fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 липня 2021 року

Розклади карт Таро вже не одне століття допомагають людям. У прогнозі на черговий тиждень липня знаки Зодіаку зможуть знайти відповіді на нагальні питання та отримати цінні поради, які допоможуть їм знайти щастя.

Підказки старших Арканів на прийдешній тиждень липня допоможуть знакам Зодіаку скласти план дій і не помилитися, приймаючи важливі рішення.

Астрологи рекомендують уважно вивчити карти, щоб зрозуміти суть застережень і отримати цінні поради для того, щоб не упустити своєї вигоди. Завдяки вдумливому аналізу й уваги до інтуїції вийде набути впевненості в завтрашньому дні.

Овен

На початку тижня Овни зможуть подолати будь-які складнощі.

Карта «Колісниця» вказує на період, коли важливо бути активними, але при цьому пильними. Увага до деталей і відсутність поспіху будуть супутниками успіху.

По карті «Смерть» Овнам пора залишити за спиною старі ідеї і плани, які не отримали розвитку. Аркан закликає звільнитися від усього, що захаращує життя і свідомість, щоб домогтися нових вершин.

Аркан «Маг» вказує на високий професіоналізм та вміння швидко розв’язувати питання, що з’являються. З цього Аркану Овни зможуть заробити відмінну репутацію, якщо візьмуть себе в руки й будуть відповідально ставитися до своїх обов’язків.

Телець

Карта «Суд» вказує на період, коли Тельці зможуть впоратися зі складними справами, а також дати відсіч кривдникам. Вправи з підвищення самовпевненості допоможуть взяти себе в руки та не боятися приймати відповідальних рішень.

Аркан «Місяць» говорить про тривоги й страхи, які можуть перешкодити Тельцям приймати рішення. За цією карткою важливо вірити доводам розуму, а не йти на поводу емоцій, що руйнують щастя.

В кінці тижня по карті «Колесо Фортуни» Тельці будуть залучені в події, вплинути на які буде неможливо. Порада карти – плисти за течією, щоб розібратися в тому, що відбувається, і лише потім брати активну участь у своїй долі.

Близнюки

Близнюкам на початку тижня важливо боротися з поганими рисами характеру і не потурати своїм примхам. Аркан «Диявол» вказує на час випробувань, від яких залежить майбутнє, тому Близнюки повинні бути пильними, щоб не оступитися.

Карта «Вежа» символізує крах ілюзій, коли Близнюки більше не зможуть ховатися від проблем. Аркан вказує на необхідність прийняти правду і взяти відповідальність у свої руки, щоб звільнитися від внутрішніх бар’єрів і блоків свідомості.

По карті «Іерофант» Близнюки після всіх потрясінь зможуть зайнятися творчою працею, яка допоможе швидко прийти до мети. Також Аркан вказує на доленосну зустріч з людиною, здатним допомогти у вирішенні складних завдань.

Рак

По карті «Закохані» Ракам належить визначитися з вибором подальшого шляху. Не виключено, що доведеться піти на малі жертви, щоб в майбутньому знайти набагато більше. Рада Аркана – покладатися на себе і приймати самостійні рішення.

«Сонце» в розкладі – карта, що обіцяє нові успіхи й набуття фінансового добробуту. Раки зможуть насолоджуватися своїми перемогами, а також втілювати в життя сміливі ідеї, які раніше здавалися нездійсненними.

Аркан «Суд» вказує на можливість розібратися зі складними питаннями, а також отримати цінні уроки й в майбутньому не повторювати подібних помилок. Карта закликає до чесності й вмінню приймати рішення, ґрунтуючись на логіці, а не на емоціях.

Лев

Аркан «Закохані» вказує Левам на нові перспективи, однак для цього доведеться потрудитися. Карта закликає не поспішати з прийняттям серйозних рішень, щоб в майбутньому не шкодувати про необачних кроків.

Карта «Смерть» слід за першим Арканом не випадково: настав момент, коли пора попрощатися з минулим, залишити застарілі ідеї та плани, щоб впустити в життя приємні зміни й розширити горизонти.

Карта «Зірка» вказує на вірно обраний шлях і відсутність перешкод. Рада карти – йти до мети, не звертаючи. Настає період, коли можна не сумніватися і рухатися вперед, не докладаючи до цього серйозних зусиль.

Діва

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, і по ньому Діви зможуть знайти щастя в особистому житті. Карта вказує на ріст і розвиток відносин, якщо Діви будуть прислухатися до потреб близьких і перестануть думати лише про себе.

По карті «Помірність» Дівам доведеться залишити поспіх і займатися роботою, щоб не перемикаючи уваги на сторонні заняття. Аркан обіцяє успіхи, якщо не поспішати з рішеннями й обдумувати кожен крок.

