами. По цій карті важливо відмовлятися від усього, що може нашкодити, щоб не зупинятися розвитку і не закривати собі шляхи, які можуть призвести до нових успіхів. Вміння вчасно зупинитися та увага до внутрішнього голосу вбережуть від проблем.

Козоріг

“Сила” в розкладі на початок лютого – карта, що вказує на успіх. Козорогам доведеться докласти чимало зусиль, проте робота принесе не лише задоволення, а й добрий дохід. По цій карті важливо не брати на себе непосильну ношу та розраховувати сили, щоб уникнути перевтоми.

Кармічна карта «Колесо удачі» говорить про те, що події будуть розвиватися не за планом, однак вони необхідні, щоб змінити життя на краще. Порада Аркана – аналізувати те, що відбувається, і отримувати уроки, щоб у майбутньому не повторювати помилок і швидко взяти кермо влади в свої руки.

Карта «Закохані» завжди говорить про вибір, який потрібно зробити, щоб поліпшити життя. Арка не завжди вказує на любовні стосунки, тому Козероги мають бути готові стояти на роздоріжжі, вибираючи шлях. Приймати рішення важливо, дослухаючись свого серця.

Водолій

«Маг» у розкладі початку місяця — карта новаторства. Нею Водолії зможуть змінити підхід до справ, знайти спосіб полегшити свою працю за рахунок впровадження чогось нового, використання прихованих талантів. Сидіти склавши руки не вдасться – від швидкості реакції залежатиме благополуччя.

По карті «Дурень» головним ворогом для Водоліїв стане недбалість. Навіть якщо здається, що все йде як слід, не можна втрачати пильність і перекладати обов’язки на оточуючих. Тільки самостійна робота та повна залученість у процес допоможуть Водоліям здобути щастя.

Карта «Помірність» свідчить, що середина місяця буде спокійною. По цій карті не можна поспішати з висновками і приймати рішення, покладаючись на випадок. Аркан обіцяє процвітання у тому випадку, якщо працювати ґрунтовно, помічаючи деталі та не відкладаючи справи у довгий ящик.

Риби

“Імператор” у розкладі для Риб – карта, що закликає діяти активно, але при цьому не забувати про відповідальність. Аркан обіцяє зростання та розвиток у діловому середовищі, і Риби зможуть завоювати авторитет, піднятися кар’єрними сходами або отримати посаду мрії.

По карті «Поміркованість» Рибам не варто різко змінювати плани та піддаватися на вмовляння. Аркан закликає сповільнитися, щоб виконати всі справи вчасно і не прогаяти значних деталей. Наслідуючи принцип «тише їдеш — далі будеш», Риби зможуть досягти успіхів.

Аркан «Самітник» говорить про час, який варто витратити на себе. Риби зможуть взяти паузу, щоб відновити сили, подбати про своє здоров’я та навіть змінити імідж. Така трансформація напередодні весни необхідна, щоб зустріти початок нового сезону активними та повними енергії.

You cannot copy content of this page