fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Вересень у самому розпалі, проте діяти навмання не варто. Впоратися з наміченими справами і не натягнути на себе неприємностей буде простіше, якщо проаналізувати розклади карт Таро.

Розклади карт Таро – це захоплюючий шлях до усвідомлення себе і прекрасний спосіб для тренування інтуїції. Підказки старших Арканів допомагають визначитися з планами і стратегією, знайти слабкі місця і усунути їх. Експерти рекомендують зіставити поради карт з реальним життям, щоб визначитися з напрямом і легко змінити життя на краще.

Овен

Тиждень починається з карти «Імператор», за якою Овни зможуть досягти нових успіхів. Для цього важливо зберігати спокій і приймати мудрі рішення, засновані на доводах розуму, а не емоціях.

Ще одна позитивна карта «Сонце» вказує на відсутність перешкод. Тому Аркану можна сміливо братися за роботу або влаштувати собі відпочинок, щоб відновити сили і скоригувати плани.

Завершує тиждень Аркан “Помірність”. Тому Овнам важливо залишити суєту і поспіх і насолодитися тим, що є. Внутрішня гармонія і самоволодіння допоможуть здобути щастя у всіх сферах життя.

Телець

Цей тиждень вересня починається з карти «Колесо удачі». Тому Аркану Тельці будуть залучені в кругообіг подій, вплинути на які відразу не вийде. Представникам Знака важливо почекати і освоїтися, щоб унеможливити невірні кроки.

У середині тижня на Тельців чекають випробування волі, про які говорить карта «Диявол». Уникнути неприємностей і зберегти відмінну репутацію буде непросто, проте виховання сили волі і витримка допоможуть не помилитися.

Завершує тиждень позитивний Аркан Маг. По Тельцям не варто відкладати втілення в життя сміливих ідей. Настав час діяти і не сумніватися в своїх силах. Наполегливість і позитивний настрій стануть вірними помічниками.

Близнюки

Аркан «Зірка» відкриває той тиждень, вказуючи Близнюкам на правильно обраний шлях. Тому Аркану перешкод на шляху немає, а значить, можна без побоювання займатися своїми справами і отримати заслужену нагороду.

Аркан «Дурень» символізує нові пригоди, які обов’язково будуть позитивними. Для цього важливо бути сміливими, але при цьому не забути про обережність і не втрачати нових можливостей.

По карті «Імператор» Близнюкам стануть доступні нові вершини. Залишитися на висоті вийде, якщо відмовитися від гордині, нести відповідальність за свої дії та слова, а також не кидати початого.

Рак

Цей тиждень буде прекрасним, якщо Раки запам’ятають і застосують поради карт Таро. Аркан «Маг» говорить про те, що настав час набратися сміливості і зробити те, що давно було в планах. Для цього не потрібно вибирати проторені дороги і знайомі алгоритми — у творчості народжуються нові зірки.

По карті «Верховна жриця» велику роль відіграватиме інтуїція, яку не можна ігнорувати. Аркан закликає довіряти своїм почуттям, а не порожнім словам оточення, і перевіряти інформацію, щоб не погнатися за помилковими ідеалами.

Завершує тиждень Аркан “Імператор”. За цією картою Ракам варто прислухатися до порад старшого покоління і відмовитися від будь-якого поспіху. Справи йдуть угору, а значить, потрібно бути відповідальними і терплячими.

Лев

Аркан «Ієрофант» закликає Львів на початку тижня зайнятися розстановкою пріоритетів. За цією картою перешкод на шляху не буде, якщо вибрати один напрямок і не згортати з шляху, потураючи миттєвим примхам. Мудрі поради старшого покоління також стануть чудовою підмогою у досягненні бажаної мети.

Карта «Сила» закликає до активних дій. Леви повинні бути сміливими, але при цьому чесними і непідкупними. Карта говорить про великі амбіції та нагороду, яку отримає гідний.

Аркан «Самітник» завершує тиждень, вказуючи Левам на час відпочинку та затишшя. Тому Аркану відновлюють сили і коригую плани, не поспішають з рішеннями і не забувають про обережності.

Діва

Тиждень починається з карти «Диявол», мета якої — попередження. Діви повинні розуміти, що несуть відповідальність не тільки за дії, але й за слова. Необачні вчинки не допоможуть досягти потрібних цілей і зберегти хорошу репутацію.

За картою «Зірка» життя налагоджується, а перешкоди зникають. Позитивний Аркан символізує близьку мету, дійти до якої допоможуть кмітливість, наполегливість і мудрі рішення.

