fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Перший тиждень нового року – час, коли важливо звільнитися від ілюзій і знайти шлях до щастя. Таро-прогноз допоможе Знакам Зодіаку вірно визначитися з цілями і завданнями, залучити удачу і процвітання.

Таро-прогнози користуються популярністю вже другу сотню років. Точні підказки старших Арканів дозволяють зазирнути в майбутнє і заздалегідь підготуватися до майбутніх подій. Експерти сайту рекомендують прислухатися до порад карт, щоб змінити життя на краще і щодня залучати успіх.

Овен

Початок тижня пройде успішно, якщо Овни не відмовлятимуться від змін. Карта «Смерть» говорить про те, що в життя настав час впустити нові події і залишити в минулому провальні ідеї, страхи та ілюзії. Будьте готові розлучитися з тим, що більше не служить вашим інтересам для того, щоб відкрити перспективні можливості.

Аркан «Імператриця» позначає процвітання та матеріальний добробут. Будьте відкритими для нових проектів та ідей, а також не поспішайте з висновками. По цій карті важливо робити усвідомлені кроки і не спокушати долю поспіхом, гарячістю і прийняттям необдуманих рішень.

Карта «Дурань» символізує новий початок і можливість зростання. Будьте готові зробити крок у невідомість і взяти на себе сміливість змінити життя. Овнам важливо розуміти, що часом потрібно ризикнути для того, щоб звільнитися від сковуючих обставин. Відкритий і життєрадісний підхід до вирішення питань допоможе вам подолати будь-які труднощі.

Телець

На початку тижня Тельці повинні бути готові до випробувань. Аркан «Диявол» говорить про те, що представників сузір’я чекають спокуси, потурання яким не приведе ні на щастя, ні до успіху. Виклики долі важливо приймати стійко і розраховувати на свою розсудливість для досягнення поставлених цілей.

Аркан «Вежа» вказує на несподівані зміни. У житті Тельців відбудуться події, здатні потрясти і на час вибити з колії. Порада карти—не вдаватися до дій, поки ситуація не проясниться. Ретельний аналіз та зважені рішення вбережуть від неприємностей.

Аркан «Смерть» обіцяє довгоочікувані та позитивні зміни. Тільцям важливо розуміти, що часом потрібно зачиняти двері минулого, залишати за спиною ілюзорні мрії і ставити перед собою реальні завдання. На представників сузір’я чекає успіх у тому випадку, якщо не чинити опір тому, що з життя починає йти все застаріле.

Близнюки

Аркан «Маг» символізує креативний підхід до справ і усвідомлення своєї сили. Це означає, що Близнюки можуть розпочати новий рік із втілення сміливих ідей, розкриття вроджених талантів та розширення горизонтів. Порада карти – довіряти собі і своєї інтуїції, щоб знайти вірний шлях до успіхів.

Карта «Світ» уособлює гармонію та успішне завершення циклу. Аркан говорить про те, що Близнюки зможуть отримати нагороду за прикладені зусилля, здобути щастя і гармонію. Карта закликає представників сузір’я бути відкритими новим можливостям і насолоджуватися тим, чого вже досягли.

«Повішений» у розкладі — карта, що символізує необхідність змінити свої плани. Можливо, вам знадобиться відмовитися від старих переконань, щоб вийти на новий рівень. Будьте готові прислухатися до своєї інтуїції і переосмислити існуючі проблеми.

Рак

Початок тижня, судячи з карти «Самітник», варто провести в стані спокою і далеко від суєти. Цей час важливо провести з користю для себе, провести самоаналіз і прислухатися до свого внутрішнього голосу. Ракам варто приділити час своїм думкам, оцінити цілі та плани на майбутнє.

Аркан «Маг» говорить про необхідність змінити своє життя на краще. Настав час використовувати свої інтелектуальні та інтуїтивні здібності, щоб досягти бажаних результатів. Будьте впевнені у власних силах і скористайтеся своїми навичками для ведення роботи.

