fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Прогнози, виконані за допомогою карт Таро, вважаються найточнішим способом дізнатися про майбутні події. Про те, що на нас чекає цього тижня березня, розкажуть старші Аркани колоди «Наслідків».

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2024 року

Кожен прогноз, виконаний за допомогою карток, унікальний. Тлумачення розкладів, що випали, не терпить поспіху рекомендують вибрати час, щоб поринути в світ карт і з їх допомогою отримати відповіді на хвилюючі питання. Увага до внутрішнього голосу допоможе правильно розтлумачити застереження Арканів, тому Знакам Зодіаку важливо налаштуватися та уважно слухати свою інтуїцію.

Овен

Цього тижня від Овнів знадобиться не лише активність, а й уміння вчасно зупинитися. Аркан «Помірність» говорить про те, що представники сузір’я зможуть досягти нових успіхів, якщо дотримуватимуться розміреності і перестануть приймати рішення, засновані на миттєвих забаганках.

Аркан «Суд» говорить про перемогу над складною справою, відшкодувати зміцнити репутацію та поставити на місце кривдників. Від Овнів буде потрібно прийняття відповідальних рішень та вміння дотримуватися законів. Карта обіцяє довгоочікувану перемогу над обставинами та нагороду за докладені зусилля.

По карті «Колісниця» не можна зволікати, але при цьому важливо пам’ятати про відповідальність. Дотримання обережності та холодний розрахунок допоможуть Овнам легко завершити шлях і досягти довгоочікуваної мети. Представникам сузір’я важливо бути активними та цілеспрямованими, щоб обійти суперників та не дати їм зірвати куш.

Телець

Позитивна карта «Імператриця» говорить про зростання та розвиток, але для цього Тельцям необхідно працювати та спрямовувати енергію у мирне русло. Порада карти – не поспішати і підходити до вирішення питань докладно, щоб не упустити значних деталей. Завдяки цьому представники сузір’я незабаром зможуть відчути позитивні зміни у житті.

Аркан “Ієрофант” закликає Тельцов до розміщення пріоритетів. Починати щось нове важливо з повним усвідомленням та залученням до процесу, інакше представники сузір’я можуть отримати не той результат, на який розраховували. Не зайвою буде і підтримка мудрих людей, поради яких не варто ігнорувати.

«Колесо фортуни» в розкладі — карта змін, причому стрімких, що не піддаються контролю. Тельцям важливо розуміти, що в будь-якій ситуації потрібно покладатися на аргументи розуму. Така тактика допоможе перечекати тимчасовий шторм і ухвалити вірні рішення, завдяки яким вдасться взяти кермо влади в свої руки.

Близнюки

Цей тиждень буде досить складним, тому Близнюкам важливо бути пильними та обережними у прийнятті рішень. Аркан «Закохані» говорить про необхідність змін, завдяки яким вдасться змінити життя на краще. Приймати рішення потрібно без поспіху та самостійно.

Карта «Вежа» закликає представників сузір’я до необхідності приймати ті обставини, яких підштовхує життя. За цим Арканом потрясіння можна мінімізувати, якщо не намагатися уникнути проблем. Близнюкам важливо розуміти, що навіть найкрутіші віражі зрештою призводять до потрібних цілей.

Карта “Дурень” закликає до активності. Тому Аркану не потрібно боятися чогось нового і незвіданого, але при цьому пам’ятати про відповідальність. Ризик — справа благородна, проте вона має бути контрольованою, і тоді представники цього Знаку зможуть змінити життя на краще.

Рак

Карта «Місяць» відкриває тиждень і закликає Раків відмовитися від довіри чуткам та пліткам. Набути впевненості не менш важливо, тому так важливо боротися з недовірливістю і гнати геть погані думки. Представникам цього Знаку необхідно прислухатися до себе, а не до чужих розмов та домислів.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Ракам потрібно визначитись із пріоритетами, щоб присвячувати свій час осмисленій роботі. Прийти до успіху і благополуччя буде простіше, якщо знати кінцеву мету, не змінювати своїх принципів і пам’ятати про те, що дорогу здолає той, хто йде по ній.

Карта «Колесо удачі» говорить про можливе порушення планів. Представникам даного сузір’я важливо розуміти, що часом доля викладає нам цінні уроки, отже, навіть із хаосу можна винести корисну інформацію. Зіткнувшись з невизначеністю, важливо зберігати самовладання та аналізувати те, що відбувається перед тим, як активно діяти.

