fbpx

Таро прогноз на травень 2023 року для кожного знака зодіаку

Останній місяць весни обов’язково стане вдалим і повним приємних перспектив, якщо залишатися пильними і не ігнорувати інтуїції. На допомогу прийде і Таро-прогноз, в якому Знаки Зодіаку знайдуть для себе цінні поради та рекомендації. З їхньою допомогою буде простіше планувати справи на травень і обходити стороною проблеми.

Тлумачення старших Арканів не терпить поспіху, тому експерти рекомендують вибрати час і спокійно познайомитися з розкладами, що випали. Не варто забувати і про те, що поради карт носять рекомендаційний характер. Це означає, що рішення потрібно приймати самостійно, спираючись на те, що відбувається в житті. Кожна карта лише вказує на можливий розвиток подій, і якщо він небажаний, то його можна змінити.

Овен

Початок травня, судячи з карти «Зірка», буде чудовим. Овни зможуть прийти до бажаної мети без проблем і клопоту якщо не згорнуть з маршруту і не стануть опускати рук. Аркан обіцяє лише приємні зміни і виконання бажань, але для цього важливо налаштуватися на позитив і сміливо дивитися в майбутнє.

Аркан “Маг” може вважатися картою Овна. Він символізує активність, вміння йти своїм шляхом і втілювати в життя сміливі ідеї. Представникам сузір’я важливо повірити в себе і не сумніватися в тому, що успіх прийде. Труднощі не виключені, проте подолати їх не складе праці, якщо горіти своєю справою.

Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що життя Овнів зміниться. Зміни будуть на краще, якщо не поспішати з діями і слідувати за мрією. Доля може підкинути цікаві перспективи, але для їх виконання Овнам важливо бути напоготові і звертати увагу на передчуття.

Телець

Карта «Правосуддя» з’являється в розкладі першої неспроста: Тельцям настав час оцінити те, що вони проробили, відмовитися застарілих ідей і провести роботу над помилками. Вірно розставлені пріоритети та об’єктивна оцінка своєї праці допоможуть представникам Знаку залучити нові успіхи.

По карті «Колісниця» настає час активних дій. Тільці зможуть залучити позитивні зміни, якщо перестануть сумніватися в собі і будуть діяти за заздалегідь складеним планом. Аркан символізує позитивний настрій і працездатність, завдяки чому Тільці зможуть подолати труднощі, що виникають на шляху.

В кінці місяця, судячи з карти «Сонце», на Тельців чекає довгоочікувана нагорода за праці, фінансова стабільність і нові можливості. Аркан символізує успіхи, завершення труднощів і набуття щастя. представники Знаку зможуть відпочити і набратися сил, щоб з новою енергією взятися за справи.

Близнюки

На початку травня Близнюки зможуть завершити необхідні справи і почати новий розділ життя. Аркан «Суд» говорить про те, що доля прихильна, проте представникам сузір’я не можна недбало ставитися до роботи і забувати про чесність. Пора вибрати новий шлях і попрощатися з минулим, щоб воно більше не обтяжувало і не гальмувало розвитку.

Позитивна карта «Сонце» звільняє Близнюків від будь-яких сумнівів. Аркан символізує свободу, успіхи та набуття незалежності. Це означає, що вперед чекають лише гарні події, нові можливості та приємне спілкування. Представники цього Знаку можуть розпоряджатися своїм часом так, як забажають.

У кінці місяця Близнюки зіткнуться з випробуваннями, пройти які важливо з високо піднятою головою. Аркан «Диявол» говорить про те, що представникам Знаку буде потрібно не тільки витримка і обачність, але й вміння тримати свої плани в секреті. Не зайвою буде і розумна економія.

Рак

На початку травня Ракам, судячи з карти «Дурень», не можна розслаблятися і пускати справи на самоплив. Ситуація здаватиметься простою, проте найменша помилка може викликати безліч дрібних проблем. Для того, щоб уникнути неприємностей, важливо уважно стежити за знаками долі і не кидати початого.

