fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Провести тиждень у доброму настрої та залучити справді важливі зміни Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки карт Таро. Поради старших Арканів стануть гарною підмогою у вирішенні важливих питань та прийнятті відповідальних рішень.

Розклади карт допомагають заглянути в майбутнє і уникнути неприємних ситуацій, заздалегідь спрогнозувати події і залучити удачу в запланованих справах. Експерти рекомендують уважно вивчити Аркани, що випали, щоб вірно зрозуміти їхні поради. Також важливо прислухатися до інтуїції і зіставляти підказки з тим, що відбувається в житті. Глибокий і вдумливий аналіз допоможе здобути впевненість і з легкістю впоратися з будь-якими завданнями.

Овен

На початку тижня Овнам не можна втрачати пильності, навіть якщо обставини складаються вдало. Найменший промах, і роботу доведеться робити спочатку або витрачати час, роблячи роботу над помилками. Про це попереджає Аркан «Дурень», який ніби каже: не дайте себе обдурити і не ставайте заручниками власної необачності.

Карта «Маг» символізує прорив і нові можливості. Тому Аркану Овнам варто подивитися на вирішення важливих питань під іншим ракурсом, знайти оригінальні рішення і повною мірою користуватися своїми талантами. На представників вогняного сузір’я чекають успіхи, якщо вірити у свої сили і не відступати від задуманого.

Аркан «Вежа» говорить про те, що настав час змінюватися, причому не тільки зовні, але і внутрішньо. За цією картою Овни зможуть зробити крок уперед, звільнитися від сковуючих обставин і залучити в життя позитивні зміни. Для цього важливо відмовитись від старих ідей, не жити минулим та ілюзіями.

Телець

«Місяць» у розкладі на початок тижня — карта попередження. Тельцям не можна довіряти чуткам і необґрунтованим страхам, здатним завести в тупик. Тому Аркану важливо слухати внутрішній голос і помічати деталі, які допоможуть прояснити ситуацію і вийти з пастки з перемогою.

За картою «Сила» настає час рішучих дій, які приведуть Тельців до нових перемог. Карта символізує оптимістичний настрій і бажання прийти до бажаної мети. Представникам сузір’я залишається лише пройти шлях до кінця, не сумніваючись у собі і не дозволяючи конкурентам забрати лаври.

Аркан «Колесниця» обіцяє Тельцям чудове завершення тижня. За цією картою можна досягти бажаної мети, поставити крапку в складному завданні і здобути щастя. Представникам Знака важливо пам’ятати про те, що впевненість має бути розумною, адже якщо не розрахувати своїх сил, то є ризик потрапити в пастку.

Близнюки

На початку тижня, судячи з карти «Закохані», близнюкам належить зробити важливий вибір. Карта може говорити як про відносини, так і про справи, які час вивести на новий рівень. Для залучення успіху рішення потрібно прийняти самостійно, врахувати всі факти і йти своїм шляхом, а не нав’язаним зі сторони.

По карті «Правосуддя» настає ясність. Близнюки зможуть повернути собі відмінну репутацію, звільнитися від проблем і залучити удачу. Для цього важливо дотримуватися простих правил: бути чесними, не намагатися перехитрити долю і не відповідати агресією на негатив зі сторони. Вміння приймати мудрі рішення позбавить роботи над помилками.

Завершує тиждень Аркан «Місяць», за яким Близнюки зможуть дізнатися важливі новини або будуть присвячені в таємницю. Отриманими знаннями потрібно розпорядитися з розумом, щоб не зайти в глухий кут. Порада карти—прислухатися до своїх передчуттів, які допоможуть обійти пастки долі і вберегтися від неприємностей.

Рак

Аркан «Зірка» символізує звільнення від клопоту і проблем. Це означає, що Раки зможуть розпочати тиждень із роботи над пріоритетними завданнями і з легкістю завершити розпочате. Порада картки – не поспішати і вважати лише на себе, а також не боятися невідомості. Судячи з Аркану, представників сузір’я веде Вищий провидіння і захищає від негативу.

