fbpx

Таро-прогноз на серпень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Кінець літа – не привід для смутку. Провести серпень на позитивній хвилі, завершити необхідні справи та залучити успіх Знакам Зодіаку допоможе точний таро-прогноз. Поради старших Арканів додадуть впевненості і не дадуть оступитися у відповідальний момент.

Знайомство з розкладами карт Таро не терпить поспіху, тому експерти рекомендують виділити час для вивчення карт, що випали. У спокійній обстановці набагато простіше почутиме внутрішній голос і правильно трактуватиме кожен Аркан. Завдяки цінним підказкам представники Зодіакального кола зможуть ухвалити вірні рішення та успішно подолати перешкоди на шляху до щасливого життя.

Овен

У серпні Овни зможуть дійти успіху, якщо не поспішатимуть з висновками і діятимуть з приводу руйнівних емоцій. Перший Аркан розкладу «Маг» говорить про те, що можна сміливо діяти та активно працювати над створенням успішного майбутнього.

По карті «Помірність» Овнам важливо пам’ятати про те, що надмірності та поспіху будуть причиною неприємностей, тому емоції та душевні пориви необхідно тримати під контролем. Дотримуючись міри у всьому, представники Знаку зможуть обійти перешкоди та бар’єри.

Завершує серпень Аркан “Світ”. По цій карті Овнам залишається зробити кілька кроків, щоб дійти поставленої мети. Впевненість у собі та своїх силах, а також позитивний настрій не дадуть оступитися за крок від заслуженої нагороди.

Телець

Аркан “Правосуддя” відкриває серпень, вказуючи Тельцям на швидке вирішення проблем. По цій карті успіх не забариться, якщо діяти чесним шляхом і слідувати букві закону. Іноді картка з’являється у розкладі, вказуючи на помилки, які потрібно виправити.

Карта «Місяць» попереджає про те, що Тельці зможуть дізнатися про таємниці, і з цими знаннями важливо поводитися з обережністю. Не всі секрети будуть приємними, але для ухвалення відповідального рішення важливо залишатися з холодною головою.

Завершує серпень мапа «Ієрофант». Аркан вказує на можливість придбати наставника, який допоможе подолати труднощі в роботі. Також мапа закликає розставити пріоритети, щоб завершити літо успішно.

Близнюки

Цей місяць буде активним, і Близнюкам потрібно багато енергії для втілення в життя сміливих ідей. Аркан «Маг» закликає не зволікати та брати долю у свої руки — відповідальність та цілеспрямована робота приведуть до щастя.

За картою «Самітник» Близнюки зможуть узяти паузу, щоб обміркувати події початку місяця. Рада Аркана – розставити пріоритети, ще раз проаналізувати події та заповнити запас сил для завершального ривка до перемоги.

Завершує серпень карта «Колесниця», за якою не важко зірвати куш. Близнюкам важливо бути активними і не втрачати нових можливостей, щоб не прогаяти важливих змін і не стати заручниками обставин.

Рак

У серпні Ракам буде потрібна сила волі, щоб подолати мінливість долі і взяти життя під контроль. Карта «Вежа» описує ситуацію, коли не можна ховатися за ілюзіями. Настав час звільнитися від сковуючих обставин і розширити кордони.

Карта «Дурень» символізує випадковість, коли Раки можуть набути успіху та щастя. Для того, щоб не прогаяти нових можливостей, важливо не боятися невідомості, але при цьому не допускати легковажності.

Завершує місяць карта «Місяць». Аркан говорить про те, що Раки не повинні сумніватися у своїх силах та вірити домислам. Лише повна гармонія в душі та довіра внутрішньому голосу допоможуть знайти вихід із глухого кута або неоднозначної ситуації.

Лев

На початку серпня Леви будуть на порозі змін, судячи з карти «Вежа». Аркан говорить про те, що настав час вийти з рамок, що сковують, подивитися правді в очі і звільнитися від стереотипів, що заважають розвитку.

Карта «Суд» обіцяє Левам здобуття свободи від сковуючих обставин. За цим Аркан з’являється можливість впоратися з труднощами, знайти довгоочікувану свободу і трансформувати енергію в дії, спрямовані на благо собі.

Наприкінці місяця на карті «Повішений» Леви можуть зіткнутися з труднощами. Порада Аркана — не намагатися виконати справи, що зайшли у глухий кут. Настав час звернути увагу на незавершені проекти та переключити увагу на них.

Діва

Серпень починається з позитивної карти «Правосуддя», за якою Діви зможуть вирішити проблеми, що їх хвилюють. Карта вказує на те, що важливо залишатися чесними та неупередженими, щоб здобути беззаперечну перемогу.