Карта «Ієрофант» закликає Раків до мудрості та переймання досвіду старшого покоління. Тому Аркану важливо дотримуватись правил і норм, щоб не поступитися при прийнятті серйозних рішень. Порада карти— бути відкритими до нових знань і вивчати питання за допомогою мудрих наставників.

Лев

Перша карта «Імператор», вказує на силу і владу. Левам важливо бути впевненими, але при цьому обачними і самоорганізованими. Аркан обіцяє нові успіхи тим, хто може залишатися об’єктивними і неупередженими, рішучими, але при цьому не зарозумілими в прийнятті рішень.

Карта «Дурень» попереджає про обережність у прийнятті рішень. Вам може здатися, що ви готові братися за все нове, проте не варто забувати про наслідки. Будьте готові до непередбачуваних ситуацій і не беріться за щось, що може суттєво вплинути на життя в майбутньому.

Аркан «Маг» вказує на вашу здатність здійснювати свої бажання і залучати позитивні зміни в життя. Вам буде надано можливість використати свої таланти та навички, щоб прийти до бажаних результатів. Будьте ініціативними і використовуйте вроджені таланти для залучення нових успіхів.

Діва

Аркан «Закохані» закликає Дів не починати тиждень із поспішних дій. По цій карті важливо вдумливо оцінити свої можливості та прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе знайти вірні рішення і не зайти в глухий кут, піддавшись на поради з боку або провокації з боку заздрісників.

Карта «Колесниця» попереджає про необхідність зберігати баланс та контроль у всіх сферах життя. Рада Аркана для представників цього сузір’я — бути рішучими та наполегливими у досягненні цілей, але не забувати про обережність у прийнятті відповідальних рішень.

Карта “Диявол” вказує на спокуси та залежності, з якими ви можете зіткнутися цього тижня. Будьте уважні і намагайтеся не дозволяти собі бути захопленими речами чи стосунками, які можуть завдати шкоди. Постарайтеся залишатися усвідомленими і приймати рішення, які базуються на здоровому глузді.

Терези

Аркан «Повішений» вказує на необхідність взяти паузу, щоб обміркувати подальші плани і, можливо, змінити їх. Можливо вам доведеться змінити свій спосіб мислення або підхід до певних ситуацій. Будьте готові вивчити нові можливості, щоб вийти зі стану глухого кута.

Карта «Вежа» говорить про те, що Терезам доведеться позбутися ілюзій і оманливого відчуття спокою. Аркан говорить про те, що в життя готові увірватися зміни, прийняти які важливо для залучення благополуччя і процвітання. Настав час зняти рожеві окуляри і включитися в роботу над пристроєм свого щастя.

Карта «Дурень» попереджає про можливі ризики та помилки, які можуть виникнути цього тижня. Вам може бути складно оцінити наслідки своїх дій або ухвалити розумні рішення. Будьте обережні і не нехтуйте плануванням перед прийняттям важливих дій.

Скорпіон

Карта «Маг» вказує на здатність використовувати свої таланти та ресурси, щоб залучити в життя потрібні зміни та події. Аркан говорить про те, що Скорпіони мають силу і владу, щоб використовувати свої здібності та навички повною мірою. Будьте впевнені у своїх діях і постарайтеся здійснити те, чого ви довго бажали.

Аркан «Ієрофант» вказує на значимість мудрості та духовної практики в життя. Скорпіонам важливо бути відповідальними, а також переймати досвід мудрого покоління для прийняття вірних рішень. Будьте відкриті до вчення і зростання, шукайте знання у авторитетних джерел і вчителів. Це допоможе здобути щастя.

Карта «Вежа» символізує потрясіння, які спочатку можуть здатися недоречними. Тим не менше, Аркан обіцяє зростання і розвиток у тому випадку, якщо Скорпіони зможуть відмовитися від потурання ілюзіям і необґрунтованим страхам. Будьте готові до змін і старайтеся прийняти їх як можливість для особистого зростання та трансформації.

