fbpx

Таро-прогноз на тиждень c 30 серпня по 5 вересня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень c 30 серпня по 5 вересня 2021 року

Серпень добігає кінця, і перехід до нового сезону буде важливим часом для знаків Зодіаку. Провести цей тиждень успішно допоможуть підказки старших Арканів, які вкажуть вірний шлях до процвітання.

Аналіз карт Таро не терпить поспіху, і експерти рекомендують знакам Зодіаку вивчити свої розклади в відокремленому місці. Так буде простіше зрозуміти застереження і почути свій внутрішній голос, який дозволить без праці розшифрувати послання Арканів.

Овен

Аркан «Колісниця» закликає Овнів діяти рішуче, але не забувати про обережність. На початку тижня Овни зможуть досягти потрібних результатів, якщо докладуть зусиль і не стануть йти на поводу оточення.

Карта «Мир» символізує перемогу і успіх. З цього Аркану Овни зможуть насолодитися результатами своєї роботи, а також без зусиль вирішити розбіжності з близькими або колегами.

Аркан «Сила» завершує тиждень, закликаючи Овнів не боятися своїх ідей, сміливо йти назустріч своєму щастю і боротися за добробут. Овнам важливо пам’ятати, що емоції можуть зруйнувати все те, що було досягнуто, тому потурати їм не можна.

Телець

Карта «Закохані» говорить Тельцям про необхідність змінити життя. З цього Аркану важливо зробити вибір, який допоможе досягти процвітання, і Тельцям необхідно зважити всі «за» і «проти», щоб не помилитися.

По карті «Смерть» Тельці зможуть почати новий етап, залишивши спроби виконати ті справи, які втратили актуальність. Аркан говорить про необхідність попрощатися зі старими ідеями, щоб не втрачати часу і не зупинятися в розвитку.

Карта «Колесо фортуни» вказує Тельцям на несподівані події, змінити або вплинути на які відразу не вийде. Тельцям важливо зосередитися і спостерігати за тим, що відбувається, щоб не упустити моменту для рішучих дій.

Близнюки

Карта «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Близнюків боротися зі страхами і сумнівами, які руйнують життя. З цього Аркану не можна вірити чуткам, які можуть збити з пантелику і змусити діяти необачно, віддаляючи від успіху.

«Дурень» в розкладі – карта, яка вказує на позитивні зміни. З цього Аркану Близнюкам потрібно бути активними і уважними, щоб вчасно вступити в гру і зірвати куш.

Аркан «Верховна жриця» закликає Близнюків не поспішати і не приймати необдуманих рішень. В кінці тижня супутником успіху стане інтуїція, увага до якої допоможе обійти стороною неприємності.

Рак

Аркан «Правосуддя» говорить про необхідність діяти чесно і не намагатися залучити успіх обманом. За цією карткою Раки доб’ються успіхів лише в тому випадку, якщо будуть старанно працювати.

Аркан «Дурень» говорить про період, коли Ракам можна халатно ставитися до своїх обов’язків. Неуважність і бажання покластися на волю випадку можуть привести до сумних наслідків.

«Сонце» в розкладі – карта, яка вказує на тріумф. Випадаючи на кінець тижня, Аркан говорить про те, що Раки впораються з будь-якими труднощами, якщо будуть оптимістичні і активні.

Лев

Аркан «Мир» символізує успіх і щасливі зміни. Левам варто прислухатися до себе і відмовитися від руйнівних емоцій на користь зростання і розвитку, щоб змінити життя на краще.

По карті «Верховна жриця» Левам в середині тижня важливо приймати рішення, які підказує серце. Порада карти – не поспішати, щоб не упустити важливих знаків, що вказують на шлях до успіху.

Аркан «Пустельник» завершує тиждень, вказуючи Левам на необхідність тимчасово ізолюватися, скорегувати плани і поставити перед собою завдання, щоб перший місяць осені пройшов без проблем.

Діва

Аркан «Правосуддя» вказує Дівам на необхідність діяти справедливо. Ніякі хитрощі не допоможуть досягти Дівам процвітання – лише чесна робота, яка буде оцінена гідно.

