fbpx
Перейти до вмісту

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 січня 2022 року

Почати Новий рік на позитивній ноті і не проґавити нічого важливого допоможуть поради карт Таро. Прогноз, виконаний на перший робочий тиждень січня, допоможе Знакам Зодіаку знайти впевненість у завтрашньому дні та втілити сміливі мрії.

Перший робочий тиждень – відповідальний час, коли важливо увійти в ритм і уникнути прикрих промахів. Експерти рекомендують заздалегідь дізнатися про те, як розвиватимуться події, познайомившись із порадами старших Арканів. Їхнє тлумачення допоможе вибудувати правильну стратегію та залучити позитивні зміни.

Овен

Робочий тиждень буде не найпростішим для Овнів. Карта «Вежа» у розкладі є попередженням. Овнам не можна жити стереотипами і покладатися те що, що ситуація вирішиться сама собою. Настав час активних дій та прийняття самостійних рішень, здатних змінити життя та долю.

Аркан «Маг» говорить про активність, і Овнам важливо взяти себе в руки, щоб не проґавити нових перспектив. Середина тижня буде насиченою на події, і нові ідеї допоможуть здобути успіх. Овнам варто записувати все, що спаде на думку, щоб вибрати найбільш актуальні ідеї для втілення їх у життя.

По карті «Повішений» Овнам доведеться змінити свої плани. Аркан описує ситуацію, коли подальше виконання запланованих завдань неможливе, і настає час плану «Б». Найкращим виходом із ситуації буде переключення уваги — так Овни не втратять дорогоцінного часу і займуться вирішенням другорядних завдань.

Телець

Аркан «Вежа» відкриває тиждень, вказуючи Тельцям на те, що їхнє становище небезпечне. Уявна стабільність ось-ось звалиться, оголюючи голу правду, і в такий час важливо залишатися в стані спокою, щоб не зробити необачних вчинків, що ведуть у глухий кут.

За картою «Смерть», яка слідує за першим Арканом, Тельцям належить закрити двері минулого і залишити в ньому все, що більше не є актуальним. Карта не обіцяє неприємностей у тому випадку, якщо будувати нові плани та відмовитися від переживань за минулими подіями.

Наприкінці тижня карта «Імператриця» обіцяє Тельцям сприятливий час для спілкування з сім’єю та близькими людьми. Спілкування має бути позитивним, щоб відновити гармонію у стосунках і заручитися підтримкою від тих, хто дорогий серцю.

Близнюки

Аркан «Повішений» закликає Близнюків відмовитися від активних дій на користь роздумів. Карта описує ситуацію глухого кута, вибратися з якого допоможе переосмислення зроблених кроків і пошуки шляхів виправлення обставин, що склалися.

«Смерть» у розкладі — карта, що вказує Близнюкам те, що вони стоять на порозі нового життя. Зміни вже близько, і до них потрібно бути готовими: з легкістю відпускати минуле, враховуючи допущені помилки, щоб у майбутньому не наражати себе на марні ризики.

Аркан «Імператриця» говорить про можливість покластися на долю і якийсь час неспішно пливти за течією. Карта обіцяє зростання і зародження нового, а значить, події розвиваються у правильному напрямку.

Рак

За картою «Дурень» Ракам варто бути обачними. Неправильні кроки або рішення можуть негативно позначитися на справах та репутації, тому кожна дія має бути виваженою та усвідомленою.

Аркан “Колісниця” закликає Раків не боятися активних дій, які можуть призвести до тріумфу. Порада карти в розкладі – не переоцінити своїх можливостей та відмовитися від ризиків, якщо вони не гарантують нових успіхів.

По карті «Місяць» Ракам потрібно побоюватися підвищеної емоційності, яка може призвести до проблем. Аркан вказує на необхідність взяти себе в руки та протистояти страхам, що заважають приймати правильні рішення.

Лев

Аркан “Маг” відкриває тиждень, закликаючи Левів не боятися активності. По цій карті немає причин для занепокоєння — справи підуть у гору, якщо використати отримані раніше знання та вибирати свій шлях на щастя, не діючи стереотипно.

По карті «Імператор» Левам важливо покладатися на логіку та аргументи розуму. Правильно прийняті рішення та неупереджене ставлення до оточуючих допоможуть завоювати відмінну репутацію та досягти нових успіхів.

«Верховна жриця» у розкладі — карта, яка закликає Левів не панікувати та не поспішати з прийняттям відповідальних рішень. За цим Аркан важливо вичікувати і довіряти інтуїції, щоб у потрібний час активно взятися за справи і швидко досягти нових перемог.

Діва

Аркан “Ієрофант” вказує на зростання довіри, що може означати міцну дружбу або створення сім’ї. По цій карті Дівам важливо залишатися чесними та неупередженими, щоб прийняти вірні рішення та здобути щастя.