Стрілець

«Сила» в розкладі — карта дії, рішучості та відповідальності. Тому Аркану Стрільці зможуть вийти на новий рівень успіху, якщо перестануть потурати страхам і сумнівам. Настав час вийти за рамки свого комфорту і спрямувати енергію для створення успішного майбутнього.

Карта «Вежа» вказує на зміни та потрясіння. Можливо, ви зіштовхнетеся з ситуаціями, які створять дисбаланс. Не бойтесь змін — вони можуть призвести до чогось нового і кращого. Пам’ятайте, що після руйнування завжди приходить відродження. Будьте готові залишити в минулому те, що більше не служить вам, і прийняти нове.

Аркан «Закохані» закликає Стрільців до усвідомлених рішень і кроків. Карта говорить не тільки про можливість зміцнення відносин, але і про подальші кроки, які можуть як поліпшити, так і погіршити поточний стан. Для того, щоб життя змінилося на краще, важливо приймати зважені і самостійні рішення.

Козеріг

Карта «Колісниця» вказує на рух і прогрес в різних аспектах життя. Цей тиждень принесе можливість прийти до успіху в професійній сфері. Будьте готові братися за нові завдання і приймати виклики, які з’являються на шляху. Активність і цілеспрямованість допоможуть Козерогам впоратися зі всіма завданнями.

Карта «Смерть» в контексті прогнозу вказує на зміни та трансформацію в життя. Козерогу зіткнуться з необхідністю зробити вибір між минулим і теперішнім, коли важливо розставити пріоритети і відмовитися від усього, що вже застаріло і втратило актуальність. Цей процес буде хвилюючим, але він знадобиться, щоб звільнити місце для нових можливостей.

Аркан «Імператор» вказує на зміцнення влади та авторитету. Козероги зможуть спрямувати зусилля на залучення нових успіхів у справах та особистого життя. Будьте рішучими та впевненими у своїх діях, усувайте перешкоди на шляху і здійснюйте задумане без сумнівів.

Водолій

Аркан «Дурень» вказує на можливості для зростання. Водолії будуть сміливішими і готовими до обґрунтованих ризиків, щоб залучити до життя важливі зміни. Карта закликає бути відкритим до нових ідей і експериментів. Можливо, вам доведеться здійснити якісь дії, які вимагатимуть прийняття нестандартних рішень.

Карта «Суд» вказує на необхідність прийняття важливих рішень і зіткнення з результатами минулих дій. Будьте готові до судових розглядів або прийняття важливих рішень, які торкнуться різних сфер життя. Пам’ятайте, що поведінка впливає на оточуючих, тому зверніть увагу на те, як ваші дії і рішення можуть позначитися на інших.

Карта «Маг» говорить про необхідність використання своїх талантів для досягнення поставлених завдань. Використовуйте інтуїцію і креативність для досягнення цілей і здійснення бажань. Не виключено, що Водоліям потрібно вплинути на оточення, щоб досягти бажаного їх до спільних зусиль.

Риби

«Правосуддя» в розкладі – карта справедливості і рівноваги. Вам буде надано можливість оцінити свої дії та прийняти відповідальність за них. Якщо ви дотримувалися справедливості у своїх вчинках, то цього тижня вдасться отримати перші результати докладених зусиль.

Аркан «Верховна жриця» закликає дотримуватися підказок внутрішнього голосу і не поспішати з діями. По цій карті життя Риб зазнаватиме змін, усвідомити і прийняти які важливо у стані спокою. Дотримуйтесь своєї інтуїції і довіряйте внутрішнім почуттям, щоб не помилитися з вірними кроками.

Аркан «Суд» говорить про прийняття остаточних рішень та перехід до наступного етапу. Будьте об’єктивними і оцінюйте ситуацію з точки зору закону і справедливості. Не бійтеся ухвалити рішення, навіть якщо воно може бути складним.

You cannot copy content of this page