fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

За допомогою точних прогнозів карт Таро кожен зможе отримати точні прогнози на майбутній тиждень грудня і не втратити свого успіху. Підказки старших Арканів стануть гарною підмогою для Знаків Зодіаку і нададуть впевненості в вирішенні нагальних питань.

2022 рік плавно підходить до завершення, і тиждень грудня обіцяє бути насиченим на події. Експерти рекомендують представникам Зодіакальних сузір’їв прислухатися до розкладів карт Таро, щоб визначитися з планами і обійти стороною проблеми на шляху до особистого щастя.

Овен – Аркан «Самітник» говорить про усамітнення та відсутність суєти. Овнам важливо визначитися з подальшими планами і цілями, розставити пріоритети і братися за справи з повною впевненістю у своїй правоті.

Карта «Закохані» завжди вказує на швидкі зміни в життя. Цей Аркан закликає Овнов зробити серйозний вибір, залишити позаду сумніви і тривоги, щоб ніщо не заважало залучати в життя щастя і йти до своєї мрії.

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що Овнам важливо прислухатися до себе і помічати знаки долі. З їхньою допомогою вдасться знайти спокій і знайти шлях на щастя, а також обійти стороною пастки і перешкоди.

Телець – Позитивний Аркан «Сонце» обіцяє Тельцям чудовий початок тижня і відсутність перешкод. Представники Знаку можуть сміливо братися за намічені справи і не боятися проблем — сила волі, впевненість і позитивний настрій допоможуть залучити в життя позитивні зміни.

Карта «Дурень» говорить про щасливу випадковість і везіння, проте при цьому Тельцям не можна забувати про розумну обережність. Вміння приймати виважені рішення і не ризикувати даремно забезпечать щасливе майбутнє.

Карта «Правосуддя» символізує чесність і неупередженість. Тому Аркану Тельці отримують результати своєї роботи, які можуть бути не тільки позитивними. Представникам Знаку, якщо вони помилилися, належить провести серйозну роботу над помилками.

Близнюки – Відкриває тиждень Аркан «Колесниця», який закликає Близнюків діяти без зволікання. Настав час зробити завершальні кроки до своєї мети і отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта «Сонце» говорить про можливість взяти паузу і насолодитися тишею, а також вказує на відсутність перешкод. Близнюки вільні розпоряджатися життям на свій розсуд: взяти відпустку або ж взятися за нові проекти і швидко досягти нових успіхів.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», мета якого — попередження. Близнюки можуть потрапити в складну ситуацію через власну недалекоглядність, тому їм важливо бути пильними і обережними. Потурання слабкостям і поганим звичкам не приведуть ні до чого хорошого.

Рак – Карта «Диявол» закликає Раків боротися з дурними уподобаннями і не упускати можливості розвиватися духовно. Порада Аркана — керувати своєю долею і не піддаватися на провокації і спокуси.

Карта «Смерть» символізує потрібне оновлення. Ракам настав час зрозуміти, що минуле лише гальмує розвиток, а значить, час оновити енергетику і слідувати за мрією. Не зайти в глухий кут допоможе витягування цінних уроків з минулих промахів.

Аркан «Помірність» закликає Раків до обережності. За цією картою важливо дотримуватися правил і оцінювати кожну дію, щоб не поступитися в кроці від перемоги. Вміння чути свій внутрішній голос також убереже від прикрих помилок.

Лев – Аркан «Правосуддя» означає, що на початку тижня Леви зіткнуться з випробуваннями та спокусами, здатними збити з правильного шляху. Карта закликає представників Знака спиратися на свої кращі якості і робити правильні висновки в обставинах, що склалися.

Карта «Зірка» символізує успіх та виконання бажань. Тому Аркану немає причин для занепокоєння, а значить, можна сміливо йти в обраному напрямку і залучати позитивні зміни силою думки.

В кінці тижня за картою «Ієрофант» у Львові буде час для того, щоб розставити пріоритети, відмовитися від застарілих планів, а також знайти опору і допомогу. Чесність і виховання кращих рис характеру вбережуть від багатьох проблем.

Діва – За картою «Імператриця» Дів чекають позитивні зміни та події. Аркан попереджає про те, що швидких результатів чекати не варто, проте кидати розпочатого не можна — незабаром представники Знаку зрозуміють, що всі роблять правильно.

Карта «Диявол» обіцяє проблеми, якщо Діви будуть переслідувати відразу кілька цілей, а також потурати поганим звичкам. Впевненість, дотримання планів і вміння обходити стороною негативно налаштованих людей убережуть від багатьох проблем.

