fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Травень плавно підходить до завершення, а попереду на нас чекає довгоочікуване тепле літо. Завершити весну на позитивній ноті і встигнути все в термін допоможе таро-прогноз. Поради старших Арканів будуть дуже доречними для тих, хто не бажає втрачати свого щастя.

Щотижневий прогноз, виконаний за допомогою колоди «Наслідків», стане чудовою підмогою для Знаків Зодіаку. Експерти рекомендують познайомитися з картами, що випали вашому сузір’ю, щоб скласти план дій і почати понеділок із залучення удачі. Поради Арканів стануть зрозумілішими, якщо покластися на інтуїцію і зіставити підказки з тим, що відбувається в житті. Так буде легше ухвалити рішення, які призведуть до нових перемог і успіхів.

Овен

Тиждень починається з Аркану «Ієрофант», який закликає Овнів до мудрості та стійкості. По цій карті не можна поспішати і приймати рішення, ґрунтуючись на емоціях чи чутках. Шлях на щастя буде відкритий для тих, хто спочатку будує плани і розставляє пріоритети, а потім приймається за роботу.

Карта «Повішений» символізує тимчасове припинення справ. Овнам з цього Аркану важливо зосередитися на вирішенні важливих питань, а якщо справи не просуваються, то переключити увагу або провести роботу над помилками. Також карта говорить про те, що поспіх і легкодумство можуть не тільки завести в тупик, але і принести фінансові проблеми.

Аркан “Сила” завершує травневий тиждень, закликаючи Овнов сміливо йти вперед. Карта символізує готовність до боротьбі за своє щастя, вміння приймати вірні рішення і добуватися поставлених завдань. Успіх не змусить себе чекати, якщо представники вогняного сузір’я повірять у свої сили і не прислухатимуться до пліток.

Телець

На Тельців чекає чудовий початок тижня. Аркан «Суд» говорить про те, що складні проекти, справи чи суди підійшли до завершення. Це означає, що представники Знаку зможуть отримати нагороду за свою працю, відновити репутацію, а також поставити на місце кривдників. Не можна забувати і про те, що діяти потрібно законними методами.

Карта «Самітник» говорить про те, що активний початок тижня може позбавити сил або цілей, а значить, Тельцям важливо усамітнитися. Невелика пауза піде на користь – представники сузір’я зможуть відновити енергію, розставити пріоритети і спокійно взятися за втілення сміливих задумів.

Кінець тижня, судячи з карти «Помірність», пройде в повільному ритмі. Тому Аркану Тільцям не варто поспішати і приймати імпульсивні рішення. У вихідні дні варто дотримуватися у всьому золотої середини, щоб уникнути неприємностей і з легкістю попрощатися з поганими звичками.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам, судячи з карти «Дурень», не можна втрачати пильності. За цією картою виконуються заповітні мрії, але тільки в тому випадку, якщо представники сузір’я не забуватимуть про відповідальність і відмовляться від необґрунтованого ризику. Невдачі чекають і тих, хто недбало ставитиметься до своїх обов’язків.

У середині тижня за картою «Маг» Близнюків чекають нові успіхи, якщо не гаситись і брати долю в свої руки. Аркан символізує усвідомлений шлях до щастя, а значить, настав час знайти власне призначення і не гнатися за чужими мріями. Увага до передчуттів вбереже представників Знаку від помилок і промахів.

Кінець тижня знаменує карта “Смерть”. Тому Аркану Близнюки зможуть зняти вантаж з душі і попрощатися з тим, що вже застаріло, стало неактуальним і заважає розвитку. Це означає, що настав час змінювати коло спілкування, відмовлятися від колишніх ідеалів і звільняти місце для нових дивовижних пригод.

Рак

На початку тижня Ракам не варто поспішати. Аркан «Імператриця» говорить про те, що події розвиватимуться в потрібному напрямку, проте миттєвого результату чекати не доводиться. Порада карти – спокійно займатися наміченими справами, присушуватися до інтуїції і стежити за знаками долі. Вони допоможуть знайти шлях на щастя.

