fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Черговий тиждень грудня буде повним сюрпризів, дізнатися про які заздалегідь вийде завдяки точному Таро-прогнозу. Поради старших Арканів допоможуть визначитися зі стратегією та з легкістю обійти будь-які неприємності та перешкоди на шляху до поставлених завдань.

Таро-прогноз на майбутній тиждень грудня дозволить нам дізнатися, що вони говорять про майбутнє. Експерти рекомендують вивчити розклади, що випали, щоб знайти впевненість і знайти відповіді на хвилюючі питання. Точно розтлумачити карти буде простіше, якщо довіритися своєму внутрішньому голосу і не ігнорувати того, що відбувається в житті.

Овен

Перша карта розкладу «Сила» свідчить про здатність долати перепони і успішувати у трудних ситуаціях. Цього тижня Овнам важливо використовувати свою силу і рішучість, не зупинятися перед труднощами і сміливо дивитися в майбутнє. Аркан обіцяє успіх тим, хто рішуче рухається до своєї мрії.

Аркан Башта символізує руйнування старих структур. Ця карта говорить про несподівані зміни в житті, які можуть бути руйнівними на перший погляд, але в кінцевому підсумку відкривають нові можливості. Представникам сузір’я не варто чинити опір змінам. До них важливо адаптуватися, щоб знайти можливості для зростання та розвитку.

Третя карта розкладу «Маг» говорить про необхідність використовувати свої здібності для досягнення поставлених цілей. Овнам важливо помічати деталі і йти особистим шляхом розвитку, щоб не втратити власного щастя. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрямок для досягнення успіхів.

Телець

Перша карта «Дурень» вказує на те, що новий тиждень буде сповнений несподіваних подій. Тільцям належить приймати нові виклики та розширювати горизонти. Такий стан справ може здатися лякаючим, але часом дивні шляхи можуть призвести до великих відкриттів і успіхів. Порада карти – бути готовими до нестандартних рішень.

Аркан «Суд» закликає Тельцов до самоаналізу та прийняття рішень. Представники сузір’я можуть зіткнутися зі складним вибором, а значить, потрібно бути гранично уважними і чесними. Карта радить звернути увагу на аспекти життя, які потребують змін і зростання.

«Диявол» у розкладі — карта небезпеки та спокуси. Щось перешкоджатиме розвитку і заважатиме руху вперед. Тому Аркану Тельцям треба бути уважними, звільнятися від негативних звичок або поганих порад. У боротьбі за своє щастя і подолання труднощів допоможе виховання сили волі і відмова від потурання миттєвим примхам.

Близнюки

Початок тижня, судячи з карти «Дурань», буде повним можливостей. Близнюкам доведеться піти на ризик і вийти за межі зони комфорту. Не варто забувати, що іноді щастя приходить, коли ми вирішуємося на сміливі дії. Порада Аркана — бути відкритими новим можливостям, але при цьому не забути про відповідальність і розважливість.

Карта «Верховна жриця» вказує на необхідність звернути увагу на духовний бік життя і усвідомлення своїх внутрішніх потреб. Не виключено, що представникам сузір’я знадобиться час для усамітнення. Це допоможе прийняти правильні рішення і набути гармонії.

Аркан «Самітник» вторить другій карті розкладу і закликає Близнюків не поспішати з висновками та діями. Порада цієї карти— зануритися у свої думки, щоб вірно розставити пріоритети і відмовитися від усього наносного. Настав час вибрати єдино вірний шлях, який призведе до нових успіхів і перемог.

Рак

Представникам сузір’я на початку тижня не варто зволікати і чекати дива. Аркан «Колісниця» вказує на рух вперед і досягнення успіху. У цей період життя важливо докласти зусиль і бути цілеспрямованими, щоб вибратися з застою і прийти до бажаної мети без зволікань.

Аркан “Маг” символізує творчий початок. Ракам важливо використовувати навички та таланти для досягнення поставлених завдань. Зараз важливо привнести в своє життя щось нове і оригінальне. Порада карти – використовувати уяву і творчість для вирішення завдань, що виникають.

