fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 14 по 20 серпня 2023 року для кожного знака зодіаку

Ворожіння за картами Таро може передбачити майбутнє і допомогти нам розгадати таємниці життя. Карти стають потужним інструментом для отримання цінної інформації про справи наступного тижня. Провести майбутні сім днів серпня успішно Знакам Зодіаку допоможуть поради старших Арканів колоди «Наслідків».

Карти Таро допомагають кожному представнику зодіакальних сузір’їв заглянути в майбутнє, запланувати важливі справи і відмовитися від роботи, яка може стати причиною негараздів у житті. Експерти рекомендують познайомитися з точними прогнозами, щоб заздалегідь розподілити час на завершення важливих справ, здобути впевненість і з легкістю подолати тимчасові труднощі на шляху до успіху.

Овен

Найближчого тижня, судячи з карти «Закохані», Овни будуть зосереджені на стосунках і любові. Для одиноких представників сузір’я настає час рішучих дій, коли важливо обирати серцем і не відкладати серйозних рішень. Для тих, хто вже у відносинах, настає час зміцнення зв’язку та переходу на новий ступінь розвитку зі своїми обранцями.

«Імператор», карта лідерства та влади, обіцяє Овнам хороші можливості в діловому середовищі. У середині тижня представники сузір’я зможуть взяти кермо влади в свої руки, однак утримати новий статус буде непросто. Порада карти – приймати мудрі рішення і не забути про чесність.

Завершує тиждень мапа «Дурень». По неї Овнам не варто боятися змін, які можуть стати початком нових і захоплюючих пригод. Аркан закликає залишатися пильними і не пускати на самоплив справ, щоб не заступитися і не зайти в глухий кут через власну недалекоглядність.

Телець

Початок тижня, судячи з карти «Колісниця», буде активним і відповідальним. Аркан закликає Тельцов негайно і діяти тут і зараз, не забуваючи при цьому про грамотний розподіл сил і енергії. У представників сузір’я з’являться можливості для професійного зростання та набуття фінансового благополуччя.

Аркан «Імператриця» говорить про натхнення, коли Тельці зможуть повністю розкрити свої вроджені таланти і здобути незалежність завдяки прийняттю мудрих рішень. Порада карти—не поспішати і довіряти інтуїції, яка допоможе не помилитися і не вибрати шлях, що веде в тупик.

Завершує тиждень картка «Маг». Ще один Аркан закликає представників даного сузір’я користуватися своїми талантами і не боятися змінювати життя. По цій карті важливо йти власним шляхом, звільнятися від стереотипів і вибирати те, що наповнює життя змістом. Залучити успіх і досягти своїх цілей не складе труднощів, якщо слухати внутрішній компас.

Близнюки

«Правосуддя» в розкладі на початок тижня — карта, що закликає Близнюків тримати руку на пульсі. Це означає, що не можна відволікатися від важливих справ, щоб не помилитися в нюансах і не зайти в глухий кут. Успіх і розвиток безпосередньо залежать від прийманих рішень, а значить, представникам сузір’я важливо повністю сфокусуватися на вирішенні нагальних питань.

Карта «Сонце» говорить про час, коли Близнюки зможуть зайнятися саморозвитком, усунення перешкод та оновленням енергетики. Тому Аркану немає причин для занепокоєння шлях чистий, тому можна вибирати будь-який напрямок для роботи, а також виділити час для відпочинку і відновлення сил.

Завершує тиждень ще одна позитивна мапа «Імператор». Аркан говорить про необхідність структурувати свою роботу, тобто розставляти пріоритети, переймати досвід мудрих наставників і прагнути не до влади, а на вміння ефективно розпоряджатися тим багатством, що саме йде в руки.

Рак

Наступний тиждень буде дуже успішним, але при цьому відповідальним. Карта «Суд» символізує важливі рішення та прийняття відповідальності за свої дії. На початку тижня Ракам потрібно бути готовими до контролю за ситуацією, а значить, настає час активної роботи та аналізу, коли важливо вчасно відмовлятися від нездійсненних ідей і дотримуватися розпорядку, щоб встигнути все в термін.

