fbpx
Цей день Гороскоп Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Жовтень уже вступив у свої права, і провести середину осені вдало мріє багато хто. Підказки карт таро допоможуть Знакам Зодіаку знайти свій шлях на щастя і уникнути багатьох проблем. Розклади старших Арканів на майбутній тиждень позбавлять сумнівів і нададуть впевненості для рішучих дій.

Таро-прогноз—відмінний спосіб зазирнути в майбутнє і побудувати план дій так, щоб уберегтися від помилок і неприємностей. Експерти рекомендують Знакам Зодіаку познайомитися з розкладами старших Арканів і зіставити їх з тим, що відбувається в житті. Такий аналіз допоможе визначитися із завданнями і не починати тих справ, які можуть зайти в тупик або призвести до небажаного результату.

Овен

Цього тижня від Овнів знадобиться вміння протистояти стресам і спокусам. Аркан «Дурень» закликає до вдумливої ​​роботи: представники Знаку зможуть знайти шлях на щастя, якщо не побояться впустити в життя зміни, але при цьому не будуть недбало ставитися до своїх обов’язків.

Карта «Суд» повідомляє Овнам про успішне завершення труднощів. За цим Арканом представники Знаку зможуть поставити крапку в складному проекті, завершити судовий розгляд, а також звільнитися від маніпуляторів і заздрісників.

За картою «Вежа» Овнів очікують різкі зміни, яким немає сенсу чинити опір. Аркан вказує на неминучі події, завдяки яким вдасться залишити за спиною минуле і відкрити для себе шлях до щастя.

Телець

На початку тижня за картою «Колесо фортуни» Тільцям належить бути залученими до події, вплинути на які не вийде. Порада Аркана—не втручатися в те, що відбувається, поки ситуація не проясниться.

Аркан «Імператор» обіцяє представникам Знаку можливість впоратися з фінансовими труднощами і знайти своє місце під сонцем. За цією картою мудрі та зважені рішення призведуть до нових перемог та успіхів.

В кінці тижня за картою «Місяць» Тільцям важливо пам’ятати про те, що довіра чуткам і необґрунтовані сумніви не призведуть до хороших результатів. Зараз важливо довіряти інтуїції, щоб знайти вихід із скрутного становища.

Близнюки

На початку тижня за картою «Смерть» Близнюки мають бути готові до того, щоб впустити в життя нові події. Аркан попереджає про те, що проблем не виникне, якщо не чіплятися за віджите минуле і дозволити собі йти далі.

Карта «Колісниця» символізує успіх, а значить, представникам Знаку можна сміливо прийматися за серйозні проекти і не сумніватися у своїх силах. Головне — бути відповідальними та наполегливими.

А наприкінці тижня у Близнюків з’явиться час для відпочинку. Аркан «Самітник» закликає віддалитися від суєти, насолодитися станом спокою і розставити пріоритети, щоб займатися важливими справами.

Рак

Ракам цього тижня на руку зіграє вміння вчасно зупинитися і не поспішати з прийняттям відповідальних рішень. Аркан «Помірність» символізує благополучне вирішення неоднозначних ситуацій, якщо довіряти інтуїції і не піддаватися на спокуси.

Карта «Повішений» вказує на припинення справ. Ракам по цій карті варто переключити увагу на другорядні обов’язки або відновити роботу над раніше залишеними проектами.

У кінці тижня Раків чекають незвичайні події, боятися яких не варто. Аркан «Дурень» символізує вміння пристосовуватися до обставин та помічати деталі, завдяки яким виключені промахи та недоліки.

Лев

Леви на початку тижня мають бути готові до того, що деякі події вийдуть з-під контролю. Аркан «Колесо фортуни» обіцяє зміни, і вони будуть на краще, якщо не втручатися в те, що відбувається без чіткого розуміння кінцевої мети.

Карта «Маг» вказує на привабливі перспективи, і Леви можуть повною мірою користуватися своїми талантами. Сміливість і рішучість дозволять досягти потрібних цілей, а вдумливість і обережність убережуть від неприємностей.

Аркан «Сила» закликає Львів не здавати своїх позицій і бути наполегливими. Головне — користуватися кращими рисами характеру, щоб у гонитві за щастям не зайти в глухий кут через впертість.

Діва

На початку тижня за картою «Правосуддя» Діви зможуть досягти нових успіхів, якщо спиратимуться на свої найкращі якості. У боротьбі за успіх підмогою стануть порядність і вміння приймати рішення самостійно.

Аркан «Повішений» попереджає представників Знака про те, що деякі справи можуть сповільнитися або виконати їх деякий час не вдасться. Дівам варто переключити увагу, щоб пізніше з новими силами взятися за роботу і знайти нові рішення.

«Сонце» в розкладі – позитивна карта, що відкриває всі шляхи. Тому Аркану Діви вільні розпоряджатися своєю долею, відкривати нові горизонти або взяти паузу, щоб відпочити і подбати про своє самопочуття.

Терези

Терезам на початку тижня належить зробити серйозний вибір. Аркан «Закохані» закликає не поспішати, щоб не піти хибним шляхом. Довіряти важливо своєму серцю і не йти на приводу нав’язаної зі сторони думки.

