fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Дізнатися про те, що чекає в найближчому майбутньому, допоможуть точні прогнози карт Таро. Своєчасні підказки старших Арканів додадуть впевненості і стануть гарною підмогою для тих, хто хоче змінити життя на краще.

Таро-прогноз на майбутній тиждень жовтня допоможе Знакам Зодіаку визначитися з пріоритетами, скласти повну картину того, що відбувається, і уникнути безлічі негараздів, які чекають у найнесподіваніших ситуаціях. Експерти рекомендують вивчити розклади карт в спокійній обстановці, щоб отримати точні відповіді. Немаловажним буде задіяти інтуїцію, завдяки якій вдасться глибше зрозуміти сенс того, що радять Аркани колоди «Наслідки».

Овен

Цей тиждень буде часом переосмислення та усвідомлення своїх можливостей. За картою «Ієрофант» Овни зможуть знайти хороших вчителів, завдяки знанням яких вдасться вийти зі складної ситуації і знайти відповіді на хвилюючі питання. Приємні перспективи будуть доступні тим представникам сузір’я, хто зможе вийти із зони комфорту.

Карта «Маг» передбачає нові можливості, які Овни зможуть використати для свого блага. Тому Аркану настав час піти власним шляхом розвитку, залишити за спиною сумніви і стереотипи, які заважають розвивати сплячі таланти і користуватися ними для досягнення нових успіхів.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Овнам не можна довіряти чуткам і пліткам. Неперевірена інформація може стати причиною безлічі негараздів. Представники сузір’я зможуть знайти вихід зі важкої ситуації, якщо будуть обережні в словах і дій, а також прислухаються до внутрішнього голосу.

Телець

Аркан «Сила» відкриває тиждень і вказує на прекрасні можливості для Тельців. По цій карті з легкістю вирішуються важкі ситуації, але для цього представником сузір’я важливо бути сміливими. Також карта вказує на можливість прориву, коли справи зрушуються з мертвої точки і вирішуються складні питання.

У середині тижня за картою «Імператор» Тільці зможуть взяти кермо правління в свої руки. Карта говорить про сприятливий час, коли можна і потрібно проявляти себе, але при цьому не забувати про чесність і діяти без поспіху. Впевненість і увага до деталей дозволять знайти вірний шлях до нових успіхів.

Аркан «Правосуддя» символізує успіх та отримання приємних новин. Тільці зможуть завершити цей тиждень жовтня на хвилі успіху, проте для цього важливо пам’ятати про чесність і неупереджене ставлення. Порада карти— грати за правилами і не йти на операції з сумлінням, щоб не зайти в глухий кут і не виявитися заручниками власної необережності.

Близнюки

Початок тижня буде відповідальним і перспективним. Карта «Імператор» говорить про можливість набути підтримку владних людей, зайняти лідерські позиції і набути успіху. Порада карти— бути відповідальними і не боятися вирішувати складні питання, щоб зміцнити свій авторитет.

Аркан «Дурень» говорить про нові можливості. За цією картою Близнюки зможуть розкрити свої таланти і знайти нові можливості. Однак представникам сузір’я не можна забувати про відповідальність: недбале ставлення до роботи може стати причиною безлічі дрібних негараздів.

За картою «Закохані» настає відповідальний час, коли Близнюкам потрібно визначитися з цілями і зробити вибір. Від нього залежатиме подальший розвиток подій, а значить, потрібно бути відповідальними і слухати своє серце. Головне – не піти по чужому шляху розвитку і не стати заручниками власної необачності.

Рак

Цей тиждень буде досить успішним, проте Ракам важливо пам’ятати про відповідальність та чесність. Карта «Дурень» обіцяє нові можливості тим представникам сузір’я, хто не розгубляється і знайде в собі сили вийти із зони комфорту. Вміння пристосовуватися до змінних обставин призведуть до нових перемог.

Карта «Зірка» говорить про те, що Раки рухаються в вірному напрямку і в кінці шляху на них чекає заслужена нагорода. Тому Аркану не варто чинити опір долі, щоб не втратити успіху і нових перспектив. Представникам даного сузір’я важливо помічати знаки, які попередять у тому випадку, якщо попереду чекають труднощі.

