fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 лютого 2024 року для кожного знака зодіака

Останній місяць зими тягнеться особливо довго, проте сумувати не варто. Точний Таро-прогноз допоможе Знакам Зодіаку визначитися з цілями і легко залучити до життя потрібні зміни. Своєчасні підказки вбережуть від необачних кроків і стануть чудовою підмогою для щастя.

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 лютого 2024 року

Завершити лютий вдало Знакам Зодіаку допоможуть підказки старших Арканів. Експерти рекомендують познайомитися з черговим прогнозом на тиждень, щоб наперед дізнатися про події та скласти точний план дій. Не варто забувати і про інтуїцію. Увага до внутрішнього голосу допоможе точно витлумачити попередження і легко подолати можливі труднощі.

Овен

Аркан «Самітник» закликає Овнов на якийсь час відсторонитися від зовнішньої метушні, щоб прислухатися до себе. По цій карті важливо оцінити те, що відбувається, і не намагатися зрушити справи з мертвої точки. Настав час по-новому поглянути на вирішення проблем і знайти оригінальний спосіб упоратися з перешкодами на шляху.

По карті «Помірність» Овнам важливо пам’ятати про баланс та міру у всьому. Вміння збалансувати почуття та думки буде доречним для тих, хто стоїть на порозі нових відкриттів або завершує складні справи. Порада Аркана — не піддаватися на провокації та зберігати внутрішню гармонію для залучення в життя позитивних змін.

Аркан «Диявол» закликає представників Вогняного сузір’я бути обережними та пильними. По цій карті настає час випробувань пройти які важливо з гідністю. Овнам не варто довіряти чуткам: неперевірена інформація заведе в глухий кут і спричинить безліч неприємностей.

Телець

«Місяць» у розкладі — карта ілюзій та сумнівів. По цій карті Тельцям важливо звертати увагу не на те, що відбувається, а на власні передчуття. Багато чого буде прихованим і таємним, і щоб дізнатися правду, важливо поринути у свій внутрішній світ. Це допоможе знайти відповіді на хвилюючі питання та відкрити двері, що ведуть до процвітання.

Карта “Сонце” обіцяє представникам сузір’я чудовий період для здійснення задуманого. Тому Аркану немає причин для занепокоєння: шлях чистий, а значить, можна сміливо втілювати в життя потаємні мрії і з легкістю добиватися нових вершин успіху в потрібних сферах життя.

Аркан «Смерть» говорить про те, що Тельцям настав час залишити в минулому все те. Що відіграло свою роль. По цій карті важливо залишити спроби воскресити те, що вже втратило актуальність, щоб відкрити нові горизонти.

Близнюки

Карта «Суд» часто асоціюється із судовими розглядами чи остаточним вирішенням спірного питання. Вона вказує на завершення фази та початок нової, а також наявність важливих рішень, які потрібно ухвалити в житті. Близнюкам важливо бути пильними, щоб не допустити промахів.

Аркан «Самітник» закликає Близнюків до внутрішнього пошуку відповідей на хвилюючі питання. По цій карті важливо на якийсь час відсторонитися від справ, щоб прийняти вірні рішення і вчасно відмовитися від того, що може перешкодити або збити з дороги. Аркан вказує на період спокою, усамітнення та внутрішнього зростання, а також прозріння та відкриття нових істин.

Карта «Правосуддя» асоціюється з балансом, справедливістю та вирішенням навіть найважчих питань. Близнюкам варто пам’ятати про відповідальність, щоб не зайти в глухий кут. Відмовитися цього тижня потрібно від суєти та поспіху, які заважатимуть просуванню до поставлених завдань.

Рак

Аркан «Луна» повідомляє Ракам про те, що в їхньому житті відбуваються не найкращі зміни. Це може бути пов’язано з тим, що представники сузір’я потурають страхам та емоціям, які заважають прийняттю вірних рішень і не дають змоги вибратися з глухого кута. Порада картки – звернутися до своєї мудрості, щоб вийти із скрутного становища.

“Диявол” – карта ілюзій і бар’єрів, які заважають здійсненню планів. Ракам важливо усвідомити, що будь-які залежності та негатив не можуть бути рушійною силою. Порада Аркана – звільнитися від усього згубного, щоб знайти шлях до щастя і з упевненістю подолати тимчасові труднощі.

Аркан «Маг» говорить про те, що настав час діяти. По цій карті Раки зможуть здійснити свої мрії, якщо не побояться вийти із зони комфорту та перестануть жити за чужим сценарієм. Час йти власним шляхом розвитку настає тут і зараз.

Лев

Аркан “Імператор” – карта стабільності, успіху та відповідальності. Карта закликає Львів бути уважними та об’єктивними, щоб ухвалити вірні рішення та не зганьбити свою репутацію. Позитивні зміни не забаряться, якщо підійти до вирішення поставлених завдань з розумом.

Карта «Смерть» символізує перетворення та перехід до чогось нового. Аркан вказує на можливість припинення чогось старого та початок нового етапу в житті. Вона представляє представникам даного сузір’я можливість зростання та звільнення від того, що заважає процвітанню.

«Світ» у розкладі – карта балансу та гармонії. Аркан вказує на період значних змін, завдяки яким Леви зможуть залучити до життя важливі події. По цій карті слід пам’ятати про те, що вирішення проблем не завжди потребує сили — набагато важливіше залишатися відповідальними та об’єктивними.

Діва

«Правосуддя» у розкладі для Дів – карта правильно прийнятих рішень, стратегії та переваги. По цій карті важливо правильно оцінювати свої сили, щоб досягти нових успіхів та не втратити репутації. Представникам сузір’я цього тижня важливо бути відповідальними та об’єктивними.

