fbpx

Таро-прогноз на лютий 2023 року для кожного знака зодіаку

Завершити зиму на позитивній ноті та встигнути все то, що було в планах, допоможуть підказки карт Таро. Поради старших Арканів дозволять Знакам Зодіаку заздалегідь визначитися з цілями і спокійно займатися запланованими справами.

Найкоротший місяць на рік найчастіше стає найактивнішим. Встигнути все навряд чи вийде, проте Знаки Зодіаку зможуть зібратися з думками і виділити для себе пріоритетні напрямки.

Овен

Відкриває лютий Аркан «Дурень», за яким Овнам не можна відмовлятися від пропозицій, що надходять, але при цьому важливо усвідомлювати. Вміння не ризикувати марно вбереже від безлічі неприємностей.

Карта «Диявол» попереджає представників Знака про те, що попереду чекають випробування. Вони стосуватимуться витримки та вміння протистояти спокусам. Овнам доведеться мобілізувати сили, щоб не потурати поганим звичкам і не робити необдуманих вчинків, про які доведеться пошкодувати.

Карта «Повішений» завершує лютий, і тому Аркану Овнам важливо пам’ятати про те, що не все можна виконати з наскоку. Порада карти—не поспішати з діями і підготуватися до того, що події можуть розвиватися не так, як хочеться.

Телець

Карта «Вежа» обіцяє Тельцям довгоочікувані зміни, проте спочатку вони можуть здатися лякаючими. Карта символізує звільнення від оків і можливість вирватися від сковувальних обставин. Тільцям належить зняти рожеві окуляри і подивитися на те, що відбувається, об’єктивно.

Карта «Смерть» вторить першому Аркану розкладу і готує Тельцов до тому,що в життя відбудуться серйозні зміни. Для того, щоб змінити життя на краще, важливо залишити минуле за спиною, винести цінні уроки і застосувати знання на практиці.

Завершує лютий Аркан «Помірність», за яким Тельцям важливо досягти гармонії меду емоціями та розумом. Вміння знаходити золоту середину вбереже від неприємностей і допоможе приймати вірні рішення навіть у найважчі моменти.

Близнюки

Лютий буде досить позитивним місяцем, проте Близнюкам буде потрібно витримка і вміння не поспішати події. Карта «Ієрофант» закликає до розстановки пріоритетів, щоб не втратити нічого важливого і виконати заплановані справи в термін.

Аркан «Мир» символізує довгоочікуване завершення, коли Близнюки зможуть отримати гідну нагороду, порозумітися з оточенням, а також виконати заповітні мрії. За цією картою проблем і перешкод немає можна насолоджуватися життям і отримувати від неї максимум задоволення.

Завершує зимовий період аркан «Верховна жриця», за яким представникам Знаку не можна поспішати. Карта говорить про те, що зараз потрібно довіряти інтуїції, щоб не злякати удачу і не зайти в глухий кут через власну необачність.

Рак

Аркан «Вежа» закликає Раків розпочати останній місяць зими з відмови від усього, що заважає щастю. Це можуть бути шкідливі звички, невміння організувати режим дня, а також бажання сховатися за ілюзіями.

Аркан «Мир» обіцяє представникам Знаку здобуття щастя. По цій карті немає причин для занепокоєння — при належній розторопності та вмінні налаштуватися на хвилю позитиву Раки зможуть оминути неприємності стороною.

Завершує лютий позитивний Аркан “Сонце”. Ця карта говорить про те, що Раки зможуть зійти на вершину успіху, зірвати куш і взяти паузу для відновлення сил. Також Аркан говорить про нові проекти, і втілити їх в реальність нескладе праці.

Лев

Цей місяць пройде чудово, якщо Леви будуть уважні і не стануть заривати своїх талантів у землю. Аркан «Маг» обіцяє сприятливий час для старту своєї справи, управління долею та підкорення нових вершин.

Карта «Дурень» обіцяє представникам Знаку безліч приємних перспектив, проте не всі з них будуть виграшними. Левам потрібно приймати відповідальні рішення, які не зазнають поспіху і халатного ставлення до того, що відбувається.

Завершує місяць Аркан «Сонце», який по праву вважається однією з найпозитивніших карт. Це означає, що Леви зможуть звільнитися від проблем, залишити за спиною негатив і почати новий етап життя, наповнений позитивними емоціями.

Діва

Дівам у лютому належить здійснити безліч важливих справ. Аркан «Вежа» обіцяє зміни, які важливо пустити у своє життя. По цій карті немає сенсу шкодувати про те, що вже стало минулим: настав час брати управління в свої руки і будувати щастя.