«Ієрофант» у розкладі — карта мудрості та філософського погляду на життя. Ракам може знадобитися порада та підтримка більш досвідчених людей або духовних керівників. Звернути увагу потрібно і на духовні практики, щоб знайти мудрість і прийняти рішення для подальшого розвитку.

Лев

Карта «Помірність» закликає до набуття гармонії та балансу в життя. Аркан говорить про те, що настав час для миру і спокою. Леви можуть очікувати, що найближчим часом вдасться знайти баланс між роботою та особистим життям, налагодити стосунки з оточуючими та набути щастя.

Аркан «Смерть» вказує на необхідність перетворення та вибору нового шляху. Коли ця карта з’являється в прогнозі, вона не передбачає фізичну смерть, а вказує на закінчення старих етапів і початок чогось нового. Настає період, коли потрібно зробити вибір, щоб відкрити двері і йти до свого щастя.

Третя карта «Імператриця» вказує на сприятливий та успішний період для Левів. Творчі здібності виявляться з новою силою, і представники сузір’я зможуть стати не тільки керівниками, а й натхненниками для оточення. Аркан говорить про зростання і особистий розвиток, а значить, потрібно діяти, а не чекати біля моря погоди.

Діва

Карта «Дурень» з’являється в розкладі, коли в житті назрівають серйозні зміни. Аркан символізує подорожі, пригоди та нові починання. Це може означати, що Дів чекають несподівані події чи пропозиції, які можуть призвести до можливостей зростання та розвитку.

Аркан «Колесо фортуни» вказує на зміни, а також символізує постійний рух і мінливі обставини. Ваше фінансове та емоційне становище може змінюватися протягом тижня. Будьте готовими до цих змін і прийміть їх як частину вашого розвитку. Майте віру в те, що зміни, що прийшли, можуть принести вам удачу і благополуччя в довгостроковій перспективі.

Карта «Повішений» закликає Дів до переосмислення своїх поглядів і підходів до певних ситуацій. Досягти бажаних результатів буде простіше, якщо звільнитися від обмежуючих переконань і звичок, які заважають руху вперед і розширенню можливостей.

Терези

Перша карта розкладу «Сила» говорить про рішучість, завдяки якій вдасться подолати перешкоди. Терези повинні прагнути до поставлених цілей, бути стійкими і спокійно вирішувати питання, які виникають у міру руху назустріч своїй мрії. Аркан говорить про те, що впевненість і справедлива оцінка того, що відбувається, не дадуть зайти в тупик.

Аркан «Ієрофант» говорить про наставництво, духовний розвиток і нові можливості. Представники сузір’я зможуть подолати сумніви і знайти шлях на щастя, якщо вірно розставлять пріоритети, будуть уважними до деталей і не йдуть на угоди з власною совістю.

«Зірка» в розкладі — карта зростання і успіху. Мрії та мети почнуть здійснюватись у найближчому майбутньому, якщо не згортати з обраного шляху і не кидати розпочатого. Терезам важливо пам’ятати про те, що щастя і удача йдуть рука об руку з тими, хто впевнений у собі, налаштований позитивно і перебуває в гармонії із зовнішнім світом.

Скорпіон

На початку тижня на Скорпіонів чекають потрясіння. Аркан «Вежа» говорить про серйозні зміни в житті, завдяки яким вдасться скинути пута і попрощатися зі сковуючими обставинами. Представники сузір’я не повинні забувати про те, що прогрес неможливий, якщо чіплятися за віджите минуле і застарілі ідеї.

Карта «Суд» говорить про необхідність чесної боротьби. Скорпіони зможуть поставити крапку в серйозному проекті і отримати гідну нагороду, а також звільнитися від нав’язливої уваги з боку недоброзичливців. Порада Аркана— бути чесними і справедливими, щоб зміцнити своє становище в суспільстві.

