fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

У середині березня сил стає більше, а значить, настає час для втілення в життя сміливих планів. Не оступитися і не зробити прикрих промахів Знакам Зодіаку допоможе прогноз, виконаний за допомогою старших Арканів.

Карти Таро — чудовий спосіб дізнатися про те, що чекає в майбутньому і скласти план дій. Експерти рекомендують представникам зодіакальних сузір’їв не поспішати з тлумаченням старших Арканів, щоб не упустити важливих і значущих деталей. Звертати увагу варто і на передчуття — вони допоможуть правильно трактувати прогноз і вбережуть від невірних висновків чи дій.

Овен

На початку тижня Овнів чекають серйозні зміни, завдяки яким вдасться вирватися від купи проблем і змінити життя на краще. Аркан «Колесо фортуни» закликає представників Знака не поспішати з діяннями, щоб не поступитися в кроці від довгоочікуваної перемоги. Спочатку важливо проаналізувати те, що сталося, і зрозуміти, як користуватися подарунками долі.

По карті «Сила» настає час, коли зволікати не можна. Аркан вказує Овнам на відмінні можливості, якщо не пасувати і взяти на себе відповідальність. По цій карті будь-які проблеми вирішаться, а неприємності обійдуть стороною.

Завершує тиждень позитивна карта «Дурань», за якою Овни зможуть залучити до свого життя приємні перспективи. Порада Аркана – не довіряти незнайомцям і не діяти на авось. Увага до деталей і відповідальність убережуть від множини проблем.

Телець

Карта «Мир» влітає Тельцям гармонійний початок тижня. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — доля прихильна, а значить, можна спокійно займатися запланованими справами і не турбуватися за їх вихід. Вказує карта і на завершення труднощів, набуття щастя, нагороду за прикладені зусилля.

За картою «Правосуддя» Тільці не повинні забувати про відповідальність. Аркан закликає діяти чесно і не забути про те, що всі дії відіб’ються на майбутньому. Спроби обдурити долю або схитрувати не закінчаться нічим добрим і потребують роботи над помилками.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», який віщує серйозні зміни. Вони можуть стосуватися не тільки особистого життя, а й роботи. Тельцям належить тимчасово обмежити себе в чомусь, змінити життя і зробити вірний вибір, який призведе до щастя і успіху.

Близнюки

На початку цього тижня березня Близнюкам варто прислухатися до поради Аркана «Помірність». Карта закликає не поспішати з діями до тих пір, поки ситуація не проясниться, а також не довіряти пліткам і чуткам — вони можуть збити з пантелику і лише нашкодять.

Аркан «Закохані» говорить про те, що настав час розпочати новий етап життя, зробивши відповідальний вибір. За цією картою Близнюки зможуть залучити удачу і успіх, якщо спиратимуться на свої бажання, а не слідувати шляхом більшості.

Карта «Ієрофант» завершує тиждень, закликаючи Близнюків розставити пріоритети і прислухатися до думки мудрого старшого покоління. Вміння правильно розраховувати сили і не відхилятися від складеного плану допоможе обійти стороною негаразди.

Рак

Цей тиждень буде позитивним для Раків. Аркан «Імператриця» обіцяє успіх у справах, проте для цього важливо не поспішати і не намагатися обдурити долю. Події розвиватимуться неспішно, але в кінці чекатиме заслужена нагорода.

За картою «Правосуддя» Ракам важливо знайти гармонію між емоціями і розумом, щоб не оступитися і не піддатися ні сильним почуттям, ні провокаціям. Чесність і впевненість допоможуть завершити намічені справи в термін і обійти конкурентів у чесній боротьбі.

Карта «Сонце» обіцяє представникам сузір’я чудове завершення тижня. Тому Аркану проблем не передбачається, а значить, можна сміливо втілювати в життя плани, відпочивати і насолоджуватися щасливим життям.

Лев

На початку тижня за картою «Помірність» Львів йдуть випробування. Аркан обіцяє сприятливий вирішення складної ситуації в тому випадку, якщо не спішити і вдумливо працювати не тільки над проблемою, але над собою. Здобувши гармонію, Леви зможуть поставити крапку і отримати нагороду.

По карті «Самітник» настає час, коли Левам варто якийсь час провести без зовнішніх подразників. Це може бути запланований відпочинок чи лікування. У тиші і спокій представники Знаку зможуть не тільки відновити сили, але і правильно розставити пріоритети.

«Правосуддя» в розкладі – карта відповідальності. По ній Леви зможуть завершити розпочаті справи і закласти міцний фундамент для майбутніх перемог. Порада Аркана— бути чесними і неупередженими, щоб не стати заручниками власної недалекоглядності або спокус, що заважають приймати вірні рішення.

Діва

На початку тижня за картою «Місяць» Дівам не варто ігнорувати передчуттів. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрямок і не зайти в тупик. Також Аркан говорить про таємних, які дізнаються Діви. Отриманою інформацією потрібно розпорядитися з розумом.

