fbpx

Таро-прогноз на травень 2022 року для кожного знака зодіаку

Настає останній місяць весни, провести який хочеться позитивно та успішно. Не помилитися з вибором шляху і вирішити нагальні завдання Знакам Зодіаку допоможуть розклади карт Таро. Поради старших Арканів стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче змінити своє життя в кращу сторону.

Розклади карт Таро користуються популярністю не випадково, адже їхні поради не раз допомогли в прийнятті вірних рішень і дали можливість розкрити свій потенціал. Експерти рекомендують представникам зодіакальних сузір’їв познайомитися з розкладами, що випали, щоб визначитися з вибором шляху і намітити собі нові цілі. Вивчати розклади краще в спокійній обстановці і обов’язково підключити інтуїцію, щоб отримати найбільш чіткі рекомендації і не помилитися, приймаючи відповідальні рішення.

Овен

На початку травня Овнам важливо не поспішати з діями і обмірковувати кожне рішення. Аркан «Поміркованість» закликає дотримуватися золотої середини в усьому, не потурати слабкостям і виховувати кращі риси характеру. Така тактика допоможе залучити успіх.

«Колісниця» в розкладі — карта, що символізує період активності. Овни зможуть зробити ривок, щоб знайти те, чого давно прагнули. Тому Аркану не можна сумніватися у своїх силах, але при цьому важливо пам’ятати про відповідальність і розподіляти енергію.
Завершує навесні карта «Верховна жриця». По ній Овни можуть довіритися інтуїції, щоб прийняти вірні рішення і вчасно вступити в гру.

Карта вказує на сприятливий розвиток подій, якщо спиратися на сильні риси характеру і не поспішати, якщо ситуація здається неоднозначною.

Телець

Травень для Тельців починається з карти «Самітник». По ній буде можливість набратися сил і скласти план дій, щоб провести місяць активно і з користю для себе. Тому Аркану важливо слухати голос серця і діяти самостійно, щоб не стати жертвами маніпуляторів.

Аркан «Зірка» вважається одним із найпозитивніших Арканів. Він символізує вищий захист, що означає вірно прийняті рішення. Тельцям залишається лише пройти по обраному шляху і отримати нагороду за свою працю в його кінці.

Карта «Смерть» завершує травень, вказуючи Тельцям на необхідні зміни. Аркан не несе негативу в тому випадку, якщо не намагатися воскресити минуле і відмовитися від тих завдань, які вже застаріли і лише забирають час.

Близнюки

Близнюкам на початку травня належить зняти рожеві окуляри і подивитись правді в очі. Аркан «Вежа» описує ситуацію, коли уявна стабільність руйнується, оголюючи недоліки і підштовхуючи до активних дій. Управляти своїм життям вдасться, якщо навести лад.

По карті «Сонце» Близнюки зможуть відпочити від потрясінь, відновити сили і насолодитися своїм життям. Аркан вказує на відсутність перешкод, коли активна робота і позитивний настрій допоможуть залучити колосальні зміни і щастя.

Карта «Смерть» символізує завершення чергового етапу життя, коли настає час поставити крапку і зайнятися чимось новим. Близнюкам не загрожує небезпека, якщо не зупинятися в розвитку і досліджувати нові області, залишивши минуле за спиною.

Рак

По карті «Правосуддя» Ракам важливо пам’ятати про відповідальність, щоб не оступитися і не зайти в тупик. Чесність, неупереджена думка та вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом стануть запорукою нових успіхів.

Карта «Вежа» є символом змін, які можуть бути несподіваними та небажаними. Порада Аркана—не опиратися тому, що відбувається, щоб вчасно побачити недоліки і вирішити їх, поки вони не стали великою проблемою.

За картою «Зірка» Раки зможуть завершити травень на позитивній ноті. Карта вказує на позитивні зміни і виконання заповітних бажань, отже, можна сміливо займатися обраною справою і не боятися неприємностей.

Лев

Аркан “Маг” відкриває останній місяць весни, закликаючи Львів бути сильними. За цією картою винахідливість та вміння приймати неординарні рішення допоможуть Левам вирішити складні ситуації та залучити успіх.

Карта «Місяць» відображає сумніви і страхи, які заважають розвитку і процвітанню. Левам по цій карті важливо прислухатися до інтуїції, щоб знайти вірні рішення і не застрягти в тупику безпідставних сумнівів.

Аркан «Колісниця» обіцяє Левам прорив. Тому Аркану настав час рішучих дій, які призведуть до бажаної мети. Не провалити шлях до успіху вийде, якщо розумно оцінювати свої сили і діяти чесно.

Діва

Май, судячи з Арканів, що випали, буде прекрасним місяцем для Дів. Аркан «Мир» обіцяє завершення труднощів і, повний нових відкриттів. По цій карті вдасться знайти своє місце під сонцем і стати незалежними від оточення.

