fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Провести майбутній тиждень літа успішно і залучити потрібні зміни Знакам Зодіаку допоможуть розклади карт Таро. Точні прогнози, виконані за допомогою старших Арканів, нададуть впевненості і допоможуть прийняти вірні рішення в непростих ситуаціях.

Розклади карт Таро на майбутній тиждень липня допоможуть визначитися з діями, правильно розставити пріоритети і не помилитися при прийнятті відповідальних рішень. Експерти рекомендують уважно вивчити прогноз, щоб скласти повну картину і здобути впевненість. Завдяки точним підказкам кожен зможе обійти стороною неприємності і залучити в життя успіх.

Овен

Аркан «Повішений» символізує зміну позиції та відмову від контролю. Карта закликає до прийняття тимчасових обмежень для досягнення мудрості і духовного просвітлення. Аркан говорить про подолання власних кордонів та відкриття нових шляхів у життя. Овни зможуть позбавитися від бід і проблем, якщо перестануть стукати в закриті двері.

Карта «Колесо фортуни» передбачає постійні зміни і коливання долі. У середині тижня Овнів чекає зміна циклу, а значить, потрібно бути гнучкими і підприємливими. Проблем не виникне, якщо пристосуватися до нової реальності, не нарікати на долю, а брати управління життям у свої руки.

За картою «Правосуддя», яка символізує справедливість, баланс і порядок, Овни повинні пам’ятати про необхідність приймати відповідальність за свої дії. Аркан закликає до розгляду обох сторін ситуації та прийняття рішень, заснованих на чесності та рівності. Карта також може вказувати на необхідність вирішення конфліктів і відновлення гармонії.

Телець

Аркан «Смерть» символізує кінець і перетворення, закликаючи Тельців почати тиждень зі звільнення від старих і негативних зразків мислення. Місце для нових можливостей і зростання має бути вільно, тому прощатися з минулим потрібно якнайшвидше. У цьому випадку перехід до нової фази життя, звільнення від обмежень і народження нового не змусять себе чекати.

За картою «Зірка», яка символізує надію, натхнення і віру в майбутнє, Тільці зможуть знайти справжню мету і слідувати за мрією. Аркан закликає не зраджувати своїх бажань і мрій, навіть якщо вони здаються недосяжними. Карта також символізує внутрішню силу та інтуїцію, завдяки яким вдасться оминути проблеми стороною.

Завершує тиждень Аркан “Маг”. По цій карті настав час користуватися своїми навичками та дарами. Тільці зможуть подолати бар’єри на шляху щастя, якщо перестануть думати шаблонно і дотримуватися застарілих правил. Часом досягти мети набагато простіше, якщо змінити тактику і не сумніватися в собі.

Близнюки

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, символізуючи прогрес, рух та особисту силу. Карта говорить про необхідність взяти управління над своїм життям, щоб досягти успіху. Близнюкам важливо бути зібраними, дисциплінованими і впевненими в собі, щоб подолати будь-які труднощі, а також знайти баланс між розумом і інтуїцією.

По карті «Сонце» настав час відкритися світлу. Аркан нагадує про внутрішню силу і впевненість, щоб впоратися з будь-якими труднощами. Близнюків чекають зростання і нові можливості, якщо не втрачати часу даремно і з легкістю приймати подарунки долі. Також Аркан нагадує про час змін, які також важливо впустити в своє життя.

Завершує тиждень Аркан «Самітник». Він символізує мудрість, самопізнання і внутрішню інтуїцію. Карта закликає Близнюків до внутрішнього спокою і тимчасового відсторонення від світу, щоб набути ясності, зрозуміти свої справжні потреби та бажання. Настав час звернутися до внутрішніх джерел мудрості і подивитися на своє життя з боку, щоб прийняти усвідомлені рішення.

Рак

На початку тижня, судячи з карти «Смерть», Раков очікує закономірне завершення чергового циклу життя. Карта закликає відпустити минуле і прийняти зміни, щоб звільнити місце для нових можливостей. Життєві зміни важливо сприймати як можливість особистого перетворення і прогресу.

