fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз — це криниця цінних порад для тих, хто звик брати від життя все. Своєчасні підказки старших Арканів допоможуть Знакам Зодіаку обійти стороною неприємності і залучити в життя потрібні зміни цього тижня січня.

Спрогнозувати своє майбутнє може кожен, і для цього не обов’язково вдаватися до складних ритуалів. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт Таро, які стануть чудовою підмогою для вирішення важливих питань. Правильно витлумачити значення старших Арканів буде легше, якщо звернеться до внутрішнього голосу і співвідносити передбачення з що відбувається в реальному житті.

Овен

Початок тижня таїть у собі як небезпеки, так і привабливі перспективи. Аркан «Дурень» вказує на нові можливості, проте якщо Овни поспішатимуть і халатно ставитимуться до того, що відбувається, то замість вигоди отримають неприємний урок.

По карті «Сила» представники Знаку можуть сміливо займатися запланованими справами. Порада Аркана – бути оптимістами, щоб подолати тимчасові труднощі і кризові моменти в житті.

В кінці тижня за картою «Сонце» Овни зможуть розпочати нову справу або відпочити від роботи. Аркан символізує відсутність проблем, нові можливості та гарний час для того, щоб набути фінансового благополуччя.

Телець

Цей тиждень буде досить активним. Аркан «Суд» обіцяє Тельцям порятунок від проблем. За цією картою не можна покладатися на волю випадку — чітке дотримання плану і чесність допоможуть уберегтися від осадових помилок і промахів.

Аркан «Маг» обіцяє нові можливості, які допоможуть Тельцям не тільки розкрити сплячі таланти, але й збільшити дохід. Порада карти—не боятися змін і сміливо йти назустріч своїм мріям.

В кінці тижня за картою «Правосуддя» Тільці отримають результати. Вони можуть бути як позитивними, так і не дуже – все залежить від того, скільки сил було докладено, і не було спроб спробувати схитрувати.

Близнюки

Близнюкам на початку тижня доля дає чудовий шанс змінити життя. Аркан «Закохані» закликає зробити важливий вибір, звільнитися від нав’язаної думки і йти туди, куди кличе серце.

Карта «Зірка» обіцяє Близнюкам спокійний період, коли можна без побоювання займатися запланованими справами. Порада Аркана—не згортати з обраного шляху і не поспішати подій, щоб не заступитися в кроці від перемоги.

В кінці тижня за картою «Повішений» представникам Знаку немає сенсу займатися справами, які зайшли в тупик. Тому Аркану найкраще проаналізувати те, що відбувається, знайти спосіб вирішити тимчасові труднощі і переключити увагу на другорядні завдання.

Рак

На початку тижня за картою «Вежа» на Раків чекають закономірні зміни, які можуть здатися не найсприятливішими. Порада Аркана — не боятися змін, які допоможуть звільнитися від оків і стати вільними від нав’язаних стереотипів.

За картою «Закохані» представники Знаку мають зробити серйозний вибір, щоб піти своїм шляхом розвитку. Аркан символізує сприятливі зміни та нові можливості. Якщо слухати своє серце, а не нав’язана зі сторони думка.

Кінець тижня, судячи з карти «Правосуддя», вимагатиме від Близнюків уважності та зібраності. Аркан закликає оцінювати кожен крок і слово, щоб не створювати собі проблем і легко досягти поставлених цілей.

Лев

Карта «Дурень» обіцяє Левам удачу в тому випадку, якщо негайно і брати відповідальність у свої руки. Аркан закликає активно розвиватися і не діяти під впливом емоцій. Вивірені кроки призведуть до нових успіхів.

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що в середині тижня не можна поспішати. Порада Аркана — слухати свій внутрішній голос і помічати знаки долі, щоб вчасно взятися за справу і зірвати куш.

У кінці тижня карта «Суд» обіцяє довгоочікуване звільнення від проблем, завершення важких справ і набуття свободи. Левам важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб не зайти в глухий кут.

Діва

За картою «Правосуддя» Дівам варто почати тиждень з набуття згоди з собою. Аркан символізує непідкупність, чесність і правду, які допоможуть обійти конкурентів у чесній боротьбі і не втратити заробленої репутації.

У середині тижня за картою «Маг» Дів чекають несподівані події, які обернуться приємними сюрпризами. Головне — вірити в себе і не гнатися за чужими ідеалами. Також Аркан говорить про необхідність користуватися своїми талантами, щоб відкрити нові горизонти.

