fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Розклад карт Таро на майбутній тиждень – чудова підмога для Знаків Зодіаку. Підказки старших Арканів допоможуть визначитися з цілями, заздалегідь дізнатися про можливі перешкоди і з легкістю обійти пастки долі.

Розклади карт Таро користуються популярністю не випадково. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами, щоб дізнатися про те, що приготувала доля на найближчі сім днів, визначитися з планами і правильно розставити пріоритети. Не варто забувати про те, що всі поради мають рекомендаційний характер — від прийнятих рішень залежатиме майбутнє.

Овен

На початку тижня за картою «Світ» Овнам важливо відмовитися від будь-яких імпульсивних рішень, щоб не злякати удачі. Аркан символізує набуття гармонії, завдяки якій буде простіше справлятися з будь-якими справами і залучати в життя благополучні зміни.

За картою «Дурень» Овнів чекають нові можливості, які, однак, можна упустити через халатне ставлення до своєї роботи. Порада Аркана – помічати деталі і зосередитися на першочергових завданнях.

За картою «Сила» Овни зможуть подолати тимчасові труднощі і з легкістю виконати ті справи, які не вдавалося зробити раніше. За цією картою представникам Знака важливо вірити в себе і не допускати занепадницьких думок.

Телець

Карта «Помірність» закликає Тельцов дотримуватися міри у всьому. Вміння знаходити баланс усередині себе не раз виручить і допоможе з легкістю дозволити скрутні моменти, знайти вихід з глухого кута і залучити успіх.

Карта «Зірка» символізує усвідомлену роботу і вміння доводити почате до кінця. Тому Аркану Тельцов чекає сприятливий час, коли на шляху немає перешкод і проблем. Це означає, що можна спокійно займатися запланованими справами і не боятися неприємностей.

В кінці тижня від Тельців буде потрібно пильність і вміння протистояти внутрішнім сумнівам. Аркан «Луна» попереджає про те, що проблеми можуть виникнути через надумані перешкоди, які віддалятимуть від мети і заважатимуть приймати вірні рішення.

Близнюки

«Сонце» в розкладі — карта приємних перспектив та можливостей. За цим Арканом Близнюки можуть почати тиждень на свій розсуд: взяти паузу для відпочинку або ж прийматися за нові проекти, які принесуть не тільки задоволення, але й гарний дохід.

Аркан «Самітник» говорить про те, що представникам Знака важливо визначитися з пріоритетами та цілями на найближчий час. Порада карти – відволіктися від суєти і залишитися наодинці зі своїми думками, щоб скласти план дій і відмовитися від застарілих ідей.

Завершує тиждень позитивна мапа «Імператриця». По ній Близнюки можуть не сумніватися в тому, що справи рухаються в правильному напрямку. Аркан символізує поступове зростання і розвиток, а?

Рак

На початку тижня Ракам важливо прислухатися до себе і не поспішати з висновками. Аркан «Верховна жриця» закликає довіряти інтуїції, закривати розум від чуток і пліток і запастися терпінням.

Карта «Мир» обіцяє досягнення поставлених завдань, набуття щастя та завершення розбіжностей. Тому Аркану Раки зможуть завершити чергову справу і насолодитися своїми успіхами, розділивши радість з близькими.

Завершує тиждень Аркан “Сонце”. За цією картою Раки можуть насолоджуватися новими успіхами, планувати справи та відпочивати. Аркан обіцяє процвітання і нові можливості, упустити які представникам Знака не можна.

Лев

Карта «Імператор» обіцяє Левам нові можливості, які, однак, потрібно заслужити. Порада карти – чинити мудро і приймати самостійні рішення, а не слухати плітки і потурати бажанню пройти легким шляхом.

Карта «Імператриця» говорить про те, що заплановані справи йдуть угору, а значить, можна спокійно займатися своєю роботою і не переживати. Порада карти—не нехтувати порадами мудрого покоління і всім шукати позитивні сторони.

Аркан «Колісниця» закликає Львів поспішити. Аркан обіцяє успішне завершення запланованої роботи, яку можна виконати в короткий термін. Однак представники Знаку повинні пам’ятати про відповідальність, щоб у кінці шляху не зайти в глухий кут через поспішні дії.

Діва

На початку тижня Дівам буде все по плечу. Аркан «Сила» закликає докласти зусиль і не відволікатися на другорядні завдання, щоб залучити в життя успіх і з легкістю розібратися зі складними справами.

По карті «Вежа» Дів чекають потрясіння, які допоможуть визначитися з подальшим напрямком. Порада карти—не панікувати, навіть якщо здаватиметься, що життя несправедливе. Карта показує, що потрібно прощатися з минулим і звільняти місце для позитивних подій.

