fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Набути впевненості в завтрашньому дні і спланувати справи на тиждень допоможуть розклади карт Таро. Завдяки цінним підказкам знаки Зодіаку зможуть обійти стороною проблеми і почати шлях до успішного майбутнього.
Кожному з нас потрібні підказки, особливо якщо потрібно вирішити складні завдання.

Експерти рекомендують познайомитися з щотижневим Таро-прогнозом, щоб успішно виконати заплановані справи і не промахнутися, приймаючи важливі рішення. Поради старших Арканів будуть цінною підмогою для тих, хто звик керувати своєю долею.

Овен

По карті «Вежа» Овнам доведеться почати тиждень з визволення шляху. Карта вказує на старі ідеї і плани, які більше не отримають розвитку, і від них потрібно звільнитися, щоб відкрити собі шлях у щасливе майбутнє.

Аркан «Дурень» закликає Овнів стати господарями життя, знайти в собі сили, щоб взяти кермо влади і без праці досягти поставлених завдань. Уважність і обережність допоможуть не помилитися з прийняттям відповідальних рішень.

Карта «Колесо фортуни» вказує на те, що події будуть розвиватися стрімко, і Овнам необхідно залишатися в стані спокою, щоб зрозуміти причину того, що відбувається. Тільки після цього можна приймати рішення і діяти.

Телець

Карта «Верховна жриця» закликає Тельців почати тиждень без поспіху. З цього Аркану не можна втрачати пильності: увага до передчуттів допоможе обійти стороною неприємності і вибрати час для залучення в життя потрібних змін.

Аркан «Маг» закликає Тельців бути підприємливими і винахідливими, шукати нові шляхи для розвитку і впроваджувати нововведення, що полегшують життя і роботу. За цією карткою будь-які перешкоди будуть по плечу, якщо використовувати свої таланти.

В кінці тижня по карті «Правосуддя» Тельцям необхідно дотримуватися чесності у всьому. Ясний розум і розуміння ситуації не дадуть помилитися, а вміння вчасно зупинитися дозволить обійти стороною неприємності, які в майбутньому переростуть в великі проблеми.

Близнюки

Аркан «Зірка» вказує на позитивний початок тижня, коли Близнюки можуть не сумніватися в тому, що вибрали вірний шлях. З цього Аркану важливо дотримуватися поставленої мети і створювати щасливе майбутнє своїми руками.

«Сонце» в розкладі – карта, яка вказує на позитивні події. З цього Аркану Близнюки зможуть подолати страхи і сумніви, досягти нових висот і насолодитися тріумфом. У більш глибокому розумінні Аркан вказує на подолання темної сторони своєї особистості.

По карті «Помірність» Близнюкам не варто сподіватися на швидке вирішення всіх проблем. Карта вказує на позитивні зміни та набуття щастя, якщо дотримуватися балансу у всьому і не квапити події.

Рак

Аркан «Мир» обіцяє дуже добрий початок тижня. Карта описує ситуацію, коли Раки зможуть набути впевненості, з легкістю вирішити важкі ситуації і знайти джерело натхнення. З цього Аркану важливо зберігати внутрішню рівновагу, щоб уникнути казусів.

По карті «Диявол» Ракам потрібно побоюватися темної сторони своєї особистості. Потурання примхам і забаганкам не обернуться нічим хорошим, а значить, потрібно боротися з усім, що ускладнює шлях до щасливого життя.

Карта «Сонце» вказує Ракам на беззастережну перемогу. З цього Аркану настає період, коли проблеми залишаються позаду і попереду чекає світле майбутнє. Досягти процвітання Раки зможуть, якщо не будуть зволікати з втіленням планів у життя.

Лев

На початку тижня Левам не можна втрачати пильності і потурати слабкостям. Карта «Диявол» символізує залежності, потурання яких може призвести в глухий кут. Левам необхідно звільнитися від усього, що не дає розвиватися і залучати позитивні події.

По карті «Імператриця» Леви можуть покластися на долю і не квапити ходу подій. Аркан обіцяє позитивні зміни в тому випадку, якщо залишатися уважними і направити енергію на творення.

Аркан «Закохані» вказує на зміни, які будуть на краще, якщо не поспішати з прийняттям відповідальних рішень. Леви повинні зважити плюси і мінуси, щоб не помилитися і поліпшити своє життя.

Діва

На початку тижня Дів чекають серйозні зміни. Аркан «Смерть» вказує на можливість попрощатися з минулим і почати новий життєвий етап, наповнений позитивними подіями. Для цього важливо залишити за спиною старі ідеї і неактуальні плани.

Карта «Пустельник» символізує тимчасову ізоляцію. Діви, що звільнилися від усього старого, повинні будуть вибрати новий шлях, і для цього важливо визначитися з цілями і завданнями, щоб знайти щастя

Аркан «Маг» вказує на динамічне завершення тижня. Діви зможуть почати шлях до особистого благополуччя завдяки винахідливості і вмінню швидко підлаштовуватися під обставини, що змінюються.

Терези

Аркан «Маг» закликає Терезів бути ініціативними і використовувати весь свій потенціал. Так вийде почати тиждень активно і швидко досягти хороших результатів у вибраній справі. Карта символізує і вміння керувати, і Терезам важливо завоювати хорошу репутацію.