За картою «Закохані» Ракам належить зробити важливий вибір, здатні змінити життя на краще. Приймати його потрібно самостійно і не поспішаючи. Не виключено, що представникам сузір’я доведеться поступитися чимось, щоб пізніше заповнити сповна витрачені зусилля та отримати гідну нагороду.

«Сонце» в розкладі — позитивна карта, яка символізує перемогу над страхами та проблемами, чистий шлях та нові можливості. В кінці травня аки зможуть отримати гідну винагороду за свою працю, відпочити і заповнити запаси енергії, а потім з новими силами підкорювати вершини.

Лев

На початку травня Левам немає сенсу переживати. Аркан «Зірка» обіцяє чистий шлях, якщо не відмовлятися від поставлених цілей і не намагатися перехитрити долю. За цією картою виконуються заповітні мрії, а успіх супроводжує тих, хто налаштований позитивно і бачить прекрасне в дрібницях.

У середині місяця Леви зможуть закрити двері минулого і звільнитися від усього, що заважає і тягне назад. Аркан «Смерть» не несе загрози, а тільки попереджає про те, що приємні перспективи не прийдуть в життя, якщо не звільнити для них місце. Пора переглянути свої плани і залишити за спиною те, що вже втратило актуальність.

Завершує місяць розважлива мапа «Ієрофант». Тому Аркану представникам сузір’я не варто розмінюватися через дрібниці. Чіткий план дій, отримання додаткових знань і мудрі поради наставників допоможуть не тільки виконати справи в термін, а й зміцнити свою репутацію.

Діва

Прекрасний місяць чекає на Дів. Початок травня, судячи з карти «Сонце», буде наповнений не тільки позитивними подіями, а й добрими новинами. Аркан говорить про те, що представники даного сузір’я зможуть попрощатися зі страхами та сумнівами, отримати нагороду за свою працю і розпочати шлях до нових вершин успіху.

Карта «Самітник» говорить про те, що Дівам не завадить пауза. Відпочити потрібно не тільки від роботи, але і від щоденної рутини, зосередитися на своїх бажаннях і цілях. Порада карти – розставити пріоритети, без жалості прощатися зі всім, що застаріло, а також сформувати карту бажань.

Завершує травень прекрасний Аркан «Маг», який вказує Дівам на можливість проявити свої таланти і повністю розкрити сплячий дар. По цій карті можна і потрібно вибирати свій шлях, не оглядаючись на цілі сторонніх, діяти сміливо, але при цьому не переоцінювати своїх сил.

Терези

Карта «Закохані» не завжди говорить про романтику і стосунки, але завжди — про вибір і прийняття рішення. Терезам важливо пам’ятати про те, що скасувати його буде непросто, тому не можна поспішати. Діяти потрібно обережно і враховувати власні побажання, а не нав’язану зі сторони думку.

«Зірка» в розкладі — карта щасливих подій. Тому Аркану Терези зможуть прийти до поставленої мети, виконати заповітні мрії і звільнитися від усього, що заважає щастю і процвітанню. Супутниками успіху стануть впевненість, позитивний настрій та вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Кінець місяця, судячи з карти «Помірність», Терезам варто провести без поспіху. Аркан символізує успіхи і приємні зміни, проте їх може і не бути, якщо дозволяти собі різкість і халатне ставлення до своєї роботи. Представникам Знака важливо набратися терпіння і не квапити подій.

Скорпіон

На початку місяця Скорпіонам за картою «Сила» вдасться подолати тимчасові труднощі. Карта символізує успіх і можливість впоратися з труднощами, якщо не опускати рук і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Зараз важливо не відкладати розпочатих справ, боячись не впоратися — сила волі і завзятість допоможуть здобути щастя.

По карті «Колесо удачі» не можна нічого припускати. Події розвиватимуться стрімко, тому Скорпіонам може здатися, що земля йде з-під ніг. Тим не менш, через деякий час все встане на свої місця, і представники Знаку знову зможуть взяти кермо влади в свої руки.