Аркан «Суд» обіцяє Девам звільнення від проблем. За цією картою не складе труднощів відстояти себе і поставити на місце кривдників. Головне — не намагатися залучити благополучні зміни обманом.

Терези

На початку тижня за картою «Верховна жриця» Терези повинні бути готові до привабливих пропозицій, проте не всі з них можна приймати. Увага до передчуттів та відсутність поспіху вбереже представників Знаку від невірних рішень.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість, відповідальність і впевненість. Поєднання цих якостей допоможе досягти нових висот, а також не піти хибним шляхом. Терезам важливо пам’ятати про те, що долею потрібно правити зі всією відповідальністю.

За картою «Смерть» завершується черговий період, коли настає час залишити минуле, що віджило. Терези повинні пам’ятати, що фенікс відроджується з вогню, стаючи сильнішим. Відкриваючи нові горизонти, не варто забувати про закриття дверей за спиною.

Скорпіон

Аркан «Колесо фортуни» закликає Скорпіонів не забути про кінцеву мету. Якими б не були події, важливо залишатися вірними собі і не поспішати з діями, якщо ситуація здається неоднозначною.

По карті «Маг» Скорпіонам доведеться пройти непростий шлях, слідувати за знаками і пам’ятати про те, що не завжди потрібно діяти за шаблоном. Вміння мислити неординарно і не сумніватися в своїх силах допоможе завоювати нові вершини.

Наприкінці тижня на карті «Диявол» на Скорпіонів чекають непрості випробування. Аркан вказує на спокуси, потурання яким заведе в глухий кут. Це означає, що потрібно покладатися на найкращі риси характеру і діяти обережно.

Стрілець

На початку тижня Стрільці мають бути готові до того, що ситуація вийде з-під контролю. Аркан «Колесо фортуни» говорить про події, вплинути на які відразу не вийде. Порада карти – покластися на свою долю.

За картою «Імператриця» ситуація налагоджується, проте для того, щоб прийти до мети, Стрільцям потрібно прийняти свою долю. Аркан символізує гармонію і вміння добиватися нових успіхів мирним шляхом.

Карта «Маг» завершує тиждень, закликаючи Стрільців розкрити свій потенціал. Отримані знання і навички не підведуть головне, не пасувати і діяти так, як підказує серце. Увага до інтуїції та неординарні рішення призведуть до успіху.

Козеріг

На початку тижня Козероги мають бути готові до випробувань. Аркан «Диявол» говорить про необхідність позбавитися від стереотипів і потурання миттєвим примхам. Ставши незалежними від всього, що гальмує розвиток, представники Знака досягнуть нових успіхів.

Аркан «Мир» говорить про завершення проблем і труднощів. По цій карті шлях чистий, а значить, можна не турбуватися за вихід розпочатих справ. Козерогам важливо здобути внутрішню гармонію, щоб не оступитися і не піти помилковим шляхом.

Завершує тиждень карта «Дурань», яка символізує нові пригоди та позитивні події. Козерогам важливо пам’ятати про відповідальність і не кидатися в мут з головою, щоб залучити потрібні зміни.

Водолій

Початок тижня, судячи з карти «Зірка», буде позитивним. Однак Водоліям не можна забувати про відповідальність. Цілі і плани змінювати не варто, особливо спонтанно — тимчасові труднощі не триватимуть довго, а значить, вирішувати їх потрібно з високо піднятою головою.

За картою «Правосуддя» Водоліям належить подолати спокуси та спокуси, здатні збити з шляху. Чесність і непідкупність допоможуть продовжувати шлях до перемоги і не допустити прикрих промахів.

Карта «Диявол» сигналізує про випробування. За цією картою Водолії повинні бути готові до спокус і перевірки на міцність. Вміння вчасно зупинитися і почути докази розуму вбереже від непоправних помилок.

Риби

Цей тиждень буде не тільки продуктивним, але й відповідальним. Аркан «Імператор» говорить про запаморочливі успіхи, проте Рибам не варто забувати про відповідальність і гідність. Гординя і самолюбування швидко позбавлять нового статусу і зіпсують репутацію.

По карті «Суд» Риб чекає порятунок від гнітючих проблем. Аркан вказує на благополучний результат судових позовів, повернення чесного імені, а також на можливість поставити на місце кривдників і повернути собі репутацію.

Завершує тиждень карта «Повішений», яка закликає Риб дещо змінити плани. Вся річ у тому, що деякі справи або люди можуть змусити почекати, і не втрачати часу задарма допоможе відволікання на інші обов’язки.

You cannot copy content of this page