fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Підготуватися до чергового тижня жовтня і залучити в життя удачу допоможуть підказки старших Арканів. Завдяки розкладу карт Таро представники Знаків Зодіаку зможуть вибрати тактику, яка приведе їх до успіху, минаючи промахи і неприємності.

Розклади карт Таро – унікальний спосіб зазирнути у власне майбутнє. Експерти пропонують познайомитися з щотижневим прогнозом, щоб бути впевненими в завтрашньому дні і заздалегідь підготуватися до майбутніх подій. Увага до інтуїції і вміння проектувати поради на особисте життя допоможуть запобігти неприємностям і запросто залучити потрібні події.

Овен

Аркан «Помірність» відкриває тиждень, закликаючи Овнів відмовитися від спонтанних дій. Карта говорить про необхідність вдумливо займатися своєю роботою, щоб не пропустити нічого, що може негативно вплинути на майбутні успіхи.

Аркан «Верховна жриця» вказує на швидку розв’язку, коли Овни зможуть зрозуміти суть того, що відбувається, дізнатися таємниці, які допоможуть прийняти правильні рішення. Рада карти – слухати внутрішній голос і не ігнорувати передчуття, щоб не зіткнутися з невдачами.

«Імператор» в розкладі – карта мудрості і рішучості. По ній Овни зможуть прийняти правильні рішення, знайти однодумців і без праці прийти до успіху. Головне – не відкладати роботу в довгий ящик і не намагатися схитрувати.

Телець

Аркан «Колісниця» закликає Тельців бути сміливими. Карта говорить про можливість домогтися нових успіхів і кардинально змінити життя, але для цього потрібно поквапитися, щоб не упустити перспективних можливостей.

По карті «Суд» Тельці зможуть вирішити складні питання, звільнитися від наболілого і вдихнути на повні груди перед новими досягненнями. Аркан обіцяє успіхи тим, хто буде уважний і не дозволить сумнівам встати на шляху.

Карта «Сила» закликає Тельців з оптимізмом дивитися в майбутнє і не боятися впускати в життя зміни. З цього Аркану не можна сидіти склавши руки – доля дає шанс сміливим і цілеспрямованим.

Близнюки

Початок тижня буде у Близнюків не найпростішим. Аркан «Диявол» вказує на перешкоди, які важливо пройти з честю, щоб привернути успіх і не зайти в глухий кут, піддавшись на провокації або одномоментні примхи.

По карті «Сонце» Близнюків очікує перемога. Аркан говорить про дозвіл будь-яких проблем, нові можливості і здобутті фінансового благополуччя. За цією карткою представники Знака зможуть знайти те, про що мріяли тривалий час.

«Дурень» в розкладі – карта, яка закликає Близнюків не втрачати пильності. Аркан вказує на нові можливості, якщо звертати увагу на знаки долі, а також не ставитися халатно до своїх обов’язків.

Рак

Аркан «Іерофант» закликає Раків покластися на свій досвід і слідувати букві закону. Чесність і неупередженість, а також мудрі рішення допоможуть вийти зі складної ситуації переможцями, а також завоювати авторитет серед оточення.

По карті «Сонце» Тельців чекають радісні події і зміни на краще. Карта вказує на розв’язання складних питань і досягнення поставлених завдань. Тельці зможуть знайти своє покликання і поправити матеріальне становище за світло активної роботи.

Карта «Імператриця» обіцяє приємні зміни. По ній відбуваються зрушення в особистому житті: самотні серця зустрічають свою любов, а сімейні пари знаходять гармонію. Нерідко Аркан вказує на довгоочікуване поповнення в родині.

Лев

Левів на початку тижня чекають випробування, і про них повідомляє Аркан «Диявол». За цією карткою можна потурати страхам і сумнівам, покладатися на волю випадку і довіряти незнайомцям. Від Левів будуть потрібні мужність і витримка, щоб впоратися з тимчасовими труднощами.

Аркан «Вежа» вказує Левам на неминучі зміни, які спочатку можуть здатися недоречними. Проте карта обіцяє добрі вісті, якщо не чинити опір і не тягнути за собою віджиле минуле, що заважає розвитку.

Карта «Маг» обіцяє Левам нові завдання, впоратися з якими буде простіше, якщо йти нетрадиційним шляхом, використовуючи кмітливість і вправність. Уміння підлаштовуватися під обставини і оптимізм допоможуть взяти долю у свої руки.

Діва

Аркан «Повішений» закликає Дів не лякатися, якщо якась із справ не отримує продовження. У цьому випадку важливо направити сили в русло вирішення інших питань, а потім, коли ситуація проясниться, знову повернутися до незавершеної справи.