По карті «Імператор» Діви можуть поліпшити свою репутацію за рахунок наполегливої ​​праці. Аркан відкриває вересень, вказуючи Дівам на приємні перспективи, якщо не кидати розпочатого.

Аркан «Колісниця» завершує тиждень, вказуючи на динамічні вихідні, коли Дівам не можна зволікати. За цією карткою позитивні події увірвуться в життя, якщо вірити в свої сили і не боятися відповідальності.

Терези

Карта «Місяць» починає тиждень, вказуючи Терезам на необхідність зосередитися на власне благополуччя і не допускати думок про поразку. Оптимістичний настрій допоможе розібратися з заплутаними ситуаціями і не допустити виникнення проблем.

По карті «Диявол» проблеми в житті виникнуть тільки в разі потурання слабкостям. За цією карткою Терезам треба буде пройти випробування волі, коли важливо зосередитися на успіх і діяти чесно.

Аркан «Іерофант» вказує на необхідність розставити пріоритети, щоб почати вересень з виконання фундаментальних завдань. В такому випадку приємні зміни не змусять себе чекати.

Скорпіон

Аркан «Вежа» вказує на необхідність відмовитися від колишніх цілей. За цією карткою не вийде ховатися в ілюзорному світі – зміни вже на порозі, і їх потрібно впустити в життя, щоб не втрачати нових можливостей і перспектив.

Карта «Верховна жриця» закликає Скорпіонів довіряти своїм передчуттям. Увага до інтуїції позбавить від сумнівів і допоможе знайти вірний шлях до успіху і процвітання.

Карта «Колесо фортуни» завершує тиждень, вказуючи Скорпіонам на необхідність довіритися долі. Події будуть розвиватися динамічно, і перший час Скорпіони повинні просто спостерігати, щоб зрозуміти сенс того, що відбувається.

Стрілець

«Вежа» в розкладі на початок тижня – карта, яка вказує Стрільцям на неминучі зміни. Вони можуть бути не найприємнішими, але їх невідворотність не дає вибору – Стрільці повинні прийняти нові правила гри.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про події, управляти якими не вийде. Стрільцям важливо довіритися подіям, які відбуваються, і тоді буде простіше керувати долею.

Карта «Дурень» завершує тиждень, попереджаючи Стрільців про необхідність приймати лише зважені рішення. В такому випадку ризик оступитися мінімальний.

Козоріг

По карті «Закохані» Козорогам належить змінити життя завдяки прийняттю відповідальних рішень. Карта вказує на перспективні можливості, і навіть якщо Козороги підуть на малі жертви, вони будуть виправдані і окупляться найближчим часом.

Аркан «Імператор» обіцяє нові успіхи, і для цього Козорогам важливо бути відповідальними. Порада карти – правити своїм життям мудро і не відмовлятися від складних справ, які допоможуть підвищити авторитет.

По карті «Верховна жриця» Козорогам важливо завершити тиждень в спокійному ритмі. Аркан вказує на перспективні можливості, побачити які вийде лише в тому випадку, якщо не поспішати і довіряти передчуттям.

Водолій

Аркан «Помірність» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв не втрачати пильності і не поспішати. Події будуть розвиватися повільно, але Водолії повинні розуміти, що все йде як треба, і доля розставить все по місцях.

По карті «Колесо фортуни» Водолії зіткнуться з непередбаченими подіями. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб не промахнутися і не стати заручниками власної недбалості.

Карта «Вежа» закриває тиждень, вказуючи Водоліям на необхідність відмовитися від колишніх цілей і планів. Вони вже втратили актуальність, тому прийшов час для нових завдань.

Риби

Аркан «Верховна жриця» починає тиждень, закликаючи Риб не поспішати. За цією карткою життя зміниться на краще, якщо приймати рішення, покладаючись на свою інтуїцію.

Карта «Мир» говорить про прекрасну пору, коли Риби зможуть вирішити розбіжності, знайти своє місце під сонцем і насолодитися тріумфом.

Аркан «Помірність» закликає Риб відмовитися від усього, що може зруйнувати щастя: потурання поганим звичкам, необдумані витрати і поспішні висновки лише погіршать становище і стануть причиною безлічі неприємностей.

You cannot copy content of this page