По карті «Зірка» Дівам важливо приймати мудрі рішення і не зупинятися, обравши собі за мету. Аркан обіцяє сприятливе вирішення складних ситуацій, якщо залишатися в гармонії із собою та зовнішнім світом.

Карта «Помірність» символізує шлях до благополуччя, проте Дівам важливо пам’ятати про те, що поспіх і необґрунтований ризик можуть призвести до безвиході. Розміреність та увага до інтуїції допоможуть прийти до особистого успіху.

Терези

Аркан «Зірка» вказує Терезам на те, що тиждень не потрібно починати з важкої праці, щоб не втомитися. По цій карті шлях до нових успіхів буде легким, якщо ставити собі конкретні завдання і поспішати.

По карті «Сила» Терези зможуть зробити ривок та подолати перешкоди. Карта обіцяє звільнення від проблем, якщо не боятися відповідальності і приймати виважені рішення, діючи згідно з доказами розуму.

Аркан «Дурень» попереджає Терезів про те, що їхнє становище буде небезпечним. Наприкінці тижня події можуть стрімко розвиватися, і до них потрібно бути готовими. Це означає, що навіть у період затишшя треба залишатися зібраними та відповідальними.

Скорпіон

Аркан «Самітник» говорить про необхідність усамітнитися, щоб ще раз звіритися з планами, заповнити запас сил і вже після цього братися за справи. Підготовка буде важливою складовою майбутніх успіхів.

Аркан «Імператор» віщує зростання у діловому середовищі, а отже, Скорпіонам потрібно зосередитися на вирішенні питань, пов’язаних із фінансами, кар’єрою та бізнесом. Досягти успіхів буде простіше, якщо діяти логічно та не поспішати з висновками.

Карта «Маг» закликає Скорпіонів повною мірою користуватися своїми талантами та знаннями, щоб досягти нових вершин. Важливе правило – діяти сміливо і не боятися нововведень, здатних спростити роботу.

Стрілець

Карта «Мир» обіцяє спокійний та гармонійний початок тижня, коли Стрільці зможуть визначитися з цілями та відновити сили. Уміння відмовлятися від згубних звичок та виховання найкращих рис характеру призведуть до нових перемог.

Аркан “Маг” вказує на можливість знайти свій власний шлях до успіху. Експерименти та обґрунтований ризик допоможуть Стрільцям вийти з тіні конкурентів та запропонувати світові щось особливе.

Наприкінці тижня Стрільцям по карті «Закохані» доведеться ухвалити непросте рішення. Змінити його не вдасться, тому діяти з гарячого чи йти на поводу у сторонньої думки не варто — вибирати треба серцем.

Козоріг

Карта “Зірка” відкриває тиждень, вказуючи Козорогам на те, що шлях чистий. За цим Арканом не можна згортати з обраного шляху і поспішати, і тоді не важко досягти потрібних вершин, а також залучити позитивні зміни.

По карті «Колесо удачі» Козороги повинні бути готові до того, що події будуть розвиватися не за планом, і буде потрібна витримка, щоб не зробити помилок. Аркан вказує на зміни на краще, а значить, панікувати немає сенсу.

По карті «Сила» Козороги зможуть знайти розуміння того, що відбувається, і зробити останні кроки до мети. Аркан говорить про те, що важливо бути оптимістичними, щоб страхи та сумніви не стали причиною помилок.

Водолій

Карта «Імператриця» говорить про те, що події розвиватимуться у приємному ключі, проте швидких результатів чекати не доведеться. Водолії можуть продовжувати розпочату і не сумніватися в тому, що в майбутньому на них чекає гідна винагорода.

Аркан «Мир» обіцяє завершення суперечок та конфліктів, здобуття свого місця під сонцем та вирішення проблем. Водолії зможуть досягти нових успіхів, якщо залишатимуться в гармонії із зовнішнім світом.

По карті «Закохані» Водоліїв чекає непроста робота. Аркан вказує на необхідність зробити вибір, скасувати який не вдасться. Увага до деталей та відповідальність допоможуть не помилитися у такій важливій справі.

Риби

Аркан “Суд” говорить про те, що Риби зможуть отримати нагороду за докладені зусилля, а також вирішити складні питання. Для цього важливо повірити у свої сили та діяти чесно, щоб не зіпсувати репутацію та не дати шансу заздрісникам нашкодити.

Аркан «Зірка» обіцяє Рибам здобуття щастя. Можна не сумніватися в тому, що були прийняті вірні рішення, і неквапливо рухатися назустріч поставленим цілям та завданням, не повертаючи з дороги.

По карті «Верховна жриця» Рибам важливо звертати увагу на передчуття, які допоможуть вчасно розпочати справи, не помилитися з прийняттям відповідальних рішень та отримати нагороду за свою роботу.