Карта «Колесо фортуни» символізує зумовленість, однак Раки можуть подумати, що доля неприхильна до них. У середині тижня події розвиватимуться стрімко і незрозуміло, однак саме в такий період важливо завмерти і уважно стежити за тим, що відбувається. Така тактика допоможе усвідомити те, що відбувається, і ухвалити вірні рішення.

Завершує тиждень одна із найпозитивніших карт. Аркан «Сонце» символізує завершення труднощів, нові можливості, фінансове благополуччя та відпочинок. За цією картою Раки зможуть насолодитися черговою перемогою, відправитися у відпустку або взятися за нові масштабні проекти.

Лев

Початок тижня для Львів видасться не найпростішим. Аркан «Закохані» має на увазі зміни, які можуть бути як щасливими, так і не дуже. Представники Знака повинні усвідомлювати дії та вчинки, а також приймати самостійні рішення. Скасувати зроблене не вийде, а значить, потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти».

Карта «Колесо удачі» завжди символізує зміни, які нерідко приходять через потрясіння. Леви зможуть залучити в життя щастя і процвітання, якщо не поспішають і зможуть стримати миттєві пориви. Життя змінюватиметься і з нього почнуть йти непотрібні події, цілі, зв’язки.

Щасливий знак – карта «Імператриця». Цей Аркан говорить про те, що щастя не за горами, а значить, можна спокійно займатися своєю роботою і не поспішати подій. Також Аркан вказує на довірчі відносини, в яких легко і спокійно. Порушувати ідилію сварками не варто, щоб не зруйнувати тендітної рівноваги.

Діва

Цей тиждень буде активним, а значить, Дівам знадобиться багато сил і енергії. Аркан «Колісниця» символізує досягнення мети, до якої представники Знаку вже йдуть якийсь час. Порада карти—не боятися труднощів і сміливо йти назустріч мрії, проте при цьому не забути про відповідальність.

За картою «Імператриця» Дівам не варто ігнорувати передчуттів, здатних уберегти від проблем і перешкод. Порада карти – покластися на свою інтуїцію і не поспішати з рішеннями, особливо якщо ситуація здається невизначеною. І вже тим більше не варто слухати пліток і чуток, через які можна зайти в глухий кут.

Кінець тижня, судячи з карти «Колесо удачі», буде досить сумбурним. Аркан віщує різкі зміни, які, втім, не повинні лякати Дів. Стрімкий розвиток подій буде недовгим — доля все розставить на місця, надаючи можливість зробити вірний вибір і знайти свій шлях на щастя.

Терези

Карта «Смерть», попри страшну назву, насправді несе звільнення. Тому Аркану Терези зможуть нарешті попрощатися з минулим, поставити крапку в справах, які раніше не було можливості завершити. Порада карти прості—зміни в житті відбудуться тоді, коли для них буде місце.

Аркан «Маг» говорить про потенціал, який потрібно розкривати. Терезам представиться можливість блиснути своїми талантами, перетворити хобі на підробіток або повноцінний бізнес, досягти нових успіхів. Для цього будуть потрібні відповідальність, оптимістичний настрій та отримання нових знань.

Карта «Вежа» порушує звичний перебіг речей, проте це буде на користь. Терези зможуть подивитися на своє життя під іншим кутом і розуміти, що час щось міняти. Реальність може виявитися не такою позитивною, проте навести лад уже давно час. Порада карти—не ховатися в тіні і сміливо дивитися в майбутнє.

Скорпіон

Карта «Сонце» віщує чудовий початок тижня. Скорпіони зможуть завершити складні справи та проекти, отримати нагороду за свою працю. Тому Аркану важливо вірити в свої сили і не пасувати перед тимчасовими перешкодами — подолати їх буде легше, якщо розставити пріоритети і не згортати з обраного шляху.

У середині тижня за картою «Повішений» Скорпіони можуть зіткнутися зі втратою мотивації. Такий стан справ небезпечний, а значить, потрібно працювати над собою, шукати шляхи вирішення проблем і в жодному разі не опускати рук. Можливо, для продовження шляху знадобиться невеликий відпочинок і перезавантаження.