Аркан «Імператор» завершує тиждень, закликаючи Дів не втрачати пильність. За цією картою представники Знаку зможуть отримати підтримку зі сторони впливової людини, показати себе з кращого боку і досягти запаморочливих успіхів у короткий термін.

Терези – На початку тижня за картою «Диявол» Терезів чекають труднощі. Аркан говорить про необхідність дотримуватися обережності, щоб не оступитися через потурання слабкостям і миттєвим примхам.

Аркан «Верховна жриця» закликає Терезів діяти обачно і не поспішати з рішеннями. У неоднозначних ситуаціях на допомогу прийде інтуїція – увагу до передчуттів не раз виручать при прийнятті відповідальних рішень.

Завершує тиждень одна з найпозитивніших карт — «Світ». Терезам посміхнеться успіх, а значить, немає причин для занепокоєння. Аркан символізує шлях, вільний від перешкод, нові можливості і довгоочікуване здобуття внутрішньої свободи.

Скорпіон – Перша карта розкладу «Колісниця» говорить про те, що Скорпіони досягнуть успіху в справах, якщо не зупинятимуться на півдорозі і сумніватимуться в собі. Тому Аркану успіх на боці чесних і працьовитих представників Знака, а значить, попереду чекає успіх.

Аркан «Суд» означає довгоочікуване вирішення складної ситуації. За цією картою Скорпіонам не важко поставити крапку в справі, що затягнулася, відстояти свою правоту і поставити на місце кривдників. Головне — пам’ятати про чесність.

Завершення тижня, судячи з карти «Мир», буде позитивним. Карта символізує довгоочікувані успіхи, можливість завершити сварки та конфлікти, а також виконати заповітні мрії. Скорпіонам важливо пам’ятати про чесність та відповідальність, щоб залучити в життя щастя.

Стрілець – Аркан «Суд» символізує завершення та звільнення. Це означає, що Стрільці зможуть поставити крапку в складній ситуації і вийти переможцями зі спору. Порада Аркана — чинити чесно і неупереджено, щоб не відступитися в кроці від довгоочікуваної перемоги.

Стрімкі успіхи символізує карта «Колісниця», яка випадає на середину тижня. Це означає, що Стрільцям доведеться попрацювати і прикласти зусилля, щоб прийти до мети і отримати гідну нагороду.

Карта «Імператор» говорить про кар’єрне зростання і налагодження відносин як у діловому середовищі, так і сім’ї. Тому Аркану важливо пам’ятати про чесність і не забувати про те, що шлях на щастя вимагає роботи в тому числі і над собою.

Козеріг – На початку тижня за картою «Вежа» Козерогів чекають неминучі зміни. Аркан символізує визволення, а значить, немає сенсу противитися подіям, що відбуваються. Пил уляжеться, і представники Знака зможуть зрозуміти, що все складається найкращим чином.

Карта «Повішений» говорить про те, що Козероги поспішили або переоцінили свої сили. Порада Аркана – відволіктися від і переключити увагу, щоб відпочити і знайти новий спосіб досягнення поставлених завдань.

Карта «Ієрофант» завершує тиждень, закликаючи Козерогів не лінуватися і на вихідних. Настав час скласти список справ, щоб завершити 2022 рік успішно і не втратити з уваги нічого важливого і вимагає уваги.

Водолій – Цей тиждень, судячи з розкладу, обіцяє бути позитивним. Карта «Імператриця» обіцяє зміни до кращого, проте квапити час не потрібно. Вдумлива робота і увага до деталей убережуть від прикрих промахів.

Карта «Сила» говорить про те, що у представників Знака є сили і знання, щоб подолати тимчасові труднощі. Тому Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо не опускати рук і сподіватися на краще.

В кінці тижня за картою «Колесо фортуни» Водолії будуть залучені в кругобіг подій, вплинути на які відразу не вийде. Аркан закликає не поспішати з висновками, щоб не оступитися.

Риби – Карта «Колісниця» закликає Риб не зволікати і втілювати в життя сміливі ідеї. Аркан символізує успіх, однак прийти до нього не вийде, якщо недбало ставитися до роботи і переоцінювати свої сили.

Першою картою розкладу вторить і наступна. Аркан «Ієрофант» означає, що Рибам не можна відволікатися від першочергових цілей і сподіватися на волю випадку. Крім того, карта обіцяє корисні знайомства та допомогу зі сторони.

Аркан «Колесо фортуни» закликає Риб до спокою. Деякі з подій можуть піти не за планом, але переживати не варто. З часом представники Знаку зрозуміють, чому події розвиваються таким чином, і зможуть зробити вірні кроки до вирішення обставин, що склалися.

You cannot copy content of this page