Карта «Імператриця» говорить про те, що Дівам немає сенсу поспішати. По цій карті події розвиваються неспішно. Однак кожен крок наближає представників Знака до нових перемог і успіхів.

Карта «Ієрофант» обіцяє Дівам не тільки удачу в справах, але й вагому підтримку з боку. По цій карті важливо скласти план дій, щоб не відхилятися від першочергових завдань і не витрачати дорогоцінний час даремно.

Терези

Аркан «Вежа» відкриває лютий, і за цією картою Терезам не можна переслідувати хибні цілі, а також жити в ілюзорному світі. Настав час змін, які обов’язково будуть на краще, якщо не боятися зробити крок вперед.

Карта «Імператриця» обіцяє представникам Знаку зміни на кращий, проте поспішати нікуди не потрібно. Справи йдуть угору, особисте життя налагоджується, а значить, немає сенсу поспішати час і перебіг подій.

Карта «Смерть» обіцяє Терезам довгоочікуване завершення труднощів. По цій карті немає сенсу чіплятися за минуле — з нього варто здобути цінні уроки і рухатися далі, не терзаючи себе сумнівами.

Скорпіон

Аркан «Повішений» закликає Скорпіонів не втрачати пильності. Події розгортатимуться стрімко, проте реагувати на них потрібно спокійно. Вміння тримати себе в руках убереже від невірних кроків.

Карта «Суд» говорить про те, що чесність і неупереджена думка допоможуть Скорпіонам обійти стороною неприємності. Тому Аркану немає причин для занепокоєння, якщо працювати активно і залишатися чесними.

По карті «Помірність» Скорпіонам важливо набути внутрішню гармонію, щоб не реагувати гостро на виникаючі негаразди. Вміння бути спокійними і врівноваженими вбереже від необдуманих рішень і кроків.

Стрілець

На початку місяця за картою «Правосуддя» Стрільцям належить отримати заслужену нагороду за докладені раніше зусилля. Аркан обіцяє удачу, якщо представники Знаку не намагалися схитрувати і обдурити долю.

За картою «Закохані» настає час, коли потрібно зробити важливий вибір і знайти свій шлях на щастя. Довіряти Стрільці можуть лише своєї інтуїції та голосу серця. Сторонні поради можуть заплутати і завести в тупик.

По карті «Місяць» представникам Знаку потрібно бути обережними. Потурати миттєвим забаганкам і йти з приводу емоцій не можна, інакше мрії не здійсняться, а шлях на щастя буде дуже довгим.

Козеріг

На початку лютого за картою «Самітник» Козерогам не варто поспішати з діями. Порада Аркана — розставити пріоритети, відмовитися від застарілих цілей, а також відновити сили для рішучої боротьби за свій добробут.

По карті «Правосуддя» Козероги повинні чітко представляти свою мету і рухатися до неї, не згортаючи з шляху. Чесність та вміння протистояти спокусам допоможуть представникам Знаку залучити нові успіхи.

Аркан «Верховна жриця» говорить про необхідність звертати увагу на малозначущі деталі. Вміння прислухатися до інтуїції допоможе побачити знаки долі, які призведуть до щастя і не дадуть зайти в тупик.

Водолій

За картою «Помірність» Водолії повинні пам’ятати про те, що сильні емоції можуть зіграти злий жарт. Аркан закликає довіряти свій інтуїції і не поспішати, а також спиратися на свою думку, а не на поради зі сторони.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що Водоліям потрібно об’єктивно оцінювати те, що відбувається. Чесність і увага до дрібниць допоможуть обійти пастки долі і залучити позитивні зміни.

За картою «Колесо фортуни» Водолії будуть залучені до круговерті подій, повиляти на які одразу не вдасться. Тому Аркану важливо оцінити те, що відбувається, зробити правильні висновки, і тільки після приступати до роботи.

Риби

На початку лютого за картою «Самітник» Рибам не варто поспішати. Ця карта закликає взяти паузу, щоб перевести дух і відновити сили, визначитися з пріоритетами і відмовитися від тих цілей, які вже готові стати минулим.

Аркан «Імператриця» говорить про те, що Рибам не потрібно форсувати події. Доля прихильна, а значить, можна спокійно займатися своїми справами і не поспішати, втрачаючи пильність.

Завершує місяць Аркан «Зірка», за яким Риби зможуть запросто прийти до своїх цілей і виконати заповітні бажання. Карта закликає представників Знака не згортати з шляху і вірити в своє щастя.

You cannot copy content of this page