fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Почати травень із позитивної ноти і не натягнути на себе зайвих труднощів Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки старших Арканів. Таро-прогноз стане провідником у щасливе життя для тих, хто звик керувати своєю долею і досягати успіхів.

Таро-прогнози користуються популярністю кілька століть, адже точні підказки не раз виручали в складних ситуаціях і допомагали прийняти вірні рішення. Експерти сайту рекомендують представникам Зодіакальних сузір’їв познайомитися з випавшими картами, щоб визначитися із задачами і залишити сумніви позаду. Головне — зіставляти підказки карт з тим, що відбувається в житті і не ігнорувати інтуїцію.

Овен

Початок тижня буде вдалим та позитивним. Аркан «Сонце» обіцяє нові успіхи та можливості, якими важливо скористатися. Овнів чекають щасливі зміни і у фінансовому становищі, тому треба стежити за знаками долі, щоб не помилитися в кроці від довгоочікуваної перемоги.

«Маг» у розкладі — карта рішучих дій та оптимізму. За цією картою Овнам не варто переживати — доля прихильна, а значить, настає час для виконання поставлених завдань або втілення в життя тих планів, які раніше здавалися нездійсненними або на них не вистачало часу і сил.

За картою «Правосуддя» залишається в минулому все те, що заважало розвитку. Аркан закликає Овнов оцінити результат своїх праць і зробити роботу над помилками, якщо це необхідно. Така тактика допоможе в подальшому не вчиняти подібного і не втрачати час на виправлення недбалості.

Телець

Карта «Смерть» закликає Тельців попрощатися з минулим, завершити справи і поставити остаточну точку. Аркан символізує відродження, коли настає час для того, щоб впустити в життя нові події, людей і приємні перспективи.

У середині тижня Тельцям варто побоюватися будь-яких спокус. Аркан «Диявол» говорить про перевірку на міцність, коли важливо силою волі відмовлятися від всього, що може призвести до сумного результату. Йдеться не тільки про погані звички, але й необдумані витрати або бажання перехитрити долю.

Аркан «Сила» завершує тиждень, вказуючи Тельцям на рішучий час для активної роботи. По цій карті будь-які перешкоди будуть по плечу, якщо вірити в свої сили і йти назустріч мрії без побоювань.

Близнюки

На початку травня Близнюкам за картою «Закохані» належить зробити серйозний крок. Карта описує ситуацію роздоріжжя, коли представникам Знаку потрібно вибрати єдиний шлях і пройти по ньому до кінця. Приймати рішення важливо самостійно.

«Правосуддя» в розкладі — карта отримання винагороди, оцінки результату та можливої роботи над помилками. Чесність і неупередженість, а також вміння прислухатися до мудрих порад відкриють перед Близнюками нові можливості.

Завершує тиждень Аркан «Колесниця», за яким до довготривалої мети залишається зовсім небагато. Тиждень важливо завершити на позитивній ноті, а занчить, треба діяти без сумнівів і боязні.

Рак

Тиждень починається позитивно. Аркан «Маг» обіцяє Ракам чудові можливості, які не можна ігнорувати. Настає час, коли можна повною мірою користуватися своїми талантами і навіть робити бізнес на своєму хобі.

За картою «Ієрофант» обережність не завадить. Карта закликає розставити пріоритети і не гнатися за двома зайцями відразу. Не зайвими будуть і настанови досвідчених колег або перевірених близьких.

Карта «Смерть» часто лякає, проте не несе негативу. Аркан описує час, коли настає час переродитися, відкрити новий розділ життя і впустити в життя зміни. Вони будуть позитивними, якщо не зациклюватися на минулому, а лише здобути з нього цінні уроки.

Лев

Активний початок тижня за картою «Маг» принесе свої плоди і допоможе Левам завоювати нові вершини. Тому Аркану не можна залишатися в тіні і сумніватися в своїх силах — час заявити про себе і сміливо йти назустріч мріям і цілям.

Карта «Смерть» закликає Львів не зволікати і ставити крапки в тих справах, які вже підійшли до логічного завершення. Порада карти—не боятися нових подій, інакше життя не зміниться і доведеться тупцювати на місці без можливості розвитку.

«Суд» у розкладі — карта завершення та звільнення. Це означає, що Леви зможуть завершити ті, що тягнуться з минулої справи, виграти судові розгляди або отримати довгоочікуване повернення коштів.

Діва

Позитивна карта «Сонце» відкриває тиждень, говорячи про нові можливості і везіння у всіх починаннях. Діви зможуть вирішити фінансові проблеми, почати рух кар’єрними сходами або швидко розвивати свою справу, яка принесе прибуток, якщо не зупинятися на досягнутому.

Аркан “Повішений” символізує тимчасову паузу, коли для подальшого руху потрібно закрити невирішені питання. Не виключено, що Дівам доведеться переключити увагу з основної роботи, щоб у майбутньому не відволікатися на прикрі перешкоди.