Карта «Сила» говорить про те, що Діви зможуть зійти на новий щабель, якщо докладуть зусиль. Аркан закликає бути мобільними та не боятися прийняття відповідальних рішень. Діви будуть задоволені винагородами, якщо не пасуватимуть перед тимчасовими труднощами на шляху до свого щастя.

Аркан «Імператриця» говорить про те, що Діви мають бути терплячими та послідовними. По цій карті успіх прийде вчасно, тому квапити час і події не має сенсу. Нині важливіше прислухатися до своєї інтуїції та скористатися накопиченим досвідом для залучення до життя щастя.

Терези

Карта «Мир» символізує гармонію, врівноваженість та завершення циклу. Цей Аркан вказує на фазу закінчення, коли напруга та боротьба залишаються позаду, і настає час гармонії. Терезам важливо пам’ятати про те, що успіх приходить до тих, хто здатний визнавати помилки і отримувати з них цінні уроки.

Аркан «Колесниця» карта асоціюється з рухом уперед, успішною поїздкою та досягненням цілей. По ній представники цього сузір’я зможуть залучити до життя необхідні зміни, якщо будуть спритними і навчаться пристосовуватися під обставини, що склалися.

«Колесо удачі» в розкладі – карта різких змін, які можуть застати Терезів зненацька. Порада Аркана — не робити дій до того часу. Поки що ситуація не проясниться. Така тактика убереже від помилок та надмірної роботи над усуненням недоліків.

Скорпіон

Карта «Маг» асоціюється із силою, здатністю створювати та впливати на навколишній світ. Вона говорить про те, що Скорпіонам потрібно використовувати творчі здібності та амбіції, щоб досягти успіхів у різних сферах життя та знайти особистий шлях до успіху.

Аркан «Верховна жриця» представляє інтуїцію, мудрість та глибокі знання. Ця карта вказує на необхідність прислухатися до своєї інтуїції, а також робити дії на основі накопиченого життєвого досвіду. Скорпіонам не можна забувати про відповідальність та обережність у прийнятті важливих рішень.

Карта «Дурень» закликає представників сузір’я бути відкритими новим можливостям, виявляти сміливість та готовність ризикувати у пошуку нових шляхів. Також Аркан говорить про те, що ризик має бути виправданим, а не безрозсудним. Лише в такому разі на Скорпіонів чекають приємні перспективи.

Стрілець

Карта «Самітник» зазвичай асоціюється з самотністю, саморефлексією та внутрішніми пошуками. Вона символізує період усамітнення, щоб у спокійній обстановці підбити підсумки або знайти вирішення нагальних питань.

Аркан «Колесо удачі» позначає зміни та трансформацію. Ця карта вказує на циклічність подій та життєвих змін навколо Стрільців. Порада картки – не робити дій доти, доки не буде повної впевненості в правильності своїх рішень.

Карта «Суд» символізує остаточні рішення, баланс та справедливість. Цей Аркан вказує на потребу прийняття вірних рішень та дій у житті. Стрільцям важливо ухвалювати об’єктивні рішення.

Козеріг

Аркан “Верховна жриця” символізує глибокі таємниці та інтуїцію, вказуючи на необхідність прислухатися до своєї внутрішньої мудрості. Козерогам важливо пам’ятати про те, що чутки, плітки та домисли не допоможуть знайти відповіді на важливі питання. На цьому тижні важливо прислухатися до себе і приймати рішення, покладаючись на внутрішній голос.

Карта “Зірка” символізує ясне розуміння свого призначення. По цій карті не важко прийти до поставленої мети, якщо вірити у свої сили і не кидати розпочатого. Також Аркан символізує Вищий провидіння та виконання заповітних бажань. Тим, хто ґрунтується на чесності та неупередженості, усміхнеться доля.

Аркан «Дурень» говорить про те, що на Козерогов чекають несподівані події, які можуть стати початком захоплюючої пригоди. На цій карті представники сузір’я можуть ризикнути, щоб зірвати куш. При цьому не можна забувати про відповідальність, яка убереже від провалу.

Водолій

Карта «Зірка» говорить про те, що перед Водоліями немає жодних перешкод, а отже можна сміливо втілювати задуми в реальність. Також Аркан символізує виконання бажань та Вищу заступництв від проблем та турбот.

Карта «Диявол» є символом пристрастей. Вона може вказувати на спокусу, матеріальні пута та негативні спотворення. Також Аркан символізує потребу у руйнуванні цих кайданів та звільненні від них. Водоліям варто пам’ятати про те, що згубні звички не приведуть до щастя та процвітання.

Аркан «Колесо удачі» символізує циклічність, зміни та вплив долі. Воно вказує на мінливість долі і випадковість, а також необхідність пристосуватися і адаптуватися до змін.

Риби

Карта «Помірність» символізує баланс та спокій. Вона вказує на необхідність підтримувати гармонію у різних аспектах життя, поміркованість та збалансований підхід до вирішення нагальних питань.

Аркан “Мир” говорить про сприятливий період, коли будь-які питання можна вирішити з легкістю. На цій карті Риби зможуть попрощатися зі шкідливими звичками, виключити їх кола спілкування токсичних людей і легко знайти свій шлях до щастя.

Карта «Смерть» символізує неминучі зміни та завершення одного циклу, відкриваючи шлях до нових можливостей та початків. Це може бути кінець відносин, роботи або способу життя, передвіщаючи перетворення та перехід до нового етапу. карта закликає до відмови від старого і відкриття для чогось нового і глибшого.

You cannot copy content of this page