По карті «Помірність» Ракам везтиме у справах, якщо вони перестануть поспішати і втрачати пильність. Порада Аркана — бути чесними і всім дотримуватися заходів, щоб не відступитися і не нашкодити собі. Впоратися з будь-якими завданнями не складе труднощів, якщо покладатися на свою інтуїцію і не довіряти чуткам.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», який символізує звільнення та відродження. Незважаючи на лякаючу назву, карта насправді закликає Раків не жити минулим, відмовитися від заздалегідь програшних справ і не гнатися за чужими мріями. Порада Аркана — жити справжнім, отримувати уроки з того, що сталося, і вчасно залишати те, що віджило, за спиною.

Лев

Карта «Сила» відкриває тиждень, а значить, Леви можуть рішуче приступати до запланованих завдань. Тому Аркану перешкоди на шляху легко долаються, а оптимістичний настрій надає сил для активної роботи над здобуттям благополуччя. Порада карти – розподіляти сили і розставляти пріоритети, щоб встигнути все в термін.

«Ієрофант» у розкладі — карта мудрості та розвитку. Тому Аркану Левам важливо приділити увагу духовному розвитку, щоб здобути впевненість і не ставати заручниками гніву або шкідливих звичок.

«Імператриця» в розкладі на кінець тижня — карта, що повідомляє Левам про успіху. Події розвиватимуться не так стрімко, як хотілося б, проте поспішати не варто. Вміння вичікувати і зіставляти факти допоможе представникам сузір’я не поступитися в кроці від перемоги.

Діва

Карта «Сонце» відкриває тиждень, повідомляючи Дівам добрі звістки. Аркан символізує звільнення від проблем і турбот, нові можливості та заслужену нагороду. Це означає, що представники сузір’я зможуть відпочити після завершення складних завдань або взятися за втілення сміливих ідей.

За картою «Вежа» настав час відмовитися від будівництва замків з піску. Дівам важливо подивитися на те, що відбувається в житті, не сховатися від реальності і сміливо крокувати в щасливе майбутнє. Зміни невідворотні, і щоб вони були на краще, важливо активно працювати і прощатися з ілюзіями.

Завершує цей тиждень червня мапа «Смерть». По ній Дівам важливо пам’ятати про те, що щастя не прийде в життя, якщо його не чекають або для нього немає місця. Настав час відмовитися від старих ідей та планів, яким не судилося збутися, і поставити перед собою реальні й першорядні завдання.

Терези

Терезів чекає прекрасний тиждень, який починається з карти «Світ». Аркан обіцяє безтурботний час, сповнений щасливих подій і нових можливостей. По цій карті немає причин для занепокоєння — будь-які складні завдання вирішуються легко, настає розуміння ситуації, а на горизонті маячать приємні перспективи.

Карта «Верховна жриця» символізує мудрість, уміння помічати особливі знаки і не трапитися з рішеннями. Порада Аркана для Терезів— слухати внутрішній голос і довіряти передчуттям, які допоможуть обійти стороною проблеми і залучити в життя щасливі зміни.

Аркан «Сонце» символізує завершення труднощів, здобуття свободи та щастя. За цією картою Терези вільні вибирати: чи взяти їм паузу для відпочинку, почати нову справу або спробувати себе в бізнесі. Удача не відвернеться, якщо вірити у свої сили, але при цьому не забути про відповідальність.

Скорпіон

Аркан «Сила» говорить про те, що Скорпіони цілком готові до підкорення нових вершин. Сил, енергії та знань достатньо для того, щоб вийти з тіні конкурентів і почати шлях на щастя. Порада карти—не дозволяти нікому втручатися в свої плани, а значить, розголошувати їх не варто для своєї безпеки.

За картою «Ієрофант» Скорпіонам не можна забувати про відповідальність і про те, що в гонитві за двома зайцями навряд чи вдасться зловити обох. Настав час розставити пріоритети, розмірковувати перед тим, як зробити крок, а також переймати досвід мудрих наставників, які з радістю поділяться цінними знаннями.

