fbpx
Перейти до вмісту

Таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 листопада 2021 року

  • від

Таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 листопада 2021 року

Провести тиждень вдало та успішно обійти стороною неприємності вдасться, якщо звернутися до порад старших Арканів. Прогноз на перший тиждень листопада допоможе Знакам Зодіаку залучити успіх та здобути щастя.

Розклади карток Таро дозволяють дізнатися про те, що відбудеться в найближчому майбутньому, щоб вибрати правильну стратегію. Експерти пропонують познайомитися з черговим прогнозом, щоб заздалегідь вибудувати план дій, уникнути проблем та залучити потрібні події.

Овен

Листопад очікувано відкриває карту «Правосуддя». Овнам вона обіцяє нагороду за виконану в недавньому минулому роботу, або роботу над помилками. Якщо було допущено промахи. Тому Аркану Овни повинні пам’ятати про те, що кожна дія зображається в майбутньому, і чинити потрібно чесно.

«Суд» у розкладі на середину тижня — карта, яка вказує на можливість поставити крапку у складній справі, розв’язувати проблеми та розбіжності. Овна мають боротися за щасливе майбутнє, коли важливо залишатися непідкупними й неупередженими.

Аркан «Вежа» говорить про необхідність переглянути плани та підвалини. У Овнів у житті намічаються різкі зміни, які пройдуть безболісно, ​​якщо не чинити опір тому, що відбувається, і залишати в минулому все те, що застаріло і втратило актуальність.

Телець

По карті «Ієрофант» Тельцям важливо розпочати листопад із планування, щоб займатися справді важливими справами та завершити їх до нового року. За цим Арканом допомога прийде з боку впливової людини, і буде дуже доречною для розв’язання складних питань.

Аркан «Колісниця» вказує на час активної боротьби за свій добробут. Тільці зможуть зробити рішучий ривок, досягти довгоочікуваної мети та намітити нові завдання, вирішувати які можна буде протягом місяця.

Аркан “Суд” говорить про завершення труднощів. Наприкінці тижня Тельці зможуть розібратися зі складними справами, розірвати токсичні прив’язки та звільнитися від звичок, що заважають розвитку та щастю.

Близнюки

Карта «Ієрофант» обіцяє Близнюкам спокійний початок тижня, коли важливо займатися роботою, спрямованою на забезпечення щасливого майбутнього. Сила волі допоможе Близнюкам не відволікатися від роботи й не перемикати увагу на другорядні завдання.

“Закохані” в розкладі – карта вибору. Зробити його важливо, дослухаючись до голосу серця. Близнюкам доведеться змінити життя, і від рішення багато залежатиме. Рішення має ухвалюватися самостійно і без поспіху, адже скасувати його не вдасться.

Аркан «Сонце» вказує на завершення труднощів, перемогу та успіх. По цій карті Близнюки зможуть насолодитися життям, відзначити перемогу у колі близьких та намітити нові цілі.

Рак

Аркан “Зірка” відкриває тиждень, вказуючи Ракам на правильно обраний напрямок. За цією картою перешкод і проблем не виникне, якщо не змінювати курс і діяти без поспіху. Успіх уже близько — лишилося зробити кілька кроків і здобути нагороду.

«Самітник» у розкладі — карта тимчасової ізоляції. Раки зможуть взяти паузу, щоб попрацювати над помилками, відновити сили та скоригувати плани. Перерва буде доречною і для тих, хто сумнівається, і кому потрібен час для ухвалення рішення.

Аркан “Верховна жриця” закликає Раків довіритися передчуттям. По цій карті поспіх буде згубним, і Ракам важливо статечно вичікувати вдалого моменту, щоб залучити до життя процвітання.

Лев

По карті «Верховна жриця» Леви мають бути терплячими. Незабаром з’явиться інформація, яка допоможе впоратися з труднощами та проблемами, а до того часу важливо залишатися спокійними та не квапити подій.

Аркан “Сила” вказує на прорив. Леви зможуть розпочати гру за свій добробут, з легкістю подолати перепони на шляху до щастя та досягти процвітання. Порада картки – не зволікати й приступати до справ.

“Смерть” у розкладі – карта, що вказує на завершення. По ній Левам належить залишити в минулому все застаріле, щоб відчинити двері у світле майбутнє. Опиратися змінам безглуздо — вони все одно прийдуть у життя.

Діва

Аркан «Диявол» попереджає Дів про проблеми, якщо не боротися зі спокусами та потурати слабкостям. По цій карті важливо залишатися чесними та непідкупними, щоб залучити удачу та процвітання.

