fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 15 по 21 серпня 2022 року для кожного знака зодіаку

Прогноз карт Таро на майбутній тиждень серпня стане чудовою підмогою для представників Зодіакальних сузір’їв своєчасні поради вбережуть від передчасних дій і допоможуть знайти шлях на щастя.

Кожен із нас часом потребує допомоги та слушної поради. Експерти  рекомендують звернутися до карт Таро, щоб заздалегідь дізнатися про події найближчого тижня. Точний прогноз і рекомендації старших Арканів стануть справжньою підмогою у вирішенні складних питань, а також попередять, якщо попереду чекають непередбачені обставини.

Овен

Тиждень починається з Аркана «Колесниця», за яким Овни зможуть зробити ривок і попрощатися з неприємностями в житті. Карта обіцяє позитивні зміни тим, хто не боїться змінювати своє життя і приймати відповідальні рішення.

Аркан «Імператор» обіцяє Овнам успіхи в діловому та особистому житті. За цією картою не варто забувати про чесність і приймати зважені рішення, які збережуть репутацію і допоможуть досягти нових висот.

Завершення тижня в Овнів буде таким оптимістичним, як і початок. Позитивний Аркан «Сонце» говорить про те, що перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо втілювати в життя грандіозні плани і дивитися в майбутнє без побоювання.

Телець

Цей тиждень серпня буде відповідальним для Тельців, а значить, потрібно бути обачними і приймати усвідомлені рішення. Карта «Смерть» віщує зміни, і вони обов’язково будуть позитивними, якщо вчасно залишати минуле, що віджило, і звільняти в житті місце для нових подій.

Аркан «Верховна жриця» закликає Тельців не поспішати з рішеннями та діями. По цій карті важливо довіряти інтуїції, щоб виключити помилки і не прирікати себе в майбутньому на нові проблеми.

Карта «Маг» говорить про те, що Тельцям підвладно змінити ситуацію на свою користь. Головне — не сумніватися в своїх здібностях і нікому не дозволяти керувати собою. Уміння відстоювати свої межі допоможе впоратися з недоброзичливцями.

Близнюки

Аркан «Колісниця» говорить про прекрасний початок тижня. Близнюки зможуть здобути впевненість і без праці впоратися з труднощами на шляху до щастя. Секрет успіху простий: віра у свої сили та вміння швидко підлаштовуватися під обставини.

Аркан «Маг» обіцяє Близнюкам нові можливості. Привабливі пропозиції можуть бути несподіванкою, але відмовлятися від них не варто. Настав час проявити себе і знайти особистий шлях до власного щастя.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», за яким Близнюкам важливо пам’ятати про відповідальність. Поспіх може перекреслити всі плани, тому варто зупинитися і прислухатися до себе. Довіра внутрішньому голосу вбереже від поспішних рішень і помилок.

Рак

Ракам на початку тижня важливо пам’ятати про те, що рішення мають бути прийняті самостійно, а не під тиск оточення. Аркан «Закохані» говорить про серйозний вибір, який допоможе вирішити безліч проблем, якщо слухати своє серце і не боятися рішучих змін.

Карта «Місяць» повідомляє про проблеми, які можуть виникнути через сумніви чи довіру чуткам. Ракам не можна забувати про те, що шлях на щастя не завжди простий, проте відмовлятися від своїх цілей через необґрунтовані сумніви не можна.

Завершує тиждень Аркан «Суд», за яким Раки зможуть звільнитися від проблем і зітхнути спокійно. Карта вказує на вирішення складнощів і набуття щастя, а значить, до перемоги залишилося зробити пару кроків.

Лев

Цей тиждень буде не найпростішим, проте вогняні Леви зможуть подолати всі труднощі. Карта «Помірність» закликає не нервуватись і не приймати поспішних рішень, щоб не упустити важливих можливостей.

У середині тижня на Львів чекають серйозні зміни, про які каже Аркан «Закохані». Карта обіцяє сприятливі події в тому випадку, якщо представники цього Знаку пам’ятатимуть про те, що долю потрібно брати в свої руки і приймати самостійні рішення.

Кінець тижня, судячи з карти «Диявол», буде справжнім випробуванням на міцність. Левам не варто забувати про честь і гідність, які допоможуть обійти стороною перешкоди і не піддатися спокусам, здатним перекреслити заслуги.

Діва

На дів чекають значні зміни, які призведуть до поліпшення. Аркан «Закохані» говорить про необхідність зробити рішучий крок, щоб залишити в минулому сумніви і неприємності. Кроки до успіху вимагатимуть відповідальності, проте Діви зможуть знайти в собі сили подолати тимчасові перепони.

