fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 серпня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Перший тиждень серпня — відповідальний час, коли потрібно завершити справи минулого місяця та розпочати нові проекти. Впоратися з наміченими справами у строк Знакам Зодіаку допоможуть точні розклади карток Таро.

Починається новий місяць, що завершує літній сезон. У серпні 2022 року розпочинається активна пора відпусток, а також завершення поточних справ. Використовувати час з користю і не прогаяти нічого значущого допоможуть поради старших Арканів. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт, щоб скласти план дій на наступний тиждень і залучити успіх у будь-яких починаннях.

Овен

Овнам на початку тижня важливо звернути увагу на ті справи та цілі, які втратили свою актуальність. Аркан «Вежа» вказує на неминучі зміни, які будуть на краще, якщо не чіплятися за минуле, що віджило, і не боятися розширювати горизонти.

За картою «Правосуддя» Овни мають пам’ятати про чесність. Аркан обіцяє вдале завершення розпочатих проектів, якщо діяти рішуче, але пам’ятати про відповідальність. Увага до деталей убереже від промахів.

Завершує перший тиждень серпня Аркан “Закохані”. Карта символізує зміни та можливість покращити своє життя за рахунок прийняття відповідальних рішень. Не виключено, що представникам Знаку доведеться пожертвувати чимось, щоб у майбутньому окупити свої старання та поневіряння.

Телець

Карта «Ієрофант» закликає Тельцова не поспішати з активними діями. Перед тим, як розпочати роботу, важливо розставити пріоритети, щоб успішно завершити роботу та отримати винагороду за свою працю.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Тельцям не важко досягти нових вершин успіху, якщо лягати на логіку, а не на емоції. У середині тижня відповідальність та дотримання правил не дадуть зайти в глухий кут і збережуть репутацію.

Наприкінці тижня за картою «Самітник» у Тельців з’явиться час на відпочинок. Аркан закликає поміркувати про майбутнє, ще раз скоригувати цілі та зайнятися відновленням витраченої енергії.

Близнюки

Аркан «Дурень» застерігає Близнюків від недбалого ставлення до справ та обов’язків. Поверхневі судження не допоможуть знайти шлях до щастя, а отже, працювати потрібно вдумливо і не відволікаючись на розваги.

Карта вибору «Закохані» говорить про те, що прийняті рішення скасувати не вийде, а отже, потрібно зважити всі плюси та мінуси. Близнюкам варто прислухатися до свого серця, щоб вибрати єдино правильний шлях.

Наприкінці тижня по карті «Помірність» Близнюкам важливо знайти баланс між емоціями та розумом. Здобувши внутрішню гармонію, представникам Знаку буде простіше приймати відповідальні рішення та залучити благополучні зміни.

Рак

Початок тижня буде відповідальним. Аркан “Диявол” вказує Ракам на необхідність стримувати емоції і не чинити необачно. Розумна обережність та вміння впоратися з собою убережуть від неприємностей.

Аркан «Суд» говорить про те, що випробування будуть пройдені успішно, і Раки зможуть звільнитися від обставин, що сковують. По цій карті можна сміливо дивитися у майбутнє і чекати на позитивні зміни.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», який говорить Ракам про можливість переключити увагу. По цій карті робота може зупинитися, і щоб не гаяти часу задарма, варто зайнятися відкладеними раніше справами.

Лев

Початок тижня, судячи з карти «Імператор», буде активним та відповідальним. Аркан обіцяє кар’єрний ост і можливість поправити матеріальне становище, але для цього Левам знадобиться не тільки залучення до роботи, а й прийняття мудрих рішень. Друга карта розкладу вторить першою, а отже, Леви зможуть досягти успіху не тільки в роботі, а й у питаннях особистого життя.

Аркан «Імператриця» вказує на зростання та розвиток, позитивно відповідаючи на хвилюючі питання. Головне — не поспішати та не квапити подій.

Завершує тиждень ще вона позитивна мапа «Маг». Нею на Львів чекають захоплюючі пригоди, а також можливість проявити себе у всіх областях. Порада Аркана – не боятися сміливих рішень і діяти, покладаючись лише на себе.

Діва

На початку тижня від Дів знадобиться обачність. Аркан «Місяць» говорить про несподівані перешкоди на шляху, коли ситуація буде неоднозначною. Прийняти правильне рішення і не зайти в безвихідь допоможе інтуїція.

Аркан “Маг” говорить про те, що Діви зможуть впоратися з наміченою роботою, проте для цього важливо не переоцінити своїх можливостей. Розумний розподіл часу та своєчасний відпочинок допоможуть поставити крапку у розпочатих справах.