Аркан «Сонце» символізує радість, енергію та успіх. Карта закликає представників сузір’я користуватися своїми талантами і висвітлити світ своєю присутністю. Тельців чекають нові успіхи та можливості, якщо відкритися світу і прихильно приймати його дари.

Карта «Суд» символізує справедливе рішення, істину та долю. Раків чекає довгоочікуване звільнення від сковувальних обставин, можливість почати життя з чистого аркуша. Аркан закликає до пошуків гармонії, а також до примирення і прийняття істини. Карта може означати кінець одного циклу і початок нового, справедливого і збалансованого періоду.

Лев

«Імператриця» в розкладі — карта родючості та творчості. Вона закликає Львів звернутися до своєї внутрішньої сили та інтуїції, щоб висловити творчу енергію та залучити достаток у життя. Аркан нагадує про важливість турботи про себе, набуття гармонії та спокою, необхідних для залучення благ.

Карта «Суд» представляє долю та справедливі рішення. Вона закликає брати відповідальність за свої вчинки і приймати рішення виходячи з логіки та чесності. Аркан нагадує Левам про важливість вирішення конфліктів, щоб досягти гармонії у відносинах і всередині себе. На представників сузір’я при належній розторопності чекає закінчення періоду випробувань.

Завершує тиждень Аркан «Помірність», який символізує гармонію, збалансованість та мудрість. Настав час досягти гармонії між протилежностями і врівноважити різні аспекти життя. Карта нагадує про важливість терпіння і стриманості, щоб досягти довгострокових цілей.

Діва

Початок тижня, судячи з карти «Диявол», буде відповідальним і непростим. Аркан символізує спокусу, залежність та матеріальні уподобання. Дівам важливо усвідомити свої слабкості та звички, які можуть утримувати в полоні і заважати розвитку. Представникам сузір’я потрібно звернутися до сили волі і подолати спокуси, щоб досягти свободи і особистого зростання.

«Повішений» у розкладі — карта смиренності, жертовності та очікування. Аркан закликає переглянути цінності та пріоритети, а також побачити ситуацію з нової перспективи. Карта також символізує подолання особистих страждань та переживань для досягнення вищої мети.

Завершує тиждень мудрий Аркан Ієрофант. Він закликає Дів звернутися до найвищих знань і авторитету, щоб знайти відповіді на свої запитання і вирішити проблеми. Також карта говорить про важливість дотримуватися встановлених правил і ритуалів для досягнення духовного зростання і подолання сумнівів.

Терези

«Диявол» у розкладі — карта, що попереджає про неприємні перспективи у випадку потурання слабкостям. Від Ваги потрібно вміння відмовляти собі в пороках, щоб уникнути неприємностей і дуже великих проблем у всіх сферах життя. Зараз важливо слухати інтуїцію і бути уважними до деталей, щоб не заступитися і не зайти в глухий кут.

Карта «Смерть» нагадує про необхідність прийняти непередбачені зміни і подолати страх перед завершенням чергового життєвого етапу. Аркан також символізує можливість знайти нову життєву енергію і зростання, звільнившись від застарілих способів мислення та діяльності.

Аркан «Колісниця» закликає представників сузір’я усвідомити, що вони мають владу над долею і здатні спрямовувати події на свою користь. Знаходження балансу і гармонії допоможе прийняти вірні рішення і не упустити можливостей, здатних змінити життя на краще в короткий термін.

Скорпіон

Початок нового тижня знаменує Аркан “Закохані”. Він закликає Скорпіонів звернути увагу на емоційні та духовні зв’язки та прийняти рішення, засновані на щирих почуттях. Карта нагадує про важливість слухати своє серце, йти шляхом істинної любові і набуття гармонії.

Аркан «Диявол» у розкладі попереджає Скорпіонів про можливі проблеми у разі нестриманості та недисциплінованості. Карта закликає усвідомити слабкості і відмовитися від їх на користь розвитку корисних звичок. Настав час змінюватися до кращого і йти від спілкування, в якому немає стимулу для самовдосконалення.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», який обіцяє Скорпіонам довгоочікуваний вітер змін. За цією картою настає час перетворення, успіхів та усвідомлених дій. Представники сузір’я зможуть вибрати будь-який шлях, а перед цим взяти паузу, щоб насолодитися гармонією із зовнішнім світом.