Карта «Верховна жриця» обіцяє позитивні зміни, проте Терезам важливо не тільки зберігати не тільки душевну рівновагу, але і відмовитися від поспішних дій. Увага до передчуттів в середині тижня вбереже від проблем.

Дев’ятий Аркан «Пустельник» вказує Терезам на необхідність самоізоляції. Тимчасова самотність необхідна для того, щоб зібратися з силами, скорегувати плани і своєчасно відмовитися від застарілих ідей.

Скорпіон

«Повішений» в розкладі на початок тижня – карта, яка вказує на підвішений стан. Скорпіонам необхідна рішучість, щоб змінити життя на краще, і вміння правильно розставляти пріоритети.

Аркан «Вежа» закликає Скорпіонів відмовитися від старого, щоб впустити в життя нове. Карта обіцяє позитивні зміни, якщо не виконувати тих справ, які вже не є актуальними і лише віднімають дорогоцінний час, не приносячи нічого натомість.

По карті «Імператор» Левам не можна звертати з обраного шляху. Аркан вказує на успіх, якщо вдумливо займатися своєю роботою і нести відповідальність за кожну дію, що не потураючи примхам і не маючи ілюзій.

Стрілець

Аркан «Зірка» – одна з найбільш сприятливих карт колоди Таро, і по ній Стрільці можуть не побоюватися за своє майбутнє. Карта вказує на активну роботу, яка буде винагороджена по достоїнству.

По карті «Іерофант» Стрільцям важливо осмислено підходити до виконання поставлених завдань і не хвалитися результатом, якщо він поки не досягнутий. Аркан також обіцяє допомогу з боку владної людини, відмовлятися від якої не варто.

По карті «Повішений» в кінці тижня Стрільцям належить змінити плани: одна зі справ може зайти в глухий кут, тому важливо мати запасний план. Так вийде не втрачати часу і переключитися на інші завдання.

Козоріг

По карті «Зірка» Козороги відчують приплив сил і оптимізм, а значить, почати тиждень варто активно і слідувати до своєї мрії. За цією карткою настає період, коли будь-які бажання можуть стати реальністю, якщо гарненько попрацювати і вірити в себе.

Аркан «Помірність» закликає Козорогів відмовитися від поспіху і залучати позитивні думки, щоб упевнено дивитися в майбутнє. Відсутність поспішних дій допоможе швидко прийти до потрібного результату і уникнути промахів.

В кінці тижня по карті «Колісниця» Козороги зможуть зробити рішучий ривок і отримати заслужену нагороду. Карта вказує на сприятливий збіг обставин, коли будь-яка справа буде по плечу, якщо не зволікати і не сумніватися.

Водолій

Аркан «Колесо фортуни» попереджає Водоліїв про події, які буде неможливо контролювати. За цією карткою на початку тижня важливо зберігати спокій, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і тільки після цього приступати до рішучих дій.

Аркан «Суд» описує ситуацію, коли Водолії зможуть звільнитися від труднощів, знайти в собі сили впоратися зі складними завданнями і відстояти свою позицію. Карта закликає діяти чесно, щоб виключити проблеми в подальшому.

По карті «Помірність» Водоліям варто сповільнитися, щоб в поспіху не упустити важливих знаків долі, які попередять про те, що шлях вибраний невірно. Аркан обіцяє процвітання, якщо шукати сенс у всьому і не витрачати час даремно.

Риби

Карта «Зірка» закликає Риб не сумніватися в своїх силах і йти обраним шляхом впевнено. Від старань залежить розмір нагороди, а значить, потрібно докласти зусиль, щоб виконати заплановані справи в строк.

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає Риб залишатися пильними. З цього Аркану не можна довіряти чуткам і потурати страхам, щоб не зайти в глухий кут і не віддалитися від поставлених цілей. Рибам важливо тренувати самовпевненість, щоб взяти під контроль своє життя.

По карті «Смерть» Риб чекає успішне майбутнє, якщо вони перестануть чинити опір змінам. Настає пора відкрити нову сторінку життя, написати щасливу історію, в якій немає місця розчарувань і проблем.

Related Post

Жіночий гороскоп на тиждень з 1 по 7 листопада 2021 рокуЖіночий гороскоп на тиждень з 1 по 7 листопада 2021 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 1 по 7 листопада 2021 року. Для жінок внутрішня енергія відіграє набагато більшу роль, ніж для чоловіків. Саме тому астрологи дали важливі поради представницям усіх

Гороскоп на 3 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 3 травня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 3 травня 2021 року Овен Несприятливими є будь-які фізичні навантаження або напружена розумова робота. Вплив людей, з якими вам доведеться спілкуватися, може виявитися таким великим, що ви потрапите

Які знаки зодіаку зможуть приручити Тигра у 2022 році та отримати від нього подарунки та вдачу на весь рікЯкі знаки зодіаку зможуть приручити Тигра у 2022 році та отримати від нього подарунки та вдачу на весь рік

Кому ж усміхнеться успіх?.. по-котячому, звичайно. Полювання починається: які знаки зодіаку зможуть приручити Тигра у 2022 році. Якимось знакам зодіаку комфортніше уживатиметься з господарем року, ніж іншим. Знакам-«друзям» Тигра успіх буде