По карті «Зірка» Дівам не варто ігнорувати передчуттів – вони допоможуть не оступитися і завершити поставлені завдання в строк. Аркан говорить про благополучний розвиток подій, а значить, можна не сумніватися в собі.

В кінці тижня по карті «Закохані» Діви постануть перед вибором, робити який потрібно серцем. Прислухатися до порад з боку не має сенсу – оточення може переслідувати інші ідеали, чужі Дівам.

Терези

Карта «Правосуддя» описує ситуацію, коли Терезам доведеться визнати справедливість того, що відбувається. Карта вказує на результат роботи, коли представники Знака зможуть або отримати нагороду, або виконати роботу над помилками, щоб засвоїти урок.

По карті «Імператриця» Терезів чекає підмога з боку близьких людей. Це можуть бути батьки або друга половина, які розділять труднощі і допоможуть знайти вірне рішення в складній ситуації.

Аркан «Колісниця» описує ситуацію активної боротьби, коли Терези зможуть побороти страхи і почати новий етап життя, повний позитивних подій. Терезам потрібно докласти зусиль і не боятися роботи, щоб досягти нових вершин.

Скорпіон

По карті «Повішений» Скорпіони не повинні опускати рук, якщо щось пішло не так. На початку тижня плани можуть змінитися, а значить, потрібно шукати вихід з ситуації, що склалася, щоб не втрачати часу дарма.

Аркан «Смерть» обіцяє Скорпіонам серйозні зміни. За цією карткою з життя йде все те, що вже втратило сенс, і такого стану справ не варто чинити опір. Чим швидше Скорпіони залишать старі плани, тим швидше в їх життя увірветься вітер змін.

«Колісниця» в розкладі – карта активних дій. Дотримуючись після карти «Смерть», Аркан вказує на перспективні можливості, а значить, Скорпіони не повинні сидіти склавши руки. Впевненість і активність допоможуть підкорити нові вершини.

Стрілець

Карта «Пустельник» вказує Стрільцям на необхідність серйозних роздумів. Спираючись на свій досвід, представники Знака зможуть прийняти правильні рішення і без зусиль знайти найкоротший шлях до поставленої мети.

Аркан «Сонце» вказує Стрільцям на завершення труднощів і беззастережну перемогу. За цією карткою на шляху немає перешкод, а значить, можна сміливо йти вперед і не боятися за своє майбутнє.

По карті «Дурень» Стрільці не повинні бути самовпевнені. Карта описує ситуацію, коли близькість перемоги може затуманити розум, і на сильних емоціях Стрільці можуть зробити помилку, яка віддалить від мети.

Козоріг

«Помірність» в розкладі для Козорогів – карта, яка закликає не поспішати і не йти на поводу емоцій. З цього Аркану події розвиваються в позитивному ключі, і навіть якщо справи просуваються повільніше, ніж хотілося б, Козорогам не можна поспішати.

Аркан «Закохані» вказує Козорогам на необхідність прислухатися до себе і зробити єдино вірний вибір. Не виключено, що для цього доведеться піти на малі жертви, які пізніше окупляться з лишком.

По карті «Вежа» Козорогам належить узяти відповідальність в свої руки. Аркан вказує на необхідність виконувати зобов’язання, щоб прийти до поставленої мети, і не сподіватися на волю випадку.

Водолій

По карті «Вежа» Водоліям доведеться пустити в життя назріваючі зміни, від яких більше не можна ховатися. Діючи без страху, але з обережністю, вдасться уникнути неприємностей і прикрих промахів.

Карта «Сонце» обіцяє тріумф, а значить, Водолії зможуть впоратися з накопиченими справами і знайти вірний підхід до кожного питання. Розділити радість від перемоги над обставинами можна з близькими.

Аркан «Сила» закликає Водоліїв не зупинятися на досягнутому. Отримані раніше знання і навички допоможуть впоратися з усім, що було в планах, а значить, не потрібно зволікати, сподіваючись на долю. Активність, цілеспрямованість і позитивний настрій допоможуть зрушити гори.

Риби

Аркан «Закохані» закликає Риб налаштуватися на вибір. За цією карткою має бути зважити всі «за» і «проти», щоб прийняти вірне рішення, яке допоможе залучити щасливі зміни і уникнути прикрих промахів.

По карті «Смерть» відбувається неминуче «відмирання» минулого. Рибам в середині тижня належить попрощатися зі старими планами та ідеями, які не знайшли свого втілення. Не завадить Рибам і оновлення енергетики для припливу творчих сил.

Аркан «Мир» розставляє все по місцях. За цією карткою не важко навести порядок у своєму житті, зайняти свою нішу і в повній мірі насолодитися виконаною роботою. Риби зможуть вдихнути на повні груди і займатися тим, до чого лежить душа.

You cannot copy content of this page