Завершує тиждень Аркан Дурак, який символізує нові цікаві можливості. Для успіху Дівам важливо пам’ятати про відповідальність, завдяки якій вдасться уникнути прикрих промахів і втрати дорогоцінного часу марно.

Терези

Початок тижня буде досить сумбурним, проте Терезам не можна піддаватися паніці. Аркан «Колесо фортуни» закликає довіряти інтуїції, яка допоможе вчасно вступити в гру і взяти кермо влади в свої руки.

Середина тижня буде відповідальним часом. Аркан «Закохані» віщує серйозні зміни, завдяки яким Терези зможуть здобути щастя. Порада карти – зробити вірний вибір, слухаючи своє серце.

Карта «Смерть» завершує тиждень, закликаючи Терезів попрощатися з минулим і не залежати від тих подій, які вже відбулися. По цій карті важливо звільнитися від внутрішніх сумнівів і розірвати зв’язок зі всім, що вже давно час залишити за спиною.

Скорпіон

Аркан «Вежа» відкриває тиждень закликаючи Скорпіонів до пильності. По цій карті настає час подивитися правді в очі, відмовитися від замків з піску і визначитися з пріоритетами. Така тактика допоможе залишити в минулому все те, що заважає щасливому життю.

Аркан «Самітник» у розкладі — карта неквапливості та роздумів. Скорпіонам варто на час залишитися наодинці зі своїми думками, визначитися з подальшими планами і відмовитися від усього, що втратило актуальність.

За картою «Місяць» на Скорпіонів чекають чергові випробування. Аркан закликає спиратися на факти, а не на плітки і внутрішні сумніви. Представники Знака зможуть подолати будь-які труднощі, якщо не сумніватися в собі і потурати слабкостям.

Стрілець

Карта «Зірка» вказує Стрільцям на те що перешкод на шляху немає, а значить, можна спокійно завершувати справи і не боятися неприємностей. Тому Аркану удача буде на боці тих, хто налаштований оптимістично і активно працює над створенням благополучного майбутнього.

За картою «Місяць» Стрільцям варто більше уваги приділяти передчуттям, які допоможуть не зайти в глухий кут. Порада карти—не довіряти чуткам і пліткам, здатним збити з пантелику і змусити прийняти невірні рішення.

По карті «Повішений» представникам Знаку доведеться попрацювати над собою. Аркан закликає не потурати миттєвим забаганкам і не витрачати час даремно. По цій карті важливо розуміти, що часом потрібно зробити крок назад, щоб після швидко прийти до успіху.

Козеріг

Аркан «Імператриця» обіцяє Козерогам зростання і розвиток, проте на швидкі результати розраховувати не доводиться. Порада Аркана – не поспішати і крок за кроком наближатися до перемоги, не упускаючи з виду значущих деталей.

Карта «Вежа» є символом переродження та оновлення. Тому Аркану Козероги зможуть звільнитися від турбот і турбот, які тільки заважають, забирають сили і час. Настав час відшукати шлях на щастя і позбавитися від оков.

Карта «Верховна жриця» закликає Козерогів довіряти своїй інтуїції і не поспішати. Тому Аркану не можна діяти, якщо немає впевненості у своїй правоті. Ризики і поспіх лише віддалять від поставлених завдань і можуть завести в глухий кут.

Водолій

Карта «Імператор» говорить про мудрість і рішучість. Водолієм зможуть зірвати куш, якщо керуватимуть своїм життям і не квапити події. Порада карти – переймати досвід наставників, щоб уникнути помилок і проблем.

Аркан «Повішений» символізує тимчасові труднощі, подолати які Водолії зможуть завдяки ухваленню виважених рішень. По цій карті часом необхідно переключитися на інші заняття, щоб відпочити і зібратися з думками.

Карта «Зірка» завершує важкий тиждень, вказуючи представникам сузір’я на порятунок від турбот і проблем. По цій карті шлях чистий, а значить, можна спокійно завершувати розпочаті справи і не метушитися.

Риби

«Суд» у розкладі на початок тижня — карта довгоочікуваного звільнення. Риби зможуть завершити складні справи, залишити позаду проблеми, а також поставити на місце кривдників. Головне — діяти чесними методами і не забути про відчуття власної гідності.

По карті «Повішений» Рибам належить чимось пожертвувати, щоб у майбутньому зірвати куш. Не виключено, що представникам Знаку доведеться більше працювати і забути про відпочинок. Нагорода не змусить себе чекати, якщо не боятися і діяти так, як підказує серце.

По карті «Ієрофант» настає час визначення. Аркан закликає Риб розставити пріоритети, щоб завершити важливі справи в термін і не забути нічого важливого. Скласти план дій можна на вихідних без суєти і поспіху.

You cannot copy content of this page