Аркан «Місяць» завершує тиждень, попереджаючи Скорпіонів про можливі негаразди. Уникнути їх буде нескладно, якщо довіряти інтуїції, уникати негативно налаштованих особистостей і в жодному разі не довіряти неперевіреним фактам. Набути впевненості допоможуть і захисні амулети.

Стрілець

Карта «Сонце» говорить про тріумф, перемогу над складними справами, страхами або шкідливими звичками. Стрільці зможуть розпочати тиждень з позитиву: їм належить заслужена нагорода, а в м6 є з тим і відмінний подарунок – вибір будь-якого напряму і повна відсутність перешкод на шляху до нових вершин.

Карта «Суд» символізує довгоочікуване звільнення від стримувальних факторів. Це може бути завершення складної справи, виграш у судовому розгляді, відновлення чесного імені. Стрільцям не можна забувати про чесність і неупереджену думку, щоб більше не становитися заручниками обставин.

Аркан «Місяць» попереджає про те, що необачні вчинки можуть погано закінчитися. По цій карті Стрільцям не варто поспішати з діями — в кінці тижня важливіше прислухатися до інтуїції і помічати знаки долі, завдяки яким вдасться вибрати правильний напрямок і не зайти в тупик.

Козеріг

Козерогам на початку тижня не завадить обережність. Аркан «Місяць» символізує сумніви і тривоги, які заважають щасливому життю і можуть завести в глухий кут. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що інтуїція допоможе визначитися з подальшим шляхом і допоможе обійти стороною пастки долі.

«Зірка» в розкладі — чудова карта. Вона символізує вільний від перешкод шлях. Тому Аркану Козероги можуть сміливо займатися запланованими справами і знати, що перешкод не буде. Головне — не кидати початого і довіряти передчуттям, які приведуть до мети і відведуть будь-які біди.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Козероги стоять на роздоріжжі. Їм важливо вибрати вірний напрямок, а значить, настав час почути себе, зрозуміти, що насправді потрібно для щастя в житті. Самостійні рішення вбережуть від роботи над помилками, а вдумливий аналіз не дасть промахнутися.

Водолій

Цього тижня Водоліям важливо пам’ятати про обережність. Аркан «Місяць» символізує таємниці та загадки, які стануть явними. Нові знання важливо використовувати з розумом і не піддаватися на провокації, щоб випадково не розголосити секретів небажаним людям. Порада карти – довіряти передчуттям і не поспішати з висновками, якщо ситуація вимагає обмірковування.

Карта «Самітник» закликає представників даного сузір’я на час віддалитися від суєти і присвятити час собі. У тиші і спокої буде простіше відновити сили та енергію, визначитися з пріоритетними завданнями і залишити в минулому все те, що заважає розвитку та залученню щастя.

Аркан «Маг» обіцяє чудові можливості. За цією картою Водолії зможуть досягти нових висот успіху, якщо користуватимуться своїми знаннями, розкриватимуть таланти та розглядатимуть завдання під іншим кутом. Винахідливість, оптимістичний настрій та вміння чути себе вбережуть від безлічі негараздів.

Риби

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, повідомляючи Рибам про те, що поспішати не можна. У неоднозначній ситуації важливо довіряти собі, а не чуткам і припущенням, які можуть завести в тупик. Порада карти – довіряти інтуїції, а також вірити тільки фактам. Необґрунтовані страхи не допоможуть досягти мети.

Аркан «Маг» говорить про час, коли час діяти. Риби зможуть залучити успіх і щастя, якщо буду вірити в свої сили і наслідувати поклик серця. По цій карті не можна потурати оточенню і погоджуватися з тими, хто переслідує інші ідеали. Зараз важливо почути себе і знайти особистий шлях до процвітання.

«Повішений» у розкладі — карта, яка закликає Риб знайти справжню мету і не витрачати час на виконання непотрібної роботи. Порада Аркана – розставити пріоритети і провести роботу над помилками, щоб не стукатися в зачинені назавжди двері і не витрачати свого дорогоцінного часу в нікуди.

You cannot copy content of this page