fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 14 по 20 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Прогноз, виконаний за допомогою старших Арканів, дає можливість заглянути в майбутнє і заздалегідь спланувати справи на майбутній тиждень. Поради карт Таро стануть чудовою підмогою для тих Знаків Зодіаку, які звикли перемагати і залучати в життя успіх.

Розклади карток Таро стануть простішими і зрозумілішими, якщо враховувати свої життєві обставини і довіряти своєму чуття. Експерти  рекомендують аналізувати розклади, що випали в спокійній обстановці, щоб точно зрозуміти застереження і побачити підказки, які допоможуть вирішити наболілі питання. Старші Аркани допоможуть визначитися з напрямом і обійти стороною пастки, розставлені долею.

Овен

Овнам цього тижня листопада доведеться переосмислити своє життя, а також змінити пріоритети. Аркан «Смерть» говорить про неминучі метаморфози, завдяки яким представники Знаку зможуть відкрити сплячий потенціал і звільнитися від оків, що заважають активному розвитку.

Аркан «Самітник» символізує тимчасову ізоляцію, і Овнам найкраще утриматися від активності. Порада карти— залишитися наодинці зі своїми думками, щоб вибудувати вірну стратегію, і тільки після цього починати перші кроки до нових вершин.

Завершує тиждень третій Аркан «Імператриця», який символізує розвиток та налагодження відносин. Це означає, що Овни обрали правильний шлях, і тепер можна не поспішати. Розміреність, чуйність і турбота про близьких додадуть сил для вирішення важливих питань.

Телець

Тельцям за картою «Сила» можна сміливо приступати до виконання задуманої роботи. Аркан символізує впевненість і наявність необхідних навичок для залучення успішного майбутнього.

«Суд» у розкладі — карта довгоочікуваного завершення. Тому Аркану правда тріумфує, а кривдники залишаються ні з чим. Овнам важливо пам’ятати, що чинити треба за сумлінням, щоб у майбутньому не стикатися з роботою над помилками і не давати шансів недоброзичливцем.

Аркан “Місяць” відкриває таємниці, які допоможуть Тельцям правильно розпорядитися отриманою інформацією. Ця карта закликає не нервувати і не поспішати – зважені рішення і увагу до інтуїції позбавлять від зайвих переживань і прикрих промахів.

Близнюки

На початку тижня Близнюки за картою «Помірність» повинні пам’ятати про дотримання в усьому заходи. Будь-які дії будуть на користь, якщо думати про свій добробут і не поспішати з висновками. Те саме стосується харчування: зайві кілограми не підуть на користь, а значить, варто переглянути свою дієту.

«Смерть» у розкладі — карта завершення та оновлення. Близнюки подібно до міфічного птаха Фенікс зможуть повстати з попелу, якщо перестануть зациклюватися на минулому і помилках. Їх важливо врахувати, щоб у майбутньому легко обійти неприємності стороною і досягти бажаних цілей.

За картою «Правосуддя» в кінці тижня Близнюки отримають результат докладених раніше зусиль. Чи буде він позитивним, залежить від вжитих дій і рішень. У разі, якщо успіх не повний, представникам Знаку доведеться провести роботу над помилками.

Рак

Цього тижня від Раків буде потрібно не тільки активність, але і вміння вчасно зупиниться. Аркан «Колісниця» закликає негайно і братися за важливі справи — настав час поставити в них точку і отримати заслужену нагороду за проведену роботу.

«Помірність» у розкладі — карта мудрості. По ній Раки зможуть залучити успіх, якщо будуть у стані душевної рівноваги. Кидатися з крайності в крайність не має сенсу — це не  допоможе вирішити складні завдання і прийти до перемоги.

За картою «Верховна жриця» настає найскладніший час, коли Раки мають набратися терпіння. Порада карти—не вдаватися кроків, якщо немає повної впевненості ви свою правоту і довіряти інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти шлях, вільний від перешкод і недоброзичливців.

Лев

Початок тижня, судячи з карти «Дурань», буде повним нових подій та відкриттів. Аркан віщує щасливу випадковість, яка допоможе визначитися з подальшими цілями, проте для цього Левам важливо пам’ятати про відповідальність і не працювати абияк.

Аркан «Колесо фортуни» віщує різкі зміни в життя, і вплинути на події відразу не вийде. Порада карти – не опиратися тому, що відбувається, дати собі час для розуміння ситуації і зробити правильні висновки.

Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», з якої проблеми йдуть, надаючи Левам масу нових можливостей. Аркан обіцяє процвітання і здобуття щастя, і для цього важливо вірити в себе, ставити перед собою реальні завдання, а також не забути про відповідальність.

Діва

Цього тижня Діви досягнуть успіху, якщо будуть уважні і не стануть квапити подій. Перша карта «Верховна жриця» закликає слухати свій внутрішній голос і вибирати шлях, спираючись на власну думку.

