fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 17 по 23 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз — це криниця цінних порад, здатних допомогти в прийнятті важливих рішень. Своєчасні підказки старших Арканів додадуть впевненості і стануть дороговказом для Знаків Зодіаку.

Розклади карт Таро – відмінний спосіб перемогти страхи і сумніви, прийняти вірні рішення і легко залучити в життя потрібні події. Експерти рекомендують представникам сузір’я прислухатися до своєї інтуїції, щоб вірно розтлумачити розклади, що випали, а також впоратися з наміченими справами. При тлумаченні карт не можна забувати і про те, що поради несуть рекомендаційний характер приймати рішення потрібно самостійно, і від них залежатиме подальший розвиток подій.

Овен

Аркан «Вежа» говорить про те, що в житті Овнів настає переломний момент. Уникнути неприємностей вийде, якщо взяти долю в свої руки і без жалю прощатися зі всім, що застаріло і перестало бути актуальним.

Карта «Закохані» закликає Овнів не зволікати з вибором подальшого шляху. У середині тижня настає час визначитися із завданнями, вибрати правильний варіант і діяти без зволікання.

Завершує квітневий тиждень мапа «Зірка». По ній представники Знаку можуть бути спокійні — доля прихильна, а значить, можна сміливо займатися запланованою роботою і не боятися помилок. Головне — не зупинятися і не кидати розпочатого.

Телець

На початку тижня Тельцям немає сенсу зволікати. Аркан «Колісниця» закликає зібратися з силами і зробити останній ривок до мети, щоб ніхто не випередив і не перехопив перемогу. Впоратися з поставленими завданнями не складе труднощів, якщо переоцінювати свої можливості.

«Правосуддя» в розкладі — карта, що попереджає Тельців про необхідність дотримуватися в всім обережності і не переступати рис закону. Аркан символізує перемогу і успіх, якщо уважно ставитися до своїх обов’язків.

Завершує тиждень карта «Вежа», яка символізує довгоочікувані, хоч і трохи сумбурні зміни. Тому Аркану Тільцям не варто переживати— все відбувається вчасно і допомагає завершити черговий життєвий етап. Настає час нових можливостей.

Близнюки

Початок тижня буде не райдужним. Аркан «Повішений» говорить Близнюкам про те, що вони можуть зайти в тупик, якщо не обережні в судженнях і діях. По цій карті важливо усвідомлювати і не переоцінювати своїх можливостей.

Аркан «Дурень» символізує щасливі зміни, проте Близнюкам не можна забувати про відповідальність. Халатне ставлення до справ і даних обіцянок не приведе ні кому хорошому і миє стати причиною безлічі проблем.

Завершує тиждень картка «Закохані», що символізує вибір. Представники сузір’я повинні слухати своє серце, щоб не помилитися і стати жертвами впливу сторонніх порад. Не варто забувати і про те, що скасувати свій вибір буде дуже складно, а значить, потрібно ретельно зважити своє рішення.

Рак

«Диявол» у розкладі на початок тижня попереджає Раків про випробування. По цій карті важливо пам’ятати про те, що потурання миттєвим примхам не приведе ні до чого доброго, а значить, чинити потрібно обережно і діяти в рамках закону.

По карті «Вежа» настає переломний момент, коли представники сузір’я більше не зможуть відкладати важливих змін. Аркан вказує на нові можливості, які не можна упускати, чіпляючись за віджило минуле. Ракам час зняти рожеві окуляри і подивитись правді в очі.

Карта «Колесо удачі» знову внесе в життя сум’яття, проте Ракам не варто переживати. Порада Аркана — дати подіям відбутися, щоб взяти ситуацію під контроль і знову керувати своєю долею.

Лев

Представникам вогняного сузір’я на початку тижня не варто поспішати з активною роботою. Аркан «Самітник» закликає залишитися наодинці зі своїми думками, щоб визначитися з пріоритетами і не присвячувати час справам, що втратили актуальність. Також Левам важливо відновити сили, які знадобляться для активної роботи над створенням успішного майбутнього.

Карта Таро «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть угору, а значить, можна не переживати. Левам не варто забувати про те, що нічого не відбувається миттєво, тому квапити час і події не має сенсу.

Завершує квітневий тиждень карта «Правосуддя», за яким Леви отримають довгоочікувані результати своєї праці. Карта закликає бути обережними в діях, починати нові справи без поспіху і не ділитися своїми потаємними планами. Крім того, за цим Арканом Леви можуть бути незадоволені результатами, а значить, потрібно провести роботу над помилками.

Діва

Аркан «Імператриця» обіцяє представникам сузір’я творче піднесення і можливість розвитку в новому напрямку. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність і не поспішати, щоб не упустити в поспіху важливих деталей.

