fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Найкоротший місяць зими плавно підходить до завершення. Запланувати справи на майбутній тиждень Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки Таро-прогнозу. Поради старших Арканів стануть чудовою підмогою для залучення удачі та процвітання.

Перехід від зими до весни не завжди супроводжується підйомом сил, тому так важливо піклуватися про своє самопочуття. Експерти рекомендують також прислухатися до порад карт Таро, щоб завершити лютий на позитивній ноті, підбити проміжні підсумки і отримати нагороду за свою працю. Своєчасні поради Арканів допоможуть представникам Знаків Зодіаку не втратити нічого важливого і обійти стороною пастки, розставлені долею.

Овен

Цей тиждень буде не найпростішим, проте Овни зможуть залучити удачу, якщо прислухаються до порад Арканів. Карта «Дурань» символізує раптове везіння, проте представникам Знаку не можна діяти бездумно. Вміння вчасно зупинитися і не ризикувати даремно вбережуть від прикрих промахів.

Аркан «Суд» символізує завершення складного періоду, довгоочікуване звільнення від проблем і турбот. За цією картою Овни отримають заслужену винагороду і зможуть рухатися далі. Нові успіхи не змусять себе чекати, якщо діяти чесно і не йти на угоди з совістю.

По карті «Смерть» настає період, коли важливо відмовитися від усього, що застаріло і втратило актуальність. Звільнитися від гноблення минулого та непотрібних жалю буде важливо, щоб у життя увірвалися позитивні зміни.

Телець

Початок ніж, судячи з карти «Смерть», буде відповідальним і позитивним. По цій карті Тільці зможуть залишити минуле за спиною, звільнитися від турбот і тривог, щоб почати новий розділ свого життя. Порада карти — не чіплятися за те, що віджило, щоб не втрачати нових можливостей.

Аркан «Місяць» у розкладі символізує таємні знання, які дізнаються Тельці. По цій карті не можна поспішати з висновками — отриманою інформацією важливо розпорядитися правильно, оцінити ризики і прислухатися до інтуїції, щоб залучити позитивні зміни.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Колесниця”. За цією картою Тільці зможуть розпочати активну роботу, здійснити останній риків і здобути свободу від обставин, що сковують. Аркан символізує позитивний настрій, спрагу знань та вміння активно працювати над створенням успішного майбутнього.

Близнюки

Аркан «Сила» закликає Близнюків зібратися з думками і приступить до роботи. За цією картою у представників Знаку є всі шанси здобути перемогу, якщо не тушуватися і не сумніватися в собі.

У середині тижня за картою «Колісниця» Близнюки зможуть активно завершувати справи, вирішувати раніше відкладені питання і з легкістю долати будь-які труднощі на шляху до щастя. Порада карти—не відмовлятися від нових знань і обов’язково користуватися досвідом мудрих наставників.

Завершує тиждень один із найпозитивніших Арканів— «Сонце». Ця карта символізує свободу від бід і проблем, нові можливості та позитивний настрій. Близнюки зможуть займатися улюбленою справою, відпочивати і насолоджуватися тим, що відбувається в житті.

Рак

Початок тижня, судячи з карти «Правосуддя» буде відповідальним. Раки отримають результати своєї праці, а ось вони будуть позитивними, залежить від прикладених зусиль. Якщо підсумок не влаштовує, отже, потрібно провести роботу над помилками і врахувати промахи.

Аркан «Колесо удачі» символізує несподівані зміни, до яких не можна підготуватися. Життя Раків стрімко змінюватиметься, проте кидатися в мут з головою не можна. Важливо оцінити ризики і продумати план дій, щоб отримати свою вигоду і не зайти в глухий кут.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», за яким Раки мають переглянути плани і, можливо, поставити деякі справи на паузу. У такій ситуації важливо не панікувати і спрямувати енергію на вирішення другорядних завдань.

Лев

На початку тижня Левам за картою «Ієрофант» важливо скласти план дій, визначитися з пріоритетами і зосередитися на вирішенні першочергових завдань. Тому Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо не відволікатися від цілей і працювати над створенням успішного майбутнього.

Аркан «Помірність» говорить про те, що успіхи неможливі без внутрішньої гармонії. Левам важливо погодити доводи розуму з емоціями, щоб у важку хвилину не панікувати і вибирати вірний шлях.

«Дурень» у розкладі на кінець тижня — карта раптового везіння, яке може закрутити Левам голову. Порада Аркана — не потурати миттєвим примхам і не діяти на емоції. Виважені рішення призведуть до нових перемог і успіхів.

Діва

На початку тижня, судячи з карти «Повішений», Дів чекають деякі труднощі. Це не означає, що доведеться долати складні перешкоди — представникам Знаку важливо усвідомити, що деякі справи варто поставити на паузу і зайнятися вирішенням раніше відкладених питань.