Аркан “Сила” – карта енергії та сили волі. Діви зможуть досягти поставлених завдань, якщо не сумніватимуться у собі та активно працюватимуть. Перевірку на міцність буде пройдено успішно, якщо не зраджувати своїх ідеалів.

По карті «Вежа» Дів чекають несподівані повороти долі, які будуть на благо. На початку шляху здаватиметься, що все перевернулося з ніг на голову, проте такі обставини допоможуть звільнитися від ілюзій та стереотипів, що заважають розвитку.

Терези

Аркан «Імператриця» обіцяє Терезам приємні зміни в особистому житті. Карта закликає бути чуйними та уважними до прохань близьких, щоб не порушувати гармонії стосунків, а також не злякати потенційних партнерів зайвим натиском.

По карті “Верховна жриця” важливим супутником успіху буде інтуїція. Довіра до внутрішнього голосу вбереже від необдуманих дій, здатних завести в глухий кут. Терезам важливо пам’ятати, що поспіх буде згубним.

Наприкінці серпня за картою «Самітник» у Терезів буде час для того, щоб поміркувати про майбутнє. Аркан закликає не поспішати з діями доти, доки не будуть розставлені пріоритети і не настане ясність.

Скорпіон

Аркан «Маг» говорить про те, що життя Скорпіонів змінюватиметься, і позитивні зміни чекатимуть на тих, хто зуміє швидко адаптуватися до нових умов.

Карта «Мир» віщує благополучне завершення намічених справ та покращення ситуації загалом. Тому
Аркану Скорпіонам не варто зациклюватися на дрібницях — настав час глобальних звершень, що змінюють життя на краще.

Аркан «Імператриця» завершує серпень, обіцяючи Скорпіонам відмінне завершення літнього періоду. По цій карті зростання та розвиток будуть поступовими, проте квапити події не має сенсу. Все відбудеться вчасно, важливо лише навчитися терпіння.

Стрілець

Серпень починається з карти «Ієрофант», яка попереджає Стрільців про те, що досягти успіхів їм допоможуть правильні орієнтири. Виконати всі завдання вчасно вийде, якщо скласти план дій і не відступати від своєї мети.

По карті «Колісниця» настає період, коли зволікати не можна. Позитивний Аркан повідомляє про успіх у тому випадку, якщо вірити у свої сили і не боятися того, що чекає попереду. Головне пам’ятати, що шлях здолає той, хто йде.

По карті «Імператор» Стрільців чекають зміни у діловому середовищі. Аркан попереджає про те, що досягти успіхів мало. Головне — утриматися на п’єдесталі, а отже, треба мудро правити своїм життям і не допускати промахів.

Козеріг

На початку місяця по карті «Імператриця» Козероги можуть бути впевнені, що події розвиватимуться сприятливо. Не злякати удачу допоможуть доброзичливість та увага до дрібниць.

Аркан «Диявол» говорить про спокуси, які важливо подолати. Козероги мають випробувати на міцність, пройти які важливо з високо піднятою головою, щоб не зайти в глухий кут через поспішні дії або необдумані рішення.

Не прогаяти успіх і дійти успіху наприкінці серпня Козерогам допоможе уважність. Аркан «Дурак» попереджає про те, що недбале ставлення до справ стане причиною помилок і неприємностей, а закінчить, поспішати і приймати рішення щодо емоцій не можна.

Водолій

На початку місяця Водоліїв чекає боротьба із самими собою. Аркан «Вежа» попереджає про те, що негативні емоції, поспішні дії чи небажання змін не приведуть до добрих результатів.

Карта «Зірка» обіцяє Водоліям успішне завершення шляху та здобуття гідної нагороди. Щоб не злякати успіх, важливо не змінювати напрями і спокійно займатися поставленими завданнями.

Наприкінці місяця на карті «Закохані» Водоліям належить зробити відповідальний крок. Вибір не можна назвати простим – нерідко для успіхів у майбутньому доводиться йти на малі жертви. До тих, хто не злякається тимчасових поневірянь, доля буде прихильною.

Риби

На початку місяця на Риба чекає великий успіх. Аркан «Маг» символізує вміння підлаштовуватися під обставини, вибирати найбезпечніший шлях і керуватися власною інтуїцією для прийняття відповідальних рішень.

По карті «Верховна жриця» на Риб чекають випробування. Аркан попереджає про двоїсті ситуації, коли не можна приймати рішень щодо емоцій. Вдумливість і відсутність поспіху допоможуть не схибити.

Аркан “Повішений” вказує на швидкі зміни. Риби зіткнуться з тим, що деякі справи доведеться поставити на паузу та зайнятися зовсім іншою діяльністю. Такі події допоможуть усвідомити, що межі умовні, і їх потрібно постійно розширювати для залучення всебічного успіху.

You cannot copy content of this page