Сприятливою картою розкладу буде і «Імператриця». По неї Дів чекають довгоочікувані і позитивні зміни в особистому житті, можливість знайти союзників, а також людей, здатних захистити від будь-якого негативу.

Терези

Прекрасний тиждень січня чекає Терезів. Аркан «Сонце» символізує відсутність бід і проблем, а значить, настав час змінити життя на краще, поправити своє здоров’я і реалізувати свої можливості повною мірою.

Карта «Зірка» вважається одним із позитивних Арканів, якому приписують захисні властивості. По неї Ваги можуть не сумніватися в тому, що йдуть вірним шляхом. Його потрібно завершити і зраджувати своїх ідеалів заради сумнівної наживи.

Карта «Імператор» символізує успіх, славу та пошану. За цією картою Терезам потрібно бути пильними і активними, щоб не упустити нових можливостей, а також не зіпсувати собі репутації через миттєві забаганки.

Скорпіон

Перша карта розкладу «Правосуддя» говорить про те, що Скорпіони отримають довгоочікувані результати своєї роботи. Якщо вони здадуться незадовільними, то важливо зробити роботу над ящиками і швидко усунути неточності.

«Маг» у розкладі — карта, яка закликає Скорпіонів не зберігати цілі на пильних полицях. Настав час втілити в життя сміливі мрії, розвивати вроджені таланти і йти власним шляхом на особисте щастя.

Карта «Ієрофант» символізує правила і норми, які не можна ігнорувати. Тому Аркану важливо розставити пріоритети, щоб не втрачати дорогоцінного часу, а також переймати досвід мудрих наставників.

Стрілець

На початку тижня за картою «Колесо удачі» Стрільці повинні бути готові до того, що в них життя увірвуться зміни. Порада Аркана—не поспішати і оцінити ситуацію, щоб прийняти вірні рішення і обернути те, що відбувається, на свою користь.

Карта «Маг» символізує благополучний час, коли можна сміливо прийматися за втілення ідей, знаходить нові шляхи розвитку і отримувати знання в різних областях. Тому Аркану важливо усвідомити себе, щоб прийти до щастя і повноцінного життя, в якому не буде місця розчарувань.

Карта «Сонце» завершує цей тиждень січня вказуючи на відсутність проблем і перешкод. По ній Стрільці можуть займатися собою, відпочивати, відновлювати сили, а також мати корисні знайомства і змінювати коло спілкування.

Козеріг

Цей тиждень може здатися Козерогам не найблагополучнішим. Відкриває її Аркан «Вежа», за яким настає час для того, щоб попрощатися з ілюзіями і почати шлях до щасливого життя. Зміна негативно налаштованого оточення і відмова від шкідливих звичок підуть на користь.

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли Козероги можуть сумніватися в собі. Карта закликає не боятися змін, відмови від маніпуляцій і говорить про необхідність прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Карта «Сила» завершує тиждень, і по ній Козероги зможуть легко подолати тимчасові труднощі на шляху до щастя. Аркан обіцяє позитивні зміни, якщо не стояти на місці і діяти.

Водолій

«Самітник» у розкладі на початок тижня — карта, що закликає Водолєєв скласти план дій і визначитися з пріоритетами. Така тактика вбереже від промахів і не дасть втратити дорогоцінного часу на непотрібні справи.

Карта «Колесо удачі» описує ситуацію, коли Водоліям не варто втручатися в те, що відбувається. Доля робить черговий виток, розставляючи все за місцями, а значить, потрібно спокійно проаналізувати ситуацію, щоб витягти з неї не вигідну для себе.

Аркан «Закохані» в розкладі вказує Водоліям на необхідність змінити життя, здобути впевненість і приймати власні рішення. Це означає, що настав час звільнитися від нав’язаної думки і поставити на місце маніпуляторів.

Риби

На початку тижня за картою «Імператриця» Риби можуть не переживати за вихід розпочатих справ. Аркан закликає не поспішати і розмірено приступати до справ, щоб не упустити нічого значущого і не стати жертвами маніпуляторів.

Аркан «Колісниця» говорить про те, що з 18 січня настає час для активних дій. Це означає, що можна сміливо втілювати в життя плани, йти назустріч своїй мрії, але при цьому не забути про відповідальність.

Завершує тиждень Аркан «Колесо удачі», за яким Рибам не можна панікувати і робити необачні вчинки. Карта символізує зміни до кращого, коли з життя йде все зайве, звільняючи час для дійсно важливих завдань.

You cannot copy content of this page