Карта «Дурень» символізує щасливу випадковість, завдяки якій Діви зможуть змінити своє життя на краще. Це може бути виграш у лотереї, раптове отримання спадщини чи перспектива кар’єрного зростання. Порада карти—не втрачати пильності, щоб через недбалість не залишитися ні з чим.

Терези

Карта «Верховна жриця» говорить про мудрість і вміння вичікувати. Тому Аркану Терезам не варто починати тиждень з активної роботи — зараз важливіше придивитися до того, що відбувається, зробити висновки і вступити в гру в найсприятливіший для цього час.

«Помірність» у розкладі символізує вміння у всьому дотримуватися золотої середини. Удача не пройде стороною, якщо зважувати кожен крок і відмовитися від поспіху, навіть якщо оточення намагається маніпулювати або змушує діяти без огляду.

В кінці тижня за картою «Маг» Терези зможуть повною мірою розкрити свої таланти, завдяки яким вийде знайти свій шлях на щастя. Відомо, що справа своєї мрії приносить не тільки прибуток, але й дозволяє насолоджуватися роботою, а не тяжіти їй в надії на швидкі зміни.

Скорпіон

Скорпіонам за картою «Правосуддя» потрібно бути гранично чесними. Аркан обіцяє здобуття щастя і налагодження всіх справ, тому хвилюватися за майбутнє немає сенсу. Можливо, буде потрібно коригування і невелика робота над помилками, щоб отримати бажаний результат.

Карта «Імператриця» говорить про те, що життя заграє новими фарбами, справи будуть сперечатися, а відносини налагоджуватися. Головне – не поспішати подій і насолоджуватися всім, що підносить доля.

Завершує тиждень карта «Смерть», яка закликає Скорпіонів звільнитися від вантажу минулого і перевернути сторінку життя. Порада карти—не зациклюватися на тому, що вже сталося, сміливо дивитися в майбутнє і навчитися відпускати все те, що готове стати історією.

Стрілець

На початку тижня Стрільцям варто усамітнитися, щоб ще раз скоригувати плани. Аркан «Самітник» символізує тимчасову ізоляцію, яка піде на користь, якщо не проводити час марно і безцільно.

Карта «Помірність» говорить про те, що Стрільцям не можна зазнавати і намагатися перетягнути ковдру на себе. Порада Аркана – бути послідовними, уважними і дипломатичними. Така тактика допоможе впоратися з безліччю питань і вберегтися від проблем.

Карта «Правосуддя» розставляє все за місцями. Це означає, що кривдники будуть покарані по всій суворості загону, а в житті відбуватимуться приємні зміни. Стрільцям не можна забувати про чесність і непідкупність. Тоді доля буде прихильною.

Козеріг

Карта «Верховна жриця» закликає розпочати тиждень зі спокійних і зважених дій. Тому Аркану Козероги зможуть впливати на людей і навіть стати лідерами, але для цього важливо приймати мудрі рішення і не поспішати подій.

Аркан “Мир” символізує завершення важкого періоду. По цій карті настає час перемир’я, коли можна з легкістю вирішити розбіжності, порозумітися з незговірливими людьми, а також отримати довгоочікувані подарунки від долі.

Завершує тиждень динамічна карта «Колесниця», за якою настав час зробити останній ривок. Козероги зможуть прийти до бажаної мети, якщо не зволікатимуть, сумніватимуться або присушуватимуться до непроханих порад необізнаних людей.

Водолій

Карта «Мир» відкриває тиждень, описуючи ситуацію безтурботності та щастя. Аркан символізує гармонію, порушувати яку необачними діями не варто. Водоліям потрібно прислухатися до інтуїції і зробити так, як велить серце.

По карті «Закохані» настає час змін. Порада карти – прийняти рішення серцем, спираючись на власні переваги і не поспішаючи. Зважені вчинки та відсутність поспіху призведуть до нових вершин успіху.

В кінці тижня, судячи з карти «Повішений», Водоліям доведеться переключити увагу з основної роботи. Аркан описує ситуацію глухого кута, який може виникнути через незавершені справи. Пора озирнутися назад і поставити крапку.

Риби

На початку тижня Рибам не варто поспішати. Аркан «Самітник» символізує благодатний час для спокійних роздумів. Порада карти — ще раз скоригувати плани і відновити сили, щоб розпочати травень із залучення удачі.

У середині тижня за картою «Закохані» Рибам належить зробити вибір, який і визначить їхню подальшу долю. Порада Аркана – не поступатися своїми цілями і вибирати серцем.

Карта «Суд» розставить все по місцях. Риби зможуть завершити неприємні та важкі справи, звільнитися від вантажу відповідальності і здобути свободу. Зараз потрібно проявити себе, але при цьому не забути про чесність і відповідальність.

You cannot copy content of this page