Наприкінці тижня по карті «Помірність» Дівам не загрожують неприємності та перепони. Для того, щоб успіх супроводжував у всьому, важливо залишатися неупередженими та обережними у судженнях.

Терези

Терезів, судячи з карти «Суд», чекають серйозні зміни. Для того, щоб з честю здобути перемогу, представники Знаку повинні залишатися розважливими та спрямовувати енергію у мирне русло. Чесність та неупередженість приведуть до успіхів.

Аркан «Ієрофант» символізує мудрість та вміння знаходити вірні рішення. Терезам належить розставити пріоритети, щоб не витрачати сили даремно і не зупинятися в духовному розвитку через потурання поганим уподобанням.

По карті «Зірка» Терези зможуть спокійно пройти запланований шлях і отримати свою нагороду. Аркан обіцяє удачу і везіння у всьому, якщо не відмовлятися від своїх намірів і залишатися в гармонії із собою та зовнішнім світом.

Скорпіон

Початок тижня буде для Скорпіонів вдалим. Аркан «Зірка» є однією з найпозитивніших карт, яка обіцяє благополучний результат затіяних справ та відсутність перешкод на шляху до мети.

Аркан «Помірність» закликає Скорпіонів до обачності. Навіть якщо справи будуть просуватися без затримки, важливо дотримуватися розміреності і не поспішати з висновками, щоб не зайти в глухий кут.

Наприкінці тижня картою «Вежа» Скорпіони будуть на порозі змін. Аркан вказує на необхідність залишити ілюзії і не потурати бажанню сховатись від зовнішнього світу. Незважаючи на страхи, попереду чекають на нові позитивні відкриття.

Стрілець

У перший тиждень серпня від Стрільців знадобиться не лише активність, а й обачність. Карта «Колесниця» говорить про можливість зробити останній ривок, щоб досягти поставленої мети, але не переоцінювати своїх сил.

Аркан «Дурень» вказує на проблеми та неприємності в тому випадку, якщо Стрільці недбало ставитимуться до своїх обов’язків і прийматимуть рішення, покладаючись на емоції, а не на холодний розум.

Карта «Маг» обіцяє Стрільцям чудові можливості. Тому Аркану настав час повірити у свої сили і діяти у своїх інтересах. Неординарні рішення допоможуть швидко знайти шлях до успіху та полегшити роботу.

Козеріг

Перший тиждень серпня буде не найпростішим і вимагатиме відповідальності. Аркан «Місяць» вказує Козерогам на необхідність боротися із сумнівами та необґрунтованими страхами, які заважають розвитку та щастю.

Карта «Диявол» попереджає Козерогів про те, що потурання миттєвим забаганкам і негативним емоціям призведе до проблем як у справах, так і в особистому житті. Порада Аркана – пройти випробування волі з честю, щоб залишитися з чистою репутацією.

Аркан «Суд» завершує період труднощів і обіцяє благополучне завершення негараздів. Козероги зможуть залучити успіх, якщо залишаться чесними і прийматимуть рішення, ґрунтуючись на доводах розуму.

Водолій

Водолій на початку тижня посміхнеться удачі. Аркан “Мір” обіцяє досягнення заповітної мети, здобуття щастя та вирішення розбіжностей. На цій карті позитивне ставлення, віра в їх сили не дозволить спотикатися.

На карті “Імператриця” Водолій чекає творчого підйому, завдяки якому можна буде здійснити сміливі мрії. Рада картки не полягає в тому, щоб поспішати та відкривати нові аспекти талантів, щоб отримати щастя та виправити фінансову ситуацію.

Позитивна карта “Суд” завершує тиждень. На ньому Водолій чекає довгоочікуваної резолюції важкої ситуації, а також можливості створити правопорушників. Для того, щоб успіх не чекав, вам потрібно діяти чесно.

Риба

Аркан “Диявол” закликає рибу боротися з будь -якими проявами негативу, щоб не вступати в тупик через прояв сильних емоцій або поблажливість слабких місць. Підвищення сили волі допоможе знайти щастя.

На карті “помірність” риба не повинна поспішати. Щастя близьке, але так, що удача не відвертається, важливо помітити деталі і не поспішати приймати відповідальні рішення. Розумна обережність призведе до бажаних результатів.

Картка імператриці завершує тиждень, судячи з, за ​​допомогою якого риба зможе знайти своє щастя. Згідно з цим Лассо, ви не повинні поспішати з подіями і боятися змін – доля хороша, а це означає, що ви можете спокійно займатися запланованим бізнесом.

You cannot copy content of this page