«Колісниця» у розкладі — карта, що вказує на час, сприятливий для активної роботи. Діви можуть досягти поставленої мети, якщо не зволікатимуть і сумніватимуться у своїх силах. Карта віщує успіх, отже, можна сміливо займатися запланованими справами.

Аркан «Закохані» вказує на випробування, які Дівам доведеться пройти наприкінці тижня. По цій карті важливо вибрати між двома альтернативами й не схибити, щоб вибудувати щасливе майбутнє.

Терези

Аркан «Правосуддя» закликає Терезів до відповідальності за слова та вчинки. Кожне дійство позначиться на майбутньому, і Терезам не можна помилятися, щоб не робити роботу над помилками, що забирає час.
По карті «Світ» Терези зможуть набути гармонії, легко впоратися з поставленими завданнями і залишити в минулому переживання.

Карта визначає ситуацію правильного вибору, коли проблеми вщухають, і їм на зміну приходить задоволення від виконаної роботи.

Аркан «Помірність» закликає залишити поспіх. Терезам важливо приберегти сили і не поспішати, щоб не упустити значущих деталей. Успіх прийде, якщо чесно працювати і не переживати марно.

Скорпіон

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, і по цій карті Скорпіонам важливо залишатися пильними. Карта описує ситуацію, коли поспіх чи халатне ставлення до своїх обов’язків призведуть до проблем.

“Сонце” в розкладі – карта удачі та процвітання. По ній Скорпіони зможуть здобути фінансову незалежність, впоратися зі складними завданнями та відкрити для себе щось нове. Не виключено, що на цій карті Скорпіони отримають підвищення чи просування свого бізнесу.

Карта «Вежа» закликає Скорпіонів попрощатися з минулим, відмовитися від старих концепцій та відкрити новий. Тому Аркану важливо думати про майбутнє і розвиток, а не залишатися статичними.

Стрілець

По карті «Ієрофант» Стрільцям варто дослухатися до мудрих порад. З їхньою допомогою вдасться вийти із скрутного становища, не зупинятися у розвитку та справлятися з покладеними зобов’язаннями.

Аркан «Сила» закликає Стрільців зберігати баланс між силою фізичною та моральною. По цій карті будь-яка проблема вирішиться, якщо чинити мудро. Поспішати немає сенсу, однак і зволікати теж не можна — треба бути рішучими, щоб змінити життя на краще.

Аркан “Помірність” завершує тиждень, описуючи ситуацію пом’якшення. Стрільці зможуть набути гармонії з собою та зовнішнім світом, прийняти вірні рішення і не піддаватися паніці, яка заважає добробуту.

Козоріг

Аркан “Смерть” говорить про завершення чергового життєвого циклу. По цій карті Козерогам доведеться попрощатися з минулим, щоб взятися за нові справи та проекти, що змінюють життя на краще.

На карті «Самітник» козероги чекає тимчасова ізоляція, під час якої можна буде спокійно поміркувати, не піддаючись владі зовнішнього світу. Карта внутрішньої гармонії вказує на час, який треба присвятити собі та думати про своє благополуччя.

По карті «Дурень» Козороги будуть перебувати під владою емоцій. Аркан вказує на час спонтанних дій, які можуть призвести до благополучного життя, якщо не боятися впускати зміни.

Водолій

За картою «Верховна жриця» Водоліям важливо не зупинятися у духовному розвитку. Аркан віщує глобальні зміни, і підготуватися до них допоможе розвинена інтуїція. Внутрішній голос підкаже час для рішучих дій, а до цього моменту важливо залишатися у стані спокою.

Карта “Мир” вказує на перемогу. Водолії зможуть вирішити складні завдання, залишити в минулому образи та неприємності. На цій карті немає нічого неможливого, якщо вірити в себе і не зупинятися на шляху до щасливого життя.

Аркан «Диявол» у розкладі попереджає Водоліїв про випробування на міцність. По цій карті не можна йти на приводу негайних забаганок. Довіряти треба доводам розуму, не так руйнівним емоціям.

Риби

Аркан “Сила” вказує на сприятливий час для боротьби з усім, що заважає щастю. Риби зможуть залишити у минулому не лише шкідливі звички, а й усе те, що робить їх нещасними та залежними.

По карті «Зірка» Риб чекають зміни на краще. Карта вказує на правильно обраний напрямок. Для залучення щастя важливо не згортати зі шляху та помічати знаки долі, які вкажуть, якщо Риби зіб’ються з маршруту.

Аркан «Помірність» говорить про дружність та вміння згладжувати конфліктні ситуації. Рибам важливо залишатися неупередженими й при цьому не йти на поводу в емоцій, здатних зруйнувати тендітну рівновагу.