Карта «Колісниця» завершує тиждень, закликаючи Дів зробити останній ривок, щоб поставити крапку в складній справі і прийти до успіху. Аркан вказує на наявність знань і навичок для того, щоб розв’язувати необхідні питання в термін.

Терези

Терезам на початку тижня по карті «Правосуддя» не можна піддаватися бажанню схитрувати або обдурити. Аркан вказує на відповідальність і чесну працю, які будуть винагороджені, тому покладатися потрібно тільки на себе.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Терезів залишити поспіх і навчитися терпіння. За цією карткою важливо вичікувати, уважно спостерігаючи за ходом подій, щоб у потрібний момент взятися за справи й отримати нагороду.

Карта «Сила» говорить про необхідні уміння і навички, які допоможуть Терезам домогтися необхідних результатів.

Аркан закликає не зволікати й з оптимізмом дивитися в майбутнє, щоб на хвилі гарного настрою без праці вирішувати складні завдання.

Скорпіон

Карта «Імператриця» вказує Скорпіонам на можливість довіритися долі й спокійно плисти за течією. За цією карткою все йде своєю чергою, і якщо не квапити подій, то все складеться якнайкраще.

По карті «Маг» Скорпіони зможуть керувати своєю долею, якщо будуть працювати над творенням. Аркан закликає не боятися невідомості й діяти, щоб не упускати дарованих долею шансів на залучення безнапасних змін.

В кінці тижня по карті «Сонце» Скорпіони отримають нагороду за свою працю і зможуть насолодитися спокійним часом, коли шлях чистий і немає нічого, що могло б порушити ідилію. Карта закликає бути оптимістами, щоб залучати потрібні події й людей у своє життя.

Стрілець

Тиждень почнеться з карти «Пустельник», яка закликає Стрільців відмовитися від поспіху. Вдумлива робота, вміння вчасно зупинитися і відповідальність допоможуть зрозуміти, якщо обраний невірний шлях, або не допустити помилок.

Карта «Суд» говорить про можливість вирішити суперечки й виграти судову справу. Стрільці повинні бути відповідальними та не робити необачних кроків, щоб у недоброзичливців не було можливості нашкодити.

Аркан «Зірка» говорить про завершення проблем. За цією карткою Стрільці можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Нагорода не змусить себе чекати, якщо не зупинятися і не давати слабину.

Козоріг

По карті «Маг» Козороги зможуть почати тиждень активно. Аркан обіцяє нові успіхи, якщо не зволікати і проявити винахідливість. Козорогам важливо не тільки використовувати свої навички, а й мислити креативно, щоб знайти нові способи поліпшення свого добробуту.

Аркан «Правосуддя» нагадує Козорогам про необхідність нести відповідальність за свої вчинки. Всесвіт попереджає про неприємності в разі, якщо хитрувати, обманювати долю або людей для досягнення своїх цілей.

Аркан «Мир» вказує на щасливе вирішення труднощів. За цією карткою шлях чистий, і Козороги зможуть знайти гармонію не тільки з собою, а й з зовнішнім світом. Карта говорить про досягнуту мету і довгоочікувану нагороду за труди.

Водолій

Аркан «Колісниця» вказує Водоліям на час, коли не можна зволікати зі сміливими ідеями. За цією карткою вдасться зробити ривок, досягти нових успіхів у професійному середовищі й без зусиль подолати труднощі на шляху до щасливого життя.

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає Водоліїв довіряти своїй інтуїції та не вірити чуткам. В середині тижня з’явиться можливість дізнатися таємниці, які допоможуть відповісти на важливі питання, і для цього Водоліям знадобляться пильність і вміння слухати внутрішній голос.

Аркан «Імператриця» говорить про завершення труднощів і можливості налагодити взаємини як у діловому середовищі, так і з близькими людьми. Увага до прохань оточення допоможе глибше зрозуміти їх потреби і знайти спільну мову з тими, хто дорогий серцю.

Риби

Аркан «Вежа» обіцяє Рибам проблеми лише в тому випадку, якщо вони будуть опиратися і намагатися сховатися від проблем в ілюзорному світі. Карта символізує неминучі зміни, коли Рибам важливо подивитися правді в очі й не ховатися від проблем, а вирішувати їх у міру надходження.

По карті «Місяць» Рибам важливо бути пильними й не поспішати. Аркан вказує на можливі проблеми через непорозуміння або заздрість, а значить, настає час, коли не можна ділитися своїми планами та вірити чуткам.

Аркан «Правосуддя» розставляє все по місцях. Карта вказує на нагороду за гідну поведінку або осуд, якщо Риби намагалися схитрувати. Порада карти – бути чесними й спиратися на кращі якості свого характеру.

You cannot copy content of this page