«Світ» у розкладі — карта гармонії та щастя. За цим Арканом на представників сузір’я чекає відмінна середина тижня, коли можна не тільки досягти успіху у справах, але й наблизитися до виконання заповітних бажань. Успіх буде на боці Раків, а значить, можна сміливо розвивати нові ідеї і не боятися провалів.

Карта «Маг» показує здатність втілювати мрії в реальність. У кінці тижня у раків буде можливість використовувати творчі та інтуїтивні здібності. Порада Аркана—вірити в себе і свою силу, не боятися експериментів і розкривати потенціал. Представники сузір’я зможуть знайти нові способи досягнення цілей завдяки рішучості та відповідальності.

Лев

Перша карта «Суд» говорить про те, що настав час прийняття важливих рішень. Для Львова настає час оцінки минулих вчинків та їх наслідків. Представники сузір’я можуть чекати на винесення справедливого вердикту або самостійно прийняти рішення, яке допоможе зробити крок вперед на шляху до кращої версії себе.

«Колесо удачі» в розкладі — карта зміни долі. Леви повинні бути готові до того, що події розвиватимуться стрімко, проте діяти потрібно лише в той момент, коли настане повна впевненість у правоті своїх дій. Представники сузір’я зможуть зловити удачу за хвіст, якщо відмовляться від поспіху і необґрунтованого ризику.

Аркан «Колісниця» символізує період напруженої активності та прагнення до досягнення цілей. Леви відчують приплив сил і енергії, а також необхідну впевненість для прийняття відповідальних рішень і завершення шляху. Отримати гідну винагороду вдасться, якщо не відволікатися і не переоцінювати своїх можливостей.

Діва

Аркан «Помірність» закликає Дів знайти баланс і гармонію. Цього тижня представникам даного сузір’я може знадобитися стримувати емоції та діяти з помірністю. Прояв терпимості і мудрості допоможе впоратися з переживаннями і конфліктами, знайти вірний шлях до успіху і не зайти в глухий кут.

Карта «Повішений» говорить про необхідність зміни свого погляду на ситуацію. Дівам може знадобитися прийняти незвичні для себе варіанти вирішення нагальних справ або зовсім відкласти їх, щоб відволіктися і зайнятися другорядними завданнями. Також карта вказує на час застою, подолати який буде простіше завдяки зміні діяльності.

«Імператор» у розкладі — карта стійкості та вміння правильно розпоряджатися своєю долею. Тому Аркану важливо бути стійкими і самоорганізованими, щоб не упустити нових можливостей і не погіршити репутації. Також карта символізує можливість залишити заздрісників за спиною.

Терези

Карта «Сила» пов’язана з внутрішньою силою та потужністю. Вона закликає Терезів використовувати свою енергію для подолання випробувань, які можуть виникнути на початку тижня. Від представників даного сузір’я буде потрібно рішучість у досягненні поставлених завдань.

«Зірка» в розкладі — карта надії, натхнення та духовного розвитку. Тому Аркану Терезам не можна забувати про вищий промисл, а також згортати з обраного шляху і різко змінювати плани. Карта символізує довгоочікуване звільнення від проблем і вдале завершення розпочатого.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», за яким Терезам не можна забувати про те, що все колись завершується. Це означає, що настав час змінити пріоритети, відмовитися від застарілих ідей і сміливо дивитися в майбутнє. Приходить час розлучитися з чимось або кимось, що більше не служить розвитку і росту. Зміни мають відбутися, щоб відчинити двері новим можливостям.

Скорпіон

Аркан «Повішений» вказує на необхідність тимчасової відмови від контролю або рішень на користь глибокого аналізу. Скорпіонам потрібно бути готовими прислухатися до своєї інтуїції і оцінити ситуацію перед прийняттям рішень, а також виключити будь-які ризики і поспіх. Вони призведуть до непередбачених труднощів і ускладнять шлях до успіху.

Карта «Колісниця» символізує зміни і рух вперед. Аркан свідчить про те, що Скорпіони володіють необхідною силою і контролем, щоб впоратися з будь-якими випробуваннями і подолати труднощі. Настає час, коли представники сузір’я повинні ухвалити рішення про подальший напрям і здійснювати поставлені завдання.