Завершує травень Аркан “Світ”. Ця карта символізує спокій, гармонію та свободу від небагатьох. Скорпіони зможуть завершити весну на позитивній ноті, порозумітися з оточенням і залучити удачу. Важливо пам’ятати про просте правило—не розповідати про свої плани до тих пір, поки вони не втіляться в життя.

Стрілець

Початок травня буде активним та позитивним. Аркан «Сила» говорить про те, що настав час активних дій, завдяки яким Стрільці зможуть здобути щастя. Карта обіцяє вирішення конфліктів, позитивні зрушення в фінансовій сфері і можливість розширити свій бізнес з новими партнерами.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість і впевненість. За цією картою Стрільцям важливо працювати на репутацію, а значить, діяти чесно і без поспіху. Також карта обіцяє допомогу зі сторони впливових людей, можливість знайти роботу мрії або просунутися кар’єрними сходами за рахунок активності.

Завершать місяць карта «Верховна жриця», за якою Стрільцям важливо прислухатися до своєї інтуїції і не ігнорувати знаків долі. Вони допоможуть обрати правильний шлях і залучити щастя. Порада картки – не поспішати і бути терплячими, щоб не пропустити важливих моментів і не стати жертвами маніпуляторів.

Козеріг

Козерогам на початку травня Аркан «Дурень» нагадує про те, що не можна недбало ставитися до справ. За цією картою приємні перспективи не змусять себе чекати, якщо залишатися уважними, зібраними і готовими до рішучих дій. Також карта вказує на щасливу випадковість, завдяки якій представники цього Знаку зможуть вирішити деякі із спірних питань.

За картою «Місяць» Козерогам варто побоюватися чуток і пліток, а також потурання надуманим страхам. Аркан говорить про те, що настає час, коли не можна бути точно впевненими ні в чому, тому так важливо прислухатися до своєї інтуїції і діяти обачно. Не варто в середині місяця довіряти незнайомцям, слова яких можуть завести в тупик.

Завершує місяць карта «Колесо удачі», що символізує стрімкі зміни. Аркан говорить про те, що життя змінюватиметься, і Козерогам доведеться підлаштовуватися під обставини, набиратися терпіння і не дозволяти собі поспіху. Пил уляжеться, і стане зрозуміло, що потрібно зробити для залучення успіху.

Водолій

За картою «Верховна жриця» Водоліям варто розпочати місяць не з активних дій, а з очікування. Аркан говорить про те, що на перше місце мають вийти інтуїція, завдяки якій вдасться вчасно вступити в гру і отримати подарунки долі. Поспіх лише посилить становище і віддалить від бажаної мети.

Середина місяця – час роботи. Аркан «Колісниця» попереджає про те, що Водолії не повинні переоцінювати себе, щоб не брати непосильних завдань. Однак і не діяти теж не можна, інакше удача пройде стороною, а найбільш ласі шматочки дістануться більш спритним конкурентам.

За картою «Смерть» настає час прощання. Водолії зможуть залишити в минулому все те, що вже втратило актуальність. Це можуть бути як нездійсненні мрії, так і громада людей, з якими не по дорозі. Порада карти—не шкодувати про те, що вже віджило, адже попереду чекає безліч цікавих можливостей.

Риби

Рибам на початку місяця не варто братися за роботу, поки не буде точної мети і чітко виставлених пріоритетів. Аркан «Самітник» закликає залишитися наодинці з собою, щоб точно визначитися з дальшими справами, скласти план дій і обов’язково заповнити запаси енергії.

За картою «Імператор» настає час рішучих дій, які, втім, не повинні бути необачними. Риби зможуть досягти нових успіхів і зарекомендувати себе з кращої сторони, а значить, потрібно подбати про репутацію і не дозволяти собі вольностей. Чітке дотримання плану позбавить від безлічі проблем.

Завершує місяць карта «Правосуддя», за якою Риби зможуть отримати нагороду за виконану раніше роботу, оцінити свою працю і врахувати недоліки. Аркан символізує розвиток та приємні перспективи, але для цього важливо залишатися чесними і неупередженими, уникати поспіху та необдуманих слів.

You cannot copy content of this page