«Сонце» в розкладі — ще одна позитивна карта, яка обіцяє Девам нові шляхи розвитку. Тому Аркану не можна втрачати часу задарма, адже доля не завжди дає можливість розвиватися у всіх напрямках і не зустріти на шляху перешкод.

Аркан «Маг» обіцяє успіхи, якщо Діви слідуватимуть не тільки перевіреним шляхом, але й знайдуть у собі сили відхилитися від маршрута. Винахідливість, уміння знаходити незвичайні рішення та розвиток сплячих талантів дозволять набути успіху.

Терези

Карта «Імператриця» відкриває останній місяць весни, обіцяючи Терезам сприятливі зміни. Справи просуватимуться неспішно, проте такий стан справ насправді вдало: Терези зможуть спокійно займатися справами і не упустять важливих деталей.

По карті «Колесо фортуни» в життя Терезів увірвуться події, керувати якими відразу не вийде. Порада карти—не поспішати з висновками і активною роботою, почекати час і зрозуміти сенс того, що відбувається.

Аркан «Смерть» завершує травень, закликаючи Терезів розпочати новий етап життя. По цій карті з життя будуть йти ті події і люди, які вже зіграли свою роль. Для позитивних змін Терезам важливо переслідувати нові цілі.

Скорпіон

Аркан «Сила» закликає Скорпіонів повірити в себе і не боятися труднощів. Оптимізм, активна робота і правильно розставлені пріоритети не дадуть помилитися з вибором шляху і призведуть до нових досягнень.

«Маг» у розкладі — карта винахідливості. Тому Аркану Скорпіонов чекають нові відкриття і можливість зайняти лідерські позиції. Настав час вийти з тіні конкурентів і показати себе у всій красі.

По карті «Правосуддя» Скорпіони ризикують оступитися, якщо діятимуть з гарячого. Порада карти— бути чесними і неупередженими, щоб у майбутньому не зіткнутися з роботою над помилками.

Стрілець

Аркан «Маг» говорить про те, що Стрільці зможуть взяти кермо влади в свої руки, керувати не тільки долею, але і стати лідерами в колективі. По цій карті вітаються несподівані рішення, які в майбутньому стануть основою успіху.

По карті «Закохані» Стрільців чекають зміни, які можуть стати як позитивними, так і несприятливими. Все залежатиме від вибору шляху, тому поспішати з рішеннями не можна. Важливо зважити плюси і мінуси, щоб знайти шлях до процвітання.

«Верховна жриця» в розкладі — карта, яка закликає Стрільців сповільнитися. Тому Аркану потрібно спостерігати за подіями, щоб вчасно вступити в гру і зірвати куш. Увага до інтуїції допоможе не упустити моменту.

Козеріг

Аркан «Колісниця» описує ситуацію, коли не можна сумніватися в собі. Козероги на початку місяця зможуть набути впевненості, необхідної для активної роботи над власним благополуччям. Синонімами успіху стануть активність, відповідальність та оптимістичний настрій.

Карта «Зірка» обіцяє позитивні зміни, проте Козерогам важливо бути наполегливими. По цій карті потрібно помічати таємні знаки та символи, які допоможуть відповісти на нагальні питання і вказати шлях до успіху.

Аркан «Смерть» говорить про трансформацію, яка проходитиме менш болісно, ​​якщо не противитися подіям, що відбуваються. Козерогам важливо розуміти, що життя не стоїть на місці, і на зміну віджилому завжди приходить щось нове і перспективне.

Водолій

Аркан «Правосуддя» в розкладі на початок травня — голос совісті. Водоліям важливо аналізувати кожен крок і не поспішати з діями. Спокій, впевненість у собі та чесність допоможуть подолати будь-які негаразди.

Карта «Сила» відриває активний період місяця, коли Водолії зможуть прийти на особисте щастя. Ідучи за першим Арканом розкладу, карта закликає зробити висновки і на их основі зайнятися тими справами, які піднімуть на нову щабель успіху.

«Повішений» у розкладі — карта, яка приховує подвійний сенс. Водолії можуть зайти в тупик, не знаючи, куди застосувати отримані знання, а можуть переключити увагу зі справ, які не даються, на інші завдання.

Риби

На початку травня Рибам за картою «Закохані» належить зробити вибір найбільшої важливості. Мова не завжди йде про відносини Аркан вказує на можливість подальшого розвитку в будь-якій сфері життя тільки в тому випадку, якщо приймати зважені рішення і залишатися чесними перед собою.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість і владу. Риби зможуть правити своїм життям і покращувати його день за днем, якщо відмовляться від егоїзму і гордині. Боротьба з поганими рисами характеру дасть свої позитивні плоди в найближчий час.

Карта «Правосуддя» закликає Риб не поспішати. Кожен крок, слово і дії повинні бути пропущені через особисту цензуру і безсторонню думку. Чисті помисли, вміння вчасно сповільнитися і не йти на угоди з совістю стануть запорукою нових успіхів.

You cannot copy content of this page