Завершує тиждень Аркан «Самітник». Ця карта представляє час самоаналізу і внутрішнього зростання, вказує на необхідність відсторонитися від шуму і суєти світу, приділити увагу своїм внутрішнім думкам і почуттям. Скорпіонам варто звернутися до своєї мудрості і прийняти рішення, засновані на істинних цінностях і переконаннях.

Стрілець

«Світ» у розкладі на початок тижня — карта гармонії, завершення складного шляху та отримання гідної нагороди. Також Аркан говорить про можливість отримати свободу від конфліктів, примирення з близькими і виконання заповітних бажань. Цього тижня Стрільці отримають підтвердження своїх зусиль і насолоджуватимуться процвітанням у різних сферах життя.

Аркан «Помірність» говорить про необхідність спрямовувати енергію в мирне русло, розвиватися духовно і не потурати миттєвим примхам. Представникам сузір’я настав час використовувати свою інтуїцію і розум, щоб знайти правильний шлях до успіху і вправно обходити пастки, розставлені долею.

Аркан «Закохані» приносить енергію нових відносин і взаємодій. В кінці тижня Стрільці можуть зустріти цікавих людей: як партнерів по бізнесу, так і потенційних романтичних партнерів. Порада Аркана— бути відкритими для кохання та нових можливостей, а також приймати самостійні рішення.

Козеріг

Початок тижня, судячи з карти «Смерть», буде часом позбавлення. Карта, незважаючи на лякаючу назву, насправді обіцяє звільнення від старого для залучення нового. Козероги зіткнуться зі змінами і подоланням старих зразків мислення та поведінки. Порада Аркана— бути готовими відпустити минуле і прийняти зміни, щоб розпочати новий етап життя.

Аркан «Помірність» вказує на важливість збереження балансу і гармонії у всіх сферах життя. Козероги повинні бути терпимими і врівноваженими у своїх рішеннях і вчинках. Зараз важливо берегти своє здоров’я і приділяти увагу не тільки справам, але і якісному відпочинку.

Карта «Диявол» попереджає про спокуси та спокуси. Козерогам важливо бути усвідомленими та обережними у своїх рішеннях. Порада Аркана — уникати спокус і дозволити здоровому глузду вести по правильному шляху. Також представникам сузір’я не варто забувати про самодисципліну і контроль.

Водолій

Аркан «Колесо удачі» — символ змін. Карта відкриває перед Водоліями нові можливості та поворотні точки в житті. Цього тижня представникам сузір’я може бути запропонована унікальна можливість, яка змінить долю. Порада карти— бути готовими відкритися для нових і несподіваних змін і повірити в себе.

Карта «Помірність» говорить про необхідність уповільнитися і не потурати миттєвим примхам. Тому Аркану життя зміниться на краще, якщо представники даного сузір’я зможуть знайти гармонію між емоціями і розумом, відкритися новим можливостям, але при цьому усвідомлювати дії і не розголошувати своїх планів.

Аркан «Сила» говорить про те, що Водолії зможуть подолати будь-які труднощі, якщо налаштуються на успіх і перестануть сумніватися у своїх силах. По цій карті настає час рішучих дій, завдяки яким вдасться разом покінчити з проблемами і знайти для себе оптимальний варіант розвитку.

Риби

Аркан «Імператор» говорить про те, що тиждень починається з активності та вміння контролювати ситуацію. По цій карті Риб чекають нові можливості, проте для залучення успіху знадобиться не тільки везіння, але і копітка робота. Вирішити складні завдання і взяти на себе відповідальність за свої рішення — найкраща стратегія.

Зустріч з картою «Смерть» вказує на необхідність перетворення і звільнення від старих і застарілих аспектів життя. Риб чекає на час змін і закінчень, які відчинять двері до нових можливостей та зростання. Порада карти – бути готовими готові відпустити минуле і прийняти зміни.

«Самітник» у розкладі — карта усамітнення та саморозвитку. Рибам може знадобитися час, щоб поринути у свій внутрішній світ, звільнитися від стереотипного мислення і застарілих ідей. Завершити тиждень важливо в спокійному ритмі і на віддаленні від шуму, суєти і будь-якого негативу.

You cannot copy content of this page