Лев

Цього тижня Лев має приймати відповідальні рішення, які допоможуть залучити успіх і дійти поставлених цілей. Аркан «Закохані» закликає до відповідальності: представники сузір’я повинні пам’ятати про те, що за свої дії слід нести відповідальність, а отже, важливо бути самостійними та активними.

Карта «Колесо удачі» говорить про те, що події можуть прийняти небажаний оборот, проте Левам не можна піддаватися паніці. Вміння мислити раціонально і не піддаватися миттєвим поривам убереже від прийняття невірних рішень і, як наслідок, допоможе досягти поставлених завдань.

Аркан «Ієрофант» — ще один знак того, що Левам потрібно вчитися керувати своєю долею. Це означає, що рішення потрібно приймати виходячи із ситуації, не боятися просити допомоги та обов’язково переймати досвід обізнаних людей. Крім того, важливо раціонально підходити до вирішення питань і обов’язково розставляти пріоритети.

Діва

Цього тижня Дівам для ефективної роботи та покращення життя важливо правильно розставити пріоритети. Аркан «Ієрофант» говорить про те, що не все можна зробити самотужки, а отже, варто переймати досвід мудрого покоління або знайти наставників. З їх допомогою буде простіше справлятися із завданнями та обходити підводні камені.

Аркан «Суд» говорить про довгоочікуване завершення та звільнення. Представники цього сузір’я зможуть поставити крапку у важкій роботі та здобути гідну нагороду. Порада картки – не хвалитися своїми досягненнями не забувати про відповідальність. Також важливо пам’ятати, що щастя любить тишу.

По карті «Колісниця» Дівам важливо мобілізувати сили, щоб зробити заключний ривок. Аркан вказує на сприятливий час активних дій, отже, можна діяти. Головне — дотримуватися плану і не ризикувати марно, а також вміти правильно розподіляти енергію.

Терези

Аркан “Маг” у розкладі – карта першовідкривачів. Для Терезів цей Аркан означає вдалу можливість почати щось нове. Доля дає можливість вирватися з рутини, розкрити всі межі своїх талантів та зайняти власну нішу. За належної старанності представники сузір’я зможуть досягти успіху у вибраній справі.

Аркан «Колісниця» говорить про те, що зволікання може дорого обійтися Терезам. Настав час для рішучих дій, які обов’язково призведуть до успіхів. Представникам цього Знака важливо бути відповідальними, щоб не зайти в глухий кут через власну недалекоглядність.

По карті «Зірка» шлях чистий і вільний, тому Терези можуть сміливо йти назустріч своїй мрії. Аркан закликає до набуття балансу та гармонії із зовнішнім світом, щоб не піддаватися метушні та поспіху.

Скорпіон

На цьому тижні від Скорпіонів знадобиться не тільки старанність, а й увага до передчуттів. Карта «Правосуддя» говорить про справедливість, яку важливо застосовувати як до себе, а й оточенню. Представникам даного Знака не важко дати відсіч кривдникам і вити на перше місце, якщо дотримуватися правил і норм.

“Верховна жриця” в розкладі – карта інтуїції. Тому Аркану важливо сповільнитися, щоб не пропустити важливих знаків і сигналів. Завдяки їм та внутрішньому чуття вдасться вчасно вступити в гру та швидко зайняти лідируючі позиції. Головне — не поспішати з висновками в неоднозначних ситуаціях і обов’язково аналізувати інформацію, що надходить.

Карта «Місяць» говорить про внутрішні сумніви, які заважатимуть і посилюватимуть становище Скорпіонів. Рада Аркана – не блукати в сутінках власних домислів, керуватися доказами розуму і відмовитися від переслідування хибних ідеалів. Також по цій карті важливо виключити чутки та плітки, здатні завести в глухий кут.

Стрілець

Цього тижня Стрільцям не можна втрачати пильності та квапити перебіг подій. Аркан «Зірка» символізує шлях, вільний від проблем та перешкод. Його потрібно пройти до кінця, без боязкості та сумнівів.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність правильно розподіляти енергію, розставляти пріоритети та не братися за другорядні завдання до завершення основної роботи. Стрільцям важливо розуміти, що шлях до успіху неможливий без мудрих порад та заповнення прогалин у знаннях.

Аркан «Вежа» говорить про різкі зміни, які можуть застати представників цього сузір’я зненацька. По цій карті важливо розуміти, що події можна контролювати і лагодити собі, якщо змиритися з подією і не намагатися сховатися від проблем у світі ілюзій.

 

You cannot copy content of this page