Карта «Ієрофант» закликає Дів розставити пріоритети, а також оцінити свої сили перед тим, як прийматися за вирішення завдань. Вміння грамотно розподілити час, ресурси та енергію вбереже від ризиків та промахів.

За картою «Маг» Діви зможуть звільнитися від проблем і розпочати шлях на щастя. Порада карти— користуватися отриманими знаннями, а також своїми здібностями, щоб досягти нових висот.

Терези

Карта «Смерть» на початку тижня — хороший знак для Терезів. Аркан нагадує, що з минулим потрібно прощатися вчасно, щоб не зупинятися в розвитку і не зайти в тупик. По цій карті нові успіхи не змусять себе чекати, якщо залишити застарілі плани.

По карті «Повішений» Терезам належить пожертвувати чимось заради подальшого розвитку. Це може бути час, якого знадобиться більше запланованого, тимчасова відмова від якихось благ.

Аркан «Колесо удачі» завершує тиждень, вказуючи Терезам на позитивні зміни. Події розвиватимуться стрімко, але це не означає, що діяти потрібно необдумано. Навпаки, успіх прийде до тих представників Знаку, хто не спішатиме з висновками і складе план дій.

Скорпіон

Карта «Сила» на початку тижня — чудова новина для Скорпіонів. Тому Аркану є можливість вирішити складні питання, знайти щастя і розподілити навантаження для більш ефективного виконання запланованих справ.

По карті «Закохані» Скорпіонам належить зробити серйозний крок. Аркан обіцяє позитивні зміни, якщо приймати рішення, покладаючись на власну думку і комфорт. Це означає, що дії мають бути спрямовані на залучення благополуччя.

Завершує лютневий тиждень Аркан “Зірка”. По ньому Скорпіони можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Успіх і удача не змусять себе чекати, якщо не кидати початого і не сумніватися в собі.

Стрілець

Аркан «Дурень» символізує волю випадку, коли Стрільці опиняться в потрібному місці і в потрібен час. Розпорядитися удачею, що випала, потрібно з розумом: не ризикувати без особливої потреби і не діяти необачно.

Аркан «Сила» символізує час, коли не можна зупинятися і опускати рук. Тому Аркану Стрільці зможуть подолати тимчасові негаразди, міцно стати на ноги і отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта «Повішений» випадає на вихідні, закликаючи Стрільців на час залишитися наодинці зі своїми думками. Така тактика допоможе правильно розставити пріоритети, відмовитися від нездійсненних у на даний час справ і звернути увагу на пробіли в знаннях, щоб усунути их.

Козеріг

На початку тижня на Козерогов чекають серйозні зміни. Аркан «Смерть» символізує період, коли настав час перевернути сторінку і почати новий розділ. Це означає, що минуле час залишити за спиною і винести цінні уроки не тільки з перемог, але і з поразок.

По карті «Місяць» Леви ризикують оступитися, якщо легковажно ставляться до того, що відбувається. Знаки Всесвіту допоможуть вибрати правильний шлях, а увагу до інтуїції вбереже від невірних висновків і помилкових цілей.

Аркан «Правосуддя» символізує об’єктивність і вміння тверезо оцінювати свої сили. Карта закликає Козерогів діяти чесно і не намагатися перехитрити долю. Кожне слово і дія відбиватимуться на майбутньому, і якщо представники Знаку оступляться, то на них чекає масштабна робота над помилками.

Водолій

Карта «Зірка» символізує удачу і шлях, наповнений радісними подіями. Тому Аркану важливо продовжувати роботу і не зупинятися на проміжних результатах, щоб не упустити нових можливостей.

Аркан «Колесо удачі» символізує різкі зміни, завдяки яким Водолії зможуть зрозуміти, що насправді потрібно робити для залучення благополуччя. Діяти важливо з розумом, не піддаючись на провокації і миттєві забаганки.

Карта «Суд» говорить про довгоочікувану перемогу, завершення труднощів та нові можливості. Водоліям за цим Арканом важливо пам’ятати про чесність і відповідальність, щоб успіх не запаморочив голову і не став причиною промахів.

Риби

Аркан «Колісниця» символізує шлях до завершення проблем. Рибам на початку тижня важливо зосередитися на першочергових справах і не відволікатися, щоб вчасно поставити крапку в роботі і отримати гідну нагороду.

По карті «Верховна жриця» представникам сузір’я важливо прислухатися собі і не ігнорувати інтуїції. Внутрішній голос допоможе вчасно вступити в гру і залучити в життя позитивні зміни.

Завершує тиждень карта «Диявол», яка обіцяє Рибам випробування. Це означає, що представники Знаку мають зіткнутися з спокусами, протистояти яким важливо, щоб не поступитися.

You cannot copy content of this page