Завершує тиждень Аркан “Смерть”. Ця ката не обіцяє нічого поганого. Навпаки, Раки зможуть завершити черговий етап життя, звільнитися від сковуючих обставин. Настав час здобути свободу від залежностей і попрощатися з тим, що заважає щасливому життю та залученню в ні нових успіхів.

Лев

Аркан «Колісниця» закликає Львів розпочати тиждень активно. Карта обіцяє успіх тим, хто не сидить склавши руки і здатний відповідально підходити до вирішення питань. Порада карти—не переоцінювати своїх можливостей, але при цьому не боятися брати на себе відповідальність і активно працювати над створенням успішного майбутнього.

По карті «Дурень» у представників сузір’я з’явиться можливість взяти паузу, щоб відпочити і набратися сил. Аркан говорить про те, що доля надаватиме нові можливості, проте не всі з них потрібно використовувати. Порада карти – вибирати шляхи розвитку і не ризикувати даремно, щоб не втратити успіху.

«Світ» у розкладі — карта примирення, здобуття свободи та успіху. Леви зможуть отримати чудові новини, виконати заповітні бажання, а також завершити справи і залучити фінансове достаток. Тому Аркану важливо пам’ятати про те, що злість і агресія не стануть джерелами натхнення, а лише посилять ситуацію і віддалять від нових перемог.

Діва

Карта «Вежа» обіцяє Дівам звільнення від застою та нові перспективи. Тому Аркану не варто чинити опір тому, що відбувається, і залишатися в полоні ілюзій — настав час рішуче розірвати пута, що сковують, і зробити крок назустріч заповітній мрії. Представники сузір’я зможуть залучити успіх, якщо впадуть довіряти своєму внутрішньому голосу.

Аркан «Імператор» закликає Дів спиратися на логіку і розум, а не на емоції і чутки. За цією картою всередині тижня представники сузір’я зможуть зміцнити свій авторитет, досягти нових вершин успіху і взяти кермо влади долею в свої руки. Для цього важливо бути відповідальними, працелюбними та готовими до отримання нових знань.

Карта «Закохані» говорить про те, що Дівам потрібно звернути увагу на сферу особистого життя і вирішити труднощі, що виникли. Тому Аркану представникам сузір’я належить зробити серйозний вибір, який навряд чи вдасться скасувати. Це означає, що діяти потрібно обачно і без поспіху.

Терези

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, закликаючи Терезів залишити поспіх і насолодитися тим, що відбувається в житті. За цією картою справи налагоджуються, а проблеми йдуть, а значить, немає сенсу поспішати перебіг подій. Порада карти – знайти час для турботи про себе і приділити увагу рідним, щоб зміцнити родинні зв’язки.

Карта «Зірка» вказує на те, що шлях до мрії вільний, а значить, Терези можуть сміливо йти назустріч своєму щастю. Головне — не зраджувати своїх ідеалів і не згортати в гонитві за ілюзорним успіхом. Також карта символізує удачу і високе заступництво, тому представники сузір’я можуть не побоюватися підступів із боку заздрісників.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», за яким Терезам важливо подивитися на складні питання новим поглядом. Така тактика допоможе знайти раніше непомітні складності та усунути їх. Також Аркан говорить про те, що у разі поспіху і невміння контролювати емоції Терези можуть зайти в тупик.

Скорпіон

Аркан «Імператор» відкриває тиждень і обіцяє Скорпіонам чудові перспективи. За цією картою представники сузір’я можуть залучити в життя потрібні зміни, якщо будуть відповідальними і працелюбними. Аркан обіцяє зустріч із людьми, здатними допомогти в завоюванні нових вершин успіху.

Карта «Сила» говорить про те, що настав час рішучих кроків. Скорпіонам потрібно запастися терпінням і працювати над вирішенням важливих питань, щоб прискорити наближення заповітної мрії. Порада кари— бути чесними і непідкупними, щоб не дати можливості заздрісникам втрутитися в плани.