Аркан «Ієрофант» говорить про значимість духовної та філософської складової в житті в даний момент. Скорпіони зможуть знайти відповіді на питання завдяки підтримці мудрих наставників і набуття гармонії. Також по цій карті важливо правильно розставити пріоритети, щоб витрачати сили на вирішення дійсно важливих завдань.

Стрілець

Стрільців цього тижня чекають довгоочікувані зміни. Аркан «Смерть» говорить про те, що настав час попрощатися з минулим, щоб впустити в життя нові події. Прийняти ці зміни важливо з відкритим розумом і серцем. Позитивний результат може бути досягнутий, якщо представники сузір’я готові адаптуватися до нових обставин.

Аркан «Колісниця» закликає бути рішучими і впевненими у своїх діях, щоб досягти успіху. Карта також говорить про важливість балансу і самоконтролю в житті. Скорпіони повинні пам’ятати про відповідальність і не захоплюватися, щоб не упускати контролю над тим, що відбувається.

Аркан «Диявол» закликає Стрільців до уваги і відповідальності. Цього тижня можуть виникнути обставини, в яких важливо виявити терпіння та витримку. Настав час відмовитися від поганих звичок і поступово перетворювати своє життя на краще. Звернутися потрібно до своїх внутрішніх сил.

Козеріг

Цього тижня від Козерогов потрібно не тільки вміння адаптуватися до обставин, але і мудрість. Карта «Колісниця» закликає до рішучих дій, які призведуть представників сузір’я до нових успіхів або дозволять прийти до бажаних цілей за короткий термін.

Карта «Самітник» вказує на необхідність самоаналізу. Козерогам може знадобитися усамітнення, щоб знайти відповіді на питання. Порада карти – звернути увагу на свої потреби і попрацювати над самовдосконаленням. Аркан також говорить про значимість вчення та навчання.

Аркан «Повішений» вказує на необхідність змінити своє ставлення до певних ситуацій або проблем у житті. Можливо, Козероги застрягли в певних зразках мислення або поглядах, які можуть перешкоджати зростанню. Настав час відмовитися від застарілих поглядів, щоб не зупинятися в розвитку.

Водолій

Карта «Зірка» говорить про виконання заповітних бажань та досягнення поставлених завдань. Водолії легко дійдуть успіху, якщо віритимуть у свої сили і не стануть змінювати своїх планів. Ця карта приносить хороші звістки і нові можливості, які допоможуть досягти успіху в справах і особистого життя.

За картою «Закохані» представникам сузір’я важливо бути відповідальними і рішучими. Аркан говорить про необхідність вибору, зробити який потрібно самостійно, а не під гнітом обставин або сторонньої думки. Розвиток подій залежатиме від Водоліїв повною мірою.

Аркан «Повішений» попереджає про необхідність піти на деякі жертви, щоб досягти бажаних результатів. Водоліям може знадобитися тимчасово відмовитися від деяких задоволення, знайти компроміс у відносинах, щоб рухатися вперед. Будьте готові проявити терпіння і гнучкість, щоб досягти успіху.

Риби

На початку тижня, судячи з карти «Повішений», Рибам доведеться відкласти власні бажання і поступитися на користь інших людей або для загального блага. Будьте готові виявити терпіння і навчитися підлаштовуватися під обставини, щоб прийти до особистих успіхів і зміцнити репутацію.

«Суд» у розкладі — карта важливих рішень. Вирішення важливих завдань та питань вимагатимуть відповідальності та неупередженості. Представникам сузір’я важливо бути об’єктивними у своїх рішеннях, оцінювати ситуацію з різних сторін перш, ніж робити остаточні висновки і приступити до роботи.

Аркан «Вежа» віщує потрясіння чи зміни в життя. Можливо, раптово з’являться нова інформація або яка потребуватиме миттєвої адаптації та певної манери поведінки. Будьте готові до зміни планів і прагнете гнучкості, щоб не втратити приємних можливостей.

You cannot copy content of this page