По карті «Імператор» Діви стоятимуть на порозі нових успіхів. Втриматися на п’єдесталі буде простіше, якщо залишатися мудрими і неупередженими, а також не ставити себе вище оточення.

Аркан «Маг» говорить про те, що Діви зможуть подолати всі труднощі. За цією картою не варто заривати свої таланти: їх розвиток допоможе не тільки відкрити нові горизонти, а й поправити фінансове становище.

Терези

Терезам на початку тижня важливо переглянути свої плани. Аркан «Смерть» говорить про те, що позитивні зміни прийдуть в життя в тому випадку, якщо відмовитися від застарілих ідей і звільнити в житті місце для нових подій.

По карті «Сила» Терезам буде під силу розібратися зі складними завданнями, стати на ноги і здобути впевненість у собі. Сміливість і впертість допоможуть прокласти шлях на щастя і досягти потрібних результатів.

Завершує тиждень Аркан «Зірка», який вказує на відсутність проблем і перешкод. Терезам залишається лише пройти свій шлях до кінця і не гаситись. Активність та позитивний настрій убережуть від проблем.

Скорпіон

Цей тиждень серпня розпочнеться із карти «Зірка». Тому Аркану Скорпіони можуть не сумніватися в тому, що обрали вірний шлях, який приведе до успіхів. Головне — не згортати і не сумніватися в собі.

За картою «Самітник» буде час на роздуми та коригування планів. Аркан закликає не поспішати і ще раз обміркувати подальші кроки, а також заповнити запас енергії для рішучих дій.

Завершує цей тиждень карта «Повішений», за якою Скорпіонам доведеться випробувати себе на міцність. Деякі справи просуватимуться повільніше, і для того, щоб не оступитися, важливо почекати час.

Стрілець

По карті «Маг» вже на початку тижня Стрільці відчують вітер змін. Карта обіцяє нові успіхи та справи, які допоможуть зміцнити своє становище в суспільстві. Для того, щоб успіх не пройшов повз, важливо бути цілеспрямованими та наполегливими.

Аркан «Імператриця» в розкладі відповідає за сприятливі події. Стрільцям важливо пам’ятати про те, що поспіх може стати причиною прикрих промахів, а значить, потрібно сповільнитися. Увага до деталів дозволить швидко прийти до потрібних результатів.

Завішає тиждень Аркан “Смерть”. Карта обіцяє Стрільцям серйозні зміни, які готові увійти в життя. Вони будуть позитивними, якщо не зациклюватися на застарілих ідеях і бути відкритими до нових пропозицій.

Козеріг

На початку тижня від Козерогів буде потрібна гранична обережність. Аркан «Дурень» попереджає про те, що недбале ставлення до своїх обов’язків і невиконані в термін зобов’язання можуть призвести до незворотних наслідків.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що в житті відбуватимуться події, контролювати які спочатку не вдасться. Козерогам важливо проаналізувати те, що трапилося, щоб прийняти вірні рішення і взяти ситуацію під контроль.

За картою «Правосуддя» супутником нових звершень стане впевненість у собі. Порада Аркана— бути чесними і неупередженими, щоб не давати приводу конкурентам і заздрісникам, здатним нашкодити планам і мріям.

Водолій

Цей тиждень буде позитивним, якщо Водолії не відмовлятимуться від своїх ідей. Аркан «Маг» обіцяє нові успіхи, якщо просувати сміливі проекти і не боятися новаторських рішень. Завдяки креативності вдасться швидко дійти бажаної мети.

Карта «Сонце» вказує на відсутність перешкод і перешкод. Тому Аркану не складе труднощів досягти фінансового благополуччя, примножити знання і зарекомендувати себе з кращого боку.

Аркан «Сила» повідомляє Водоліям про те, що тимчасові труднощі будуть по плечу, якщо вірити в свої сили і діяти негайно. По цій карті важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб зберегти репутацію і отримати заслужену нагороду.

Риби

На початку тижня за картою «Ієрофант» у Риб буде можливість знайти наставника, здатного допомогти в вирішенні серйозних завдань. Також Аркан закликає розставити пріоритети, щоб не марнувати час і не гнатися за ілюзіями.

У середині тижня за картою «Верховна жриця» Рибам буде потрібна витримка. Аркан вказує на час, коли не можна поспішати і діяти необачно. Представникам даного Знаку варто прислухатися до інтуїції, щоб не відступитися.

Завершує тиждень Аркан «Маг», за яким на Риб чекають нові успіхи. Карта описує сміливу особистість, здатну змінити життя на краще завдяки неординарним рішенням, відповідальності та наполегливій праці.

You cannot copy content of this page