У кінці тижня за картою «Колесо фортуни» на Скорпіонів чекають несподівані події, вплинути на які не можна. Такий стан справ може змусити понервуватись, проте представникам сузір’я важливо набратися терпіння. Аркан обіцяє приємні перспективи тим, хто залишається в стані спокою, уважно спостерігає за тим, що відбувається, і не поспішає з висновками, доки ситуація не проясниться.

Стрілець

Тиждень відкриває Аркан «Дурень», за яким Стрільці будуть на порозі нових відкриттів. Карта закликає діяти відповідально і не намагатися уникнути обов’язків. Розумні дії та мудрі рішення допоможуть представникам сузір’я залучити в життя потрібні зміни і отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта «Помірність» говорить про те, що Стрільцям необхідно уповільнити біг і всім дотримуватися золотої середини. Аркан обіцяє нові можливості, проте для цього представникам сузір’я необхідно взяти себе в руки і навчитися контролювати емоційні пориви.

За картою «Імператор» представникам Знаку потрібно слідувати шляхом мудрості, підпорядкування правилам та законам. Аркан обіцяє нові перспективи, зміцнення авторитету та можливість вирішити складні проблеми. Стрільці повинні пам’ятати про відповідальність, щоб не зайти в тупик, діючи з приводу емоцій або неперевірених фактів.

Козеріг

Початок тижня, судячи з карти «Повішений», вимагатиме особливої уваги до справ. Козерогам належить залишити рішення деяких завдань, які не рухаються з місця, щоб переключити увагу. Така тактика допоможе усвідомити допущені промахи і вирішити складності, розглянувши їх під новим кутом.

Аркан «Суд» говорить про довготривалу розв’язку. По цій карті представники сузір’я зможуть поставити крапку в складних справах, знайти відповіді на хвилюючі питання, а також поставити на місце кривдників або конкурентів. Порада карти—діяти чесно і нікого не присвячувати у свої плани.

Аркан «Самітник» знаменує настання вихідних. Козероги зможуть відпочити від напруженої роботи, залишитися наодинці зі своїми думками і скоригувати подальші плани. Також по цій карті можна завершувати раніше відкладені справи, щоб звільнити час для втілення нових ідей та проектів.

Водолій

Аркан «Диявол» попереджає Водоліїв про небезпеку. На початку тижня представникам сузір’я знадобиться вся сила волі, щоб не потурати миттєвим примхам, які можуть стати причиною безлічі негараздів. Карта обіцяє випробування, які потрібно пройти з честю і гідністю.

Аркан «Сила» говорить про сприятливий час для рішучих дій. Це означає, що Водолії зможуть втілити в життя сміливі плани, подолати труднощі і зірвати куш. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність, не боятися активної роботи і діяти самостійно.

Карта «Самітник» завершує тиждень, закликаючи Водоліїв зупинитися і насолодитися спокоєм. Тому Аркану важливо заповнити запаси енергії, щоб знову взятися за вирішення важливих питань і не допустити промахів через перевтому. Представникам сузір’я не варто стежити події— доля прихильна до тих, хто терплячий.

Риби

Аркан «Імператор» говорить про те, що Риби зможуть розпочати тиждень із залучення успіхів. По цій карті настав час заявити про себе і прийняти відповідальність. Порада карти— бути чесними і непідкупними, щоб не втратити авторитету і не стати відмінною мішенню для заздрісників і конкурентів.

Карта «Імператриця» символізує зростання та енергію. Представники сузір’я зможуть стати самодостатніми, якщо прислухатимуться до інтуїції, перестануть квапити події та використовувати свою емпатію, щоб допомогти оточуючим.

Карта «Світ» символізує завершення, гармонію та досягнення цілей. Риби зазнають почуття задоволення: прикладені в минулому зусилля починають приносити плоди, а значить, можна насолоджуватися досягненнями. Кінець тижня – час для набуття гармонії в житті і взаємовідносинах.

You cannot copy content of this page