Аркан «Закохані» символізує зміни, і щоб вони були позитивними, Дівам важливо зробити вірний вибір. Карта закликає діяти самостійно і слухати своє серце, щоб не помилитися.

Завершує цей тиждень березня позитивна мапа «Зірка». Вона символізує вищий захист, а значить, моно сміливо займатися наміченими справами. Удача чекає на тих представників сузір’я, хто не згорне з шляху і не стане пасувати перед складними справами.

Терези

Цей тиждень буде дуже благополучним для Терезів. Аркан «Зірка» символізує відсутність проблем і перешкод на шляху. Це означає, що представники Знаку зможуть вчасно завершити справи, якщо не відволікатимуться і перекладатимуть відповідальність.

По карті «Закохані» Терезів чекають серйозні зміни, які залежатимуть від самих. Аркан закликає зосередитися, щоб визначитися з подальшим шляхом, не боятися змін і самостійно вибирати напрямок.

Карта «Сонце» завершує тиждень, вказуючи Терезам на отримання гідної винагороди та приємні перспективи. Представники Знака зможуть відпочити і заповнити запас енергії, щоб з новими силами прийматися за справи.

Скорпіон

На початку тижня Скорпіонам доведеться виконати роботу над помилками або тимчасово призупинити справи. Аркан «Повішений» символізує тимчасовий глухий кут, вибратися з якого вийде, якщо не поспішати з висновками. Порада карти – приймати зважені рішення і чуйно прислухатися до своєї інтуїції.

За картою «Вежа» на Скорпіонів чекають події, які вже давно готові увірватися в життя. Представникам Знаку немає сенсу панікувати, навіть якщо здається, що ситуація вийшла з-під контролю. Вміння вичікувати і аналізувати вбереже від неприємностей.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», за яким Скорпіони зможуть змінити життя на краще. По тій карті важливо приймати самостійні рішення, щоб знайти шлях до щастя, а не переслідувати чужих ідеалів.

Стрілець

Карта «Дурень» закликає Стрільців до пильності. Халатне ставлення до своїх обов’язків може обернутися великими проблемами, тому так важливо бути уважними. Вміння вчасно зупинитися і не піддаватися на провокації вбереже представників Знака від безлічі неприємностей.

По карті «Маг» Стрільців чекають нові успіхи. Аркан закликає користуватися своїми здібностями і розвивати таланти, щоб не втрачати нових можливостей для залучення позитивних змін і набуття свого місця під сонцем.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Стрільці стоятимуть на роздоріжжі і їм належить зробити вибір. Скасувати його буде складно, тому поспішати не варто. Покладатися треба на себе, щоб вибрати дорогу, яка приведе до щастя.

Козоріг

На початку тижня за картою «Імператор» козероги повинні усвідомлювати свою відповідальність і приймати мудрі рішення. Аркан обіцяє хороші можливості в діловому середовищі в тому випадку, якщо діяти чесно і не покладатися на негативні емоції.

За картою «Сила» козероги зможуть подолати будь-які труднощі, якщо повірять у свої сили і не пасуватимуть перед невідомістю. Карта символізує активність та вміння протистояти негараздам, які віддаляють від щастя.

Завершує тиждень Аркан «Мир», за яким на Козерогов чекає довгоочікувана нагорода за прикладені зусилля. За цією картою з легкістю вирішуються розбіжності і настає час безтурботності.

Водолій

Карта «Колесо фортуни» випадає на початок тижня, а значить, воно буде не найпростішим. Порада Аркана—не поспішати з висновками і уважно стежити за знаками долі. Вони допоможуть Водоліям знайти вірний шлях на щастя.

Карта «Самітник» з’являється в розкладі, коли потрібен час для усамітнення і переосмислення. Водолії зможуть на час віддалитися від роботи, щоб розставити пріоритети, відмовитися від застарілих планів і поправити здоров’я.

Аркан «Правосуддя» обіцяє вирішення проблем, проте для цього Водоліям доведеться попрацювати. Активність і відповідальність допоможуть обійти стороною неприємності і не піддатися на провокації з боку маніпуляторів.

Риби

На початку тижня за картою «Закохані» Риби мають зміни, які будуть на краще, якщо спиратися на свої бажання та пріоритети. Зробити вірний вибір допоможе і інтуїція, а ось орієнтуватися на думку оточення не варто, щоб не піти шляхом чужих бажань.

За картою «Правосуддя» Риби зможуть знайти спокій і завершити складні справи. Аркан символізує чесність і непідкупність, завдяки яким вдасться обійти конкурентів і не піддатися на провокації заздрісників.

Завершує тиждень Аркан “Зірка”, що символізує приємні зміни. По цій карті Риби зможуть завершити справи в термін, якщо не кинуть початого і не стануть ухилятися від прямих обов’язків.

You cannot copy content of this page