Аркан «Дурень» символізує приємні перспективи, які, однак, легко упустити через поспіх або необачність. Діви повинні залишатися пильними, щоб не зайти в тупик і не втратити успіху.

Карта «Диявол» вказує на випробування, які важливо пройти з честю. Дівам не варто покладатися на волю випадку — настав час виявити відповідальність і витримку, щоб не відступитися в кроці від перемоги.

Терези

Аркан «Колісниця» закликає Терезів розпочати тиждень активно, щоб вчасно завершити важливі проекти і не втратити нових можливостей. За цією картою не можна забувати про відповідальність і переоцінювати свої сили, щоб не перегоріти.

Карта «Повішений» закликає представників сузір’я не поспішати подій і уважно стежити за знаками долі. Вони допоможуть зрозуміти, що треба робити і який шлях буде явно тупиковим.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Терезам можуть перешкодити сумніви і надумані страхи, з якими потрібно прощатися без жалю. По цій карті важливо слухати свою інтуїцію, щоб знайти вихід із ситуації, що склалася і не втратити свого щастя.

Скорпіон

Аркан «Мир» вказує Скорпіонам на те, що на початку тижня не буде проблем і перешкод. Це означає, що можна або завершувати потрібні справи, або починати нові проекти. Також карта символізує довгоочікуване примирення з близькими та благополучне вирішення конфліктних ситуацій.

Аркан “Диявол” закликає Скорпіонів бути уважними. Карта говорить про те, що оступитися буде легко, а ось повернутися на шлях і зберегти репутацію навряд чи вийде швидко. Порада карти – не піддаватися примхам, які можуть завести в тупик.

Завершує тиждень позитивна мапа «Помірність». Вона символізує довгоочікуване звільнення від проблем, проте для цього представники сузір’я повинні пам’ятати про міру в усьому. Поспіх і дратівливість не призведуть до хороших результатів.

Стрілець

Прекрасний початок тижня обіцяє Стрільцям Аркан “Маг”. По цій карті немає перешкод для втілення в життя своїх планів, тому представники Знаку можуть з легкістю вибирати будь-який шлях і розвиватися в напрямку, що сподобався. Також карта говорить про можливість творчого розвитку, тому Скорпіони зможуть розкрити свої вроджені здібності.

Аркан «Зірка» є непросто позитивною картою, а й ангелом-охоронцем. Стрільці можуть бути спокійні — їх шлях не затьмарений перешкодами і труднощами. Головне — не згортати з обраного напряму.

За картою «Смерть» на представників сузір’я чекають зміни, причому позитивні. Аркан не обіцяє неприємностей, а тільки вказує на необхідність закрити двері минулого і впустити в життя нові події.

Козеріг

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Козероги зможуть досягти успіхів, якщо вірно розставлять пріоритети, а також знайдуть собі добрих наставників. По цій карті важливо пам’ятати про головну мету і переймати досвід мудрого покоління.

Карта «Зірка» закликає Козерогів довіритись своїй інтуїції. Внутрішній голос допоможе правильно розставити пріоритети і з легкістю пройти шлях до самого кінця, отримавши хорошу нагороду за прикладені зусилля.

По карті «Повішений» Козероги мають бути готові до призупинення справ. Така ситуація може виникнути через необдумані рішення або дії, а занчить, потрібно посилити пильність і не потурати бажанню відволіктися від важливої роботи.

Водолій

«Імператриця» в розкладі – карта успіху і зростання. Тому Аркану Водоліям не варто починати тиждень з поспіху — позитивний настрій, увага до деталей і підтримка зі сторони близьких допоможуть вчасно завершити важливі проекти.

Карта «Дурень» закликає представників сузір’я не відноситися до того, що відбувається в житті, недбало. Порада Аркана— слухати свою інтуїцію і покладатися не тільки на знання, але і на підказки долі.

Карта «Зірка» символізує довгоочікуване звільнення від проблем. Тому Аркану шлях чистий, а це означає, що Водолії зможуть впоратися з будь-якими завданнями і завершити розпочаті справи в термін.

Риби

Тиждень починається з карти «Суд». Цей Аркан говорить про довготривале завершення всього, що заважало Рибам розправити крила. За цією картою важливо пам’ятати про свою репутацію і не забути про відповідальність.

Карта «Вежа» говорить представникам сузір’я про те, що життя різко зміниться, проте зміни вже давно були готові увірватися в життя. Аркан закликає не опиратися тому, що відбувається, щоб не упустить нових можливостей.

Аркан «Імператриця» закликає Риб довіряти своїй інтуїції, яка допоможе прийняти вірне рішення і обійтися без неприємностей. По цій карті не варто поспішати — все відбудеться вчасно і принесе щастя.

You cannot copy content of this page