Аркан «Помірність» закликає представників Знака не поспішати і дотримуватися міри у всьому. Відсутність поспіху, розмірена робота, збалансоване харчування та позитивний настрій допоможуть змінити життя на краще.

Завершує тиждень Аркан “Дурень”, який символізує випадковість. По цій карті Терезам можуть відкритися привабливі перспективи, від яких не варто відмовлятися. Залучити удачу у справах вдасться, якщо не ставитися недбало до своєї роботи і не поспішати з висновками.

Скорпіон

Цей тиждень буде насиченим на події. Аркан «Колісниця» закликає негайно з активними діями і здійснити завершальний ривок. Початок тижня буде вдалим і для того, щоб розпочати новий проект, який завершиться вдало, якщо не сумніватися в собі.

«Смерть» у розкладі — карта завершення. Тому Аркану настав час прощатися з минулим і відпускати з життя все, що вже не отримає розвитку. Скорпіони впустять у життя позитивні зміни, якщо звільнять для них місце.

Завершує тиждень жовтня Аркан “Сонце”. За цією картою Скорпіони зможуть відпочити або взятися за нові справи, вирішити фінансові проблеми або почати пошук нових цілей. Порада карти – не боятися і сміливо дивитися в своє майбутнє.

Стрілець

Карта «Правосуддя» говорить про те, що всі рішення, ухвалені Стрільцями, мають довгострокові наслідки. Це означає, що робити треба мудро і враховувати деталі. Так у майбутньому вдасться уникнути прикрих промахів і роботи над помилками.

Карта «Зірка» говорить про те, що Всесвіт прихильний, тому переживати марно не варто. Тим, хто набереться сміливості, гарантовано подарунок долі. Стрільцям важливо лише не забути про відповідальність, щоб не допустити прикрих промахів.

Аркан «Місяць» символізує шлях у сутінках. Висвітлити собі дорогу Стрільці зможуть, якщо покладуться на інтуїцію і не дадуть нікому і нічого впливати на свій розум. Це означає, що надумані страхи настав час залишити в минулому, а також не довіряти неперевіреній інформації.

Козеріг

Аркан «Світ» символізує єдність внутрішнього і зовнішнього світів, стійкість і стабільністю. Це означає, що Козероги близькі до розв’язки, і їм залишилося зробити останні кроки до своєї мети.

По карті «Суд» Козероги повинні розуміти, що зміни не прийдуть до тих пір, поки не відпустити минуле. Порада Аркана – рухатися далі і здобути цінні уроки і подій. Чесність і впертість допоможуть залучити благополучні зміни.

Аркан «Помірність» закликає Козерогів залишатися в стані спокою і не реагувати на зовнішні подразники. Успіх прийде, якщо не кидатися з крайності в крайність, уникати стресу і спокійно займатися своєю роботою.

Водолій

Нульовий Аркан «Дурень» закликає Водоліїв ризикнути, щоб зірвати куш. Сміливість і шанс привнести в своє життя позитивні зміни окрилять представників Знака, проте забувати про розумну обережність не можна.

За картою «Ієрофант» Козерогам піде на користь, якщо вони дотримуватимуться правил і діятимуть згідно з буквою закону. Аркан символізує мудрість і розуміння того, що відбувається, а також можливість перейняти досвід і застосувати отримані знання на практиці.

Завершує тиждень карта «Колісниця», за якою Водолії зможуть граючи впоратися з труднощами. У нелегкій боротьбі допоможе сила позитивного мислення та вміння швидко приймати важливі рішення.

Риби

По карті «Самітник» на початку тижня Рибам важливо почути свій внутрішній голос, щоб не блукати в темряві і знайти шлях на щастя. Аркан закликає уникати суєти, щоб у тиші визначитися з пріоритетами і прийняти вірне рішення.

Карта «Правосуддя» говорить про зобов’язання, які Риби повинні взяти на себе. Чесність і сміливість допоможуть не помилитися з рішеннями, а вміння відстоювати свої права законним шляхом убережуть від шахраїв і збережуть репутацію бездоганною.

Аркан «Колісниця» символізує активний час, коли до перемоги залишилося кілька кроків. За цією картою Рибам варто пам’ятати, що активність не повинна переходити на поспіх, адже в метушні буде складно приймати правильні рішення.

Related Post

Гороскоп на 24 квітня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 24 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Вдалий день для будь-яких корисних занять. Вам не доведеться прикладати багато зусиль, щоб досягти потрібного результату. Ризикувати не захочеться, як і брати участь у якихось сумнівних заходах. Передбачливість та

Фінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року для кожного знака зодіакуФінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

На початку осені у багатьох з нас бути достатньо витрат, які могли позначитися на гаманці, однак, заповнити витрачені гроші можна буде в жовтні. У цьому кожному зі знаків Зодіаку допоможуть

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 січня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 лютого 2022 року Овен У цей день вам варто дуже акуратно ставитись до вашого з вашою коханою людиною спільного майна. Причому бажано навіть