Завершує цей травневий тиждень карта «Імператриця». Аркан символізує зростання і розвитку, а значить, настає сприятливий час для втілення сміливих ідей. Також карта говорить про те, що особисте життя зміниться на краще. Це означає, що самотні серця зможуть зустріти своє щастя, а сімейні пари — знайти гармонію у відносинах.

Стрілець

Відмінний тиждень чекає на Стрільців. На початку, судячи з карти «Сонце», чекають позитивні події. Аркан символізує перемогу над страхами, здобуття заслуженої нагороди, можливість залучити в життя фінанси і здобути щастя. Порада Аркана – насолоджуватися кожним прожитим днем і всім шукати позитивні моменти.

За картою «Зірка» Стрільці можуть не сумніватися — вони обрали правильний шлях, проте пройти його потрібно до кінця. Аркан символізує заступництво Понад, яке береже від будь-яких негараздів і розчищає шлях. Карта, випадаючи в розкладі, також обіцяє виконання заповітної мрії, яка змінить життя на краще.

В кінці тижня Стрільців чекає невелике потрясіння, яке, втім, швидко пройде. Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що доля завершує коло, розставляючи все по місцях і надаючи можливість скористатися подарованим шансом для залучення в життя позитивних змін.

Козеріг

Козерогам на початку тижня успіх принесе вміння тримати себе в руках. Аркан «Помірність» застерігає від імпульсивних вчинків, які можуть завершитися неприємностями і навіть завести в глухий кут. Представникам даного сузір’я важливо дотримуватися у всім золотої середини і не провокувати долю.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що в житті настане момент ясності, коли Козероги зможуть правильно розпорядитися своєю долею. За цією картою не можна сумніватися в собі, проте при цьому забувати про відповідальність також не варто. Вміння бути об’єктивними і справедливими виручить не раз.

Завершує тиждень позитивна мапа «Зірка». За цим Арканом збуваються бажання, в житті настає період спокою і безтурботності. Козероги, вільні від хвилювань, зможуть завершити складні справи, звільнитися від забобонів і з легкістю обійти будь-які пастки, розставлені конкурентами або заздрісниками.

Водолій

Карта «Дурень» закликає Водоліїв боротися з сумнівами та боязкістю, які заважатимуть залученню щастя. Аркан символізує можливості, від яких не можна відмовлятися, а значить, настає час рішучих дій. Головне — не переоцінити своїх можливостей і пам’ятати про відповідальність.

Середина тижня ознаменована Арканом “Сонце”. Це означає, що Водоліїв чекає відмінна середина тижня, коли труднощі залишаються позаду, настає період усвідомлення та ясності, нових можливостей та виконання бажань. Порада карти—не упускати нових можливостей, які сипатимуться як з рогу достатку.

В кінці тижня за картою «Зірка» Водолії можуть бути спокійні. В них життя відбуваються поступові зміни, які звільняють від турбот і тривог, надають впевненості і підштовхують на щастя. Аркан символізує спокійний і безтурботний період, коли можна займатися наміченими справами і не сумніватися в їх позитивному результаті.

Риби

Карта «Сила» закликає Риб бути напоготові і не пасувати. Аркан символізує успіх, але через випробування на міцність. Пройти їх важливо з високо піднятою головою і впевнено. Представники даного сузір’я можуть не переживати — все вийде, якщо не гаситись і залишатися розважливими.

Аркан «Вежа» має на увазі серйозні зміни. Обійтися без проблем і неприємностей Риби зможуть, якщо не стануть жалкувати про те, що вже давно готове стати минулим. Настає час закрити одні двері, щоб тут відкрити нові, що ведуть до позитивних змін, нових успіхів і корисних знайомств.

Завершення тижня, судячи з карти «Правосуддя», буде досить позитивним. Карта обіцяє отримання нагороди за виконану роботу, можливість відстояти свою репутацію, а також цікаві знайомства. Також карта символізує роботу над помилками, яку важливо провести вчасно, щоб у майбутньому не відволікатися від важливої роботи.

You cannot copy content of this page