Стрілець

Карта «Дурань» символізує новий початок, свободу та спонтанність. Для Стрільців ця карта означає нові можливості, які призведуть до кращого життя. Змінити долю буде простіше, якщо залишатися пильними і відмовитися від марних ризиків. Карта нагадує про важливість довіряти своїй інтуїції, щоб досягти особистого зростання і розвитку.

«Зірка» в розкладі — карта оновлення. Вона закликає Стрільців налаштуватися на позитивні зміни та залучення позитивних думок. Тому Аркану на шляху не буде перешкод, якщо не відмовлятися від своїх цілей і спокійно займатися роботою. Віра в кращу і відсутність поспіху допоможуть здобути щастя.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», який закликає Стрільців звернутися до власної сили та стійкості, щоб досягти успіху. Карта нагадує про важливість встановлення чітких правил і кордонів, щоб у життя увійшла стабільність. Настав час вжити рішучих заходів для досягнення цілей.

Козеріг

Тиждень починається з карти «Сила», яка повідомляє Козерогам необхідність звернутися до внутрішню силу і використовувати її для подолання труднощів. Карта нагадує про те, що енергія повинна бути спрямована на благо, а також про необхідність набуття гармонії між фізичною і духовною силою.

Аркан “Диявол” символізує випробування, пройти які потрібно самостійно. За цією картою Козерогам важливо подолати негативні прихильності і виховувати корисні звички, щоб не залежати від поганих пристрастей і найгірших рис свого характеру. Досягти свободи та особистого зростання вийде, якщо подолати спокуси.

Завершує тиждень Аркан «Самітник». Козерогам важливо пам’ятати про те, що часом потрібно змінити своє ставлення до проблеми, розглянути її під іншим кутом і знайти оригінальне рішення. Для цього важливі витримка, самоконтроль та вміння чекати. Також Аркан говорить про період самодослідження і закликає взяти паузу, щоб знайти нове розуміння.

Водолій

Аркан «Ієрофант» відкриває цей тиждень липня, закликаючи Водоліїв не рватися в бій. Зараз потрібно розставити пріоритети, щоб не помилитися з вибором шляху, а також пам’ятати про моральні аспекти. Дотримання закону і вміння знаходити баланс між розумом і емоціями збереже удачу і не дасть зайти в глухий кут.

Аркан «Дурень» закликає представників сузір’я звільнитися від обмежень і страхів, щоб рухатися в майбутнє з відкритим розумом і серцем. Карта нагадує про важливість довіри і готовність слідувати своїй інтуїції, навіть якщо шлях здається неясним. Страхи і сумніви не будуть хорошими супутниками, тому так важливо покладатися на внутрішній голос.

Карта «Зірка» завершує цей тиждень липня, закликаючи Водоліїв слідувати за соєю мрією і не боятися змін. Тому Аркану в життя приходять лише позитивні події і звістки, тому немає сенсу переживати, поспішати або сумніватися в своїх силах.

Риби

Аркан «Правосуддя» закликає риб звернутися до внутрішньої справедливості та взяти відповідальність за свої вчинки. Карта нагадує про важливість прийняття рішень на основі здорового глузду та моральних принципів. Представники сузір’я зможуть подолати перешкоди і знайти гармонію.

За картою «Світ» Риб чекає чудова середина тижня. Карта говорить про те, що низка неприємностей підходить до кінця, розбіжності і складні питання вирішуються найкращим чином, а попереду чекають нові успіхи. Порада карти—набути гармонії із зовнішнім світом і навчитися притягувати позитив у своє життя.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», який з’являється в розкладі при настанні часу змін. Для Риб ця карта означає нові можливості за умови відмови від минулого. Це означає, що настав час звільнитися від рамок і вийти із замкнутого кола, щоб впустити в життя радісні події.

You cannot copy content of this page