За картою «Імператриця» Дів чекає успіх, проте для цього їм доведеться пройти обраний шлях до кінця. Порада карти – шукати підтримки у близьких і не намагатися змінити хід подій. Спокійна впевненість і увага до деталей вбережуть від помилок.

Аркан «Маг» символізує винахідливість і вміння користуватися своїми талантами. За цією картою представникам Знака не можна сумніватися в собі і слідувати за більшістю. Настав час шукати свій шлях на щастя.

Терези

По карті «Колісниця» Терезам не варто зупинятися на досягнутому. На початку тижня всі козирі будуть на руках, а значить, діяти потрібно без зволікання. Звертати увагу важливо на деталі — знаки долі допоможуть обрати правильний напрямок і обійтися без промахів.

Аркан «Суд» віщує нові успіхи і довготривале завершення складнощів. За цією картою Терези зможуть поставити крапку в довгостроковому проекті, виграти судову справу, а також поставити на місце кривдників.

Завершує тиждень Аркан «Дурень», за яким представникам Знаку не можна послаблювати уваги. Події розвиватимуться непередбачувано, а значить, треба бути пильними. Не упустити нових можливостей допоможе внутрішній голос.

Скорпіон

Аркан «Мир» відкриває тиждень, закликаючи Скорпіонів займатися наміченими справами і не відхилятися від поставлених завдань. Спокійна впевненість і відсутність поспіху допоможуть досягти мети і не відступитися в кроці від довгоочікуваної перемоги.

За картою «Диявол» представники Знаку мають пройти випробування. Тому Аркану важливо не потурати спокусам і примхам, щоб не відхилитися від задуманого маршруту і не втратити орієнтирів. Порада карти – спиратися на кращі риси характеру і виховувати силу волі.

У кінці тижня, судячи з карти «Колісниця», Скорпіонам доведеться багато працювати. Позитивний Аркан обіцяє успіхи, і для цього важливо вірити в себе, не кидати початого і взяти під контроль все, що відбувається в життя.

Стрілець

Стрільцям по карті «Помірність» важливо налаштуватися на спокійний ритм і не поспішати. Тому Аркану удача не відвернеться, якщо бути пильними, залишити поспіх і помічати щасливі знаки долі.

Аркан «Самітник» закликає Стрільців на час залишити галасливі компанії і зайнятися практиками, які допоможуть почути себе. Прості вправи підуть на користь і дозволять зрозуміти, що насправді потрібно для щастя.

Мудра «Верховна жриця» – карта, що показує Стрільцям те, що приховано. Тому Аркану представникам Знака важливо відчути момент, зрозуміти те, що відбувається і тільки після цього прийматися за активну роботу. Шматочки пазла встануть на свої місця, і перемога буде в кишені.

Козеріг

За картою «Імператриця» Козерогів очікують позитивні зміни. Аркан обіцяє розвиток і позитивну динаміку, а значить, шлях обраний правильно. Порада карти—не поспішати і звертати увагу на деталі, які й стануть ключем до подолання перешкод на шляху до щастя.

Аркан «Суд» говорить про можливість завершити складну справу. Карта закликає Козерогів спиратися на факти та вести чесну гру, щоб не давати можливості недоброзичливцям скористатися промахами.

Аркан «Верховна жриця» говорить про мудрість і чуття, яке не підведе. Козерогам варто уповільнити темп, щоб не упустити справді значущих подій, завдяки яким вдасться отримати удачу і прийти до успіху.

Водолій

За картою «Дурень» Водоліям не варто забувати про те, що плани потрібно тримати в секреті. На початку тижня буде можливість завершити складну справу або почати щось нове і цікаве, і представникам Знаку важливо не проговоритися про своє везіння.

Двадцятий Аркан «Суд» вказує на те, що труднощі незабаром завершаться. Водолії зможуть отримати довгоочікувані результати, а також відстояти свою думку і поставити кривдників на місце.

Завершує цей тиждень листопада Аркан «Ієрофант», за яким у представників Знаку буде можливість знайти сильного покровителя, здатного допомогти у важливій справі. Від його допомоги не варто відмовлятися.

Риби

Риб чекає чудовий тиждень, судячи з розкладів. Аркан «Верховна жриця» закликає не поспішати і довіритися своїй інтуїції. Події розвиватимуться неспішно, а значить, буде час ухвалити вірне рішення і не поступитися в кроці від довгоочікуваної нагороди за свою працю.

По карті «Правосуддя» представники Знаку отримають довгоочікувані результати своєї роботи. У разі, якщо вони здадуться недостатніми, доведеться врахувати прикрі промахи і виправити їх у короткий термін.

Завершує тиждень позитивна карта «Маг», яка закликає Риб не соромитися своїх талантів. Тому Аркану успіх чекає тих, хто йде своїм шляхом, переслідує власні інтереси і розвивається в тому напрямку, який приносить задоволення.

You cannot copy content of this page